Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:59:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: ''Alsak bir dert, Almasak bir dert!!'' derken bu piyasa gider!  (Read 644 times)
Dontcry. (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
May 11, 2019, 03:16:29 PM

evet arkadaşlar her zaman dipte almak mümkün değildir  yarın bir gün cesaretlenip girdiğiniz fiyattan %5 düşer %10 düşer satarsanız bi bakmıssınız %50 %100 koymuş...Eğer bu teknolojiye güveniyorsanız alın uzun vade atın kısa vadede 3 5 dolar şöyle oldu böyle oldu derseniz işiniz zor... belkide bu son şanss.. alın 2 3 yıl unutun her gün %10 %20 gitmez düştükçe alırsanız faydanızaa..

şahsen market cap 105m e değerken aldım bakalım hepsini btc değil ama eth alım aralığı 140-90 aralığı en yüksek malda 105 dolar da aldık bakalım ne olacak !

1 yılda %100 kar temizz  sabırlı olan kazanıyor..

ve diğer yazımda dediğim gibi

Herkes alırken SAT herkes alırken SAT....

vade size kalmış.....

okuyabilirsiniz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5074441.0
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
May 11, 2019, 03:29:09 PM

1. bucuk yıldan beri ayı  ezdiler 2020  yaklaşıyor kimseye vermezler artık bu fiyattan tutamazlar 1 kdolar olduğunda nasııl 100k  dönüp 20k buldu ise  20 k dönüp .3.1k döndüğünde en az  40 50k görme ihtimali  var

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
Dontcry. (OP)
Full Member

View Profile
May 11, 2019, 03:34:37 PM

İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor bogada ise %600 lere cıkıyor. %100 kar için riske giren %30 banka faizi alsın daha garanti.

Vay yavru sen neymişsin bee. g
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
May 11, 2019, 03:42:51 PM

İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor bogada ise %600 lere cıkıyor. %100 kar için riske giren %30 banka faizi alsın daha garanti.

Vay yavru sen neymişsin bee. g

Tam ben diyecektim.

herkez günlük %1 kazanıyorsa kaybeden kim acaba Smiley

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
May 11, 2019, 04:17:47 PM

Sürekli düşüşte olan piyasanın yükselmesi ile birlikte en büyük sorunumuz ne zaman satacağım ve ne zaman alacağım problemidir.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
May 11, 2019, 04:20:25 PM

İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor

gunde %1 kar alınca yılda %400 mu yapıyormuş?vay be aslan parçası matematiğine kurban.
Gunde %1 aynen devam.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
May 11, 2019, 04:28:06 PM

İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor

gunde %1 kar alınca yılda %400 mu yapıyormuş?vay be aslan parçası matematiğine kurban.
Gunde %1 aynen devam.

Angut birleşik faiz denen birşey var direk 365 olarakmı yazdık ortalamasını yazdık üç asagı bes yukarı sizin olmayan aklınıza ne diyeyim takıldıgınız şeye bak. Demekki piyasada iyi yontulmussunuz milletin kazancına göz diktiğinize göre. Dur ben sana cevap vereyim bu kafayla nah kazanırsın.

sayın orospu evladı,

angut babandır.sana aslan parçası demişiz espride olsa.agzını bozmana ne gerek vardı.
gunluk %1 faiz birleşik faizle yılda %466 yapar.bu bir.

ikincisi bu kafayla nah kazanırsın demişssin,senin rüyanda bile goremeyegin parayı ben coktan kazandım eleğimi astım.

hadi şimdi siktirrr git amın evladı.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 11, 2019, 04:41:12 PM

Piyasada genel şöyle bir hava gözlemliyorum alttan alabilen çıkacak diyor terste kalan yok daha düşecek diyor. Aslında herkes hem haklı hem haksız biz grafiklere dayandırmaya çalışsakta btc saçma sapan kafasına göre takılıyor.
Dontcry. (OP)
Full Member

View Profile
May 11, 2019, 06:44:46 PM

Gunde %1 aynen devam.

Angut birleşik faiz denen birşey var direk 365 olarakmı yazdık ortalamasını yazdık üç asagı bes yukarı sizin olmayan aklınıza ne diyeyim takıldıgınız şeye bak. Demekki piyasada iyi yontulmussunuz milletin kazancına göz diktiğinize göre. Dur ben sana cevap vereyim bu kafayla nah kazanırsın.

sayın orospu evladı,

angut babandır.sana aslan parçası demişiz espride olsa.agzını bozmana ne gerek vardı.
gunluk %1 faiz birleşik faizle yılda %466 yapar.bu bir.

ikincisi bu kafayla nah kazanırsın demişssin,senin rüyanda bile goremeyegin parayı ben coktan kazandım eleğimi astım.

hadi şimdi siktirrr git amın evladı.

Smiley)) sağol ağzımı bozdurmadığın için en güzel cevabı vermişsin Smiley)
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
May 11, 2019, 06:46:05 PM

Aslında bu sorunun temeli hedefsiz amaçsız hareket etmek. Dese ki insan ben şu kadar yatıracağım şu kadar kazanmak istiyorum en fazla da bu kadar beklerim. Bunlara göre yatırım yapan aldığına da almadığına da üzülmez.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 11, 2019, 07:02:54 PM

bu pitipawn mıydı, hallowen6666 mıydı bir tane troll vardı, bu cinci ibne o olmasın?  zaten nasıl forumsa trolü bitmiyor. başka bir konuda bana da saldı çaktım tokadı siktir ettim başka cevap yazmadım.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 11, 2019, 07:19:50 PM

Valla çok büyük sıkıntı bu insan psikolojisi.nasıl alıştıysak boğaya çıkabileceğine tekrar ihtimal veremiyorız.piyasaya yeni girenler bile daha iyi atraksiyon aldı vallla
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 11, 2019, 07:24:11 PM

Altlara tüm parayla girmemek lazım. Düşüşlerde farklı kademelerden alıp ortama düşürülebilir. Örneğin; 2000'den 500 sata düşmüş bir tokene hemen atlamak yerine, parçalı almak daha kazançlı olur. Yine çıkıp sonra yine düşecektir; belki bu sefer de 300 sat olacaktır. Keşke hepsini 500'den almasaydım dedirtir insana. Her seferinde dipten yakalamak elbette ki mümkün değildir.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
May 11, 2019, 07:29:29 PM

Ben sabit düzenli yatırım yapma taraftarıyım. Taraftarlığımın dayandığı fikir de piyasanın doymaya çok uzak oluşu.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
May 11, 2019, 07:59:17 PM

Piyasa gidiyor şu an Btc almış gaza gidyor.Dolar olarak kazanıyoruz ama altcoinler btc olarak düşüyor.Btc olarakta toparlandığında çifte kazanç olur umudunu taşıyoruz.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
CoinMegaStock
Member
**

Merit: 12

Stock

View Profile
May 11, 2019, 08:34:17 PM

para girişi devam ederse gider.300 milyara kendisini bir atsa ondan sonrası daha garanti olur derim.

Bitcoin
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
May 11, 2019, 08:51:26 PM

Piyasadaki durumumuzun özeti niteliğinde bir başlık olmuş.

Şu an nakitten major altcoinler'den birine geçeyim desem kesin çöküş gelir. Şu zamanı tutturanlara çok imreniyorum. Gerçi cesur olmak lazım sanırım. Bir yerde risk almadan kazanç olmuyor. Ethereum'u gözümü kestirdim gibi. Düzeltmeden sonra uzun vadeli düşünüyorum.
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
May 11, 2019, 08:56:48 PM

Dibini görmediğin yerde en güzeli parçalı almak . Kripto piyasasında ben dibin dibinde yakalayan adam görmedim aldogınız yüzde 10 düşer ve yükselir zaten sadece sonraki bölüm biraz sorun Smiley

georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
May 11, 2019, 09:38:57 PM

Yükseldimi üzüyor düştümü üzüyor garip bir piyasa burası çünkü çok falza yatırımcı var bu durumda terste kalmalar gayet normal zaten piyasanın ruhu bu her şartta sabırları zorluyor.
ripplecanavari
Member
**

Merit: 37

View Profile
May 11, 2019, 11:34:06 PM

sırf bu olay yüzünden artık yaklaşık altı aydır her düzeltme yapışında bir miktar yapıyorum bugün bile yaptığı ufak düzeltmede bir miktar daha satın aldım artsa da üzülmüyorum düşse de üzülmüyüroum düşünce takviye yapıyorum artınca bir miktar satıyorum
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: