Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:15:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hangi kripto cüzdan uygulaması ?  (Read 574 times)
batuhantstknn (OP)
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
May 10, 2019, 07:33:50 AM

Paytomat Wallet kullanabilirsin. Şu an için BTC LTC ETH(ve tokenleri) EOS(ve Tokenleri) XEM(ve tokenleri), Zcoin, Bitcoin Diamond, Bitcore, Dash, Horizen, Tron, Waves, Tezos alıp saklayabiliyor, transferler işlemi yapabiliyorsun. Fee ücretini otomatik olarak ayarlayabiliyorsun. Eos Dapps larına(merkezsiz borsalar, oyunlar, kumar platformları vs) eos accountun ile direkt erişebiliyorsun. BTC-LTC-Dash-Eos-ETH ı birbirleri içerisinde yine cüzdan üzerinden dönüştürebiliyorsun.

Paytomat ile ilgili bilgileri vakit buldukça bu başlık üzerinden paylaşıyorum, takip edebilirsiniz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5090473.60
fee ayarlama olayı beni benden aldı  Cheesy

Community & Social Media Manager
1715451321
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715451321
Reply with quote  #2

1715451321
Report to moderator
1715451321
Hero Member
*

Ignore
1715451321
Reply with quote  #2

1715451321
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715451321
Hero Member
*

Ignore
1715451321
Reply with quote  #2

1715451321
Report to moderator
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 10, 2019, 07:18:42 PM

benim telefonumda yüklü olan tek cüzdan uygulaması blockchain diğerlerine güvenemediğim için yükleme gereği duymadım bir de kullandığım yerel ve yabancı borsaların uygulamaları mevcut
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 10, 2019, 10:56:09 PM

Paytomat Wallet kullanabilirsin. Şu an için BTC LTC ETH(ve tokenleri) EOS(ve Tokenleri) XEM(ve tokenleri), Zcoin, Bitcoin Diamond, Bitcore, Dash, Horizen, Tron, Waves, Tezos alıp saklayabiliyor, transferler işlemi yapabiliyorsun. Fee ücretini otomatik olarak ayarlayabiliyorsun. Eos Dapps larına(merkezsiz borsalar, oyunlar, kumar platformları vs) eos accountun ile direkt erişebiliyorsun. BTC-LTC-Dash-Eos-ETH ı birbirleri içerisinde yine cüzdan üzerinden dönüştürebiliyorsun.

Paytomat ile ilgili bilgileri vakit buldukça bu başlık üzerinden paylaşıyorum, takip edebilirsiniz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5090473.60

Hocam maşallah desteklemediği bir Stellar kalmış, onu da öneren biri olursa ben yavaştan kullanmaya başlarım. Bu arada proje de ilgimi çekti başlığını da takip edeceğim. Saol bilgilendirme için.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
May 11, 2019, 11:55:44 AM

Ben ilk zamanlar Myetherwallet kullanıcısıydım ama bigun baktikki bizim cüzdanı tarla yapmış başka birisi sürüyor 🙂 Arkadaşlar Eidoo mobil cüzdanı önerdiler yükledim hemen nereden baksan 4-5 ay oldu şuana kadar bir sıkıntı yok beğendim
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
May 11, 2019, 12:08:43 PM

Trust Wallet (Tek Geçerim)

Cobo Wallet (Güvenlik ve kullanımı güzel)

Atomic Wallet (Çok başarılı)

Aklıma gelenler şimdilik bunlar ama arasında birisini tercih et derseniz benim ilk tercihim kesinlikle Trust Wallet olur, kullanımı çok kolay ve her açıdan güzel hazırlanmış, basit ve pratik bir cüzdan. İkinci sırada da Cobo walleti öneririm.. Hele ki donanım cüzdanı dehşet olmuş. Hepsini dene tarafını seç  Grin Grin
Delimelibeli
Jr. Member
*

Activity: 80

View Profile
May 11, 2019, 12:57:54 PM

Aklıma gelenler şimdilik bunlar ama arasında birisini tercih et derseniz benim ilk tercihim kesinlikle Trust Wallet olur, kullanımı çok kolay ve her açıdan güzel hazırlanmış, basit ve pratik bir cüzdan. İkinci sırada da Cobo walleti öneririm.. Hele ki donanım cüzdanı dehşet olmuş. Hepsini dene tarafını seç  Grin Grin
Fee ayarlama muhabbeti var mı hocam ? son yükselişten sonra fee'ler bana koymaya başladı Cheesy
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
May 11, 2019, 01:08:54 PM

Ben sahsen kripto paralarimi mobil cuzdanlarda degilde hardware cuzdanlarda sakliyorum cunku mobil cuzdanlar bana guvenli gelmiyor.
Delimelibeli
Jr. Member
*

View Profile
May 11, 2019, 01:21:34 PM

Ben sahsen kripto paralarimi mobil cuzdanlarda degilde hardware cuzdanlarda sakliyorum cunku mobil cuzdanlar bana guvenli gelmiyor.
biraz daha makul fiyatlı olsalar çok iyi olacak direk bir trezor var kafamda ama pahalılar maalesef hala
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
May 11, 2019, 01:33:19 PM

Ben daha önce coinimi ve infinito kullandım gayet güzeldi. Trust wallet kullanmadım ama onun hakkında da güzel şeyler duydum. Ama ben şahsen mobil wallet kullanma taraftarı değilim

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 11, 2019, 02:11:55 PM

2013 yılından bu zamana kadar kullanmakta olduğum www.blockchain.info hizmetini tavsiye ederim. Sektörde çok uzun zamandır bulunan bir firma ve oldukça fazla kullanıcıya da sahip. Ayrıca yapılan son güncellemeler sonrasında da sadece Bitcoin desteği sunmuyor. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Stellar ve Pax gibi çeşitli kripto ağı ile de kullanıcılara daha iyi bir deneyim ve tek cüzdan üzerinde daha çeşitli portföy oluşturma hizmeti de sunuyor. Ayrıca mevcut hizmetin web tarayıcısı versiyonu, IOS ve Android uygulaması da bulunuyor.
Delimelibeli
Jr. Member
*

View Profile
May 11, 2019, 03:30:53 PM

2013 yılından bu zamana kadar kullanmakta olduğum www.blockchain.info hizmetini tavsiye ederim. Sektörde çok uzun zamandır bulunan bir firma ve oldukça fazla kullanıcıya da sahip. Ayrıca yapılan son güncellemeler sonrasında da sadece Bitcoin desteği sunmuyor. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Stellar ve Pax gibi çeşitli kripto ağı ile de kullanıcılara daha iyi bir deneyim ve tek cüzdan üzerinde daha çeşitli portföy oluşturma hizmeti de sunuyor. Ayrıca mevcut hizmetin web tarayıcısı versiyonu, IOS ve Android uygulaması da bulunuyor.
Evet onu da indirdim gayet şık ve sade duruyor şu an kullandıkça daha net anlaşılacak artı eksileri ama
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 11, 2019, 04:52:48 PM

NPXS nin cüzdan arayüzüde gayet hoşuma gitti. Şimdilik aktif kullanmıyorum ancak kurdum. KYC istemesi şimdilik mantıklı durmuyor. Blockchain wallet zaten en sağlamı bence.
Delimelibeli
Jr. Member
*

View Profile
May 11, 2019, 05:47:45 PM

NPXS nin cüzdan arayüzüde gayet hoşuma gitti. Şimdilik aktif kullanmıyorum ancak kurdum. KYC istemesi şimdilik mantıklı durmuyor. Blockchain wallet zaten en sağlamı bence.
Mobil cüzdanda KYC ilk defa duydum, sebepleri ne acaba
barslanhan
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
May 12, 2019, 04:14:41 PM

Fee ayarlama muhabbeti var mı hocam ? son yükselişten sonra fee'ler bana koymaya başladı Cheesy

Trust ve Coboda Fee ayarlama var hocam hem de çok kolay.

Trust Wallet da fee ayarlama kısmı şöyle; Önce göndermek istediğin tokeni seçtikten sonra en son onay ekranına geldiğinde sağ üstte ayarlar şeklinde bir kısım var ona tıklayınca Fee ayarla diye bir seçenek çıkıyor ve oradan rahatça fee ayarlayabiliyorsunuz. Deneyin pişman olmazsınız..
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
May 13, 2019, 02:30:27 PM

trust ve cobo cidden güzel cüzdanlar. atomic wallet de fena değil, ama benim hoşuma giden coboydu. pundix cüzdan güzel olmakla birlikte, sanırım kyc istiyordu. kyc çok zahmetli bir şey değil ama yine de insan üşeniyor bazen. sürekli kullanılacak bir cüzdanda kyc yapmak  her neyse de, birkaç gönderim için kycye değmez.
batuhantstknn (OP)
Member
**

View Profile
May 13, 2019, 05:14:43 PM

trust ve cobo cidden güzel cüzdanlar. atomic wallet de fena değil, ama benim hoşuma giden coboydu. pundix cüzdan güzel olmakla birlikte, sanırım kyc istiyordu. kyc çok zahmetli bir şey değil ama yine de insan üşeniyor bazen. sürekli kullanılacak bir cüzdanda kyc yapmak  her neyse de, birkaç gönderim için kycye değmez.

Bu Cobo'da CC olayı varmış. Tam ne yapabiliyoruz onunla biliyor musun hocam ?

batuhantstknn (OP)
Member
**

View Profile
May 22, 2019, 06:20:56 PM

Samourai Wallet kullanan var mı aranızda acaba ? Transaction mix olayı var mıdır ?

janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
May 22, 2019, 06:37:19 PM

cobo wallet de candy ler var. belli görevlerle candy veriyor, o candyleri kullanıp, stake yaptığın bazı coinlerden daha yüksek yüzde alıyorsun. bunun dışında candylerle bazen coin bile alabiliyorsun ancak tabi ufak meblağlar. sanırım bunu daha da geliştirebilirler.  cobo wallet i sağlam olarak görüyorum. atomic wallet de iyi çalışıyor. pundix wallet iyi ama biraz karışık yapmışlar gibi bazı şeyleri.
barslanhan
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
May 22, 2019, 07:07:09 PM

cobo wallet de candy ler var. belli görevlerle candy veriyor, o candyleri kullanıp, stake yaptığın bazı coinlerden daha yüksek yüzde alıyorsun. bunun dışında candylerle bazen coin bile alabiliyorsun ancak tabi ufak meblağlar. sanırım bunu daha da geliştirebilirler.  cobo wallet i sağlam olarak görüyorum. atomic wallet de iyi çalışıyor. pundix wallet iyi ama biraz karışık yapmışlar gibi bazı şeyleri.

O candylerden haberim yoktu. Vay arkadaş bu Cobo nasıl bir cüzdanmış ya. Gerçekten hayranlık uyandıracak özellikleri var bir de küçük ödüllerle insanın hevesini yüksek tutuyor. Öbür tarafta MEW ile uğraşanlara Allah'dan sabırlar diliyorum. Trust ve Cobo bu cüzndan işince açtı arayı gitti valla.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 22, 2019, 07:55:53 PM

Bitcoin icin hale MAC'de core cüzdani kullaniyorum, son sürüm 0.18.0 (zaten forumda en üstte en son sürüm bildirimi geliyor). En son bende Trust Wallet kurdum iPhone'a ve birkac Ethereum adresimi import ettim, sorunsuz tüm tokenlar ile beraber import etti. Ama daha cüzdani kullanarak transfer etmedim, gerek duymadigim icin. Binance Harmony IEO bitiminde buraya BNB'lerimi transfer edecegim mesela, su ana kadar okuduklarim hic bir sorun olmadigini gösteriyor. O güvenle kullanacagim. Binance satin almisti bu cüzdani, Binance'a bisey olursa, umarim cüzdan da patlamaz - ama sanmiyorum.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: