Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:25:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitsdaq Borsası Dağıtılan BXBC Tokenlar için açıklama var !!!!!  (Read 683 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 09, 2019, 08:31:58 PM

Verdiğiniz linkteki haberi okudum ama biraz karışık geldi. Normalde bitsdaq platformu BXBC tokenlerini dağıttı ve toplam arz 50 milyar diye biliyorum.
https://etherscan.io/token/0xad34bac6364b1b0d22f1133392f379f49cca92ad Bu sayıyla bir yere varamaz çöp olur gider.
Token yakma olayı ise işin rengini değiştirebilir. KYC yapmayanlara token verecekelerini zannetmiyorum.
Borsa tokeni olduğu için iyi airdrop kampanyası yaptılar..

1-Kyc yapmadan zaten coin vermeyecekleri kesinde işte verecekleri coinide öteleme derdindeler.

2-alıntı yaptığın mesajda dikkat edersen BXBC denen 50 milyar token ve 2 milyar token dağıtılacak (airdrop katılıpta kazanılan token 2 milyar diyorlar)  48 milyar yakılacak ama o 2 milyar zaten değeri yok sıfır değerde.

3-Onuda işte şapkadan tavşan değil BQQQ çıkardılar.10 milyar BQQQ olarak sözde bunuda o dağıtacakları 2 milyarı buna kanalize edeceklerdi orda işide batırdılar.

4-Takip ettiğim kadarı BQQQ denen doğru yalan 5 milyon  usd birileri para vermiş miş miş.İşte o kısım bence yalan bittrex kendi örtülü ödeneğinden 5.milyon usd buraya kanalize edecek anlaşılan da soru şu verilen 5.milyon usd para 10 milyar tokenın hepsinemi bedel % 10 mı bedel % 30 mı bedel % 50 yemi bedel işte belli değil?

5-Ucu açık tarih verdiler haziranda ama gün belli değil öteleme ihtimali olabilir.

6-Üstte tüm yorumları  okuyorum bir arkadaşın yorumunda ne diyor.Biz kyc yaptık madem vereceksin kyc yapanları ver geri kalanıda kyc yaptıkça paylaştır.Onuda yapmadılar. ;rl

7-İşte bunlar bizim dediğimiz olacak dedikleri için süreci yönetenler acemi gibi.Madem kıvıracaktınız 8 mayısta dağıtım yapıcaz niye dediniz diye sorarlar adama.  Tongue

8-Sonuç olarak verilen tarihler gelince görecezde Ama borsaya güven sıfır şu yazılanları ve bazı arkadaşların önceki yorumlarda sitesi sorunlu diyorlardı  devamlı açılıp kapanıyor trade yapamıyoruz emirler askıda kalıyor diyenlerde oldu kullannların yazdıkları.

9-Evet KYC şubatta yaptım ama kendi kendime dedim elbet yorum yazarlar zaten yorumlar yazıldıkça buraya coin yollayıpta arbitraj yapayım desek şikayet edilen yorumları okuyunca vazgeçtim.Bu saatten sonrada zaten coin yollayıpta başımıza iş açmaya gelmez.Kendine güvenen yollayıp test etsin ama temkinli olsun derim.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 09, 2019, 08:40:40 PM

ben buna katılmamıştım artık o kadar çok sey çıkyıor ki yetişemiyoruz bunun için 24 saat ayırmak lazım sürekli bir şey kaçırmamak için hatta o bile yeterli olmayabilir artık şans napalım.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 09, 2019, 10:08:05 PM

Bittrex ve kuruluşları kan kaybetmeye devam ediyor. Bir şeyler deniyorlar ama denedikleri hep sağdan soldan çalma fikirler olduğu için hem müşteri çekemiyorlar hem de ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. IEO denemeleri fiyaskoydu ki ben ne yapıp edip kar ettirerek müşteri çekmeyi deneyeceklerini düşünüyordum onu da beceremediler. Yaptıkları airdrop desen hali ortada hazirana kadar kim takip edecek.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 10, 2019, 05:28:28 AM

Poloniexten epey bi müşteri kapmisti. Sebebi ise polo coin ya da token eklemiyor ve pumplanan coinler bitrexte olduğu için oraya hücum oldu. Sonra bir ara üye alımını durdurdular. Ayrıca fee leri çok yüksekti. O aralar binance ve kucoin çıkınca millet o taraflara kaydı. Ve bitrex öylece kala kaldi. Bu bitsdaq ile de herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırmis oldular. Ben kyc vs yaptım.  Hergun girip bxb topluyorum. Zaten son 5-6 gün hiç vermedi. Şimdi açıp bakmıyorum bile. 18000 adet toplamıştım.   Bugün bi girip bakayim
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
May 10, 2019, 05:49:27 AM

Henüz bununla ilgili bir açıklama göremedim ben. KYC'yi epey önce yapmışım, keşke yapmasaydım mı diyeceğim acaba?
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 10, 2019, 05:53:03 AM

Bitsdaq bitrexin asya ayağı olacaktı güya ama herşeyi berbat ettiler. Zaten bxb verirken 31 marta kadar deniyordu ana son hafta vermediler. Bende biraz topladım hatta ilk zaman kyc yapmanın avantajı ile 8000 bxb verdiler. Sonradan bu miktarı düşürdüler ama şuan için işe yarayan bir durum yok.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
May 10, 2019, 09:03:50 AM

Patlayan projelerden bir tanesi de bu borsa mı olacak acaba? Şu anki durum pek iç açıcı görünmemeye başladı. Bir platform airdrop yada bounty dağıtımında sıkıntı çıkarıyorsa genellikle o platformun bütün her şeyi sıkıntılı oluyor.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 10, 2019, 06:57:45 PM

erteleme olayı güven sarstı bana göre çünkü bu piyasada güven olayı pamuk ipliğine bağlıdır adamlar daha başlamadan bir puan geriden başladılar umarım emeklerimizin karşılığını alabiliriz.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 11, 2019, 01:25:10 PM

erteleme olayı güven sarstı bana göre çünkü bu piyasada güven olayı pamuk ipliğine bağlıdır adamlar daha başlamadan bir puan geriden başladılar umarım emeklerimizin karşılığını alabiliriz.

Erteleme olayı çok büyük bir güven sarstı ve bu sarsıntı aslında bir puan geriden başlamalarına sebep olmadı. Özellikle günümüz piyasa koşullarında yapılan bu gibi hataların en az beş puan geriden başlamak demek oluyor çünkü günümüz piyasaları negatif haberlere karşı çok hassas durumda. Bir diğer yandan birçok airdrop katılımcısını da düşünmek gerekirse daha uzun vade içerisinde daha fazla satış baskısı oluşacağını düşünüyorum çünkü bu kitle genellikle ölü fiyatlardan da satış yapmayı seviyor. Burada ekibin amacı eğer bir boğa havası beklemek ise daha çok bekleyeceklerini ve bu hatalı kararlarının bedellerini de çok ağır ödeyeceklerini düşünüyorum.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 11, 2019, 04:51:41 PM

Şimdiye akdar ki Bitsdaq performansı çok kötü umarım bundan sonra biraz daha kaliteli iş yaparlar. Bu kadar token/coin eklemelerine gerek var mıydı  ilk dakkadan. o zaten apayrı bir tartışma
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 11, 2019, 10:31:40 PM

Erteleme olayı çok büyük bir güven sarstı ve bu sarsıntı aslında bir puan geriden başlamalarına sebep olmadı. Özellikle günümüz piyasa koşullarında yapılan bu gibi hataların en az beş puan geriden başlamak demek oluyor çünkü günümüz piyasaları negatif haberlere karşı çok hassas durumda. Bir diğer yandan birçok airdrop katılımcısını da düşünmek gerekirse daha uzun vade içerisinde daha fazla satış baskısı oluşacağını düşünüyorum çünkü bu kitle genellikle ölü fiyatlardan da satış yapmayı seviyor. Burada ekibin amacı eğer bir boğa havası beklemek ise daha çok bekleyeceklerini ve bu hatalı kararlarının bedellerini de çok ağır ödeyeceklerini düşünüyorum.

hocam zaten içinde bulunduğumuz piyasa öyle bir piyasa ki spekülasyonlar havuzunda yüzüyoruz adeta. ufacık bir tweet ile koskoca şirketler çökebiliyor medyayı takip edenin kazanabildiği ve kazandığı bir piyasa dolayısıyla size kesinlikle katılıyorum.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
May 12, 2019, 04:15:50 AM

ben de kayıt olup bir kaç giriş ödülü alanlardanım ancak kyc muhabbetini duyunca uğraşmaya değmez dedim ve olduğu gibi bıraktım. ama günlük giriş ile airdrop politikaları mantıklı bir strateji.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 15, 2019, 07:03:46 PM

Bu borsadan tabiri caizse bi zik olmaz. Grin
şimdi twittera girdim adamalr tweet atmış yılın bombası tarzı girdim baktım inceledim Grin

https://twitter.com/BitsdaqExchange/status/1128609138014019584

sonuç lan sizin verdiğiniz kontrat  adresi biz geçen hafta bulduk yayınladık burda. Cheesy Cheesy

sonuçta atomu parçaladılar sanırım.Resmen amiyane tabirle daşşak geçiyorlar. Cheesy
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
May 24, 2019, 07:17:29 AM

Bu bitstaq borsası 2 gün önce bir yarışma düzenlemiş , canlı yayında bulunana ve söyledikleri yazıyı yazan kişiler arasından seçip 1.ye güya 100 ethereum verecekti. Canlı yayını izledik konuşmayı yapan kişi ekstra bir kelime istedi canlı yayında.  İnsanlara şu kelimeyi yazın çekilişe katılmak için ,  daha sonra yarışma esnasında başka bir kural getir. Açıkçası kendi adıma bu borsaya olan güvenim azalmaya başladı.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 24, 2019, 07:30:22 AM

Bunların olayı bitti, bu piyasada güven oluşturmak çok zor heleki yeniysen sözünde durman lazım, yoksa anında silinirsin. Sözlerinin arkasında durmadıkları için büyük güven kaybettiler ve bundan sonrada işleri çok zor.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
May 24, 2019, 08:13:56 AM

Bu borsadan tabiri caizse bi zik olmaz. Grin
şimdi twittera girdim adamalr tweet atmış yılın bombası tarzı girdim baktım inceledim Grin

https://twitter.com/BitsdaqExchange/status/1128609138014019584

sonuç lan sizin verdiğiniz kontrat  adresi biz geçen hafta bulduk yayınladık burda. Cheesy Cheesy

sonuçta atomu parçaladılar sanırım.Resmen amiyane tabirle daşşak geçiyorlar. Cheesy

Zaten aklı olan buraya bu güvensizlik içinde para yatırmaz. Düzenlenen bounty ile gelen tokenler bir işe yararsa onu kullanır. Verdikleri sözü tutmadiklari için piyasadan erken silinirler ama belki ileride düzeltirler.
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
May 24, 2019, 08:50:33 AM

Az önce baktım bitsdaq hesabımın cüzdanına 7600 BXBC öylece duruyor deposit ve withdraw kapalı BQQQ en altta 0 bakiye ile bekliyor. Şu ana kadar swap falan olmamış kyc yapmıştım keşke yapmasaydım. Adamlar tanıtım yapacağız diye işi yüzlerine gözlerine bulaştırdılar. Sempati toplayacaklarına güvensizlik topladılar. Bunlardan bi cacık olmaz.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 24, 2019, 08:17:35 PM

bu borsadan artık bir bok olacağını düşünmüyorum prestij mrestij bırakmadılar aptal herifler ben umudumu kestim iyi ki kyc yapmamışım diyorum şu yaptıklarını gördükçe.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 972
Merit: 292

View Profile
June 09, 2019, 09:04:56 PM

Şekerlerimiz de yalan oldu Smiley

.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
June 10, 2019, 07:33:53 AM

Şekerlerimiz de yalan oldu Smiley

Yani bir şeyin gelip gelmeyeceğini bilmem ama bunlar bu kafayla ödülü dağıtsa bile bir cacık olmaz.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: