Bitcoin Forum
May 26, 2024, 05:07:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Yeni Coin Algorand (ALGO) 2019/06/22 0:00 AM (UTC).  (Read 512 times)
ScarletSunshine (OP)
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
June 21, 2019, 03:04:36 AM
Merited by Vispilio (2), Blacknavy (1)

Binance will list Algorand (ALGO) and open trading for ALGO/BNB, ALGO/BTC, ALGO/USDT, ALGO/TUSD, ALGO/PAX and ALGO/USDS trading pairs at 2019/06/22 0:00 AM (UTC). Users can now start depositing ALGO in preparation for trading.

ALGO Listing Fee: 0 BNB.

dün cıkmış piyasya bitmax den alabilirsiniz kar elde etmek için  adet sayısı fazla fiyatına göre  yeni proje balıklama atlamayın

böylede bir haber  var

Algorand , kendi yerel Algo jetonunu Coinlist'te belirten bir token satışında 60 milyon doları aştı ve  piyasa katılımcılarının Algo başına sabit bir fiyat belirlemesini sağlayan bir Hollanda Açık Artırma mekanizması kullandı. 25 milyon jetonun tamamı 2,40 dolarlık bir piyasa fiyatı ile satıldı.

Şirket temsilcileri CoinDesk'e, “Sınırsız Ekonomi” inşa etme girişiminde adalet ve kapsayıcılığı vurgulayan “şeffaf, yenilikçi ekonomik modelinin ilk uygulaması olan “ kripto para birimi açık artırmasının ”olduğunu söyledi .

17 Haziran'da yayınlanan Algorand, “makroekonominin kripto para birimini karşıladığı yerde”, Arrington XRP Capital'den Michael Arrington'a “Parasal Deney: Algorand Algo Para Piyasaları Tezini” yazdı.

Açık artırma, Algorand's MainNet'in resmi lansmanı ile aynı tarihe denk geldi. Platform, saniyede 1.000 işlemi 5 saniyeden daha az gecikme süresiyle gerçekleştirmekte ve Visa veya Mastercard gibi büyük küresel ödeme ağlarının verimliliğiyle aynı seviyeye getirmektedir.

Ek olarak, izinsiz, saf bir tehlikesiz kanıt blokaj zinciri Algorand, “akıllı bir ekonomik model ile kanama kenarı kriptografisi” sunuyor.

Algos pazarda ilk kez dolaşıma giriyor. Beş saatten fazla sürmesi planlanan ancak abonelikten çıkmış küresel talebe bağlı olarak dörde altında satılan bir açık artırmaya kaç alıcının katıldığı açık değildir .

Algos şu anda cüzdanına dağılıyor (başarılı teklifler için). Bu nedenle - borsada olmayanlar var ”dedi. Algorand'da Pazarlama Başkan Yardımcısı Keli Callaghan. Bu nedenle, şirket için piyasa kapitalizasyonu mevcut değildir, ancak bazıları 6 milyar dolar civarındadır. Callaghan, “Hangisi hala ilk 10,” dedi.

Algorand'ın kurucusu Silvio Micali, “Algorand ekosistemindeki odak noktamız, merkezi bir şirket topluluğunun değil, küresel kullanıcıların ağı kontrol ettiği geniş ve kapsayıcı katılımı teşvik etmek oldu” dedi.

Vakıf daha önce yaptığı açıklamada, yılda 600 milyon Algos ihale edeceğini, yani 25 milyon jetonun bu en yeni açık artırmasının ileriye dönük yüzdürmenin sadece bir kısmını temsil ettiğini söyledi. Algorand platformunun toplam token arzı 10 milyar Algos'tur.

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
June 21, 2019, 06:56:51 AM
Merited by Bthd (1)

Binance Info'da yer alan bilgiye göre -ekibin Binance'a hatalı bilgi vereceğini sanmıyorum- dolaşımdaki coin miktarı 2643333333.
https://info.binance.com/en/research/ALGO-2019-06-21.html

Şu an borsalarda ortalama 0,00028836 satoshiden işlem görüyor ki şu an için bu rakam 2,79$'a tekabül ediyor.

O halde ALGO'nun şu an için marketcap değeri 2643333333 x  0,00028836 =  7.374.899.999  $. Yazıyla 7 Milyar 374 Milyon 899 Bin 999 Dolareees.

Bu hali ile CoinMarketCap'de Bitcoin Cash'in ardından 6. sıraya oturuyor.

Demem o ki işlem yaparken bunları göz önünde bulundurun sevgili traderlar/holderlar.  Wink

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
June 21, 2019, 07:04:16 AM

Her gördüğün sakallıyı amcan sanmaman lazım, binance'a giren her coin iyidir demek mantığı çok yanlış bir mantık olur ki, ana coinlerden başka binancetaki hiç bir coine de güvenmiyorum. Trade etmek için mecburen binance kullanıyoruz o ayrı, çünkü çok fazla hacimli borsa seçeneğimiz yok.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 21, 2019, 09:23:58 AM

binance öncesinde çok fazla tüyo vermeden bu tarz coinleri ve tokenleri bir anda listeleyeceğini açıklıyor. spekülasyon sevmiyorsunuz anlarımda böyle bir anda neden kafadan inme yapılıyor anlamadım. eskiden oylama da yaparlardı artık o da yok
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 21, 2019, 09:27:36 AM

Coinlistte satış olmuş kapanış fiyatı 2.50 dolarmis herhalde. Artarak  mi satılıyor yoksa azalarak mı bunu bilen var mı ?

Dün huobi ve bitmaxta listelendi. Gece görmüştüm ama almaya korktum. Explorer 2.5 milyarlık sirkülasyon var diyor ve fiyat 2.80 dolar bana pek mantıklı gelmedi bu fiyat

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
June 21, 2019, 09:36:19 AM

Acaba alsam mı diye bakayım dedim Kucoin'de varmış. Birden baktım %190 artış gösteriyor Smiley Ama olay tamamen giriş fiyatı ile ilgiliymiş. Yani aslında henüz çok ciddi bir fiyatlama yapmamış. Binance'da hacim bulursa en azından x2 yapabilir.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
June 21, 2019, 01:00:14 PM

Adamlar parayı bulunca tüm baba borsalarda listenmeye başladılar. Bunların içinde bitmax,binance,kucoin,huobi,okex gibi borsalar da var.

bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
June 24, 2019, 09:23:59 AM

İyi patladı güzel patladı
ArmaDildo
Full Member

View Profile
June 24, 2019, 10:31:43 AM

Bu fiyatlardan alanlarda ne bileyim bıraksınlar bu işi. Miktara bir de fiyata bakıyorum.  binance dahil tüm borsalarda listelendi ama giriş fiyatı çok yüksekti düşmesi de normal.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 24, 2019, 02:12:00 PM

Düne kadar kimsenin hakkında konuşmadığı bir proje iken, bunu BNB ile aynı MCAP’e sahipken satın alan biri bence piyasayı biraksın. Yükselir ya da yükselmez demiyorum ama bu projenin benim gözümde pek de bir ederi yok, aynı şekilde Cosmos’da çok uçuk bir şekilde listelendi bu tarz projelerin altı boş ve hiçbir şey ifade etmiyorlar
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 27, 2019, 08:54:10 AM

Bu kadar parayı bu coinin neyine güvenerek yatırdılar.Genelde  çok para toplayan projeler de daha fazla düşüş görülüyor ya onu anlamıyorum. Birde aldıkları fiyatın hemen altına satıyorlar. Algoyu binancede kurtaramadı.

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
June 28, 2019, 11:53:47 PM

Toplam coin sayısına, private satış fiyatına bakmadan sağda solda shillenmesiyle millet yumuldu, çevremde 2'den alıp 3'e satan arkadaşlarım dahil kimse beğenmemişti zaten.Bu kadar yüksek market cap ile başlayan coin bu piyasada pek kazandırmaz, ne bekliyorlar ki bitcoini geçip coin sıralamasında birinci mi olacak?
ArmaDildo
Full Member

View Profile
July 01, 2019, 09:33:07 PM

En büyük silkelemelerden biri oldu diye bilirim. Özel satışlardan alanlar dışında kazanan olduğunu sanmıyorum.Binance bile paklayamadı.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
July 03, 2019, 08:17:32 AM

960 satlarda su anda.
matic senaryosuna yakın bir seyir izliyor.
matic gibi bir patlama yaparsa kimse şasırmasın.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
July 03, 2019, 01:44:47 PM

binance girdiği günden bu yana fena halde düşüş gösterdi. ama yakın zamanda sağlam bir pump yiyeceğini düşünüyorum.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 03, 2019, 03:11:36 PM

binance girdiği günden bu yana fena halde düşüş gösterdi. ama yakın zamanda sağlam bir pump yiyeceğini düşünüyorum.

Bu beklentiyle giren herkes patladı zaten. Yukarıda da konuşulduğu gibi, altındaki proje kaydadeğer değilse, fiyat yükselişine çok bel bağlamamalısınız.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
September 24, 2019, 07:52:24 AM

Bügün itibari ile yüklü girdim. Artık stake geliri ya da bir pump ile birşeyler olur sanıyorum. 0,27cent e düstü zaten.
2,5-3x yaparsa yeni kasa 5 alırım n'apalım Smiley Yapmazsa da artık ort. düşürmek için peyderpey gireceğiz .

Ekip bence iyi umarım 5x yapar Smiley
Yakın zamanda dock aldım pumd yedi, band aldım sansıma tabana denk gelmişim pump yedi. Sıra sende aslanım..

not: Binance olan her coin bir gün pump ı tadacaktır.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
September 24, 2019, 08:10:23 AM

Bügün itibari ile yüklü girdim. Artık stake geliri ya da bir pump ile birşeyler olur sanıyorum. 0,27cent e düstü zaten.
2,5-3x yaparsa yeni kasa 5 alırım n'apalım Smiley Yapmazsa da artık ort. düşürmek için peyderpey gireceğiz .

Yakın zamanda dock aldım pumd yedi, band aldım sansıma tabana denk gelmişim pump yedi. Sıra sende aslanım..

Tek sıkıntı daha da düşmez diyemeyiz. Onun dışında bence de ALGO iyi seçeneklerden birisi.

Binance olayıysa maalesef doğru. Her yükselişte de birilerinin eline verdikleri doğru. EVX ile bunu onlarca kez yaptılar mesela.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
September 24, 2019, 08:22:56 AM

Tek sıkıntı daha da düşmez diyemeyiz. Onun dışında bence de ALGO iyi seçeneklerden birisi.

Binance olayıysa maalesef doğru. Her yükselişte de birilerinin eline verdikleri doğru. EVX ile bunu onlarca kez yaptılar mesela.

Her %1 düşüşe 1,05 martingale ile alım ekliyorum, düştükçe alır ortalamayı düşürürüm nasılsa bir gün pump yiyecek.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 24, 2019, 09:51:08 AM

Her %1 düşüşe 1,05 martingale ile alım ekliyorum, düştükçe alır ortalamayı düşürürüm nasılsa bir gün pump yiyecek.
Polemik olsun diye yazmıyorum ama o çok güvendiğin pump geçerli fiyatı senin alışının beşte birine düştüğünde 3X olursa ne olacak, yine pump geldi diye sevinecek misin? Bu tarz oturmamış, hatta hype ile osurmuş emtialarda yüklü girmek gerçekten işi tamamen şansa bırakmak. Bu piyasa zaten volatil elbette ama bir de suyunu çıkartan kesim var, onlara bence biraz daha temkinli yatırım yapmak lazım.
No: Yeni kasa 5 aldırırsa da kazasız, belasız keyifli sürüşler dilerim.  Smiley

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████