Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:13:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Eş ile iyi geçinmenin formülünü yeni öğrendim  (Read 340 times)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 15, 2019, 07:19:54 PM
Last edit: July 18, 2019, 10:38:41 PM by kartepe
Merited by bobita (1), ugurum15 (1)

Başlıkta ne demek istediğimi iyi bir açayım:
Ben , özellikle çocuk olduktan sonra eşimin yardımcı ol dediklerini hep ya zorla yaptım yada yapmadım. Çünkü babamdan hiç öyle şey görmedim.
Neyse iyi kötü zaman geçti. Kardeşim evlendi. Benim eşim hep beni onunla kıyasladı şöyle iyi helal olsun tarzında...
Bende tatile anne babanın yanına gittim tek başıma  ( kardeşim anne babam ile yaşıyor)
Ne kadar yanlis yaptığımı çok net gördüm. Kardeşim saat 21:30 da işten geldi ve eşi diğer işleri yapsın diye çocuğun mamasını yedirmeye başladı. Demedi ki sen yedir vs. Eşine yaklaşımı hayatım aşkım tarzında. Hele ki babamlarin yaninda. Ben evde öyle olmadığım gibi anne babanın yanında kesseler demem. Eşim yanımda değil ve kendi kendime vicdan yaptim. Çok yanlış yolda gidiyormusum.
Burası itiraf com değil biliyorum ama benim gibi olan varsa sakın yapmasın. Meseleyi uzatmak istemiyorum. Siz siz olun esinize yardımcı olun. Emin olun işler daha da yolunda gider. Eve dönünce bu yöntemi uygulayacağım eğer başarı görürsem editleyip yorum yazacağım inşallah.

Edit: daha dikkatli davranıyorum ve sinirlenmeden önce sağlıklı düşünüp ona göre karar veriyorum.
Mesela bu akşam , hanım yürüyüş yapalım dedi. Aslında hiç sevmem ama ben 3-4 tur atıp geçtim oturdum o yürüdü. Kafam ağrımadi çok şükür 😄

1715069620
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715069620
Reply with quote  #2

1715069620
Report to moderator
1715069620
Hero Member
*

Ignore
1715069620
Reply with quote  #2

1715069620
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715069620
Hero Member
*

Ignore
1715069620
Reply with quote  #2

1715069620
Report to moderator
1715069620
Hero Member
*

Ignore
1715069620
Reply with quote  #2

1715069620
Report to moderator
1715069620
Hero Member
*

Ignore
1715069620
Reply with quote  #2

1715069620
Report to moderator
Bitmex
Jr. Member
*

Activity: 41
Merit: 15

View Profile
June 15, 2019, 07:50:31 PM

Ne güzel hep böyle bir hayatım olsun istemiştim herşeyim var ev araba istemediğin kadar para ama bir sevgilim bile yok. Hep bir kızım olsun istemiştim bir aile kurayım, sanırım bu hayatımda hiç olmayacak bunu görüp yaşayamadan gideceğim ah yalan dünya.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 15, 2019, 08:15:59 PM
Merited by sammys (2), onurgozupek (1)

Eş ile olan kısım ile ilgili hatanızı fark etmişsiniz zaten hocam benim söyleyeceklerim çocuğunuz ile ilgili olacak. Yapıyorsunuz, yapmıyorsunuz anlamında söylemiyorum lütfen yanlış anlamayın, kimsenin çocuğuyla ilişkisi hakkında konuşmak haddim de değil ancak söyleyeceklerim genel şeyler olacak zaten. 15 yaşına geldiğinde sizinle iyi bir iletişimi olmasını istiyorsanız yatırımınızı şimdiden yapmaya başlamalısınız.

İşiniz ne olursa olsun, ne kadar az zamanınız olursa olsun gerekirse uykunuzdan çalıp çocuğunuzla vakit geçirin. Her günü, her saniyesi çok kıymetli. Yarın bile bugünkü gibi olmayacak her yaşı ayrı güzel. Asla tekrar bugünkü yaşında ve duygularında olmayacak, kaçırmayın. Yemekte yedirin, kakasını da temizleyin her gün için standart belirlediğiniz etkinlikleriniz olsun. Şu an konuşamıyor olsa bile siz onunla konuşun uzun yürüyüşlere çıkıp. Her gün en az bir masal anlatın, gözlerindeki mutluluğu görün. Birlikte oyun oynayın, parka gidin, bisiklete binin. Çocuğunuzla kaliteli vakit geçirin. Ona bırakabileceğiniz en değerli miras birlikte geçirilmiş güzel anlar olacak. Yaşlandığınızda çocuğumla keşke şunu da yapsaydım demeyecek kadar vakit ayırmaya çalışın. Her gün gözlerinin içine bakarak onu sevdiğinizi söyleyin, varlığına şükredin.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
kartepe (OP)
Full Member

View Profile
June 15, 2019, 08:53:47 PM

Eş ile olan kısım ile ilgili hatanızı fark etmişsiniz zaten hocam benim söyleyeceklerim çocuğunuz ile ilgili olacak. Yapıyorsunuz, yapmıyorsunuz anlamında söylemiyorum lütfen yanlış anlamayın, kimsenin çocuğuyla ilişkisi hakkında konuşmak haddim de değil ancak söyleyeceklerim genel şeyler olacak zaten. 15 yaşına geldiğinde sizinle iyi bir iletişimi olmasını istiyorsanız yatırımınızı şimdiden yapmaya başlamalısınız.

İşiniz ne olursa olsun, ne kadar az zamanınız olursa olsun gerekirse uykunuzdan çalıp çocuğunuzla vakit geçirin. Her günü, her saniyesi çok kıymetli. Yarın bile bugünkü gibi olmayacak her yaşı ayrı güzel. Asla tekrar bugünkü yaşında ve duygularında olmayacak, kaçırmayın. Yemekte yedirin, kakasını da temizleyin her gün için standart belirlediğiniz etkinlikleriniz olsun. Şu an konuşamıyor olsa bile siz onunla konuşun uzun yürüyüşlere çıkıp. Her gün en az bir masal anlatın, gözlerindeki mutluluğu görün. Birlikte oyun oynayın, parka gidin, bisiklete binin. Çocuğunuzla kaliteli vakit geçirin. Ona bırakabileceğiniz en değerli miras birlikte geçirilmiş güzel anlar olacak. Yaşlandığınızda çocuğumla keşke şunu da yapsaydım demeyecek kadar vakit ayırmaya çalışın. Her gün gözlerinin içine bakarak onu sevdiğinizi söyleyin, varlığına şükredin.

Yok hocam niye yanlış anlayayim. Yanlış anlayacak olsam başlık acmazdim. Benim çocuk 9 yaşında 4. Sınıfa geçti. Aramız iyi ama eşim ile pek değil. Çocuk ile takılıyoruz onda sıkıntı yok.

kartepe (OP)
Full Member

View Profile
June 15, 2019, 08:56:05 PM

Ne güzel hep böyle bir hayatım olsun istemiştim herşeyim var ev araba istemediğin kadar para ama bir sevgilim bile yok. Hep bir kızım olsun istemiştim bir aile kurayım, sanırım bu hayatımda hiç olmayacak bunu görüp yaşayamadan gideceğim ah yalan dünya.

Öyle deme hocam. Doğru kişiyi bulduğunu düşündüğün zaman evlen . Çocuk için de gerekli çalışmaları yap. Evlat herşeyden daha değerli Allah kimseyi yollukları ile imtihan etmesin.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

View Profile
June 17, 2019, 12:49:18 PM

Ne uzun süredir ne de yeni denilebilecek bir evliliğim var ve mutluyuz, anlaşıyoruz, birbirimize bağlıyız. Evliliği güzel sürdürebilmenin bana göre belirli koşulları var ve onlar mevcutsa her türlü zorluğun altından kalkılabilir, sorunlar yapı zedelenmeden aşılabilir:
- Elbette eviliğe girişmenin ana unsuru aşk ve sevgi olmakla birlikte, sürdürmenin ana koşulu saygıdır. Bunu söylerken birbirine bey, hanım diye hitabetmekten vb bahsetmiyorum. Eşinin değerlerine, tercihlerine, çevresine, yaptıklarına, kırmızı çizgilerine saygı duyup bunu davranışlarına yansıtacaksın (zaten bunu yaptığın zaman sevgi otomatik olarak artarak devam eder)
- Evlilik hayatı birleştirmek olmakla birlikte, iki insanın yekvücut haline gelmesi demek değildir, eşler birbirine fiziken de, ruhen de özel alan bırakmalı ve bu alandaki mahremiyete özen göstermelidir. (Bu yazdığım özgüven eksikliğinden kaynaklı kıskançlık sorunu olan ezikler için zor tabii)
- Hala ananın babanın kuzusuysan, onların güdümünden çıkamıyorsan evlilikten uzak duracaksın, kimse kimseye anaokulu bakıcılığı yapmak zorunda değildir. Örn, herif kazık kadar olmuş, annesi herhangi bir konuda ne derse bir santim dışına çıkamıyor, eşi dahil kimseyi dinlemiyor. Bu heriften (ya da kadın, farketmez) koca falan olmaz.
- Hayatı paylaşmak demek, güzelliklerle birlikte sorumlulukları da paylaşmak demektir, o konuda yan çizmeyeceksin (arkadaşın açtığı konuda yazdığı şey yani)

Gibi, gibi..Bunları bir bilen edasıyla, ukalalık olsun diye yazmadım, çevremde bol bol olan sorunlu evliliklerde en çok gözlemlediğim unsurlar bunlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
June 17, 2019, 01:12:22 PM
Merited by otto_diesel (1)

Ne uzun süredir ne de yeni denilebilecek bir evliliğim var ve mutluyuz, anlaşıyoruz, birbirimize bağlıyız. Evliliği güzel sürdürebilmenin bana göre belirli koşulları var ve onlar mevcutsa her türlü zorluğun altından kalkılabilir, sorunlar yapı zedelenmeden aşılabilir:
- Elbette eviliğe girişmenin ana unsuru aşk ve sevgi olmakla birlikte, sürdürmenin ana koşulu saygıdır. Bunu söylerken birbirine bey, hanım diye hitabetmekten vb bahsetmiyorum. Eşinin değerlerine, tercihlerine, çevresine, yaptıklarına, kırmızı çizgilerine saygı duyup bunu davranışlarına yansıtacaksın (zaten bunu yaptığın zaman sevgi otomatik olarak artarak devam eder)
- Evlilik hayatı birleştirmek olmakla birlikte, iki insanın yekvücut haline gelmesi demek değildir, eşler birbirine fiziken de, ruhen de özel alan bırakmalı ve bu alandaki mahremiyete özen göstermelidir. (Bu yazdığım özgüven eksikliğinden kaynaklı kıskançlık sorunu olan ezikler için zor tabii)
- Hala ananın babanın kuzusuysan, onların güdümünden çıkamıyorsan evlilikten uzak duracaksın, kimse kimseye anaokulu bakıcılığı yapmak zorunda değildir. Örn, herif kazık kadar olmuş, annesi herhangi bir konuda ne derse bir santim dışına çıkamıyor, eşi dahil kimseyi dinlemiyor. Bu heriften (ya da kadın, farketmez) koca falan olmaz.
- Hayatı paylaşmak demek, güzelliklerle birlikte sorumlulukları da paylaşmak demektir, o konuda yan çizmeyeceksin (arkadaşın açtığı konuda yazdığı şey yani)

Gibi, gibi..Bunları bir bilen edasıyla, ukalalık olsun diye yazmadım, çevremde bol bol olan sorunlu evliliklerde en çok gözlemlediğim unsurlar bunlar.

Şu forumda ki en kaliteli kişilerin başında geliyorsunuz tek kelime ile. Sizin yazdıklarınizi görünce hepsini okuyorum. Cevap verirken de Türkçe me dikkat etmeye çalışıyorum. İmla yazı vs .
Bu yazdıklarınizda güzel tespit.  Anne babasının güdümünden çıkamayan kim olursa olsun bu kişilerin evliliği hep sıkıntılı geçer. Şimdiye kadar gördüklerimin çoğu ayrılık ile sonuçlanmıştir maalesef

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

View Profile
June 17, 2019, 02:34:05 PM

Şu forumda ki en kaliteli kişilerin başında geliyorsunuz tek kelime ile. Sizin yazdıklarınizi görünce hepsini okuyorum. Cevap verirken de Türkçe me dikkat etmeye çalışıyorum. İmla yazı vs .
Bu yazdıklarınizda güzel tespit.  Anne babasının güdümünden çıkamayan kim olursa olsun bu kişilerin evliliği hep sıkıntılı geçer. Şimdiye kadar gördüklerimin çoğu ayrılık ile sonuçlanmıştir maalesef

Çok teşekkür ederim

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
June 18, 2019, 07:16:39 AM

Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum. Özellikle insanlar evlilik ile birlikte yekvücut haline gelmeye çalışıyorlarmış gibi gözükseler de kadın/erkek fark etmeksizin sadece kendilerine özel alan isteyip, karşı tarafa bu imkanı tanımıyorlar. Zaten birlikteliklerdeki en büyük sorunu da bu olarak görüyorum.

Ben , özellikle çocuk olduktan sonra eşimin yardımcı ol dediklerini hep ya zorla yaptım yada yapmadım.
Siz siz olun esinize yardımcı olun.

Hocam bu cümlelerinizde hata var bence. Zira o çocuk ikinizin ve siz eşinize yardımcı olmaktan bahsediyorsunuz. Hayır eşiniz burada sizin işinizi yapıyor aslında, sizin yapmanız gereken işi, yani o size yardım ediyor ve siz zamanınızı farklı şekilde değerlendiriyormuşsunuz. Anlatmak istediğim çocuk bakımı, gelişimi, büyütmek, eğitim, hayat vb. kısacası çocuğunuzla alakalı olay her konuda bir kadın kadar bir erkek de birebir sorumludur. Bizlere bu şekilde öğretilmediği için insanlar bunu kavramakta biraz zorlanıyorlar, bu nedenle ileri yaşa gelindiğinde çocuk kadın da olsa erkek de olsa 'Daddy Issues' problemi ortaya çıkıyor. Bu arada amacım sizi kötülemek değil hocam, genel olarak insanlarda bu algı olduğu için sizin yazınız üzerinden bunu anlatmak istedim.

Evlilik eğer aynı yolda birlikte yürümek ise, çocuk o yolda yürürken taşınması gereken eşyadır. Aynı yolda yürürken eşyaları sürekli tek bir kişinin taşıması, birlikte yürümeyi zorlaştıracaktır.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
June 18, 2019, 08:57:48 PM

Ben , özellikle çocuk olduktan sonra eşimin yardımcı ol dediklerini hep ya zorla yaptım yada yapmadım. Çünkü babamdan hiç öyle şey görmedim.
Neyse iyi kötü zaman geçti. Kardeşim evlendi. Benim eşim hep beni onunla kıyasladı şöyle iyi helal olsun tarzında...
Bende tatile anne babanın yanına gittim tek başıma  ( kardeşim anne babam ile yaşıyor)
Ne kadar yanlis yaptığımı çok net gördüm. Kardeşim saat 21:30 da işten geldi ve eşi diğer işleri yapsın diye çocuğun mamasını yedirmeye başladı. Demedi ki sen yedir vs. Eşine yaklaşımı hayatım aşkım tarzında. Hele ki babamlarin yaninda. Ben evde öyle olmadığım gibi anne babanın yanında kesseler demem. Eşim yanımda değil ve kendi kendime vicdan yaptim. Çok yanlış yolda gidiyormusum.
Burası itiraf com değil biliyorum ama benim gibi olan varsa sakın yapmasın. Meseleyi uzatmak istemiyorum. Siz siz olun esinize yardımcı olun. Emin olun işler daha da yolunda gider. Eve dönünce bu yöntemi uygulayacağım eğer başarı görürsem editleyip yorum yazacağım inşallah.

Her evde az ya da çok mutlaka tartışma vs mutlaka olur. Önemli olan bunu ciddi yerlere taşımamaktır.
Esinize yardım olayını abartmayin bence. Çünkü kadının yapacağı iş ile erkeğin yapacağı iş aynı değildir. Ara sıra eşini gezdir küçük hediyeler ver senden kralı olmaz .
Compact_Racer_729
Full Member

Activity: 392
Merit: 106

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
June 18, 2019, 10:31:26 PM
Merited by Vispilio (1)

Bak çok fazla iş yaparsan,  eskisinden bile daha beter olursun onu söyleyim. Kadınlar öyle kadın gibi sürekli temizlik yapan cam silen, bulaşık yıkayan erkekleri sevmezler,  ufak ufak yardımcı olanları severler o ayrı. ama öyle sen işe yumulursan, ben sana söyleyim 1-2 ay içinde yemediğin laf kalmaz. eski günlerini bile mumla ararsın.  arkadaşın dediği gibi, sen git ufak tefek hediye al, 3-5 TL lik minik şeyler bile olur. Ufak tefek de destek ol ev işlerine çocuğun işlerine.

Yoksa şimdi yeni dünya düzenin de kadınlar erkek oldu, erkekler kadın oldu. Evdekini de hizmetçiye çevirirler,  hizmetçiye döndükten sonra bizimki niye böyle erkek diye düşünürler, dır dır yaparlar.   Kadınların laflarına göre hareket eden, helak olur. kim olursa, ister karısı olsun, ister kardeşi olsun, ister halası olsun, ister iş yerindeki kadınlar olsun,  kadınların lafına göre, isteklerine hareket eden helak olur. ilk önce o kadınlardan dır dır görür.

walarmorgulus
Jr. Member
*

Activity: 47
Merit: 11

View Profile
July 18, 2019, 06:22:29 PM

Hocam edit Göremedim. Forumda gezerken gözüme takıldı epey zaman geçmiş. Başarı yok galiba;-))
kartepe (OP)
Full Member

View Profile
July 18, 2019, 10:39:17 PM

Hocam edit Göremedim. Forumda gezerken gözüme takıldı epey zaman geçmiş. Başarı yok galiba;-))

Editledim hocam bakarsın ilk posta 😄

El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 19, 2019, 09:05:32 AM

Hanım köylü olacan başka yolu yok Smiley

Hanımlarla sürekli iyi geçinmenin malesef bir yolu yok. En iyisi az vakit geçirmek. Ağırdan almak.
Sevgililer aradabir seyrek görüştükleri için iyi geçinirler.
Evlenenler sürekli vakit geçirdikleri için sıkılıp kavga etmeye başlarlar.

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 19, 2019, 11:21:20 AM

Hanım köylü olacan başka yolu yok Smiley

Hanımlarla sürekli iyi geçinmenin malesef bir yolu yok. En iyisi az vakit geçirmek. Ağırdan almak.
Sevgililer aradabir seyrek görüştükleri için iyi geçinirler.
Evlenenler sürekli vakit geçirdikleri için sıkılıp kavga etmeye başlarlar.

Aynen hocam. Bu ünlüler sevgili iken ara ara görüşüyor. Karşılıklı alisveristen sonra evli evine köylü köyüne. Evlenince hop 1-2 yıla hadi ayrılalım. Malum çevreleri de çok kaygan bir zemin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: