Bitcoin Forum
May 23, 2024, 05:05:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitstamp'ta Ethereum 0.40 cent üzerinden satıldı  (Read 130 times)
emregungor (OP)
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
May 16, 2019, 12:07:56 PM

Bugün 12.00 civarında bitstamp borsası üzerinde kısa süre 0.40 cent'ten ethereum satışı oldu. Paniklediğimden elimdeki etheri TR borsasında satış yaptım fakat kısa süre sonra fiyat yerine geldi. Bitstamp örtbas etmek için grafiği sildi. Aşağıdaki resim kendimce çekilmiştir o sıra panik olduğundan tam çekemedim.

https://i.hizliresim.com/LlkmyZ.jpg
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 16, 2019, 02:52:43 PM

hacim barı da baya yükselmiş. birileri çok fena zararına ethereum satmış resmen. neden bu kadar gaza gelirler anlamıyorum.

öte yandan bitstamp yatırımcıları bu tarz agresif düşüşler konusunda koruması gerekir ki bazı borsalar bunu yapıyor.

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1131

View Profile
May 16, 2019, 04:40:24 PM

elde boş olan dolar ya da btc olduğunda bir umutla böyle dumplara yazılıyorum. tabii şimdiye kadar nal dışında bir şey toplamadım en fazla geçen binance eth-pax paritede dump yazılmışken, eth-tusd dumpına yaklaşabildim :))

tahta boş iken botların saçmalaması gibi gözüküyor bu durum. indikatörler sat verdikçe satıyorlar, başka mantıklı bir izah yok. eth her yerde satabilirsin,
x bir borsada satıp sıfırlamanın anlamı yok.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
May 16, 2019, 05:15:50 PM

geçmişte birkaç borsada aynı hadiseler olmuştu. böyle fırsat bulduğunuzda alış emirleri ile kapmaya bakın. hani borsa müdahale etmez ise güzel para kaldırırsınız.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: