Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:39:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırımcıların Favorisi Hala Bitcoin  (Read 697 times)
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
May 05, 2019, 03:01:14 PM

Bu piyasayı oluşturmuş anacoin her zaman en çok yatırımcıya sahip olacaktır. Büyüüük balinalar da en çok bu ana ögeye güvenecekleri için bu böyle devam edecektir.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 07, 2019, 08:24:25 PM

bitcoin'u tahtindan indirecek bir babayigit kolay kolay cikmayacaktir. ama eth, mth ve digerlerinin zamanlarinin ne zaman dolacagini merak etmiyor degilim. ethereum yerini GoChain'e verse ne güzel olur mesela. piyasaya yeni bir nefes, yeni bir hava gelir:) önümüzdeki yillar biseyler degisebilir, degismeli de...
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 07, 2019, 08:30:25 PM

bitcoin'u tahtindan indirecek bir babayigit kolay kolay cikmayacaktir. ama eth, mth ve digerlerinin zamanlarinin ne zaman dolacagini merak etmiyor degilim. ethereum yerini GoChain'e verse ne güzel olur mesela. piyasaya yeni bir nefes, yeni bir hava gelir:) önümüzdeki yillar biseyler degisebilir, degismeli de...

Ethereum'un bu yarışı kolay kolay bırakacağını sanmıyorum. Hatta Bitcoin'i tahtından edebilecek üne sahip tek coin Ethereumdur. Pos ve stake olayları başlayınca fiyatında hızlı bir yükselişe şahit olabiliriz. Nispeten yatırımcılar da Ethereum adına aşina olduğu için yeni bir Bitcoin çıkıyor diyerek bir fomo oluşabilir ve sonucunda Ethereum'u çok yüksek fiyatlarda görebiliriz.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 08, 2019, 08:15:33 AM

Hayatımızın her alanında ilkler daima önemlidir ve kendisi için başarılı bir alternatif türemediği sürece de bu şekilde kalmaya devam edecektir. Şöyle düşünelim; ilk araba, ilk cep telefonu, ilk bilgisayar, ilk sevgili veya ilk aşk bizler için her ne kadar daha değerli olsa da zaman içerisinde bu ilklerimizin yerini başka şeyler de doldurabiliyor. O sebepledir ki şu an için Bitcoin piyasa lideri olmuş durumda ve dominasyon etkisi ile de bizlere bunu kanıtlıyor. Fakat şöyle de bir gerçek var ki, (bu ihtimal neredeyse 0 ) eğer bir gün gerçekten Bitcoin ile baş edebilecek bir proje hayatımıza girerse işte o zaman Bitcoin'in pabucu dama atılabilir.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 08, 2019, 01:49:29 PM

çok büyük kurumsal bir rakip çıkmadığı sürece uzun süre daha bitcoin zirvede olmaya devam edecektir.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 08, 2019, 07:24:30 PM

özellikle son bir aydır tek favori bitcoin tüm altlar eriyor oradan çıkan para bitcoine aktarılıyor dominasyon da baya arttı yüzde 56 yı zorluyor
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 10, 2019, 11:54:28 PM

Ne yalan söyleyeyim portföyümün büyük kısmı Btc ve Eth üzerine kurulu. Dönemsel olarak da ilgimi çeken altcoinlerle uğraşıp bir şeyler yapıyorum. Bitcoinin piyasada çok temel bir yeri var hala, insanlar tercih etmekte haklılar.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
May 10, 2019, 11:57:26 PM

bitcoin kısa ve uzun zaman aralıklarında  bu durumu defalarca ispatladı ve marketin algısı tamamen bitcoin üzerinde. bu algı kolay kolay kırılamaz gibi gözüküyor.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
May 11, 2019, 08:19:58 AM

özelikle türk vatandaşları için bitcoin gayet de makul bir seçenek. para zaten durduğu yerde eriyor bari risk alınıp btc alınsın.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 11, 2019, 08:25:43 AM

Bitcoin dominance %59 olmuş.Btc'de artış hala devam ediyor.Altcoinler dönüm noktasında bulunuyor.Çok kritik bir yerdeyiz Btc'nin artışı ne kadar sürecek.Altcoinler ne zaman ayak uyduracak hepsi soru işareti.Takip edip göreceğiz.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 11, 2019, 10:16:29 AM

En istikrarlı ve domine eden olduğu için tabiki bitcoin favori olur. Ben hala xrp'ye nasıl güveniyorlar onu anlayamıyorum, 3. sırada yer almış araştırmada.
mtmitatt
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 30

View Profile
May 11, 2019, 10:48:51 AM

Bence yavaştan altcoinlerde canlanacaktır ve altcoinler canlanınca artışları btc gibide olmaz her gün 2x 3x görürüz geçen boğada alttan btc ye geçtiğimde geçirdiğim her dakika gibi zarar gibi geliyordu bana
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
May 11, 2019, 11:57:40 AM

Benim favorim Btc,Eth ve Ltc olmuştur her zaman.. Bunlar doyuma ulaşmadan diğer coinlerin yürümesi çok zor bence..Çünkü balinalar bunlarda sağlam bir doyacak,sonra gelecek basit coinlere...Bu bir kural olmuş zaten

▔▔▔▔▔
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
May 11, 2019, 01:10:23 PM

reply vermicem simdi ama burada yazmistim daha gecen gunlerde bitcoin herkesin cantasinda olmali diye iste bu gunler icin olmaliydi arkadaslar suan ucuzdan altcoin alabilirim. Ha bitcoin dahada yukselebilir ama bircok coin en alt seviyelerini yenilemisken ben buradan altcoin alirim yukselmesini beklerim btc bazindan artiya gectikten sonra tatmin edici bir yerde dururum ve tekrar btcye gecerim. Herkesede bunu tavsiye edeirm.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 11, 2019, 01:58:08 PM

Bitcoin dominasyonu her geçen gün artmaya devam ediyor ve son günlerde görmüş olduğumuz oranların son 17 ayın zirvesine ulaştığına şahit olduk. Bu her ne kadar pozitif olarak yorumlanabiliyor olsa da ben bu durumun negatif yönüne dikkat çekmek istiyorum çünkü Bitcoin dominasyonu yükseldiği sürece diğer kripto paralar ne yazık ki artış yakalayamıyor. Dominasyon oranına bakarak yorumlama yapacak olursak yatırımcıların sermayesinin %58'lik kısmının Bitcoin'de bulunuyor olması güzel bir şey fakat bir önceki cümlemde de belirttiğim gibi bu pek iyi bir şey de değil.
o.ogurlu
Member
**

Activity: 910
Merit: 12

View Profile WWW
May 11, 2019, 03:22:03 PM

Ben yatırımcıların Bitcoin'i tercih etmelerinin en büyük sebebini en az riskli olan coin olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Ve bu durumda piyasada Bitcoin'e karşı çok ciddi bir güven oluşturuyor.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 11, 2019, 09:28:11 PM

dominasyon yüzde atmışlara dayanacak neredeyse altcoinlerden çıkanlar bitcoine geçmeye başladı şu sıralar piyasanın en popüler coini bitcoin tartışmasız bir gerçek bu
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
May 11, 2019, 09:50:45 PM

Zaten böyle olmaaı gerekiyor çünkü; bitcoin market hacminin yarısına sahip bitcoin ilk coindir öncüdür yani ayrıca son bir haftadaki boğa kokusu bitcoinin yükselişiyle hissedildi.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
May 13, 2019, 08:56:01 AM

market hacminin neredeyse yüzde 60 seviyesi bitcoindeyken ara coinlere yatırım yapmak zar atmakla eş değerdir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 13, 2019, 11:55:12 PM

şu an dominasyon yüzde 61e ulaşmış durumda özellikle yükselişten dolayı piyasaya giren herkesin favorisi bitcoin yeni yatırımcı artışın verdiği gazdan dolayı bitcoine geçiyor direkt çoğu yatırımcı da zararına da olsa bozdurup bitcoine geçiyor altlardan
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: