Bitcoin Forum
May 07, 2024, 01:25:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitstamp to Enpara?  (Read 217 times)
Musical X (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
June 15, 2019, 12:52:21 AM

Bitstamp hesabimizdaki dolari enpara dolar hesabimiza cekebiliyor muyuz?
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 15, 2019, 03:06:02 AM

Konunun yeri bence servisler değil ama evet
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
June 16, 2019, 10:50:33 PM

Bitstamp hesabimizdaki dolari enpara dolar hesabimiza cekebiliyor muyuz?

Teknik olarak "Evet" AMAAAAAAAAA Enpara benim hesabimi krakene yaptigim swift islemleri dolayisiyla "sirket politikasina aykiri" islem bahanesiyle bloke etti. Bu durumda ben olsam bu islemi yapmazdim. Eger enpara hessabiniz gozden cikarabileceginiz bir heaspsa deeneyebilirsiniz tabiki ama dedigim gibi kripto para borsalarina alerjileri oldugu icin oralara yollanan paralari ve oradan gelen paralari takip edip hesap banliyorlar (Herkesin degil ama iste benimki banlandi mesela). Temkinli olmakta fayda var.

Not: Enpara Bitstampe zaten swift islemini gerceklestirmiyordu (sirket politikasi geeregi) , o yuzden krakene swift yapiyordum.

Musical X (OP)
Newbie
*

View Profile
June 17, 2019, 01:24:55 AM

Ben para çekmekten bahsediyorum göndermekten değil. Bitstamp'ten banka hesabimiza hangi yöntemle USD çekiliyor?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 17, 2019, 01:33:46 AM
Last edit: June 17, 2019, 04:19:06 PM by Matthias9515

Ben para çekmekten bahsediyorum göndermekten değil. Bitstamp'ten banka hesabimiza hangi yöntemle USD çekiliyor?

Wire transfer

Birdaha post atmak istemedim eğer wire transfer yaparsanız paranız 2 ile 4 gün arasında gelir.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 17, 2019, 12:05:02 PM

cekersiniz ama birkaç cekmeden sonra sıkıntı yaşama garantiniz %100 bu 1. denemede de olabilir 15. de de. Gerisi sansınıza kalmış.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
June 17, 2019, 12:33:08 PM

cekersiniz ama birkaç cekmeden sonra sıkıntı yaşama garantiniz %100 bu 1. denemede de olabilir 15. de de. Gerisi sansınıza kalmış.

Sorun yaşayan kişilere Akbank kullanmasını tavsiye ederim, Bitcoinden hiçbir zaman bahsetmeyin yazılım satıyorum diyin. Bu sayede sorun yaşamazsınız zaten Akbank halihazirda adı Ripple(şirketi) ile anılan bir banka.
Musical X (OP)
Newbie
*

View Profile
June 17, 2019, 04:16:03 PM

Wire transfer
Kaç günde geliyor para hocam?
Lifekeeper
Member
**

View Profile
June 17, 2019, 08:16:24 PM

Sorun yaşayan kişilere Akbank kullanmasını tavsiye ederim, Bitcoinden hiçbir zaman bahsetmeyin yazılım satıyorum diyin. Bu sayede sorun yaşamazsınız zaten Akbank halihazirda adı Ripple(şirketi) ile anılan bir banka.

Ben Akbanktan Bitstampe swift yaptim 20 defa ama sonuncusunda araci banka islemi geri cevirdi, akbankada ifsa etti Bitstampin is kolunu ve akbankta bana parmak sallayarak " Birdaha bitstampe swift denerseniz hessabinizi kapatiriz" dedi Smiley Bende birdaha kullanmadim Akbanki.

Lifekeeper
Member
**

View Profile
June 17, 2019, 08:17:43 PM

Wire transfer
Kaç günde geliyor para hocam?

2017 yilinda cektigimde 5 is gununde geliyordu. Sonra malum bankalar sorun cikarmaya baslayinca yatirmalari ve cekmeleri durdurmustum.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: