Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:25:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  
Author Topic: Serbest Sohbet Köşesi - Tanışma / Kültür / Sanat / Oyun / Film / Muhabbet  (Read 17597 times)
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 29, 2019, 05:05:29 PM

Çukur dizisini ilk sezonda izlemiştim o zamanlar gayet iyiydi. 2.Sezon'da biraz saçmaladılar bende yarım yamalak izledim 3. sezonda ise hiç bakmadım desem yeridir. Bugün twitter'da gördüm Nejat işler TT olmuş bi baktım ÇUKUR dizisine katılmış. Sırf bu adam için yarın bölümü izlerim. Smiley
Tom Bombadil
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
January 01, 2020, 01:07:58 PM

The.Boys 2019 dizisini izleyebilirsiniz. Netflix'ten bunalan biri iseniz bu size ilaç gibi gelir.

Özetle; Amerikanın süper kahraman filmlerine eleştirel bir biçimde yaklaşıyor bu dizi. Farklı bir açıdan olaylara bakmak diziyi çok farklı kılmış. Bildiğimiz süper kahramanların aslında o kadar da masum olmadığını düşündürüyor. Pek fazla supriz kaçırmak istemem. Amazon yapımı bu diziye bir kaç bölüm şans verirseniz bence pişman olmazsınız.  Bolca amerika taşlaması var : )

Ana fikir: Super kahramanlar yozlaşırsa ne olur?

İMBD puanı şuanda 8,8 118 bin kullanıcıdan oy almış durumda. Türk topluluğunda pek fazla bilinen konuşulan bir dizi değil. Ayrıca cgi teknikleri çok üst düzey yapılmış basit animasyonlar değil. Bu arada dizi +18
https://www.imdb.com/title/tt1190634/
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
January 01, 2020, 03:56:09 PM
Merited by Tom Bombadil (1)

Bu nedir yahu valla gözümden yaş geldi Smiley kanalda farklı videolar var bakarsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=-nEg_SHNbqI

@gospodin tam senlik hahah.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
January 01, 2020, 04:06:13 PM

Bu nedir yahu valla gözümden yaş geldi Smiley kanalda farklı videolar var bakarsınız.

Muhahaha😂😂

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 01, 2020, 04:15:28 PM

https://www.youtube.com/watch?v=dO_wRVNeG-E

eskiden bu tip işleri yapan çok kişi vardı ama artık kimseyi göremiyorum. bobiler'de bir herif vardı o çok iyiydi lan. video yüklesin diye bilgisayar karşısında beklerdik. sıkıcı iş günlerimizi güzelleştiren güzel insanlardı. onlar da atlara mı bindi ne yaptı ama yoklar.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 01, 2020, 04:31:17 PM
Merited by Tom Bombadil (1)

Tom hanks reisin en sevdiğim performansı...YENİ HAYAT.
Netflixe bugün gelmiş arkadaşlar.
Eğer izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.çok eski bir filmdir ama beni her izlediğimde çok etkiler.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
January 01, 2020, 04:40:05 PM

Eğer izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.çok eski bir filmdir ama beni her izlediğimde çok etkiler.
Abi bu filmi ne zaman izlesem dişim ağrır😂 o yüzden pas geçiyorum ama güzel film tabi 😉

2run
Hero Member

View Profile
January 01, 2020, 04:42:04 PM

Bu tarz filmleri seviyorsanız eğer size Kim'in Adası filmini öneririm Smiley Yeni hayat filmi ile benzerlikleri vardır ama Kim'in adası daha ilginçtir.

https://www.sinemalar.com/film/218674/kims-island
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 01, 2020, 05:33:23 PM

Abi bu filmi ne zaman izlesem dişim ağrır😂 o yüzden pas geçiyorum ama güzel film tabi 😉

Aynen abi,reis o kadar iyi oynuyorki o malum diş sahnesinde ben rahatlıyorum Smiley

Bu tarz filmleri seviyorsanız eğer size Kim'in Adası filmini öneririm Smiley Yeni hayat filmi ile benzerlikleri vardır ama Kim'in adası daha ilginçtir.

https://www.sinemalar.com/film/218674/kims-island

Kesinlikle bu filmede bakacağım hocam teşekkürler Smiley
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
January 01, 2020, 07:47:37 PM

Film ilk çıktığında 2-3 sefer izlemiştim. Gerçekten çok iyi filmdir. Hele william'dı galiba onunla olan diyaloglar falan.

Ayrıca Tom Hanks'in sevdiğim iki filmi daha var
Sıkıysa Yakala ve Terminal . Bu iki filmi de öneririm izlemeyenler için.
DragonDance
Full Member

Activity: 127
Merit: 116

View Profile
January 03, 2020, 04:34:26 AM

@wolwoo' nun 'Bakarsan bağ olur' videosundan yola çıkarak ulaştığım Washington Bonzai Müzesi
https://vimeo.com/33721265

Müzenin kurucusu bu sanatı, tekniği ve kendi için anlamını anlatmış.
Videoda hayran kaldığım dünyanın en ünlü Bonzaisi olarak takdim ettiği orman  'Goshin' 11 Bonzai ağacından oluşuyor.11 ağaç sanatçının 11 torununu temsil ediyor.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=80&v=-IsDllRTHek&feature=emb_logo
wolwoo
Legendary
*

View Profile
January 03, 2020, 12:02:35 PM

Globalde yazmaya çalışıyorum ama pek de iyi sonuç vermiyor. Aklıma böyle bir fikir geldi.
Mevcut admin de yapabilir ya da yanına bir yardımcı gibi bir çözüm yolu da bulunabilir.

Ben Türkçe yazıcam, tercüman gelip İngilizceye çevirecek. Mesela aramızda iyi derecede İngilizce bilenler var, forumda aktif olanlar seçilebilir. Böylece globaldeki tekele bir sınırlama gelir. Herkes derdini güzelce anlatır. Buna gönüllü varsa o da olur. Özel mesaj atıp çeviri yapmasını isteyebiliriz.
Ne dersiniz?

Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
January 03, 2020, 06:46:12 PM

Saçma konuların sayısı artınca, bazen buraya neden hala vakit ayırdığımızı sorguluyorum kendi kendime. Yine üşüyorum...

https://youtu.be/mJypRxE933c

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 03, 2020, 07:15:22 PM

2. si tekrarlanan ve gelenekselleşme yolunda adım atan TURKNET internet çöküntülerine yenisi eklendi. yurt geneli mi bölgesel mi bilmiyorum ama mobil veri ile turknet sitesine dahi girilemiyor.
başka sağlayıcılarda problem yaşayan var mı?
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
January 04, 2020, 07:49:58 AM

Globalde yazmaya çalışıyorum ama pek de iyi sonuç vermiyor. Aklıma böyle bir fikir geldi.
Mevcut admin de yapabilir ya da yanına bir yardımcı gibi bir çözüm yolu da bulunabilir.

Ben Türkçe yazıcam, tercüman gelip İngilizceye çevirecek. Mesela aramızda iyi derecede İngilizce bilenler var, forumda aktif olanlar seçilebilir. Böylece globaldeki tekele bir sınırlama gelir. Herkes derdini güzelce anlatır. Buna gönüllü varsa o da olur. Özel mesaj atıp çeviri yapmasını isteyebiliriz.
Ne dersiniz?

Kritik, mutlaka tercüme edilmesini istediğiniz mesajları bu konuda veya buna özel bir konu  açarak paylaşabilirsiniz arkadaşlar, yabancı forumla pek temas etmeyen Türk üyelerin

de bilgilenmesi yönünden bence faydalı olur böyle bir başlık...

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 04, 2020, 10:05:26 AM

Ne dersiniz?

Kritik, mutlaka tercüme edilmesini istediğiniz mesajları bu konuda veya buna özel bir konu  açarak paylaşabilirsiniz arkadaşlar, yabancı forumla pek temas etmeyen Türk üyelerin

de bilgilenmesi yönünden bence faydalı olur böyle bir başlık...
hocam bence yeni bir başlıkla yola devam edilmesi daha iyi olur, ama o başlıkta da bir düzen oturtulması gerekiyor. yapılan bir ticaret sonrası karşı tarafa ödeme yapmayan birisi için zaman harcanılmaması gerekiyor. "abee vallaha verecem, patron para versin 2 ay sonra ödeyecem." volvito reyiz'in çarpıştığı durumlarda ise yardım mutlaka gerekli. bu yüzden yeni başlık en iyi çünkü burada yazılanlar arada kaybolur.
2run
Hero Member

View Profile
January 04, 2020, 11:33:28 AM

01.01.2020 - 00:18 havai fişek gösterileri sonrasında 26 yıllık sigara tiryakiliğime son verdim Smiley bakalım ne olacak.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 04, 2020, 12:53:42 PM

01.01.2020 - 00:18 havai fişek gösterileri sonrasında 26 yıllık sigara tiryakiliğime son verdim Smiley bakalım ne olacak.

Tebrik ederim hocam. Böyle tek kalemde son vermek baya ciddi bir iş. Hem de 26 yıllık tiryakilik varmış!
Ben 3 ay önce bırakmayı denedim ama birden yapamayınca azaltarak günlük 7 adede düşürdüm, böyle devam ediyorum. Bu haliyle bile sağlık açısından ciddi fark ettiğini söyleyebilirim. Önceden almadığım kokuları ve tatları almaya başladım son zamanlarda. Yaşamınızdaki değişiklikleri bir yere not almanızı tavsiye ederim. Sonrasında bir övgü kaynağı oluyor bakıp okuyunca; tekrar başlamayı da önlüyor.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 04, 2020, 01:14:09 PM

"Lost in Space" hayranlarına müjde! Netflix'de ikinci sezonu bugün yayınlanmış. 10 bölüm çekmişler yine. Henüz bakamadım nasıl bir şey yaptıklarına... Aylardır erteleniyordu, eylül-ekim-kasım derken sonunda başlatmışlar. O kadar uzun sürdü ki, ilk sezonun konusunu unuttum valla :)

İkinci sezonu dün gece bitirdim. Bence önceki sezona göre daha iyiydi. Aksiyon ve konu çeşitliliği güzeldi. Senaryo daha elle tutulur hale gelmiş ve bir şeyleri netleştirmişler. Üçüncü sezon için de açık kapı bırakmışlar. Artık o da bir sene sonra gelir yine.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
January 04, 2020, 01:15:50 PM

@Deathwing önerisini mantıklı bularak, Türkçe ana bölümü *"Meta" olarak kabul etmeye karar verdim. Zaten bir ayrıma ihtiyaç vardı artık. Sevgili yöneticimiz @Efs içinde sorun olmayacaksa bu şekilde devam edebilirim. Konu dışı bölümü, siyasi konu meraklılarının olabilir artık Smiley Bu yüzden forum ile alakalı konularımı ana bölüme taşımaya başladım. Size de önerim forum ile ilgili konularınızı **taşımanız olacaktır. 

Sizce?

*Meta: Global bölümde Bitcoin Forumu hakkında tartışmaların, bilgilerin döndüğü kategoridir.
**Taşıma işlemini, kendinize ait konularda şu şekilde yapabilirsiniz: En altta "move topic" tıklayın. Daha sonra çıkan sayfada tikleri kaldırın, taşınacak bölümü seçin tamam deyin.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  

Jump to: