Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:14:55 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Binance borsasının paramı günlerdir gasp ediyor oluşu !  (Read 903 times)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 13, 2019, 07:48:32 PM

Yarın açılacak diye biliyorum ben, umarım yarın açılınca bir yığılma durumu olmaz binance da, ki sanmıyorum çünkü BNB nin de fiyatı baya bir arttı, bu insanların binance a güveninin daha devam edeceğini gösteriyor
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
May 13, 2019, 07:55:58 PM

Yarın kısmi açlacak.Asya bölgesini açmayacaklar.Bir tek avrupayı açacaklar diye duyuru yapmışlardı.Biz ortadayız.Açarlar mı açmazlar mı bilmiyorum ama yarın boraz bozdurmam lazım.Bekleyip göreceğiz.

Oracolcoin XOR         
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 13, 2019, 10:51:11 PM

öyle bir açıklama yaptılar ki adamlar asya için açılmayacak sadece avrupa için açılacak diye şimdi bu adamlar bizim ülkeyi asya olarak mı görüyorlar yoksa avrupa olarak mı görüyorlar arkadaş Cheesy
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
May 13, 2019, 10:53:56 PM

Büyük bölümü asyada topraklarımız.Hele bir yarın olsun bakalım.Yine bir süpriz yapıp açmayabilirler.O zaman iyi okuruz bunlara.İyice prim kaybederler açmazlarsa.Bir haftada bir şeyi halledemedilerse sıkıntı.

████████████         AVXChange         ████████████
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 14, 2019, 01:14:23 PM

yarin acilacagini okumustum twitter hesaplarindaydi galiba. 15 mayis ödeme ve cekim islemlerini tekrar aktif edecegiz diye... yabanci forumlarda da dönüyor. türkce forumda o kadar binance konusu var ki, hangisine bakip hangisinden bilgi alabilecegimizi bilmedigimiz icin: gecen gün birisine yazmistim bu haberi aslinda...
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
May 14, 2019, 02:21:07 PM

Yaptığı şey ciddi manada prestij kaybına neden oldu bana kalırsa. İnsanları mağdur etmenin ne anlamı var ? Senin güvenlik sorunların yüzünden yaşanan bir hacklenme olayının bedelini kullanıcılar ödemek zorunda mı ? Yani insanlar şu süreçte ihtiyacı olsa bile FİAT paraya geçemeyecek Binance yüzünden peki mağduriyet yaşayanların zararını karşılayacak mı ? İnsanların varlıklarını çekmesini dondurmanın sonuçları iyi olmaz hacim kaybedecektir.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 14, 2019, 07:44:57 PM

Senin 10$ ını binance ne yapsın bide böyle tipler var 50$ yatırırlar ortalıgı yıkarlar bu tiplere mıymıntı diyoruz.

Millete laf sokmak için yan hesap açanlara da biz hadi oradan diyoruz...

Ama bu mıymıntı adamlarda çok memlekette.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
May 14, 2019, 08:06:35 PM

geçmiş olsun hocam, merkezi borsaların sıkıntılarından biri de bu maalesef. cz denen çekik parayı toplayıp marsa gitse biz onun funds are safu videolarına bakıp avunacağız.
lossnet
Legendary
*

Merit: 1123

View Profile
May 14, 2019, 09:00:25 PM

Bir duyuru yayınlamış Binance. Sabaha karşı bakım çalışması başlatacaklarmış. 8 saat sonra da yatırma-çekme işlemleri açılacakmış. Bence daha da fazla sürebilir. Yarın baya hareketli bir gün olacak gibi görünüyor. Bitcoin de şu anda düşüşe geçmiş. Bakalım çekimler açıldıktan sonra neler olacak!
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 14, 2019, 11:35:31 PM

Yani kısaca biz paramızı çekemiyoruz. Zaten, yetişmezse bakımdan sonra tamamlanacaktır diye bir açıklama vardı sanki. Gerçi bakımdan sonra gönderdikten sonra benim de bir işime yaramıyor. Paşa paşa bekleyeceğim artık.
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2019, 08:50:54 PM

nihayet açtılar çekimleri çakallar bir de müşteri kaybetmemek için 50 bin bnb giveaway yaptılar ama bir sike yaramaz ben direk neyim var neyim yok çekim talebi verdim kurtuldum.
lossnet
Legendary
*

Merit: 1123

View Profile
May 15, 2019, 09:05:59 PM

nihayet açtılar çekimleri çakallar bir de müşteri kaybetmemek için 50 bin bnb giveaway yaptılar ama bir sike yaramaz ben direk neyim var neyim yok çekim talebi verdim kurtuldum.

Geçmiş olsun hocam. Evet açmışlar, gözün aydın. 1 BTC'lik işlem yapanlara dağıtılacakmış o 50 bin BNB. Küçük yatırımcıya yaramıyor yani yine. Biz müşterisi değiliz sanki Binance'nin. Hep büyükler kollanıyor valla. İnsan herkesi kapsayacak bir şey yapardı özür dilemek için! Neredeyse 2 haftayı bulacak bu mağduriyet.
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2019, 10:39:25 PM

Geçmiş olsun hocam. Evet açmışlar, gözün aydın. 1 BTC'lik işlem yapanlara dağıtılacakmış o 50 bin BNB. Küçük yatırımcıya yaramıyor yani yine. Biz müşterisi değiliz sanki Binance'nin. Hep büyükler kollanıyor valla. İnsan herkesi kapsayacak bir şey yapardı özür dilemek için! Neredeyse 2 haftayı bulacak bu mağduriyet.

hocam o bir bitcoinlik işlemi gözünüzde pek büyütmeyin alış ve satış olarak ikisinin toplamı olduğu için 10 milyon satoşi ile bile çok rahat 5 al sat yapsanız bir bitcoinlik işlem yapmış oluyorsunuz kısaca küçük yatırımcıyı da kapsıyor bu giveaway haberiniz olsun belki siz de katılmak istersiniz ben şayet içeride paranız varsa deneyin derim şans bu belli mi olur.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
May 15, 2019, 11:27:00 PM

Neyseki sorunsuzca açtılar, sürenin bu kadar uzun olması hepimizin canını sıktı tabi, illaki süreli ödeme ya da başka acil bir şey olması gerekmeden hem de. Parayı aktif trade için borsada tutunca her an böyle şeylerle karşılaşmamız olasılığı yüksek maalesef.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 16, 2019, 12:13:45 AM

Binance'ın işi gücü yok senin üç beş kuruşunda gözü adamların la adamlar güncelleme yapıyolar işte hack yediler bütün her şeyi sıfırlıyolar senin iyiliğin için herkesin kapalı coinleri çekişi acelen ne sağlama alsınlar açıcaklar.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
May 16, 2019, 04:14:24 PM

Neyseki sorunsuzca açtılar, sürenin bu kadar uzun olması hepimizin canını sıktı tabi, illaki süreli ödeme ya da başka acil bir şey olması gerekmeden hem de. Parayı aktif trade için borsada tutunca her an böyle şeylerle karşılaşmamız olasılığı yüksek maalesef.

Sorunsuzca açıldı diyoruz da sanki ufak tefek sorunlar devam ediyor gibi. Ben sürekli Network request hatası alıyorum ve aynı ağa bağlı 4 cihaz var, ama her ne hikmetse sadece Binance girişlerinde sorunum oldu. Onun dışında bazı arkadaşlar da grafikdeki rakamlarla, trade yapılan yerlerde farklar olduğundan bahsetti. Ufak tefek sorunlar yaşanmasına rağmen yine iyi atlattı valla, ayrıca insanların paralarını kaçırmasını da engelledi o ilk panik anını savuşturarak.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
May 16, 2019, 05:27:00 PM

umarım kimse bu durumdan dolayı büyük zararlar yaşamamıştır. yükseliş zamanında kullanamamak etkili olmuş olabilir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2019, 12:03:23 AM

sorunsuz açılmadı arkadaşım ne sorunsuzu coinlerin yarısına yakını daha açılmadı kiminin depositi kapalı kiminin withdrawı kapalı dün borsadaki varlıklarımı bozdurdum ripple a geçiş yaptım paribu borsasına gönderilmesi tam 47 dakika sürdü bu mu sorunsuz açılma ! her zaman maksimim 2-3 dakika süren işlem tam 47 dakika sürdü ama şükür kurtuldum
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 17, 2019, 12:43:59 AM

sorunsuz açılmadı arkadaşım ne sorunsuzu coinlerin yarısına yakını daha açılmadı kiminin depositi kapalı kiminin withdrawı kapalı dün borsadaki varlıklarımı bozdurdum ripple a geçiş yaptım paribu borsasına gönderilmesi tam 47 dakika sürdü bu mu sorunsuz açılma ! her zaman maksimim 2-3 dakika süren işlem tam 47 dakika sürdü ama şükür kurtuldum

Senin adına sevindim hocam. 47 dk da olsa en azından kurtarmışsin. Ya kurtaramasaydin ne olurdu. Şuan için binanceden daha güvenilir bir borsa yok. Eğer al sat yapmiyorsa bir insan coinlere cüzdana çekmeli zaten.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
May 17, 2019, 06:59:27 AM

Kendi hatalarından kaynaklanan bir hırsızlık olayı yüzünden insanların paralarını çekmelerine müsade etmemeleri çok büyük sahtekarlık. Para çekimi başlayana kadar en azından, o geçen süredeki kazanç kayıplarını gidermek adına faiz ödemesi gibi bir şey yapması lazım.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: