Bitcoin Forum
April 16, 2024, 11:57:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥 Harmony ONE Ana Konu (Binance)  (Read 1545 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 30, 2019, 09:52:02 AM

coinmarketcapta baktım yobit borsasında stışa çıkmış buraya güvenilir mi buradan alayım mı ?
Olmayan şeyi rakamsal olarak satmaya çalışıyorlardır ya da sattık gösteriyorlardır. Bir diğer ihtimal de kısaltması aynı başka bir coin/token olabilir.
Daha önceki mesajlarınızda da gördüm, piyasaya biraz uzaksınız, dikkat edin derim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1713268666
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713268666
Reply with quote  #2

1713268666
Report to moderator
1713268666
Hero Member
*

Ignore
1713268666
Reply with quote  #2

1713268666
Report to moderator
1713268666
Hero Member
*

Ignore
1713268666
Reply with quote  #2

1713268666
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713268666
Hero Member
*

Ignore
1713268666
Reply with quote  #2

1713268666
Report to moderator
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 30, 2019, 11:33:31 PM

binance in her ieo sunun listelenmesinden hemen birgun once boyle bir çöküş oluyor farkında msnız?
matic listelenmeden 1 gun once 700 usd dump yemişti bitcoin.bugun birebir aynısı oldu.tesaduf mu ki  Huh Huh
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 30, 2019, 11:37:19 PM
Merited by otto_diesel (1)

biraz önce BNB konusuna yazmistim ama burada da olmasi gerek diye düsünüyorum; ne de olsa konu harmony.
binance dex üzerinden ilk 5 gün en az 100.000 one hacimli al-sat yapanlara, her gün toplamda 5milyon one ve 600 bnb dagitiyor.
bu airdrop kampanyasi hacimi yükseltecektir dex üzerinde... ama one fiyati etkilenecek mi, nasil etkilenecek... görecegiz.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 31, 2019, 12:27:59 AM

binance in her ieo sunun listelenmesinden hemen birgun once boyle bir çöküş oluyor farkında msnız?
matic listelenmeden 1 gun once 700 usd dump yemişti bitcoin.bugun birebir aynısı oldu.tesaduf mu ki  Huh Huh

Hocam dikkat etmemiştim siz söyleyince şaşırdım..peki sizce sebebi ne ola ki?
Altcoinler , BTC düşse bile çok sert inmedi aşağıya 3 aşağı 5 yukarı hepsi kata gibi duruyor. Allah bozmasın.

Neyzen_06
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
May 31, 2019, 01:01:39 AM

biraz önce BNB konusuna yazmistim ama burada da olmasi gerek diye düsünüyorum; ne de olsa konu harmony.
binance dex üzerinden ilk 5 gün en az 100.000 one hacimli al-sat yapanlara, her gün toplamda 5milyon one ve 600 bnb dagitiyor.
bu airdrop kampanyasi hacimi yükseltecektir dex üzerinde... ama one fiyati etkilenecek mi, nasil etkilenecek... görecegiz.
ben dex hesabı açtım tesnet için, ancak bu airdrop olayını tam anlamadım. binance dex de yapılan alım satımlar sanal işlemler değil mi? bu airdropun mantığı nedir? bana şuan 200 sanal bnb verdi hesabımda işlem yapmak için. bu airdropdan bişeyler kazanmak için ne yapmam lazım, öyle rastgele alıp satacaz mı yani?
Lydian
Hero Member

View Profile
May 31, 2019, 11:24:10 AM

ben dex hesabı açtım tesnet için, ancak bu airdrop olayını tam anlamadım. binance dex de yapılan alım satımlar sanal işlemler değil mi? bu airdropun mantığı nedir? bana şuan 200 sanal bnb verdi hesabımda işlem yapmak için. bu airdropdan bişeyler kazanmak için ne yapmam lazım, öyle rastgele alıp satacaz mı yani?

testnet icin sana 200 bnb sadece test et diye vermistir, o 200 bnb ile binance dex sistemini enine boyuna test et, nasil islem yapilir, alis satis emirleri nasil girilir, nasil cekilir vs. gibi aklina gelen herseyi güzelce test etmen icin vermislerdir. güzel de etmisler.

ama airdrop, diger konuda da cevapladigim gibi, gercek islemlerde, o gün icin en az 100.000 ONE islem hacmi olusturma sarti var.
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 31, 2019, 12:43:34 PM
Last edit: May 31, 2019, 03:31:51 PM by otto_diesel

bu haber one'ı uçurur, hacmi de arttıracak anladığım kadarıyla. çünkü sirkülasyon olacak

hatta  heralde senin yazığın günlük rakam çünkü totalde
25,000,000 ONE and 3,000 one dağıtılacak yazılmış
Lydian
Hero Member

View Profile
May 31, 2019, 06:34:10 PM

bu haber one'ı uçurur, hacmi de arttıracak anladığım kadarıyla. çünkü sirkülasyon olacak

hatta  heralde senin yazığın günlük rakam çünkü totalde
25,000,000 ONE and 3,000 one dağıtılacak yazılmış

Evet, benim yazdiklarim günlük rakamlar. 5 gün boyunca her gün 5.000.000 ONE ve 600 BNB dagitilacak. Bu dagitimlar kampanya sonunda degil, o günün ertesi günü yapilacak hesaplara. Yani isterseniz sadece belli basli günler katilip, hakkiniza düsen ödülleri alip geri cekilebilirsiniz. Dilerseniz tabii tüm 5 gün boyunca kampanyada yarisir, daha fazla kazanirsiniz.

Ama bu 5 gün cok volatil olacaktir. Bu yüzden cok cok - normalden cok fazla - dikkatli olmak gerekiyor!!!
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 31, 2019, 07:04:28 PM
Merited by kschneezy (1)

iananılmaz bir hype var bu harmony için 15-20 katlar çok zor gozukmuyor.
butun kripto dunyası bunu bekliyor.
kesnlikle ben 10 kattan aşağı satmayı dusunmuyorum..varsın ieo nun yarısına insin umrumda değil.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
May 31, 2019, 08:52:57 PM

Evet, benim yazdiklarim günlük rakamlar. 5 gün boyunca her gün 5.000.000 ONE ve 600 BNB dagitilacak. Bu dagitimlar kampanya sonunda degil, o günün ertesi günü yapilacak hesaplara. Yani isterseniz sadece belli basli günler katilip, hakkiniza düsen ödülleri alip geri cekilebilirsiniz. Dilerseniz tabii tüm 5 gün boyunca kampanyada yarisir, daha fazla kazanirsiniz.

Ama bu 5 gün cok volatil olacaktir. Bu yüzden cok cok - normalden cok fazla - dikkatli olmak gerekiyor!!!

Harmony giriş fiyatının ne olacağını düşünüyorsunuz üstad? ayrıca ne kadar yükseleceğini öngörüyorsunuz? Buna göre dikkatli olmakta fayda var katılıyorum ama giriş ve kaç x yapabileceği konusunda bir öngörü varsa ona göre de önlem almakta fayda var diye düşünüyorum.. Saygılar
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 31, 2019, 09:20:00 PM

Gerçekten inanılmaz bir hype söz konusu harmonyde, bu kadar hype iyi değil, genelde tüm binance token larında hype oluyor.
Neyzen_06
Newbie
*

View Profile
May 31, 2019, 09:23:19 PM

testnet icin sana 200 bnb sadece test et diye vermistir, o 200 bnb ile binance dex sistemini enine boyuna test et, nasil islem yapilir, alis satis emirleri nasil girilir, nasil cekilir vs. gibi aklina gelen herseyi güzelce test etmen icin vermislerdir. güzel de etmisler.

ama airdrop, diger konuda da cevapladigim gibi, gercek islemlerde, o gün icin en az 100.000 ONE islem hacmi olusturma sarti var.
hocam yalnız bu dex borsasına token nasıl göndereceğiz gerçek işlem nasıl yapacaz ben anlamadım gitti, dex de uyarı var buradaki işlemler sanaldır, sakın gerçek token göndremeye kalkmayın paranız kaybolur falan yazıyor, tesnet dışında normal işlemyapılan binance dex borsasını bulamadım gitti...bi yardımcı olsanız, elimdeki harmony tokenleriş oraya nasıl göndereceğim gerçi daha elimizde token de yok ama yarın sabah ekleyecekler cüzdanımıza sanırım...
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1135

View Profile
May 31, 2019, 09:28:03 PM

kesin olan birşey var: müthiş hacim olacak, bu nedenle diğer projelerde düşüş yaşanması muhtemel, millet al-sat yapmak için hodl olduğu coinleri-tokenları satacak az ve ya çok! bu da bütün bir piyasanın bir süre karışmasına neden olur, daha önce böyle oldu! bu harmony inşallah istenen verimi gösterir. Lydian hocamın dediği gibi volatilite de yüksek olacak gibi duruyor, aşağıdan alıp yukardan satanlar iyi kar edecektir...bol kazançlar

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 31, 2019, 09:32:07 PM

@neyzen_06   usta göndermelik bir durum yok,  zaten  binance da olan depositin,  binance dexde de gözüküyor, orada kullanabiliyorsun, sadece oradan  yükleme çekme yapma.

al-sat yapılıyor orada. 

sana IEO da harmony mi çıktı ?

eğer çıktıysa 1 kere al sat yapınca 100k ONE ediyor, direk airdrop a katılmış oluyorsun

* 10 bnb de tutman gerekiyor galiba
Neyzen_06
Newbie
*

View Profile
May 31, 2019, 09:37:46 PM

@neyzen_06   usta göndermelik bir durum yok,  zaten  binance da olan depositin,  binance dexde de gözüküyor, orada kullanabiliyorsun, sadece oradan  yükleme çekme yapma.

al-sat yapılıyor orada. 

sana IEO da harmony mi çıktı ?

eğer çıktıysa 1 kere al sat yapınca 100k ONE ediyor, direk airdrop a katılmış oluyorsun

* 10 bnb de tutman gerekiyor galiba
işte binancdedeki depozitom dex de nasıl görünüyor onu anlamadım, ben dex borsasında yeni cüzdan oluşturdum ama binance hesabıma bağlı değil o işi beceremdim
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
June 01, 2019, 12:47:59 AM
Merited by otto_diesel (2)

https://icodrops.com/harmony/
burdaki verilere göre harmony 23m marketcap ile piyasaya çıkacak.

https://icodrops.com/matic-network/
burdaki verilere göre de matic 5.6m ile piyasaya çıkmıştı. 10x yapıp geri çekildi. totalde 5x falan yaptı.

basit bi düz mantık ile harmony'nin matic kadar piyasa yapmasını beklemiyorum. totalde maximum 2x falan yapacaktır. ilk dakikalar hacimsiz işlemlerle daha fazla yapabilir ama 2xten fazla bi kazanç beklemiyorum.
böyle bir analiz yapmıştım. burada da bulunsun.

bugün türkiye saati ile 07.00'da işleme açılacak.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
June 01, 2019, 12:58:56 AM

Kesinlikle binance olduğu için arkasında fiyatı yüksekten çıkacaktır veya sonra pumplayıp yükselteceklerdir bu borsanın ieoları böyle işliyor giremiyoruz bir türlü ieolarına ama girenler 1 ayda 2 en az katlasa iyi katlıyorlar yinede.
Lydian
Hero Member

View Profile
June 01, 2019, 01:31:40 AM

sunun surasinda 2,5 saat gibi bir süre kaldi harmony ONE islem baslangicina. kim biliyor dünyanin dört bir kösesinde insanlar simdi heyecanla o saati bekliyorlardir. kimisi güzel fiyata satip paraya cevirme, kimisi daha cok kazanmak icin al-sat taktigine odaklidir...

bu piyasada zengin diye tabir ettigimiz ülkenin evlatlari da oldugu gibi, 1 BNB fiyatina belki bir hafta belki 1 ay gecinen insanlar da vardir. biz orta direkteyiz:) umarim gercekten ihtiyaci olanlar kazanir; herkese tepeden bakan zengin züppeler de kaybedenler tarafinda olur. biz, burada da orta yolu bulalim... orta yol ne olabilir? x5 - x10 arasi birsey olabilir belki... daha fazlasina da hayir diyecek kimse yoktur herhalde aramizda:)
torrentco
Sr. Member

View Profile
June 01, 2019, 06:23:15 AM
Last edit: June 01, 2019, 06:34:49 AM by torrentco

ben 6X den okuttum.
10X diyordum ama hype belki düşerde dipten alırım diye cıktım 6X den.
tek bilete 1530 usd kar vermiş oldu.allah binanceden razı olsun.
forumda iki bilet cıkanlar vardı hayırlı olsun onlarada.15.000 tl bedava para aldılar.

edit:rakamlar arttı su an satmayan varsa dahada fazla karda.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 01, 2019, 07:10:00 AM

Bilet çıkan arkadaşları tebrik ediyorum. Güzel kazanç elde ettiler. x10'a gider mi göreceğiz. x7 görüldü sanırım.
Binance hype'ı bi yana harmony'nin kendisinde ayrı bi hype vardı. İkisi birleşince böyle bir şey olacağı belliydi.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: