Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:24:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Binance Yeni IEO ' su Harmony ONE token  (Read 654 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 19, 2019, 01:26:46 PM

ieo işinin boku çıktı...icoların çıktığı gibi...bir de bunda bounty varmış....dönerciler o fiyatın anasını beller zaten. ha diyorsan ben araştırdım bunu ilerde iş yapar.o zaman loto tarzı bir saçmalığa kasmana ne gerek var ?

dönercilerin elinden topla işte  Grin ancak dönerciler aç köpek gibi satamasın diye tokenleri kilitleyip borsaya girdikten bilmem kaç ay sonra açılacaksa kilitler o zaman başka tabi

Bu dönerci hem IEO'dan alacak, hem de ödülden kazanacak üstüne de Harmony'den 10X yapacak. Türk'üz olum biz, döneri tüm dünyanın eline vermişiz senin mi eline 10X'den veremeyeceğiz Grin
1715041461
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715041461
Reply with quote  #2

1715041461
Report to moderator
1715041461
Hero Member
*

Ignore
1715041461
Reply with quote  #2

1715041461
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715041461
Hero Member
*

Ignore
1715041461
Reply with quote  #2

1715041461
Report to moderator
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 19, 2019, 03:56:47 PM

piyasaya girer popülaritesi düşene kadar artar yukarıdan bir sürü salağın eline verilir ardından sonu btt gibi olur zamanla yok olur gözden düşer gider
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 19, 2019, 03:59:04 PM

piyasaya girer popülaritesi düşene kadar artar yukarıdan bir sürü salağın eline verilir ardından sonu btt gibi olur zamanla yok olur gözden düşer gider

Ee zaten işin doğasında bu yok mu hocam, birilerinin eline verecekler ki birileri kazansın. Sistemin doğal akışı böyle işliyor zaten, o yüzden fırsat bulunca kaçırmamak lazım Cheesy
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
May 19, 2019, 11:55:01 PM

Malesef piyasanın doğası çokda uygulanabilir işler üzerine değil. Peki gerçek ekonomilerde mevcut fiyatlar yapılan işler için eş değer mi? Burada bir balon var ancak reel ekonomilerden azade değil. Çokta şaşırmıyorum elbette fark var. Ama esas olan bence algı genel kabul.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
May 20, 2019, 05:36:11 AM

Ortada  bir matic örneği var. Bu da o gibi olacak diye alan çok olur  bu proje de epey hype yakalayabilir. Şuan için piyasa da binancenin ieo lari iyi kazandırıyor ama ben almayı hiç düşünmedim. Belki bu olabilir. Umarım elimde patlamaz.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 20, 2019, 01:23:49 PM

Ortada  bir matic örneği var. Bu da o gibi olacak diye alan çok olur  bu proje de epey hype yakalayabilir. Şuan için piyasa da binancenin ieo lari iyi kazandırıyor ama ben almayı hiç düşünmedim. Belki bu olabilir. Umarım elimde patlamaz.

Matic mükemmel bir örnek oldu gerçekten. Şu an harmony için duyulan güvenin en temel sebebi de bu sanırım, binance başlı başına bir hype sebebi gibi. Umarım kimsenin elinde patlamaz ve herkes kazanır Smiley
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
May 20, 2019, 09:54:21 PM

Furya devam ediyor banada katılmak düşer. Matic yükselişi başta olmak üzere coin marketcape bir göz atınca yeni IEO insanın iştahını açıyor Binance IEOsuna katılmak isteyenler arttı. BNBleri dizdim sıraya Harmony'i bekliyorum Grin
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 20, 2019, 10:28:50 PM

matic çok fena değer kazandı millet sırf maticden gaza gelerek bu harmonye fena yüklenebilirler muhtemelen ieoya girene güzel kazandıracak fakat ben borsaya girdikten son yatırım yapmayı planlayanlardanım.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
May 20, 2019, 11:03:36 PM

Aynen çekiliş falan derken kaç kişiye kısmet olacak belirsiz, Çinlilerede açıldı bu satış galiba öyle bir şey okudum taliplisi çoğalmış oldu böylece bize yedirmezler kolay kolay. Borsadan devam ederim bende bir gerçekleşsin satış, iyi bir giriş noktası bulunur nasılsa.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 21, 2019, 12:38:05 AM

bana kuvvetle muhtemel 5 bilet gelecek. gecen ieo'da bir bilete isabet etmesinin sansi %58 idi. buna göre, sadece matematiksel olarak, 5 biletten 2sine cikmasini bekliyorum. haa, cikacak diye birsey yok, hic birisine cikmayabilir de. merakla bekliyoruz, bayrama kadar belli olacak zaten - güzel bir bayram hediyesi bekliyorum.

cikarsa, ramazanda 1-2 karton gofret, cikolata... oyuncak, kitap gibi seyleri bagaja atip... gittigim yerlerdeki cocuklara dagitacagim:)
cikmasa da yapacagim aynisini:) her bayramin klasigi cünkü:)
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 21, 2019, 12:55:06 PM

bana kuvvetle muhtemel 5 bilet gelecek. gecen ieo'da bir bilete isabet etmesinin sansi %58 idi. buna göre, sadece matematiksel olarak, 5 biletten 2sine cikmasini bekliyorum. haa, cikacak diye birsey yok, hic birisine cikmayabilir de. merakla bekliyoruz, bayrama kadar belli olacak zaten - güzel bir bayram hediyesi bekliyorum.

cikarsa, ramazanda 1-2 karton gofret, cikolata... oyuncak, kitap gibi seyleri bagaja atip... gittigim yerlerdeki cocuklara dagitacagim:)

İlk defa katılacağım için sormak zorunda hissettim Smiley bilet çıktığı mail olarak mı bildiriliyor yoksa hesabı kontrol etmek mi gerekiyor ve ne zaman sözleşme imzalıyoruz? Teşekkürler  Cheesy
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 21, 2019, 07:57:08 PM

İlk defa katılacağım için sormak zorunda hissettim Smiley bilet çıktığı mail olarak mı bildiriliyor yoksa hesabı kontrol etmek mi gerekiyor ve ne zaman sözleşme imzalıyoruz? Teşekkürler  Cheesy

https://launchpad.binance.com/en/lottery/2ac0560e384143eeb693f4abcb06a992 bu adreste su ana kadar kac bilet hak ettiginizi yaziyor; bende mesela sag tarafta: Number of Tickets: 5 Ticket(s) diye belirtmis, hemen altindaki linke (Check details of recent BNB holdings) tiklayarak 7 günlük sürede her gün yapilan/yapilacak snapshottaki BNB miktariniz yaziyor. 7 gün boyunca ortama 50 üzeri ise 1 bilet, 200 üzeri ise 2, 300 üzerinde 3, 400 üzerinde 4 ve 500 üzeri BNB tuttugunuzda 5 bileti hakediyorsunuz.

bunun hemen üzerinde yesil bir serit icinde "You have completed all required verifications" yaziyor ise yapmaniz gereken tek sey biletleri claim etmek, bu da 27 mayis saat 08:00 gibi baslayacak (sanirim 1 gün sürecek) - bu süre zarfinda biletlerinizi onaylatiyorsunuz. burada yesil degil de kirmizi serit cikarsa, önce kurallari kabul etmek vs. gerekiyor...

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: