Bitcoin Forum
May 24, 2024, 04:03:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Şimdi Ripple XRP yatırım zamanı mı?  (Read 214 times)
Madenci_34 (OP)
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
June 18, 2019, 12:22:20 PM

Ayı marketin en kötü rakamlarından itibaren Bitcoin ve Ethereum yaklaşık %300, Litecoin ise %600 artış gördü. Ancak Ripple, yatırımcılarına %45 gibi yavan bir artış şundu.

Kripto marketteki diğer kriptolara nispeten düşük performans göstermesine rağmen, analistler Ripple grafiklerinin çoğu altcoine, özellikle de yüksek kapasitelilere göre yükselme eğiliminde olduğu sonucuna varıyor. Analistler XRP fiyat grafikleri üzerinde “yükseliş flaması” gözlemliyorlar ve XRP’yi 10$ hedefine çıkarabilecek masif parabolik hareket bekliyorlar.

Bitcoin düzeltme yapmayı reddediyor – Hedef 14 bin dolar!

XRP/USD: Tüm yüksek kapasiteli kriptolara göre en boğacı görünüm
Kripto market ayıları öldü. Küllerinden yeni bir boğa marketinin doğuşunun ilk işaretleri yayılıyor. Bitcoin 10,000$’a yaklaşıyor. Ve tüm altcoin market major yükseliş beklentisiyle geri sayıyor.

Dünyanın her yerinden kripto analistleri haftalardır boğa görünümlü Bitcoin ve bunun yanında Ethereum, Litecoin gibi altcoin grafikleri paylaşıyor. Ki bu iki altcoinin gelecek haftalarda Bitcoin’e göre daha iyi performans göstermesi bekleniyor. Ethereum’un momentumu artıyor ve Litecoin halving öncesi heyecanıyla yükseliyor.

https://koinmedya.com/2019/06/18/simdi-ripple-xrp-yatirim-zamani-mi/

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
June 18, 2019, 12:39:00 PM

Ripple kesinlikle bitcoin litecoin ve ethereum gibi ana grup coinlerin bu dönemde gerisinde kaldı ve sanıyorum artık bir yukarı yönlü harekete başlayabilir eos ve xlm dende bu artışları bekliyorum.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
June 18, 2019, 07:14:25 PM

Ripple artık yavaş yavaş dibe doğru gidecektir.Kripto piyasasına aykırı coinler tokadı yiyecektir yavaş yavaş.Bence miladını doldurdu.Biraz artsa millet parasını kurtarmaya bakacak.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
yuzuak
Member
**

Activity: 683

View Profile
June 18, 2019, 07:33:42 PM

kesinlikle değil hem büyük rakipleri çıkacak hemde çok yüksek enflasyona maruz uzak durmak gerekli.
pelimies
Member
**

Activity: 608
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
June 18, 2019, 09:31:26 PM

İçimden geçirdiğim şu ki xrp artık başlayacak çünkü çok fazla yerinde saydı sıra artık ona gelebilir ve 1.5 usd yi görebilir bir kaç ay içinde alsammı almasammı kararsızım bende.

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
June 18, 2019, 10:30:31 PM

Eski ath'lar şu an zor gibi.Ancak 2 sene sonra.Btc yarılanmasının gerçeklenmesi ve gerçek fiyatına oturması lazım.Ondan sonra hangi coin ne yapar göreceğiz.

████████████         AVXChange         ████████████
yuzuak
Member
**

View Profile
June 18, 2019, 10:33:39 PM

Ripple artık yavaş yavaş dibe doğru gidecektir.Kripto piyasasına aykırı coinler tokadı yiyecektir yavaş yavaş.Bence miladını doldurdu.Biraz artsa millet parasını kurtarmaya bakacak.

evet çok haklısın hatta hızlı çökecek bence
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 18, 2019, 10:51:12 PM

Hızla çökme durumu olabilir de olmayabilir de.Sonuçta xrp'yi ayakta tutun balinalar ve büyük şirketler.Birşey olmayacağına inandıkları an satarlar ezer geçerler.Bitcoinin bile facasını çizdiler 3k'ya dibe sürüklediler.Hiç acımazlar bence bir olumsuzlukta
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
June 18, 2019, 10:58:43 PM

XRP'ye yatırım yapma kararı tamamen kişinin kendisine kalmış olmakla birlikte benim görüşüme göre XRP yakında yeni sürprizler yapacaktır. Piyasada son zamanlarda kripto ile ödeme sistemleri konusunda bir çok önemli şirket atağa kalktı ve rakipler güçlü geliyor, ancak Ripple'nin uzun yıllardır süren çalışmalarının ve anlaşmalarının da bir anda çöp olmasına izin vereceğini sanmıyorum.
yuzuak
Member
**

View Profile
June 18, 2019, 11:01:58 PM

XRP'ye yatırım yapma kararı tamamen kişinin kendisine kalmış olmakla birlikte benim görüşüme göre XRP yakında yeni sürprizler yapacaktır. Piyasada son zamanlarda kripto ile ödeme sistemleri konusunda bir çok önemli şirket atağa kalktı ve rakipler güçlü geliyor, ancak Ripple'nin uzun yıllardır süren çalışmalarının ve anlaşmalarının da bir anda çöp olmasına izin vereceğini sanmıyorum.

anlaşmalar vs hep ripple üzerinden oldu ve xrp kullanılmıyor ayrıca anlaşma yapanların çoğu yarın bir gün jpm coin veya libraya geçerse şaşırmayın. ayrıca 42 milyar xrp dolaşımda 58 milyar xrp şirket kasasında satılmayı bekliyor.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
June 19, 2019, 06:59:57 AM

Tamamen kendi hür irademle söylüyorum, XRP'ye her zaman yatırım yapılabilir, çünkü adamlar artık kendilerini ispatladılar. Yaptıkları anlaşmalar bile yıllarca projeyi götürecek düzeyde. Bankalar zaten paranın merkezi sen bu işte bankaları bağlayabiliyor ve birlikte çalışabiliyorsan sırtın zaten yere gelmez.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
June 21, 2019, 07:04:15 PM

Ripple bence piyasa daha doğrusu bitcoin yükselişini tamamladıktan sonra basar gaza. O yüzden önce bitcoinin hareketlerini izlemek lazım.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
yuzuak
Member
**

View Profile
June 21, 2019, 07:26:45 PM

kesinlikle şu anda uzak durulması lazım borsalar bile amerikada delist etmeye başladılar.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
June 21, 2019, 07:53:46 PM

Xrp pişmanlıktır.Ağzıyla kuş tutsa yine alınmaz.Artarmı artabilir ama sonu hüsran olacaktır.Çok kişiyi terste bıraktı birçoklarını da bırakacak gibi.Bana göre birşey olmaz rippleden.Manipülasyonu çok iyi yapıyorlar.

Oracolcoin XOR         
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
June 21, 2019, 08:24:34 PM

Ripple bu piyasaya giriş sebebim olarak başta sevdiğim ama sonrasında nefret ettiğim bir coindir. Yalnız bu piyasada her ne kadar merkeziyetçi oluşu sebebiyle piyasaya ters olsada, beğenilmeyen bu özelliği onu daha sağlam yapıyor. Aynı bir hisse senedi gibi. Çünkü mevcut finansal sisteme çözüm üretiyor.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
June 21, 2019, 08:32:10 PM

Mevcut finansal sisteme karşı zaten blokchain kuruldu.Herkes kendi parasına sahip olacak ve herkesin bankası kendisi olacak.Banka ve diğer sönürü sistemlerini ortadan kaldırmak için var kripto piyasası.Başarılı olur olmaz orası tartışılır.Ama felsefesi bu.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
June 21, 2019, 09:39:22 PM

XRP müridleri bence ters köşe kalacak bu tabiki benim fikrim . XRP bencede miladını doldurdu ve bu seviyelerden pekte yükseleceğini pek sanmıyorum rakibi çok

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
Pages: [1]
  Print  

Jump to: