Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:55:13 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  
Author Topic: Serbest Sohbet Köşesi - Tanışma / Kültür / Sanat / Oyun / Film / Muhabbet  (Read 17597 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 19, 2019, 10:44:26 PM

Bana da oluyor efs sessiz sedasız okuyor mesajları. Beğendiğine merit atıyor. Yalnız benim aklıma takilna soru var efs de neden -1 var bazen -2 oluyor koskoca moderatör. Ne yapıp ta alabilir ki? Bakıyorum trust kısmına İngilizce vs birde hiçbir kampanya ya katılmıyor. Mod lara yasak mı? Mesela bitvestte takılsa tier a da olsa sene başından bu yana parayı vurur.  Varmı bu konularda bilgisi olan

Bu piyasada deneyim kazandıkça Bitcoin dışında hiçbir kripto parayı ciddiye almıyor, bir zaman sonra 1 Bitcoin 1 Bitcoin’dir psikolojisiyle trade yapmayı bırakıyor hatta kazandığın ödülleri bile Bitcoin’de tutup TL’ye geçmiyorsun. Kisacasi Bitcoin holder olduğun an konuşacak hiçbir şeyin kalmiyor, alternatif kripto paralar bölümüne uğramıyorsun. 2013 üyesi biri eski ortamini kaybetmişken kolay kolay imza için post atacak psikolojiyi kendinde bulamaz.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 20, 2019, 06:41:44 PM

Witcher çıkmış arkadaşlar. Baya karanlık, canavarımsı bir dizi. Senaryo ne kadar çekici olacak bakacağız artık. Oyun kadar çekici olması biraz güç. Sanki gölgesinde kalacak oyunun. Neyse ön yargı yapmayalım. Bu akşam bir bölüm devirelim anlaşılır.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 22, 2019, 02:37:27 PM

Parodi video ama olsun gerçekten eğlenceli Smiley 2020 seçiminde kimler var diye baktırdı bile haha. şu trump başkan olduktan sonra artık kim gelirse şaşırtmaz beni.

https://www.youtube.com/watch?v=5Btb8gLy3-E
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 22, 2019, 05:36:12 PM

Witcher çıkmış arkadaşlar. Baya karanlık, canavarımsı bir dizi. Senaryo ne kadar çekici olacak bakacağız artık. Oyun kadar çekici olması biraz güç. Sanki gölgesinde kalacak oyunun. Neyse ön yargı yapmayalım. Bu akşam bir bölüm devirelim anlaşılır.

İlk bölüm bende izledim bakalım asıl sonraki bölümlerde olayın nereye ve gidişatın ne olacağı belli olacak. Netflixi seviyorum direk bütün bölümleri vermesi çok iyi.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 23, 2019, 08:37:37 AM

Bu hafta hem ruhen hemde bedenen zor bir zamandı benim için. Hatta dün akşam pcyi açıp 2 post daha atmam gerekiyordu imzadaki minimum post sayısı için onu bile girip atamadım. 13'de kaldım. Umarım bu hafta hepimiz için güzel bir hafta olur.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
December 23, 2019, 12:17:58 PM

Kalbinin attığı kadar canlısın
Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç...
Sevdiklerin kadar iyisin
Nefret ettiklerin kadar kötü..
Ne renk olursa olsun kaşın gözün
Karşındakinin gördüğüdür rengin..
Yaşadıklarını kâr sayma:
Yaşadığın kadar yakınsın sonuna;

Ne kadar yaşarsan yaşa,
Sevdiğin kadardır ömrün..
Gülebildiğin kadar mutlusun

Sevdiğin kadar sevileceksin.
Ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın
Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak.
Kendini yalnız hissettiğin kadar yalnızsın
Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü.
Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin..

İşte budur hayat!
İşte budur yaşamak, bunu hatırladığın kadar yaşarsın
Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün
Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun
Çiçek sulandığı kadar güzeldir
Kuşlar ötebildiği kadar sevimli
Bebek ağladığı kadar bebektir
Ve her şeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da öğren.

Can Yücel, ne güzel söylemiş...

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
December 24, 2019, 03:41:38 PM

Şu yeteneğe bak sen: https://www.youtube.com/watch?v=JrdfCVff2KE

Müthiş sanki anne karnında öğrenmiş küçücük çocuk.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 24, 2019, 07:48:17 PM

"Lost in Space" hayranlarına müjde! Netflix'de ikinci sezonu bugün yayınlanmış. 10 bölüm çekmişler yine. Henüz bakamadım nasıl bir şey yaptıklarına... Aylardır erteleniyordu, eylül-ekim-kasım derken sonunda başlatmışlar. O kadar uzun sürdü ki, ilk sezonun konusunu unuttum valla :)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 24, 2019, 08:32:57 PM

muhafız hakan mı ne vardı yerli yapım. 2. sezonun tamamı geçen yıl bu zamanlarda yayınlanmıştı sanırım. 3. sezonu çıkacak mı bunun takip eden var mı
jopen
Sr. Member

View Profile
December 24, 2019, 08:39:06 PM

"Lost in Space" hayranlarına müjde! Netflix'de ikinci sezonu bugün yayınlanmış. 10 bölüm çekmişler yine. Henüz bakamadım nasıl bir şey yaptıklarına... Aylardır erteleniyordu, eylül-ekim-kasım derken sonunda başlatmışlar. O kadar uzun sürdü ki, ilk sezonun konusunu unuttum valla Smiley

Hele sonunda Smiley ilk sezonu çok severek izlemiştim.Umarım ikinci sezonda iyidir.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 25, 2019, 06:59:57 AM

"Lost in Space" hayranlarına müjde! Netflix'de ikinci sezonu bugün yayınlanmış. 10 bölüm çekmişler yine. Henüz bakamadım nasıl bir şey yaptıklarına... Aylardır erteleniyordu, eylül-ekim-kasım derken sonunda başlatmışlar. O kadar uzun sürdü ki, ilk sezonun konusunu unuttum valla Smiley

Hele sonunda Smiley ilk sezonu çok severek izlemiştim.Umarım ikinci sezonda iyidir.
İlk sezon gibi güzel değil ama yine de keyifli. Şöyle ana sayfada olmayan güzel dizi, film olsa iyi olur.
lossnet
Legendary
*

View Profile
December 25, 2019, 12:46:42 PM

Bitvest ödemeleri ne oldu arkadaşlar? Bana halen gelmedi geçen haftaki... Hesabına geçen var mı?

@gospodin, seni tier-d hero grubuna almış admin Wink Ne söyledin de kabul etti sonunda? Bir formülü varsa ben da yapayım aynısını.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 25, 2019, 01:54:59 PM

Bitvest ödemeleri ne oldu arkadaşlar? Bana halen gelmedi geçen haftaki... Hesabına geçen var mı?

@gospodin, seni tier-d hero grubuna almış admin Wink Ne söyledin de kabul etti sonunda? Bir formülü varsa ben da yapayım aynısını.

Büyük ihtimalle bir sıkıntı var Bitvest'te. Hhampuz halen ödemenin BTC adresine gelmesini bekliyormuş. Bitvest bugüne kadar çok iyi götürdüğü kampanya da ödeme sıkıntısına girdi. Umarım çözülmeyecek bir şey yoktur. Forumun en güzel ve düzenli ödeme yapan kampanyalarından birisiydi.
lossnet
Legendary
*

View Profile
December 25, 2019, 02:18:26 PM
Last edit: December 25, 2019, 04:04:50 PM by lossnet

Büyük ihtimalle bir sıkıntı var Bitvest'te. Hhampuz halen ödemenin BTC adresine gelmesini bekliyormuş. Bitvest bugüne kadar çok iyi götürdüğü kampanya da ödeme sıkıntısına girdi. Umarım çözülmeyecek bir şey yoktur. Forumun en güzel ve düzenli ödeme yapan kampanyalarından birisiydi.
@muslol67, sizin kampanyadaki ödemeler nasıl gidiyor? Aksaklık çıkıyor mu hiç? Bitvest'te birkaç hafta önce de benzer durum olmuştu, pazartesi sabah yapılan ödemeler çarşamba akşamına kaymıştı. Sonrasında düzeldi ama yine aynısı oldu. Bakalım bekliyoruz... Yobit'e geçmeyi düşünüyor musunuz yoksa 777'de devam mı?
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 25, 2019, 04:21:11 PM

@lossnet, hocam daha önce de 2-3 kez daha ödemeler gecikmişti. bence pek sorun etmeye gerek yok hampreyiz halleder diye düşünüyorum.

full member ve şu anki ödemem aynı olduğu için sorun etmedi sanırım. gerçi full'dan sr. geçtiğim zaman da ok demişti ama arada kaynadı gitti sanırım. bu sefer bana 1 kere tamam dedikten sonra 3 kere mesaj attım kendisine. taciz ateşi işe yaradı anlayacağınız:))
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 25, 2019, 04:50:14 PM

Demekki bir tek yobitte sorun olmuyor bazen başka imza kampanyalarında da aynı şekilde ödeme sorunu olabiliyor. Smiley Chipmixer da da geçen haftalarda sıkıntı çıkmıştı bir kaç üye aynı şekilde ödemelerin gelemediğini söyledi. Bizimkisi kör topal ilerliyor geç olsun ama güç olmasın. Cheesy
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 25, 2019, 05:03:20 PM

@muslol67, sizin kampanyadaki ödemeler nasıl gidiyor? Aksaklık çıkıyor mu hiç? Bitvest'te birkaç hafta önce de benzer durum olmuştu, pazartesi sabah yapılan ödemeler çarşamba akşamına kaymıştı. Sonrasında düzeldi ama yine aynısı oldu. Bakalım bekliyoruz... Yobit'e geçmeyi düşünüyor musunuz yoksa 777'de devam mı?

Benim 3 ay oldu herhalde bu imza da hiç bir sıkıntı olmadı. Bir ara geçeyim diye düşünmüştüm Yobit'e ama daha imzayı değiştirdiğim gün yahoo banladı beni. Bir daha sanmıyorum katılabileceğimi. Zaten orada da sıklıkla ödeme sorunları çıkmaya başladı. Tadı kaçıyor iyice.
jopen
Sr. Member

View Profile
December 25, 2019, 07:52:16 PM
Merited by Blacknavy (2)

Excell'de tablo oluşturuyordum. Hücreleri biçimlendirden para birimlerine girince ta taa karşıma bu çıktı Smiley. Daha önce dikkat mi etmedim yoksa güncelleme mi geldi de böyle oldu bilmiyorum. Ama güzel bir olay.

Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
December 26, 2019, 09:09:10 AM
Merited by otto_diesel (2)

https://youtu.be/a3x_8XBfYfs

Bir gün evden işe giderken, yolda bu öyküyü dinleyin.
Israrla tavsiye ediyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 26, 2019, 09:05:44 PM

derse mola vermiştim, kafa dağitmak için forumun tozlu sayfalarinda dolaniyodum.
aantonop eskiden moderatormus yahu? piyasada saygi duyulan ne kadar adam varsa mutlaka bu forumda izi var, forumu bu açıdan seviyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  

Jump to: