Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:44:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  
Author Topic: Serbest Sohbet Köşesi - Tanışma / Kültür / Sanat / Oyun / Film / Muhabbet  (Read 17597 times)
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
February 12, 2020, 02:19:12 PM
Merited by Blacknavy (1)

Ekşi'de yaran olaylar başlığında güzel bir post vardı. Videosunu da çekmişler. Güzel olmuş. İzlemeyen varsa izlesin çerez niyetine, kısa zaten  Smiley

https://youtu.be/GrHUOaNiYIo

Postun sahibi siradan cinko karbon pil. Post da şu:

yeni mezun olduğum, işsiz gezdiğim günler. sabah 6'lara kadar dizi izliyor akabinde yatıyor, akşam dört gibi kalkıyorum. bir yandan da internetten istemeye istemeye iş bakıyor kendi kafama gore eleme yapıyorum. bir iş gözüme çarptı ve bölümüm ile ilgili olduğu için gidip başvurmak istiyorum. ilk anneme söylüyorum böyle böyle bir iş var diye ertesi gün beni saat üç gibi uyandır da gidip başvurayım diyorum. bak hele bak sen ogle üçte uyanıp iş görüşmesine gidecem. kadın çıldırdı tabi doğal olarak benden adam olmazmış. haklı öğle üçte kalkıp, dörtte iş görüşmesine mi gidilir...

ertesi gün üç gibi uyandım, saç sakal birbirine karışmış vaziyette iş başvurusuna gittim. annem evden çıkarken mutfaktan bağırıyor lan bir sakalını kes bari, hizbullahlar gibi iş görüşmesine gidiyon diye... onu dinlemeden kapıyı vurup, çıkıyorum...

adamların ofislerine gittim ve müdürün odasına daldım. kapıyı açmam ile iki tane takım elbiseli adam ayrı masalarda bana bakıyordu. biri müdür diğeri yardımcısıymış. adamlara bakıyorum baya oturaklı, olgun kişiler. kendimi tanıttım ve başladım okuduğum okulları anlatmaya. onlar soruyor ben cevaplıyorum müdür de ajandaya hakkımda notlar alıyor.

o anda çat kapı çaldı ve hurra içeriye 6-7 kişi daldı. iyiki doğdun sesleri ile bağırış çağırış ortalık karıştı. lan noluyoz demeye kalmadan müdürün o gün doğum günü olduğunu anladım. pastalar, çerezler, çikolata, viskiler ile müdürün üstüne atladılar. ben ise tamamen olayın dışında kaldım, içimden şansımı sikeyim sesleri geliyor. sırayla adamın doğum gününü kutladılar ben garip gözler ile insanlara bakıyorum.sonra öğrendim ki bunlar müdürün eski çalışma arkadaşlarıymış, adamı unutmamışlar ve ofisine gelip bu şekilde bir kutlama hazırlamışlar.

masalar kuruldu, çerezler açıldı, çikolatalar ortaya döküldü, viskiler bardaklara dolduruldu. bir elime bir tabak antep fıstığı , diğer elime viski bardağı tutuşturdular, ağzıma ülker antep fıstıklı çikolata verdiler. lan biraz evvel çok ciddi bir ortam vardı adama eğitim hayatımdan bahsediyordum birden ben bu hale nasıl geldim diye kendimi sorguluyorum.

ortamda makara on numara, biraz evvelki ciddi görünümlü adam gitti yerine belden aşağı fıkra anlatan adam geldi. bir yandan da bana dönüp olum rahat ol bak burda herkes abi kardeş, yabancı yok diyerek rahat olmam konusunda beni uyarıyor. lan daha beni göreli yarım saat olmadı ne zaman bu kadar kaynaştık. ben ise yok ben rahatım diyor muhabbeti dinliyorum. şaka maka biraz zaman geçtikçe ortama iyice alışmaya başlıyorum. müdür, önündeki bilgisayardan youtube'a girip bülent ersoy şarkısı açıyor ve bütün herkes aynı anda söylemeye başlıyoruz. baktım ortam iyice meyhane havasına döndü ben de dayanamayıp söylemeye başlıyorum. sonrasında herkes susuyor ve şarkıyı sadece ben sölüyorum. millet efkarlı bir şekilde beni dinliyor.şarkıyı bitiriyorum, millet alkolün de etkisiyle ayağa kalkıp beni alkışlıyor. lan olum diyorum ben buraya iş görüşmesine gelmedim mi bu olanlar da neyin nesi? rahmetli kemal sunal'ın filmlerinden hallice bir olaya şahitlik ediyorum.

biraz önce bey dediğim adama müdürüm aç şurdan ferdi'yi azcık ferdi dinleyelim ya diye istekte bulunuyorum, adam beni kırmıyor ferdi tayfur'un koparma gülleri şarkısını açıyor. ben yine başlıyorum söylemeye herkes beni dinliyor ahhh ulan ahh be diye feryatlar ile bağırmaya başlıyor. benim viski bitiyor, adamlar durmadan dolduruyor. müdür ikinci şişeyi marketten aldırmak için kapıcıya telefon açıyor. içimden ulan diyorum ben hafiften kaçayım hava karardı, ama ortama bakıyorum bırakmak istemiyorum. zaten biliyorum gitmek istesem de adamlar bırakmayacak ortamda şarkı söyleyip insanları efkarlandıran adam pozisyonundayım. o anda kendimi binlerce kişinin karşısında önünü ilikleyip uzun hava okuyan ıbrahim tatlıses gibi hissediyorum.

zaman deli gibi akıyor, kapıcının getirdiği ikinci şişeyi açıyoruz. bir yandan da birbirimize sarılıp fotoğraflar çekiliyoruz. biraz evvel iş görüşmesi ortamında beni sorguya çeken adamla şimdilerin selfie'sini çekiyoruz. tabi saatler önce gördüğüm o müdürden eser yok, ceketini çıkarmış, kolları sıvamış, kravatını sıyırmış.

ee bu kadar fotoğraf çektik şunları facebook'a atalım diyorlar ve teker teker beni listelerine ekliyorlar. attıkları her fotoğrafa etiketleniyorum ve bir anda facebook arkadaş listeme 6-7 kişi olarak dahil oluyorlar. ya ben bu ofise ne diye gelmiştim, iş görüşmesi içindi sanırım. ara ara da bu gerçeği aklımdan çıkarmıyorum.

bir yandan annem arıyor ama ortamda o kadar gürültü var ki telefonu açıp konuşamıyorum. sekizinci araması sonucu telefona cevap veriyorum, ortamdaki bülent ersoy şarkılarından meyhanede olduğumu zannediyor ve '' olum sen adam olmucak mısın hani iş görüşmesine gidecektin bugün, saatlerdir içiyorsun değil mi'' diyerek fırça kayıyor, susturamıyorum. tabi doğal olarak anlayamıyor, bilmiyor, aklına bile gelmiyor iş görüşmesine gittiğim yerde müdürler ile içki masasında olduğumu.

ikinci şişenin de bitmesi sonucu müdürün hadi çorbacıya gidelim daveti ile herkes ayaklanıyor ofisten çıkarak iki taksi ile çorbacının yolunu tutuyoruz. tabi taksinin camlar açık müdür kolunu dışarı çıkarmış ''bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin'' şarkısını söylüyoruz.

çorbacıya gittiğimizde iki masayı birleştiriyor ve kelle paçalara gömülüyoruz. abi ben doymadım ya diyip müdürden ikinci tabağı sölemesini istiyorum. işgörüşmesine gittiğim anda benim için bir bey olan adama önce müdürüm sonrasında abi dediğimi farkediyorum ve kafamın da kıyak olması sonucu aldırış etmiyorum.

çorbaları da içtikten sonraa müdüre hesabı kitliyor ve mekandan ayrılıyoruz. taksiler çağrılıyor ve güzel bir vedalaşmanın ardından evin yolunu tutuyoruz.

sabah uyandığımda facebook'a giriyorum ve dünki yaşadıklarımı fotoğraflara bakarak hatırlamaya çalışıyorum. onlarca fotoğrafta etiketlendiğimi farkediyor ve kendi kendime tebessüm ederek lan bu adam ilk başta çok ciddi bir adamdı diyerek müdürün o fotoğraflardaki hallerine bakıyorum. sonrasında bu adamlar beni çoktan unutmuştur diyerek kafamı yastığa koyup yeniden uyuyorum.

saatler sonraa bir telefon ile uykudan uyanıyorum ve telefonu açmam ile birlikte '' evraklarını hazırladın mı, adliyeden sicil kaydı ve sağlık raporunu yarına kadar bize ulaştır olum'' talimatı ile karşılaşıyorum. ee müdürüm ben işe alındın mı diyorum lan sen olmasan bize kim ferdi şarkıları söyleyecek diye bir cevap alıyorum.

hemen evrakları temin edip, ertesi gün teslim ediyorum ve işe alınıyorum...

nur içinde yat müdürüm, üzerimde hakkın çok, seni çok özlüyorum...

05.02.2014 Sad

debe editi: özelden gelen onlarca başsağlıgı dileklerine teşekkürler. bir insanin öldükten sonra bile güzel anılar ile hatirlanmasi harika bir olay. kendisi de sağlığında hep bundan bahsederdi. hakkinda kötu soz edeni duymadim, gormedim. harika bir adamdin guzel insan.

turn the page
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 12, 2020, 04:14:55 PM

Dark izlemeye yeni başlayanlar için Netflix tarafından hazırlanmış bir rehber site var: https://dark.netflix.io/tr/
Dizi o kadar detaylı ve karmakarışık ki, izlemeye başlayanlar vazgeçip de yarıda bırakıp çıkmasınlar diye Netflix olaya el atmış bulunuyor. Özellikle ikinci sezondan itibaren kayışlar kopuyor zaten! Kim kimin nesi oluyor, hangi olay hangi yılda geçiyor, dizideki mekanların özellikleri, karakterlerin iyi ve kötü tarafları nelerdir gibi sorularla kafası karışanlar bu rehbere bakabilirler. Daha fazla kaynak siteler de var, isteyenler için ekleyebilirim.
Çok iyi. Çok çok iyi yapmışlar çok beğendim.
Dark konusunda her türlü rehbere açığım. Hem severek hem küfrederek izlediğim nadir dizilerden Grin

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 12, 2020, 08:18:23 PM

Ekşi'de yaran olaylar başlığında güzel bir post vardı. Videosunu da çekmişler. Güzel olmuş. İzlemeyen varsa izlesin çerez niyetine, kısa zaten  :)

Hikayeyi okumak yerine videodan izledim; bazı kısımları abartı olmuş ama acayip komik olan yerleri de var :) Keşke böyle uzun hikayeleri hep videoya çekseler valla. Ekşi'de takılırım arada ama bunu ilk kez görüyorum. İzleyin, havanız değişsin biraz. Özellikle de kola isteme sahnesi ve "görüşmeye İngilizce devam edelim" kısmı iyiydi :D
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
February 12, 2020, 08:23:43 PM

Ekşi'de yaran olaylar başlığında güzel bir post vardı. Videosunu da çekmişler. Güzel olmuş. İzlemeyen varsa izlesin çerez niyetine, kısa zaten  Smiley

Hikayeyi okumak yerine videodan izledim; bazı kısımları abartı olmuş ama acayip komik olan yerleri de var Smiley Keşke böyle uzun hikayeleri hep videoya çekseler valla. Ekşi'de takılırım arada ama bunu ilk kez görüyorum. İzleyin, havanız değişsin biraz. Özellikle de kola isteme sahnesi ve "görüşmeye İngilizce devam edelim" kısmı iyiydi Cheesy

Çok büyük hata yapmışsın. Ekşi sözlük üzerindeki en güzel entrydir ama videosu bir o kadar berbattır. Benden sana öneri al bir bardak çay ve okumaya başla gerçekten video ile alakası yok.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 13, 2020, 11:33:34 AM

Netflixe yeni bir film geldi. Benjamin Buttonun tuhaf hikayesi.Kesinlikle izleyin insanın ağzından güzel bir tat bırakıyor Smiley Özellikle sonlara doğru gözüme toz kaçtı.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 13, 2020, 01:26:18 PM
Last edit: February 13, 2020, 03:29:33 PM by jopen

yeni mezun olduğum, işsiz gezdiğim günler. sabah 6'lara kadar dizi izliyor akabinde yatıyor, akşam dört gibi kalkıyorum. bir yandan da internetten istemeye istemeye iş bakıyor kendi kafama gore eleme yapıyorum. bir iş gözüme çarptı ve bölümüm ile ilgili olduğu için gidip başvurmak istiyorum. ilk anneme söylüyorum böyle böyle bir iş var diye ertesi gün beni saat üç gibi uyandır da gidip başvurayım diyorum. bak hele bak sen ogle üçte uyanıp iş görüşmesine gidecem. kadın çıldırdı tabi doğal olarak benden adam olmazmış. haklı öğle üçte kalkıp, dörtte iş görüşmesine mi gidilir...

Harbi çok sağlam bir olaymış ya. Bir çırpıda okudum ofiste gülüyorum yanımda oturan arkadaş zaten kafamın kırık olduğunu biliyor neye gülüyorsun yine falan dedi.

Şimdi videosunu izleyeceğim bide.

Edit: Video'yu izledim ama pek beğenmedim. Hikayeyi okurken verdiği mutluluk resmen video'da kayboldu. Lütfen hikayeyi okuyun en iyisi. Smiley
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 13, 2020, 03:51:10 PM
Merited by dannybrown (1)

Ben yazacaktım @jopen notta yazmış benden önce.

Ben başta videoyu izledim. Berbat bir skeç izledim. Garip garip espiriler, bakışmalar filan. Berbat oyunculuk hiç bir şey anlamadım yarısında kapattım hocam valla kusura bakmayın. Yalnız metin kesin daha keyiflidir. Daha şuan okuyup harcamak istemiyorum. Yorumlardan iyi bir şey gibi duruyor. Böyle keyifli anektotlar, durum komedilerini seviyorum. Onedio'nun geçen 2 senede yaptığı çalışmalar da çok başarılı bu dalda aynı kategoride sayılır. Ayrıca Çok Güzel Hareketlerin son sezonu da bence efsane.

Ekşisözlük anladığım kadarıyla kendi yazarlarına ait metinleri böyle videolaştırma yoluna girmişler. Pek başarılı oldukları söylenemez bu videodan sonra.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
February 13, 2020, 03:55:57 PM
Merited by Blacknavy (1)

Netflixe yeni bir film geldi. Benjamin Buttonun tuhaf hikayesi.Kesinlikle izleyin insanın ağzından güzel bir tat bırakıyor Smiley Özellikle sonlara doğru gözüme toz kaçtı.

Muhteşem bir filmdir insanı alıp götürüyor.
togo ve enzoyu izlemenizi tavsiye ederim
https://www.youtube.com/watch?v=jbRiRASnWEk
bu yıl izlediğim en sağlam filmlerdir. hoş konu çok önemli değil anlatım sizi alıp götürüyor. diyorsun ki lan ne hayatlar var be ve bunları nasıl çekiyorlar sonrada bizim filmlere bakıyorsun Cheesy diyorsunki kapat bunlar filmmi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 13, 2020, 04:03:53 PM

Ben yazacaktım @jopen notta yazmış benden önce.
~

https://www.youtube.com/watch?v=PQnVc1IWqD0

Ekşi entry : https://eksisozluk.com/entry/54674116

@Kalemder bence bu entry ve video efsane. Bu video o kadar çok sevilmişti devamın gelmesini istediler. Sonra gelen videolar ve oyunculuklar hikayeler ile tam oturmadı gibime geliyor. Genel görüşte bu yönde aslında hikayeyi iyice okuyup ona uygun oyuncular bulsalar ve biraz üzerinde kafa yormuş olsalar çok güzel bir seri olurdu.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
February 13, 2020, 06:33:32 PM
Merited by dannybrown (1)

Ben de dün akşam Terminator Dark Fate ı izledim.
Sıkılmadan izledim ama çok üzüldüm. Büyük ihtimalle Arnold için son filmdi ve bunu farklı şekilde değerlendirmişler.

Bildiğimiz hikayenin ana ekseni olan John Conner ve Skynet davasını geçmişte bırakıp yeni bir odağa geçmişler. Film çok kötü diyemem gayet güzel izledim ama ne bileyim gerek varmıydı diye düşünmeden edemedim. Var mi tavsiye film yarın izleyebileceğim?
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
February 13, 2020, 06:40:27 PM

John Conner ve Skynet için yapılan dizinin yarım kalmasına çok üzülmüştüm bu sefer cidden sıkılmadan bende izledim ama filmde önceki film ve dizilerinden eksik olan birşey vardı sanki filmin ruhu yok gibiydi. ancak yommu şu dizi hala aklımda arkadaş.

https://www.imdb.com/title/tt0851851/

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 13, 2020, 06:43:51 PM

Ben de dün akşam Terminator Dark Fate ı izledim.
Sıkılmadan izledim ama çok üzüldüm. Büyük ihtimalle Arnold için son filmdi ve bunu farklı şekilde değerlendirmişler.

Bildiğimiz hikayenin ana ekseni olan John Conner ve Skynet davasını geçmişte bırakıp yeni bir odağa geçmişler. Film çok kötü diyemem gayet güzel izledim ama ne bileyim gerek varmıydı diye düşünmeden edemedim. Var mi tavsiye film yarın izleyebileceğim?
En kötü Terminatör filmi olabilir. Hiç beğenmedim gerçekten.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
February 14, 2020, 06:57:08 PM
Merited by Blacknavy (1)

Burada bekar arkadaş çoktu değil mi?
https://twitter.com/ozgencamm/status/1228343175850450945?s=08

Vanlı amcanın değişiyle diyeyim size: Evlilik hayattır. Aha alın size evlilik. Evlilik kurraderdir.
https://www.youtube.com/watch?v=tkwONDqVxC8

Şaka şaka lan sizde evlenin 😈

Yok yok harbi şaka diyorum, bakmayın. Şu videoları izleyince birleştirmek istedim. Gül gül öldüm izlerken. Bunun gibi durum komedisi anlata kısa videoları arada buradan paylaşın da keyfimiz yerine gelsin arkadaşlar. Bu konuyu sırf ciddi kültürel paylaşımlar için açmadık.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Bjk
Member
**

Activity: 71
Merit: 26

View Profile
February 14, 2020, 07:26:43 PM

Burada bekar arkadaş çoktu değil mi?
https://twitter.com/ozgencamm/status/1228343175850450945?s=08

Vanlı amcanın değişiyle diyeyim size: Evlilik hayattır. Aha alın size evlilik. Evlilik kurraderdir.
https://www.youtube.com/watch?v=tkwONDqVxC8

Şaka şaka lan sizde evlenin 😈

Yok yok harbi şaka diyorum, bakmayın. Şu videoları izleyince birleştirmek istedim. Gül gül öldüm izlerken. Bunun gibi durum komedisi anlata kısa videoları arada buradan paylaşın da keyfimiz yerine gelsin arkadaşlar. Bu konuyu sırf ciddi kültürel paylaşımlar için açmadık.

Şaka maka ilk video baya güldürdü beni Smiley aslında gülünecek pek bir şey yok ama adam belli kadına çok fazla yüklenmiş zamanında sonradan kuzu olmuş. allah uzun ömür versin ne diyelim:)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 14, 2020, 08:42:21 PM

Ex machineyi tekrar izledim.Gerçekten 3-4 kişiyle bu kadar muazzam sürükleyici ve gerilim dolu bir film yapılabilmesi beni tekrar şaşırttı.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
February 15, 2020, 05:25:35 AM

Hayattan soğudum, canım sıkkın, bounty ile uğraşmıyorum (zaten hesabın içine ettiler), yemeği midem sesini kessin diye yiyorum (bi de onla uğraşamam), yazmak içimden gelmiyor, en kötüsü de çok mutlu olabilirdik halbuki... 😏

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
February 15, 2020, 07:18:51 AM
Merited by Blacknavy (1)

Epic Games'te Kingdom Come: Deliverance oyunu ücretsiz verilmeye başlannış. Ortaçağda rol play olarak oynan en güzel, modern oyunlardan biri. İlk çıktığında para verip almıştım. 80 tl idi fiyatı ben aldığımda stemden. Oyunu bitirmek nasip olmadı. Vakti olanlar için güzel bir deneyim. Oblivion, mound and blade gibi bir oyun.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/kingdom-come-deliverance/home

Ayrıca Aztez oyunu da ücretsiz olmuş durumda. Bu oyun hakkında pek bir bilgim yok oynamadım. Videolarını izleyince keyifli ufak bir oyun olduğunu gördüm. Bunu indirip oynarım ben.

https://youtu.be/qd-doMplkIs

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
ibonesesufur
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 4

View Profile
February 15, 2020, 09:30:28 AM

Vallahi ortamın yeşillenmesiyle sanırım morallerimiz düzelmeye başladı tabiki tam anlamıyla istediğimiz düzeyde değil ama idare ediyoruz. Film mevzusuna gelince seyretmeyenler için kelebek etkisi adlı filmi tavsiye ederim Smiley
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
February 15, 2020, 08:42:38 PM

Lost, Heroes, Prison Break, HIMYM, Breaking Bad, Big Bang Theory gibi dizilerden sonra o lezzeti veren dizi bulamaz olduk. Narcos'u seviyordum o da çok uzun sürmedi.
Film de eskisi kadar çok değil ama dizi kalitesi gerçekten çok kötü. Şu ara seyrettiğim adam gibi bir Peaky Blinders ve Walking Dead var. Varmı böyle sağlam bir dizi 4-5 sezonu yayınlanmış falan olsa süper olur. Bir kaç ay boyunca müsait olacağım. 2-3 dizi bitirebilirim diye düşünüyorum.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
February 16, 2020, 06:29:23 AM

Lost, Heroes, Prison Break, HIMYM, Breaking Bad, Big Bang Theory gibi dizilerden sonra o lezzeti veren dizi bulamaz olduk. Narcos'u seviyordum o da çok uzun sürmedi.
Film de eskisi kadar çok değil ama dizi kalitesi gerçekten çok kötü. Şu ara seyrettiğim adam gibi bir Peaky Blinders ve Walking Dead var. Varmı böyle sağlam bir dizi 4-5 sezonu yayınlanmış falan olsa süper olur. Bir kaç ay boyunca müsait olacağım. 2-3 dizi bitirebilirim diye düşünüyorum.
izlemediysen trailer park boys'a bir göz atmanızı tavsiye ederim. ama öyle 2-3 bölüm izleyip kapatmayın sakın. biraz şans tanırsanız hoşunuza gider diye düşünüyorum. maalesef içerikler çok kötü. ben şu an peep show'a başladım. aralarda kalmış güzel dizilerden birisi.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  

Jump to: