Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:55:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Global'de Başlayan Auto-Ban Dalgası Tüm Foruma Yayılıyor  (Read 588 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (1 post by 1+ user deleted.)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 22, 2019, 08:54:52 AM

1k post atıp arasından 2 tane copy paste mesaj ile banlanırsanız durumun ne kadar trajikomik olduğunu görürsünüz Cheesy

forumda neler neler oluyor , kim kimleri dolandırıyor , -500 thrustlı adamların mesaj atma hakkı var copy paste 1-2 mesaj atan adamın hiçbir şeye hakkı yok

okiiiiii

Aynen hocam yerinde bir tespit adam -250 lerde güven puanı hala forumda kalabiliyor.
Benim aklima İran geliyor bu hali görünce.
Direkt idam kararı vermişler kendini savunma bile yok. Forumun İran'dan farkı yok. Forumda trolluk yapan negatif trustta zirve olan kişiler duruyor. Adam translate kullandı diye Ban yiyor.
Bazı rütbesi yüksek kişilerde kendince temizlik oldu diyor. Türkiye'nin hali burda da aynı. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı var. Zaten en büyük sıkıntılı yer bizim bölüm . Türk'ün Türkten başka düşmanı yok zaten.
Gün gelir banlanan insanların başına gelen bize de gelir. Söylenecek çok şey var ama gerek yok. Herşeyin hayırlısı diyelim

2018 üyesisin hiçbir şeyden haberin yok. 2017-2018 sezonunda millet birbirini şikayet ede ede 500 hesap patlattı bu bölümde, 4-5 çevirimden on binlerce dolarlık alacağıma farkli hesaplardan şikayet ederek engel oldular, hatta foruma ilk üye olduğumda adres bilgimi, ad-soyadimi bulan ve beni tehtit eden bi manyak vardi. 2018’de üye olanların alayı foruma fud yaydı, 1 kişinin bile bounty dışında yatırımı yoktu, şimdi hepsi siktirdi gitti, memnunum. ha ban sırası bana da gelir o ayrı konu, forumdaki temizlik yinede beni memnun ediyor. Türk’ün Türk’ten başka düsmanı yok, doğru dedin. O yüzden millet bu forumda anonim takiliyor zaten, o yüzden sadece Telegramdan konuşup ad soyad vermiyor, forum üzerinden ev adresimize bile fiziksel bir şey sipariş etmiyoruz  Wink

konu dogaatac’tan bagimsiz, o herkesin arasira yaptigi bir seyi yaparak gumburtuye gitti bu konu herkese ornek olsun mesaj gecmisini temizlemesi icin
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
May 24, 2019, 03:44:59 PM

2018’den beri aktif olmayan deblue aktif olup Stake.com imza kampanyasina girince ban yemiş. Bu ne anasini satiyim, 23 mayis’ta mesaj atip aninda ban yedi adam
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
May 24, 2019, 04:02:21 PM

2018’den beri aktif olmayan deblue aktif olup Stake.com imza kampanyasina girince ban yemiş. Bu ne anasini satiyim, 23 mayis’ta mesaj atip aninda ban yedi adam
mail değişikliği olduysa belki hacklenmiştir diye düşünüp basmışlardır diyeceğim ama asıl sebep stake imzası bence. mantık şöyle işliyor: "oooo uzun zamandır aktif olmayan bir hesap. btc ödemesi için tekrardan aktif olduğuna göre kesin multi hesabı vardır. bannn!" ama multi hesap ban sebebi değil diye biliyorum. trust basar geçersin en fazla.

hack ya da hesap satışı olayı yoksa ban yemesi saçmalık.
fullypak
Legendary
*

View Profile
May 24, 2019, 04:08:59 PM

mail değişikliği olduysa belki hacklenmiştir diye düşünüp basmışlardır diyeceğim ama asıl sebep stake imzası bence. mantık şöyle işliyor: "oooo uzun zamandır aktif olmayan bir hesap. btc ödemesi için tekrardan aktif olduğuna göre kesin multi hesabı vardır. bannn!" ama multi hesap ban sebebi değil diye biliyorum. trust basar geçersin en fazla.

ne mail ne de şifre değişikliğ yok, herif imza koyunca botta kontrole gecirip banlamislar direkt
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
May 24, 2019, 04:24:48 PM

ne mail ne de şifre değişikliğ yok, herif imza koyunca botta kontrole gecirip banlamislar direkt

Hocam aynı imzaya dün ben girdim. şimdi kontrol ettim benden önce görkem8888 arkadaşımız girmiş. yani imza ile ilgili bir sıkıntı değildir başka bir nedeni vardır muhtemelen. sayfa 33 de ben varım 34 de bahsettiğiniz arkadaş.
fullypak
Legendary
*

View Profile
May 24, 2019, 04:25:30 PM

Hocam aynı imzaya dün ben girdim. şimdi kontrol ettim benden önce görkem8888 arkadaşımız girmiş. yani imza ile ilgili bir sıkıntı değildir başka bir nedeni vardır muhtemelen. sayfa 33 de ben varım 34 de bahsettiğiniz arkadaş.

senin acigin yoktur, onun vardir hocam
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: