Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:01:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥 Harmony ONE (Binance IEO) Yatırım Süreci Soru - Cevap Tartışma ✅✅  (Read 1688 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (2 posts by 1+ user deleted.)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 25, 2019, 11:00:37 AM

Ticket Claim   2019-05-27 da yani 2 gün sonra hatırlatmakta fayda var.  Claim yapmazsanız lotoya katılmamış olursunuz

ben sozleşmeyi bulamadım.
nceden en başta imzalıyorduk şimdi sanırım ticket claim yaparken mi imzalatacaklar?

daha önce "imzaladiysan", yani onayladiysan tüm istenilen sartlari, bu sefer tekrar birsey onaylamana gerek yok. benim MATIC'te onayladigim tüm sartlar ve sözlesmeler hala gecerli, bunu da harmony launchpad sayfasinda görüyorum:

Paylaşım için teşekkürler. Bu kısım aslında ana sayfada gözüküyormuş ancak ben tabletten işlem yaptığım için o kısım gelmiyordu. Siz paylaştıktan sonra bilgisayardan girip baktım. Tablet ya da telefondan bağlananlar dikkatli olsunlar.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 25, 2019, 04:52:16 PM

Matic 10x yaptı diye bunun da illa 2-3x yapacağını düşünerek bodoslama girmeyi düşünmüyorum. ancak bir yanım da all-in gir diyor. binance çok tekel oldu. çok üzücü bu aslında. iş iyice kumara döndü.

All in gir ki x3-4 yaparsa almak istediğin volvoyu alabilirsin.
Bu arada o başlığı neden açtığını merak ettim. Zaten silinebilir demişsin de. Neden milletten birşey isteme gereği duydun?

girdiğim nokta önemli, tepelerden girirsem elime alırım kaç aylık emeğimi. e şimdi matic'in grafiği ortada, bunu daha ilk günden uçururlar ama düşüşü fena olabilir. yani güvenmiyorum. bir eth-ltc gibi paralara all-in girerken içim rahat olur. ama böyle şeyler korkutuyor.

volvo konusuna gelince. bilmiyorum abi ya, matic'in 10x kazandığını görünce ve kendim 10x kazanmış olsaydım paramın ufak bir kısmıyla alacağım araba o olurdu. e kazanmış olan insanlar 4-5 lira atsa, 10.000 kişi olsak yeter diye düşündüm. ama sonradan da baktım ki hoş bir başlık olmayacak bari silinsin yazayım dedim.

Usta sen forumda neden insanlardan para istiyorsun volvo almak için?  parasız mı kaldın piç mi kaldın?

bilmiyorum abi ya, matic'in 10x kazandığını görünce ve kendim 10x kazanmış olsaydım paramın ufak bir kısmıyla alacağım araba o olurdu.

Lafa bakın lafa, parası 10x yapsa  o paranın ufak bir miktarıyla araba alırmış, demek araba almaya yakın paran var üstüne milleten volvo istiyorsun.

Ne tipler türedi, valla ilerde neler neler göreceğiz.

Ulan millet 3-5 kuruş KYK ile uğraşıyor didiniyor, tıp okuyor. bu karaktersizler cebinde para varken milletten volvo dileniyor.

Hala şaşıran kaldı mı böyle şeylere? Millet sosyal medyayı para dilenmek için kullanıyordu şimdi forumda da türemiş böyle şeyler. Yazık gerçekten dediğin gibi öğrenciler kyk ile, veya hem çalışıp hem okuyarak hayat sürmeye çalışıyor. İhtiyaç için istese hadi neyse, volvo için ne demek..
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
May 26, 2019, 05:04:28 PM

bountysi 15k dolar 5k dolar contente denkgeliyor video atmısım ama mübarekler bir kurallar koymuşlar herhalde kimseye vermeyip kendilerine alacaklar bountyi Cheesy

video için koydukları kurala bak:
Minimum number of real views: 800 and 1000 views per video for the last 10 videos

adamlara soruyorum hangi 10 video mk kanalda olmuş 600 video harmonyden önceki mi sonraki mi kanaldaki son 10 mu tık yok bakalım ne olacak... bu kurallarla o bountyden stake alabilen alır parayı
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
May 26, 2019, 05:14:02 PM

Her şey iyi güzel de 50 bnb tutmak az değil baya para yapıyor. Şimdi alayım tutayım desem neredeyse tüm sermayem orada kalacak bileti bile kullanamayacağım belki de.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 26, 2019, 07:31:05 PM

Evet, 7. snapshotta geride kaldi. Kaldi bir snapshot. Su ana kadar ortalamalariniza göre kazanabileceginiz biletleri az cok hesaplayabilirsiniz. Benim bilet kaybim olmamasi icin su an 20-30 bnb satabilirim aslinda - ama sansa bak BNB 440binlerden 400binlere kadar geriledi. Satip napcam ki, dursun.

Yarin 8. snapshotta bitince bircok kisi BNBlerinden bazilarini satacaktir diye düsünüyorum; bu da BNB fiyatinin gerilemesine neden olacaktir. Bakalim tahminim dogru cikacak mi...
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 26, 2019, 09:26:36 PM

Harmony bounty başlattı ve 3 günde bitti.Bu nasıl iş ya..Adamlar plansız programsız iş yapıyor.Bu tarz coinlere asla güven olmaz.Yatırımcısının parasını alıp kaçar bu tipler...

bounty 2 ay sürdü, kafanı sileyim
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
May 26, 2019, 11:40:42 PM

Öncelikle konuya açan arkadaşa teşekkür ederim.Güzel bir paylaşım yapmış eline emeğine sağlık arkadaşım sonra konuyu okudum ulan para dilenen bile olmuş matic güzel kazandırdı harmonynin daha çok kazandıracağını düşünüyorum gireceğim ben de
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 27, 2019, 12:37:57 AM

bountysi 15k dolar 5k dolar contente denkgeliyor video atmısım ama mübarekler bir kurallar koymuşlar herhalde kimseye vermeyip kendilerine alacaklar bountyi Cheesy

video için koydukları kurala bak:
Minimum number of real views: 800 and 1000 views per video for the last 10 videos

adamlara soruyorum hangi 10 video mk kanalda olmuş 600 video harmonyden önceki mi sonraki mi kanaldaki son 10 mu tık yok bakalım ne olacak... bu kurallarla o bountyden stake alabilen alır parayı

harbi zormuş kuralları,  diyor ki kanalında son attığın 10 videoda en az 1000 er tane izlenme olacak.  harmonyden önce sonra önemli değil, son 10 tanesi video başı 1000 izlenecek, spam kanal yok yani, baya real kanal. zaten öyle kanalın olsa bounty ile uğraşmazsın
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 27, 2019, 12:39:47 AM

Bitcoin son saatler yine %10luk bir artisla 9000li dolar rakamlarina dayandi. Altcoinlar bitcoin bazinda düstü. Yarin snapshot bitince millet elindeki BNBleri satarsa, BNB biraz daha gerileyecektir. Nereye kadar bilemeyiz, umarim 30 dolarlarda kalir yine - ama bitcoin bazinda 440sat seviyelerinden simdiden 380k sat seviyelerine geriledi zaten. Bitsin artik su harmony olayi da önümüze bakalim
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 27, 2019, 01:23:22 AM

BTC ters köşe yaptı gibi gözüküyor, ama aslında öyle değil, zaten bnb 8000 lerde dinlenirken, yapacağını yaptı. Yani bir zarar söz konusu değil, dolar olarak da hala iyi tutunuyor. Altların bir çoğu düşerken güzel tutundu yani USDT olarak.   BTC olarak da öyle çok çok büyük bir kayıp yok, zaten yükselişini yapmıştı.
hashman
Legendary
*

Activity: 1264
Merit: 1008

View Profile
May 27, 2019, 07:55:08 AM

Ticketleri claim ettiniz mi? İyi güzel ticketleri alacağız ama bu meret borsaya çıktıktan sonra kaçtan alınmalı acaba? Bitcoin küçük çaplı bir düşüşle firsat verir mi? Ne dersiniz?
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 27, 2019, 09:49:12 AM

Ticketleri claim ettiniz mi? İyi güzel ticketleri alacağız ama bu meret borsaya çıktıktan sonra kaçtan alınmalı acaba? Bitcoin küçük çaplı bir düşüşle firsat verir mi? Ne dersiniz?

ticketları aldık ama eğer olur da çıkmazsa uzun vadede diğer ieo'lar gibi x3-4 yapar benim tahminim (ytd) olur da çıkmazsa ben borsaya girdiği fiyatdan birazcık alabilirim.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
May 27, 2019, 10:03:58 AM

Ticket claim için son 20 saat içerisindeyiz, ticket claim yapınca site, ticket numarası veriliyor, bu numaralara loto çıkıyor,

warning:  eğer ticket claim yapmazsanız, hak ettiğiniz ticket lar için size ticket numarası verilmez. boşa kürek çekmiş olursunuz. Sonra millete loto çıkarsa da size bilet gelmezse anne bizim niye yok ? bize niye almıyorsunuz ? diye feryat figan edip per perişan olursunuz. Forumda konu açıp harmony one a BNB ye sayar sayar durursunuz.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
May 27, 2019, 10:05:29 AM

millet matic den dersini aldı.kimse satmaz 2x e.
tahminim 3,5X den filan cıkar.
ama matic gibi ucacagınıda sanmıyrum acıkcası,o bir kere olur.

zaten kripto aleminde lugata girdi matic.
başka altkoinlerin anallizi yaparken millet bu koin matic çekebilir filan diyorlar.
matic cekmek Smiley
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 27, 2019, 10:14:29 AM

millet matic den dersini aldı.kimse satmaz 2x e.
tahminim 3,5X den filan cıkar.
ama matic gibi ucacagınıda sanmıyrum acıkcası,o bir kere olur.

zaten kripto aleminde lugata girdi matic.
başka altkoinlerin anallizi yaparken millet bu koin matic çekebilir filan diyorlar.
matic cekmek Smiley

benim de kardeşim 5x 10x matiks (maticx) demişti dmxcxkk matic 15x yapınca dili sürştü salağın :d
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 27, 2019, 11:02:42 AM

loto çıkarsa her zamanki taktiğimi uygulayacağım, ilk yarım saat gözler 4x gördüğüm yerde çıkarım(normalde bu sayı 3x dir matic çarpanından 4x bunda). yarım saatte 4x görmezse hemen en uygun durumdan çıkarım. karı bnb tutar sonrada 44x bile yapsa umrumda olmaz.
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 27, 2019, 11:49:13 AM

https://www.binance.com/en/blog/339601823056470016/Join-Our-HarmonyLottery-Promo

ticket numaralarınız tweetlemeyi unutmayın.
1 ticket karşılıgı (300 usd) beleş harmony kazanabilrsiniz.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
May 27, 2019, 03:12:29 PM

totalde zaten 10 adet vereceklermiş, yani çıkma olasılığı oldukça düşük gözüküyor
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
May 27, 2019, 03:32:42 PM

Ne zaman listeleniyor borsada?

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 27, 2019, 03:36:46 PM

totalde zaten 10 adet vereceklermiş, yani çıkma olasılığı oldukça düşük gözüküyor

sadece 890 kşinin su ana kadar katıldıgını dusunursek cokta fena değil şansımız.taş atıp kolumuzda yorulmayacak Smiley
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: