Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:52:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Binance treni kaçtı yeni tren kucoin olabilir mi ?  (Read 855 times)
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
June 14, 2019, 11:37:37 AM

Binance'tan sonra eğer iyi bir şeyler olacaksa bence bunun ilk olabileceği yer kucoindir, kesin iyiye gider demiyorum ama başka bir borsa gelecekse o borsa kucoin olur diyorum. Adamlar aslında kaliteli iş yapıyorlar ama binance'ın aşırı büyümesi onları da etkiledi.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 14, 2019, 01:22:11 PM

Bence olabilir! IEO açısından değerlendirirsek; aslında tren kaçmadı de şartlar biraz zorlaştı. Binance IEO'larına giremeyenler (şartlarını karşılayamayanlar) Kucoin'e katılabilir. Geçen gün bir hesap yapmıştım; katılım için elde tutulması gereken KCS token BNB fiyatına göre 1/3 orana denk geliyor. Zamanla Kucoin'e rağbet artacaktır. Rağbet arttıkça da KCS fiyatına olumlu yansıyacaktır. Her şeyin tek bir borsanın tekelinde olması da zaten yatırımcılarda bir antipati yaratmaya başladı. Binance ufaktan tökezleme başlarsa alternatif olacak birkaç borsadan biri de Kucoin.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
June 14, 2019, 03:40:09 PM

Yok daha neler b3n hic zannetmiyorum kucoin bi kere bunu uapacak alt yapi olarak cok zayif uygulamasi vs cok uzaklar bu meselelere yinede gersey olabilir bu piyasada
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
June 14, 2019, 04:07:19 PM

Aslında her ne kadar güvenilir bulmasak da bir çok borsa tokeni, bence , birçok tokenden daha güvenilir. Neden derseniz birçok ico veya ieo hayal satarken bunlar gerçekleşmiş projelerin ürünü. Tabi ki bu furyanında bir sonu olacak. Zaten bu piyasanın her daim yeni bir kazanç kapısı bulmakta üstüne yok.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 14, 2019, 04:18:13 PM

bu piyasada herşey olabilir valla hiç bir şeye yok diyemiyorum bakıyorsun arkasından hemen patlıyor gidiyor, ayrıca ben binance treninin kaçtığını falan da düşünmüyorum biraz toparlanmadan sonra tekrar düzelecektir.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
June 15, 2019, 12:06:20 PM

Bnb 5 usd lerden 35 usdleri görerek 7 x yaptı hatta 2017 boğada bile bu fiyatı görmedi diye biliyorum. Binance büyük bir marka kucoin bu performansı yakalayamaz ama 2 x belki yapabilir.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 15, 2019, 12:40:41 PM

Herşey olabilir. 3-5 sağlam balina gelse ve kcs yi yukarı taşısa v kucoinin düzenledigi ieo lar ciddi yerlere gelsin. Kucoin de binance gibi iş yapar. Şuan icin kcs zaten yukarı doğru gitmek için çabalıyor

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 15, 2019, 02:17:14 PM

Kucoin yeni tren olamaz çünkü piyasada eski gücü kalmadı ve sanıldığı kadar da temiz bir borsa değil. Daha önce hazırlamış olduğum makalemde de belirttiğim gibi Kucoin çeşitli sebeplerden ötürü kullanıcıları için zorluk çıkartıyor. Ayrıca borsa hakkında detaylı inceleme yapacak olursak şunları da göreceğiz ki kendi tokenleri dahil tüm işlem pariteleri bot işlemlerine teslim olmuş durumda. Henüz 1.5-2 ay önce bile token fiyatları şimdiki fiyatların neredeyse 3 katı kadar daha değerliydi fakat her geçen gün bot işlemleri ile gittikçe geriledi. Son iki günlük süreçte ise kısa bir yükseliş trendi görüyoruz fakat bu yükselişin de kalıcı olmayacağını düşünüyorum. Mecburiyet olmadığı sürece kullanmadığım bir borsa olur kendileri ve ciddi bir gelişme olmadığı süre boyunca da kullanmayı düşünmüyorum. Tokenlerini de portföyüme eklemem için ciddi bir kullanım alanı yaratılmalıdır.

Kucoin Kullanmamak için 6 Sebep : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5135520.msg50749385#msg50749385
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
June 15, 2019, 07:30:27 PM

Aynı durum binance de de var.Kucoin de altcoinler değer kaybediyorda binace de değer mi kazanıyor.Kucoin iş yalar mı işin özeti hacim gelirse yapar.Hacim ne zaman gelir boğa gelirse.Yani şu an için konuşmak erken.Yapsaydı zaten bnb ile birlikte şu an knc'nin de artması lazımdı.En az 10 dolar üstü olması lazımdı.

Oracolcoin XOR         
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
June 15, 2019, 08:30:19 PM

Bu konu aslında Binance'ye rakip olabilirmi olarak açılmamış. Artık tüm borsalar IEO yapıyor ve borsaların kendi coinlerine baktığımızda Binance'den sonra hangi borsanın coini daha değerlenir ? bende bir ihtimal KCS diyorum hatta bi ara toplamıştım baya ama tabi sabredemiyorum uzun süre sabit kalmasına

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
June 15, 2019, 08:34:00 PM

Herkesin bir Binance olma çabası var. Çünkü kim liderse onu devirmek için bir yarış da olmuştur her zaman.. Şimdi kucoin olur yarın coinbase öbür gün bitmax... sürer gider. Ama reel anlamda kullanıcının kalbini kim çalabilirse kral odur. Binance de şimdi türkü söylüyor "Alem buysa Kral menem" diye... tey tey tey
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
June 15, 2019, 10:02:32 PM

Kucoin beğendiğim bir borsa.Bir ara kullanmıştım ama piyasanın şu an ölü olması açıkcası beni pek cezbetmiyor.Piyasa biraz hareketlenirse takip edilmesi gerekir.İş yapacak gibi duruyor.

████████████         AVXChange         ████████████
suatranc
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
June 16, 2019, 10:37:46 AM

2013 yılında bitcoin için girilen entryleri okursanız eğer o zamanlarda da "bitcoin treni kaçtı" deniyordu 100 usd fiyatı olmasına rağmen. Eğer bir projenin geleceği varsa girilir. Değeri ne olursa olsun...
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
June 16, 2019, 11:31:39 AM

bence artık şu piyasa ölü laflarını bir kenara bırakmanın zamanı geldi de geçiyor. bitcoin olmuş 9400 bu nasıl ölülük oluyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 16, 2019, 06:38:07 PM

valla geçen gün yattım kalktım bunu düşündüm, konuyu açman çok tesadüf olmuş, 1 dolardan sattığım bnbler gözümün önüne geldi, hep bi fakirliğimiz yüzünden aceleci davranıp, kaçırdığım fırsatlardan biriydi, ve o dönemde sadece bu değil, bir sürü proje geldi geçti, olmaz dediğim ne varsa oldu, peki diyorum şimdi, bir sonraki ne olabilir, milyoner olmak değildi üstelik derdim, üç beş birşey yakalayıp, hiç değilse borçları bi nebze olsun temizlemek, ama bakıyorum, xrp,neo,bnb(hala),holo, kucoin vs vs. yok abi bunlar değil, yeni birşey lazım ama, yeni birşey de o kadar çok ki, artık tutturmak belki 500de1.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 16, 2019, 09:41:31 PM

BNB olsun KCS olsun... Son 1-2 aya baktigimizda, kacirdigimiz tren kesinlikle BTC olmus:)
Altcoinlara bakmaktan Bitcoin'u kaciriyoruz; BTC 8000 Dolar oldugunda, aha kacirdik kaciriyoruz düsüncesi geldi cogumuza. Binance IEO falan derken, Bitcoin bugün 9000 Dolari gecti.

Bitcoin'un yükselmesi, ister istemez altcoin'larin BTC bazinda düsüsü demek oluyor; cünkü altcoinlar BTC'nin yakaladigi yükselis üzerine gecemiyorlar.
Iki ay önce portföyümüzün BTC degeri ile bugünki BTC degeri arasindaki farki bir gözden gecirelim; sorunu anlayacagiz.

KCS'ye gelecek olursak, su an girmegi düsünmüyorum... 1 Dolar civarina gelince gececegim - umarim o düzeltmeyi yapacaktir.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
June 17, 2019, 02:31:36 AM

Binance’nin arkasında iki tane bitcoin forku ve madenci desteği var, Kucoin ise yildizi parlayip sonra aniden sönmüş hacimsiz bir altcoin borsasi ben pek yatirima değer görmüyorum.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
June 17, 2019, 07:26:33 AM

Binance treninin kactigini dusunenlerden degilim hayir kacsa bile bunundan sonraki trenin kucoin olmayacagindan cok eminim Smiley) ordan bence bisi olmaz ya
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
June 17, 2019, 12:16:34 PM

ne kadar iyi olursa olsun bir binance olamayacak.
binance gerek altyapı gerek ürettikleri fikirler olsun açık ara önde tüm piyasada.

huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
June 17, 2019, 04:50:03 PM

Kucoin başlangıçta ieo konusunda iyi bir organizasyon yapamadı ancak son zamanlarda işi biraz daha iyi yapmaya başladı. Tokeni bnb ile her ne kadar karşılaştırılamasada zarar ettireceğini sanmıyorum.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"