Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:22:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Rookie hıyarının 40bin kişiyle taşak geçmesi  (Read 1185 times)
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
May 07, 2019, 03:53:33 PM

zerre üzülmeme sebep olmayacak kırk bin kişiye hitap eden bir dangalaktır o da. kendi düşen ağlamaz diye boşa denmez.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
1715426551
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715426551
Reply with quote  #2

1715426551
Report to moderator
1715426551
Hero Member
*

Ignore
1715426551
Reply with quote  #2

1715426551
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715426551
Hero Member
*

Ignore
1715426551
Reply with quote  #2

1715426551
Report to moderator
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
May 07, 2019, 04:55:11 PM

oha 4 sayfa adamı gömmüşler.

Herkes içindeki pisliği dökmüş.

Sanırsın bu piyasada kimse terste kalmadı.

Ya adamlar bir hamleyle balinaların bile onlarca btcsini hiç ediyor siz neden bahsediosunuz.

Bende adamı aylardır takip ederim.

Discordda çoğu zaman dinledim.

Efendi dürüst iyi niyetli bir adam.

Kimseye alın demez satın demez.

Kendi başına birşey yapmakdan aciz adamlar , milletin ağzından çıkacak kelimelerden tüyolardan medet bekleyen adamlar , gelmiş adama sövüyor.

sen ne yaptın bu piyasa için ?

Bu piyasayı geçtim kendin için ne yaptın ?

btcfxcoin
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
May 07, 2019, 08:49:58 PM

Hocam zaten bu tipler kendi kazançları için kullanmaktalar insanları başlarda bende bakardım ama tabiki şuanda bu hıyarlardan daha çok bilgi donanıma sahip olunca yaptıkları her pisliği görmüş oldum. Kendi paralarını katlamak için kullanıyprlar takipçilerini.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
May 08, 2019, 10:34:25 PM

Türk twitter toplulugunda yazan kimseye inanmayin hicbirsekilde dediklerini yapmayin sadece temel analiz yapan hesaplari takip edin.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
May 09, 2019, 02:59:31 AM
Last edit: May 09, 2019, 03:16:28 AM by dogaatac

2012 den beri coin piyasasını takip ediyorum , hiçbir zaman twitter'dan böyle insanları takip etmedim , edilmeye neden ihtiyaç duyulduğunu da anlayamıyorum.

şimdi baktım da forumdan şutladıkları hirozaki bile ufak bir feno olmuş Cheesy

seneye onu da istanbul universite konuşma yapmaya çağırsın

çok takip etmek istiyorsaniz alp'i takip edin

Kendi başına birşey yapmakdan aciz adamlar , milletin ağzından çıkacak kelimelerden tüyolardan medet bekleyen adamlar , gelmiş adama sövüyor.

Sen niye kendine bok atıyosun onu anlamadım Cheesy
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
May 09, 2019, 05:14:36 AM

Yatırım için birinden faydalanmak istemek normal bir davranış. Ancak twitter da gördüğü iki üç adamdan gelen öngörülere balıklama atlayıp onunla hareket edenler de yaptıkları hatanın cezasını çekerler.

Bir insanı tartmak için bir süre takip edip, farklı kaynaklardan da faydalanmak lazım.

Para söz konusu olunca biz türk milleti, çok çabuk kandırılabiliyoruz.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 09, 2019, 06:02:10 AM

Kırk bin kişi takip ediyor adamı ne diyim daha, bu kadar adam takip ediyorsa onun da kendisini bir şey sanıp sürekli sallaması anormal bir durum değil. Sallayacak kitlesi var ki sallıyor, o insanlar onu hiç takip etmese o zaman kime sallayacak.
eskalb
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
May 10, 2019, 03:19:01 PM

Abi bakmayın. İlgilenmeyin. Bakın ben hala teknikten pek anlamam bir arkadaşla beraber girdik piyasaya o da anlamazdı. O  trader olmak istiyordu ben holdçu. Adam gitti öğrendi çatır çatır kendi analizini yapıyor şimdi bunların hiçbirinin aklına göre de iş yapmıyor. Bu adamlar sizlere bizlere ellerindekini çakmak veya ellerimizdekini bizden almak için varlar. Başlangıç amaçları bu değilse bile para kazanmak onları değiştirip bu hale sokuyor. Hırsızın hiç suçu yok demiyorum ama bunları umursayıp pozisyon belirlerken dikkate alanlar asıl suçlular.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 10, 2019, 04:48:47 PM

Kripto para fenomenlerinin tahminleriyle terste kalan insan çok oldu, Selcoin olsun, Kripto emre olsun takip edilebilir ama yatırım konusunda tek birinin lafına bakıp; piyasa hereketlenmeleri ve haberler takip eidlmeden yapılacak bir hareket hüsranla sonuçlanır.

+1 ilk olarak kendimden örnek vereyim.

2017 Senesi... tabi yeni yeni duyuluyor bu piyasa. Her giren kar ediyor vs vs ben de öğrenci sermayem ile bir deneyim dedim ve aşağı yukarı 2000 lira ile girdim borsaya. Tabi bir bilgim yok ya rookie gibi twitter fenolarını takip ederek bir şeyler yapıyoruz. Adamlar 20 tane tavsiye veriyor 1 tanesi tutunca arka arkaya o tavsiyesini dile getirerek kendini övüyor. Sonrasında çok sınırlı kişileri takip etmeye devam ettim
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
May 10, 2019, 06:43:35 PM

Bunun ekibinde kim varsa hepsi aynı lafı ediyor. Sanki bilinçli bir şekilde Türklere karamsar bir hava oluşturuyorlar.

greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
May 10, 2019, 07:07:58 PM

Hocam haklısınız millete itelemiş olabilir ama insanlar da kanıp yatırım yapmasınlar. Bu piyasada birçok adam hodl nidalarıyla x10 yapmış projeleri millete itelediler sonra da ben size satın demiştim dediler

ripplecanavari
Member
**

Merit: 37

View Profile
May 10, 2019, 07:23:28 PM

bitcoin artışa geçti yakında tweet atar bu lavuk yine ben söylemiştim diye hahah ve buna inanacak binlerce aptal takipçisi olduğuna o kadar eminim ki
barslanhan
Member
**

Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
May 10, 2019, 08:03:35 PM

Çok saçma paylaşımlar var ya baktımda. Adam dünyanın en süper hiper indikatörü adı altında zırvalıyor. Yani sanırım gülsünler diye dalga geçmiş ama biz mi yanlışlıkla ciddiye aldık bu adamı. Allahtan yatırım yapmadım ama beni de bataklığa sürükleyen Pideci.. Onun pidesinin susamlarını ben tek tek .........
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 10, 2019, 11:49:41 PM

bitcoin artışa geçti yakında tweet atar bu lavuk yine ben söylemiştim diye hahah ve buna inanacak binlerce aptal takipçisi olduğuna o kadar eminim ki

Bu kadar eleştiriyoruz, akıl mantık işi değil bu tip adamların bir lafıyla hareket etmek. Kim bunları ciddi ciddi takip edip, bunların lafıyla hareket ediyor valla anlamıyorum. Bir umut diye millet şansını zorluyor herhalde. Hayır adamın paylaşımlarına bakıyorsun ciddiye alınacak tarafı yok. Değişik.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
May 10, 2019, 11:59:52 PM
Last edit: May 11, 2019, 02:52:18 AM by coinners

herkes tuttuğunu koparıyor, deyyyişik bir ortam burası :)  bu arkadaşın başka yaptığı işler organizasyonlar var mı bilmiyorum, kendisini de pek takip etmedim.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 11, 2019, 11:19:01 AM

Bu tip hıyarlara güvenip de yatırım yapanların bu hıyar kadar aklı yoktur.  zaten neüdüğü belirsiz böyle saçma sapan tipleri takip edip de göklere çıkarmak toplumumuzun ne kadar gerizekalı insan kaynadığının da bir göstergesidir. Adamın lisansı ne nereyi bitirmiş, bu konudaki yetkinliği nedir demeden hemen müridi oluyorlar. Hani bu milleti siken eden mercedeslerle gezen şeyhler hocaların peşinde yığılan milyonlar varya, işte onların gömlek kravat giydirilmişlerinden milyonlarca var türkiyede
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 12, 2019, 12:43:00 AM

Çünkü rokie piyasadaki tüccarların 99%'undan farklı. Ne kadar farklı? Yeteri kadar olmasa da farklı ve bunu kullanıyor. 99% gibi btc 7k olur akşam yemeği yer, 8k olunca bi çay içer 10k'ya kadar film izler ve sonra yatıp sabah 8k'dan tekrar kalkar demiyor. Hatasından ziyade bu twitter tayfanın en pis işi, bok tokenleri parlatması ya da çeşitli organizasyonlara salak takipçilerini çekmesi tehlike olarak gözüküyor. Kim bilir kaç projede görev alıyorlar (advisor, bilmem ne pok püsürü vs.) ve bu bokları ortak çalışmalar ile millete kitliyorlar.

İnsanlarımızın çarpılma hastalığına gelince, bu her kesimde olan bir aptallık. "Rabianaz'ı cinci hoca çarpar, pelinsu'yu çakra açıcı çakralar."
Dünyanın istediğin bölgesine git, istediğin topluluğu ele al, olayı coğrafya ve etnik kimliğe indirmedikçe değişmez durum böyledir

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
barslanhan
Member
**

Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
May 12, 2019, 04:35:46 PM

Çünkü rokie piyasadaki tüccarların 99%'undan farklı. Ne kadar farklı? Yeteri kadar olmasa da farklı ve bunu kullanıyor. 99% gibi btc 7k olur akşam yemeği yer, 8k olunca bi çay içer 10k'ya kadar film izler ve sonra yatıp sabah 8k'dan tekrar kalkar demiyor. Hatasından ziyade bu twitter tayfanın en pis işi, bok tokenleri parlatması ya da çeşitli organizasyonlara salak takipçilerini çekmesi tehlike olarak gözüküyor. Kim bilir kaç projede görev alıyorlar (advisor, bilmem ne pok püsürü vs.) ve bu bokları ortak çalışmalar ile millete kitliyorlar.

İnsanlarımızın çarpılma hastalığına gelince, bu her kesimde olan bir aptallık. "Rabianaz'ı cinci hoca çarpar, pelinsu'yu çakra açıcı çakralar."
Dünyanın istediğin bölgesine git, istediğin topluluğu ele al, olayı coğrafya ve etnik kimliğe indirmedikçe değişmez durum böyledir

Zaten dikkat edin nerede işe yaramaz ve ne hikmetse GEM olarak nitelenen coin - token varsa bunların ağzında ve adam taa ilk çağlardan beri takipte olur ( allahallahh)  sonra bakarsın bu shit coini parlatır sunar parlatır sunar, sende yeni başlamışsındır ve bilmezsin yersin aç karnına, sonra tepeden girdirdikleri için midene oturur ve düştükçe karnındaki ağrı artar. Bir bakarsın o fenomen dediğin hıyar der ki ben size alın mı dedim ( yok ebeninkini dedin)

- Hirozaki (İtiraz eden onun arkadaşıdır)
- Pideci Ramazan (Pidesinin susamına ..)
- Rookie denen kendini bilmez..
- ....
- .... Bu liste böyle daha uzar gider. Çok kişiyi rahatlıkla eklersiniz..
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
May 17, 2019, 11:56:46 AM

bunun yapmasını zerre önemsemiyorum ben ve bunları gördükçe ülkemizdeki dolandırıcı sayısının az olduğunu düşünüyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
May 17, 2019, 12:01:22 PM

bu koduğumun itini boğa döneminden tanıyorum o zamanlar twitter fenomenlerine bakardım arada ama takip etmezdim her altcoin yükselip uçarken bu

lavukta şu uçacak diyordu e doğal olarak artış oluyordu çünkü tüm altcoinler artıyor amkym daha sonraları storm shilledi storm öldü ncash shilledi ncash

öldü bu adam bir çok takipçisine 500 satoşilerden ncash aldırmış bir yavşak ncash şu an 32 satoşi. fenomenlerden uzak durum bakın çoğu demiyorum hepsi

beş para etmez karaktersiz ORTADOĞU FARELERİdir.

+9999 sonuna kadar katılıyorum. Bu ve buna benzer tüm coin fenomenleri hep basit mantıklarla twit atıyorlar. 10 tane artacak derlerse 1 tanesi tutunca vay anam babam her yere yazıyorlar sanki ülkeyi kurtarmış gibi. Bunlar sayesinde zamanında cahilliğimden baya para kaybetmişliğim var
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: