Bitcoin Forum
May 13, 2024, 10:44:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Eth veya Bcpt Satın Almak İstiyorum  (Read 234 times)
jasfin (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
May 17, 2019, 04:09:26 AM

Abilerim günaydın meslek lisesinde Yazılım okuyorum kriptoya baya merak saldım ailevi durumumuzda iyi değil Biriktirdiğim 250 TL bununla Kripto para almak istiyorum hesaplarım yok Türk borsalardan alamam bana yol gösterin teşekkürler
1715597052
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715597052
Reply with quote  #2

1715597052
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715597052
Hero Member
*

Ignore
1715597052
Reply with quote  #2

1715597052
Report to moderator
1715597052
Hero Member
*

Ignore
1715597052
Reply with quote  #2

1715597052
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 17, 2019, 07:06:10 AM

Almak kolay da onları nerde tutacağın da önemli. Anladığım kadarıyla çok uzaksın bu dünyaya. Aldığın ETH veya diğerlerini nerede saklayacağını biliyor musun? BCPT de eth tokeni, ikisini de eth cüzdanlarında saklayabilirsin.
Myetherwallet veya mycrypto kullanımını biraz araştır öğren, kendine bir cüzdan aç, güvenliğini nasıl sağlayacağını araştır, yardımcı oluruz almana bir şekilde Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jasfin (OP)
Newbie
*

View Profile
May 17, 2019, 07:16:13 AM

Almak kolay da onları nerde tutacağın da önemli. Anladığım kadarıyla çok uzaksın bu dünyaya. Aldığın ETH veya diğerlerini nerede saklayacağını biliyor musun? BCPT de eth tokeni, ikisini de eth cüzdanlarında saklayabilirsin.
Myetherwallet veya mycrypto kullanımını biraz araştır öğren, kendine bir cüzdan aç, güvenliğini nasıl sağlayacağını araştır, yardımcı oluruz almana bir şekilde Smiley

Abi Trust cüzdanı açtım tamam ben biraz daha kullanımını öğreneyim yazarım size teşekkürler abi.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
May 17, 2019, 07:25:02 AM

Abi Trust cüzdanı açtım tamam ben biraz daha kullanımını öğreneyim yazarım size teşekkürler abi.
Trust cüzdan da iyidir, Binance'ın cüzdanı.
İlk kurulumda sana verdiği kelimeleri çok çok iyi sakla, banka hesabının şifresi onlar gibi düşün, onlar olmadan hiç bir şey yapamazsın her şey gider.
Telefonun bozulursa yeniden Trust wallet kurduğun zaman o kelimeleri girdiğin zaman coinlerin geri gelir, o derece önemli Smiley
ETH'yi de BCPT'yi de Trust'ta saklayabilirsin. BCPT takip ettiğim bir iş değil ama eğer kendi zincirine geçme gibi bi durumları varsa geçtiği zaman Trust'ta saklayamazsın desteklemezse.
Şimdi baktım Trust epey coin destekliyormuş, geliştirmişler epey güzel olmuş.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 17, 2019, 04:01:20 PM

konu sahibi Hocam sana önerim ne yap ne et dolandırılma. Forumda çok dolandırıcı var;

Yardımcı olacak arkadaşa;

ne yapın ne edin dolandırılmayın. acındırıcı laflarla, önce kripto parayı yolla ben hemen sana parayı yollarım gibi laflara kanmayınız.
jasfin (OP)
Newbie
*

View Profile
May 17, 2019, 09:00:59 PM

konu sahibi Hocam sana önerim ne yap ne et dolandırılma. Forumda çok dolandırıcı var;

ne yapın ne edin dolandırılmayın. acındırıcı laflarla, önce kripto parayı yolla ben hemen sana parayı yollarım gibi laflara kanmayınız.

Teşekkür ederim çok bir kaybım olmaz dolandırılsam da ama yinede bu para benim için büyük. Ayrıca satın alacağım kişiyide buldum; Varanvaran iyi sanki değil mi
PHI1618
Legendary
*

View Profile
May 18, 2019, 12:09:11 AM

Teşekkür ederim çok bir kaybım olmaz dolandırılsam da ama yinede bu para benim için büyük. Ayrıca satın alacağım kişiyide buldum; Varanvaran iyi sanki değil mi
Forum üzerinden iletişime geçtiysen kendisiyle oldukça güvenilirdir. Bi ara taklitleri çıkmıştı, ona dikkat et.
Bol kazançlar dilerim Wink

varanvaran
Legendary
*

Activity: 1066
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
May 18, 2019, 09:46:03 AM

Kendisi özellikle benimle iletişime geçmedi geçmesi halinde kendisine yardımcı olmakdan memnuniyet duyarım.

Arkadaşımına bahsettiği üzere iletişim kanallarında lütfen iletişime geçiceğiniz kişilerin iletişim bilgilerini tekrar tekrar teyit ederek işleminizi yapın.

sammsah
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
May 24, 2019, 11:51:05 PM

Basit işlem. Benden satın almak istersen buradan iletişime geçebilirsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: