Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:00:42 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Konu iptal  (Read 2262 times)
nightundertaker (OP)
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 6

View Profile
May 05, 2019, 05:48:04 AM
Last edit: August 14, 2019, 09:51:15 PM by nightundertaker

Konu iptal
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
May 05, 2019, 05:50:07 AM

Söylediklerinize bakılırsa ilk beşi bilmem ama yükselmeye aday görünüyor. Tabi her şey bu kadar toz pembe değildir detaylı bakmak lazım.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
May 05, 2019, 06:08:13 AM

icon'u övmekten ziyade eos'u ve tron'u boklamak gibi olmuş yazı Grin  icon'un web cüzdanını kullanıyorum. ilk başta anlamamıştım ama hoş bir cüzdan.  ilk 5'e girer mi belli olmaz ama oraya girmeyi hakkeden bir sürü koin var.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 05, 2019, 07:29:38 AM

yatırım için mantıklı seçeneklerden birisi olarak görünüyor söylediklerinize bakılırsa. tabii etraflıca araştırmak da gerekli.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 05, 2019, 08:47:43 AM

Tarihe not düşmek adına

ICON (ICX)
$0,338975 USD (-2,62%)
0,00005872 BTC (-1,82%)

Market Cap
$160.473.124 USD
27.799 BTC

Volume (24h)
$7.312.569 USD
1.267 BTC

Circulating Supply
473.406.688 ICX

Total Supply
800.460.000 ICX

ATH noktası $13.16
ATH günü 2018-01-09

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 05, 2019, 08:56:03 AM

Ben bir miktar yatırım yapacağım ama %97 düştüğü için . ATH sine bakılırsa 13 dolar gözüküyor. Bırak 13  dolari 1 dolar olsa bile yeter . İlk 5 e girecegini zannetmiyorum. EOS ve ethereum u geçmesi şuan için mümkün değil.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 05, 2019, 09:33:07 AM

icon başarılı bir coin fakat ben ilk beşi pek olası görmüyorum muazzam şeyler başarmalı ki belki bir nebze umut olsun şu an için imkansız olarak görüyorumbu durumu ama belli olmaz elbette uzun vadede her şey olabilir
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
May 05, 2019, 09:35:04 AM

guzel baslik zayif inceleme sadece hizli olmasi yuzunden bir kriptonun degerlenecegini beklemek yalnis ohalde btc 1 dolar bile olamazdi 21M supply ile Smiley
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 05, 2019, 10:27:52 AM

İyi hoşta fiyatının %97 düşmesinin tek sebebi sadece ayı piyasası demişsiniz. Ayı piyasası olmasına rağmen bu kadar düşüş yaşamayan veya ayıya rağmen hala yükselenler de var. Yanlış anlaşılmasın ICON için kötüdür demiyorum ama sebep sadece ayı piyasası demek yanlış olur.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 05, 2019, 10:45:03 AM

İyi hoşta fiyatının %97 düşmesinin tek sebebi sadece ayı piyasası demişsiniz. Ayı piyasası olmasına rağmen bu kadar düşüş yaşamayan veya ayıya rağmen hala yükselenler de var. Yanlış anlaşılmasın ICON için kötüdür demiyorum ama sebep sadece ayı piyasası demek yanlış olur.

Aynen her olumsuzluğu ayı sezonuna bağlamak yanlış olur, ayrıca yatırım yapın ya da yapmayın bir kripto parayla duygusal bağ kurmanın yanlışlığı bu forumda binlerce kez tekrar edilmiştir ama yine uyarımızı tekrar edip dikkatli olma konusunda gerekli adımları atalım.
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
May 05, 2019, 10:50:14 AM

ICX bir zamanlar yakından takip ettiğim ve birçok insanın tavsiye üzerine aldığım bir coindi. Teknolojisini bilmem ama ICX'ten pek kazançlı çıktığımı söyleyemem sevmediğim coinlerden biri

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
Dontcry.
Full Member

Merit: 104

View Profile
May 05, 2019, 10:51:46 AM

yükselirken güzel kazandırdı stabil bi şekilde devam ediyor şuanda şahsen uygulamasınıda çok beğendim üni içi uygulamaya başlamıslardı
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 05, 2019, 11:24:48 AM

Bir aralar icon coini çok duydum. Ama %97 düşüşte pek akla mantığa yatmıyor doğrusu. Aşırı düşmüş. Bu sadece ayı piyasası ile ilgili değil gibi.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 05, 2019, 11:37:32 AM

İlk 5 çok iddialı olmuş. Zira 13 dolar sth yapan bir coin ilk 5 e hlhirecrk kadar iyi olsa buralara kadar düşmezdi. Belki sağlam bir yükseliş yapar ve yüz güldürür ama ilk 5 çok zor belki ilk 20 ancak olur o da zaman alır
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 05, 2019, 01:35:29 PM

Haketse ilk 5'de olurdu
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
May 05, 2019, 01:36:53 PM

Şuan için ilk beşe girmesinin mümkünatı yok. Çünkü daha tam olarak tanınan bir proje değil. Tabi siz 2 yıldır takip ettiğiniz için daha iyi bilirsiniz. Fakat bu projenin tanınması ve projenin yatırım toplayarak fiyatını arttırması gerekir. Şuan için mümkün gözükmese de ileride belki yatırımcıların dikkatini çekebilir. Bu şekilde ilk beşe doğru yol alabilir ki en çok bilinen coinler bile bazen ilk beşe giremiyor.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 05, 2019, 02:07:00 PM

Diğer "meşhur" arkadaşlarla ilgili yazdıklarına genel olarak katılmakla birlikte şunu belirtmeliyim, böyle iddialı söylemlerle öne çıkartılan emtiaların vadettiklerini gerçekleştir(e)mediklerini hatırlatmak isterim. Ayrıca olay hak etmekse ve icx in bunu hak ettiğini düşünürsek aynı pozisyona en az 50 tane daha proje koyabiliriz. Diğer bir husus da arkadaşların dediği gibi, hızlı olması güzel ama hız tek başına bir anlam ifade etmiyor, madem bu kadar beğendiğin, incelediğin bir proje, neler hedeflediğini ve gerçekleştirdiğini buraya yazsaydın ve biz de öğrenseydik iyi olurdu. (Laf sokmuyorum)

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 05, 2019, 02:23:05 PM

Takip ettiğim bir sinyal grubunda son haftalarda sıkça ismi geçti. Sizin başlığınızı da görünce nedir ne değildir ben de bakmak istedim. Açık söylemek gerekirse, proje dediğiniz gibi çok iyi ise gelecek haberler ile zaten beklediğiniz fiyatlara çıkacaktır. Ki, belirttiğim grupta zaten bu tür haberlere odaklanıp yukarı yönlü hareketten faydalanan kişiler.  Smiley
ripplecanavari
Member
**

Merit: 37

View Profile
May 05, 2019, 02:34:21 PM

Haketse ilk 5'de olurdu

biri plaketini getirsin bu sivri zekaya. bütün oyunu bozdu aferin sana forumun ufak ergeni seni.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 05, 2019, 02:36:30 PM

Anlatılanlara bakıp da aynı şeyi Bitcon ve Ethereum için düşünürsek; hız ve güvenlik anlamında sınıfta kalıyorlar. O zaman BTC'nin ilk 50'de bile olmaması gerekiyor!
Yani her şey teknoloji değil. Marka değeri oluşturmak diye bir şey var sonuçta. Ne kadar harika bir teknoloji icat etmiş olursanız olun; bilinirliği artırmak için hedef odaklı pazarlama stratejileri uygulamak gerekir.
CMC listesindeki coin/tokenlerin neredeyse %90'a yakını, fiyat/performans anlamında hak ettikleri yerde değiller zaten. ICON'u yükseltecek şey de marka değerini artırmak olmalıdır. Tabii geriye kalan her şeyin 4/4'lük olduğunu varsayarsak!
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: