Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:02:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mursi şehit oldu, her camide selalar veriliyor  (Read 230 times)
rehberistan (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile WWW
June 18, 2019, 12:38:33 PM

Amerikancı darbeci köpeklerin, milletin iradesine darbe vurup, ülkenin seçilmiş cumhurbaşkanını indirip hapse attığı mısırda bugün, Muhammed Mürsî Îsa el-Eyyat şehit oldu. Bütün türkiye gerek sosyal medyada gerek tv kanallarında, şehit olan seçilmiş cumhurbaşkanı hakkında üzüntüsünü dile getiriyor.

Şu anda Ülkenim her köşesinde selalar veriliyor, sela sonunda dua okunuyor ve mursinin şehadeti söyleniyor. .

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın kıldırdığı namaza; TBMM Başkanı Mustafa Şentop Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler de katıldı.

Ve lâ tekûlû li men yuktelu fî sebîlillâhi emvât(emvâtun),
bel ehyâun ve lâkin lâ teş’urûn(teş’urûne

addtelegrams
Copper Member
Member
**

Activity: 162
Merit: 15

View Profile WWW
June 18, 2019, 02:15:07 PM

Mısırlı Mursi midir nedir ölmüş, herkes mısırlı oldu yine. Diyanetin emriyle her yerde sela verilecekmiş. Şehitlerimizi 45 saniye'ye sığdıran zihniyetten TÜRK severliği beklemekte olmazdı zaten. Arap seviciliğiniz ile mutluluklar...

0xb8c326ee4c790ff73768c43306a16e874b3cbf64

TARTeFH5TMKDRuCT4FWCaogDgHsdsCVcWm
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
June 18, 2019, 04:32:49 PM
Last edit: June 19, 2019, 09:00:58 PM by fullypak

ttombulyanak, akansaatler, tursucutembelvampir, mecazherif, atarliromantik38, vuslatgelir, cilgindansci, birfincankahve, Farkimifarket, sanjimor, deliedenpsikolog, blogmute, blogmanya, reddolphin, loveistanbul, 1071eko, usakli64, iranli_tacir, kaynakli, agacsizkoala, benzinkokusu, beynimtok, aniden are alt account of rehberistan

globalde adını bilerek mustafa olarak verdim, biliyorum b.e.b olduğunu.

militarist CHP tayfası da gelmiş. laik düzenin askerlik aşkı da bir bitmedi...

askerr vesayetlerle, postallar altında ezildi demokrasimiz

asker işi askerliktir, millet vekilinin işi demokrasidir, herkes işinin başına.

Bunun dışında devlet büyüklerini ve kurucularını put olarak adlandırmandan çalıştığın maden şirketinin haberi var mı? çünkü anonim olarak gelecek bir mesajla haberleri olabilir.

benim adım soyadım yok, ip desen torla bağlanıyorum ama sen ethereum adresi vermedin diye ortada değilim zannediyodun ben seni buldum. boş boş konuşma aq oğlu, asker duysa çalıştığın maden şirketine gelir evinden alır. internette yazdığın şeyler silinmez, silsen de önemli değil yedekleri var.

TCK. 216 ve 5816 sayılı Atatürk Aleyhine işlenen Suçlar'a giriyosun. tehlikeli sular bunlar.

fullypak adamın kokusunu alır haberin olsun b.e.b kardeşim
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 20, 2019, 07:28:21 PM

şehit kelimesinin anlamını ancak bu kadar değersiz ve önemsizleştirebilirdi bu ahmaklar.

önce git şehit nedir öğren

mursi denen or*spu çocuğu vatan için ölen şehitlerimizin sıçtığı bok olamaz ulan it oğlu it !
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
June 20, 2019, 08:50:17 PM

şehit kelimesinin anlamını ancak bu kadar değersiz ve önemsizleştirebilirdi bu ahmaklar.

önce git şehit nedir öğren

mursi denen or*spu çocuğu vatan için ölen şehitlerimizin sıçtığı bok olamaz ulan it oğlu it !

ağzına sağlık ,,

bu oç troller nereden türüyor? bu forumda ne işleri var anlamıyorum ki
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 21, 2019, 09:04:21 AM

dt ler su elemanı artık bi kırmızıya boyayın. trollugun dibine vuruyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: