Bitcoin Forum
June 19, 2024, 04:10:19 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  
Author Topic: Serbest Sohbet Köşesi - Tanışma / Kültür / Sanat / Oyun / Film / Muhabbet  (Read 17597 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 16, 2020, 12:32:42 PM
Merited by Blacknavy (1)

Az önce "Onedio" sitesinde eğlenceli bir hafıza testi buldum. Renkler, şekiller, nesneler üzerine hazırlamışlar. Tek seferde -kopya çekmeden- yapmak imkansız gibi bir şey. Gerçi ben birkaç kez kopya da çekmeye çalıştım, yine de işe yaramadı :) Ama sonunu görmek için yeniden başlanıp denenebiliyor. İsteyenler şu link üzerinden hafızalarını test edebilirler: Görsel Hafıza Testi
Hafıza üzerine farklı test siteleri bilenler varsa eklesinler, deneyelim. Maksat eğlence olsun...
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 17, 2020, 04:01:06 PM

Bu aralar yine pek keyfim falan yok. Angara'nın havası da bir garip anasını satıyım. Dün pazar günü kahvaltı yapalım dedi arkadaşlar eşleri çocukları ile falan tabii ben her zamanki gibi yaş gelmiş geçiyor Tek tabanca katıldık Smiley Hava durumuna baktım 10 derece gösteriyor ince mont alayım dedim dondum akşama kadar. Bu sabah işe giderek 11 derece gösteriyor dün aklıma geldi montu yapıştırdık bugün sıcaktı.

Bu hava değişimleri çok bunaltıyor beni.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
February 17, 2020, 04:25:57 PM

istanbul'da da bugün hava çok garipti. bildiğin ilkbahar havasını yaşıyoruz ki daha kar yağmadı bu şehre. perşembe ve cuma günü hafif yağmur gösteriyor ve ondan sonra havalar yine ısınacakmış. zaten havalar ne zaman böyle değişse hemen burnum akmaya başlıyor. millet de virüslenmişim gibi bakıyor anasını satayım!
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 18, 2020, 07:06:02 PM
Merited by 2run (2), vycl87 (1), yslyv (1)

Aramızda adı konulmamış bir efsane var: @2run

https://bitcointalk.org/index.php?topic=354544.msg3798607#msg3798607

100 dolar altında btc alan sayılı üyelerden biri. Ben gibi o da talihsiz olaylar serisine uğramış. Bende vaktiyle btc yatırımı yerine madenciliğe yöneldim. 450 500 tl arasındayken genesis mining, Scrypt.cc gibi sitelere 30 btcnin üzerinde kaptırdım. Genesis, madencilik 3 gün kar yazmayınca işlem gücümün üstüne yatmıştı. Olum madem öyle bana makinelerimi gönderin dedim, ona da yok dediler. Daha nice mevzular...

O zaman madenciliğe yatırım yapmak mantıklı gelmişti düzenli daha fazla birikir diye. Ama btc bu kadar hızlı yükselmeseydi eğer...

Geçmişte çıkarılacak çok ders var.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
February 18, 2020, 09:23:10 PM
Last edit: February 18, 2020, 10:01:35 PM by 2run
Merited by Blacknavy (4), EFS (3), Vispilio (1), mandown (1), lossnet (1), dannybrown (1), yslyv (1)

Aramızda adı konulmamış bir efsane var: @2run

https://bitcointalk.org/index.php?topic=354544.msg3798607#msg3798607

100 dolar altında btc alan sayılı üyelerden biri. Ben gibi o da talihsiz olaylar serisine uğramış. Bende vaktiyle btc yatırımı yerine madenciliğe yöneldim. 450 500 tl arasındayken genesis mining, Scrypt.cc gibi sitelere 30 btcnin üzerinde kaptırdım. Genesis, madencilik 3 gün kar yazmayınca işlem gücümün üstüne yatmıştı. Olum madem öyle bana makinelerimi gönderin dedim, ona da yok dediler. Daha nice mevzular...

O zaman madenciliğe yatırım yapmak mantıklı gelmişti düzenli daha fazla birikir diye. Ama btc bu kadar hızlı yükselmeseydi eğer...

Geçmişte çıkarılacak çok ders var.

Eyvallah hocam. Benim talihsizliğim daha çok o dönem kripto ile uğraşan insan sayısının çok fazla olmamasından kaynaklı aslına. 2013-2014 senesini hatırlayanlar olacaktır mutlaka bu kadar çok analiz yapan, fiyat tahmininde bulunan kişiler ve finans sektörlerinden haberler yoktu. en basitini şöyle açıklamak isterim hürriyet bigpara ekonomi sayfası bitcoin fiyat bilgisi eklendiğinde forumda epeyce bir konuşulmuştu. kısa ve net o dönem belki şimdiki kadar analiz yapan veya konu hakkında bilgisi olan kişiler olsaydı ben pek hata yapmazdım diye düşünüyorum. Mtgox da bir miktar param içeride kaldı o döneme göre önemsiz ama şimdiye göre ufak bir servet, Cryptsy de bir miktar dogecoin kaldı mesela o dönemki toplam değeri 0.78 BTC civarıdır. en son Btc-e de yüzüm gülmüştü işte tüm birikimimi çektim  1 hafta sonra btc-e sitesi kapandı sonrada piyasa patladı uçtu gitti:)

Benim en büyük sorunum bana inanan insanların olmaması aslında. Bitcoin işine abimi zor ikna ettim, arkadaşlarıma kendi bildiğim kadarıyla anlatmaya ve yatırım yaptırmaya zorladım ama çoğu o dönemin parasıyla 100-200 dolar para yatırıp btc fiyatını katlayınca çıktılar Smiley kısa öz eğer çevrenizde yaptığınız işi destekleyecek ve sizin ufkunuzu genişletecek insanlar yoksa öyle olduğunuz yerde sayar durursunuz. bir ara başımdan geçenleri daha uzun ve ayrıntılı yazmaya çalışırım. sizinle benzer şeyler yaşamışız hocam Smiley
lossnet
Legendary
*

View Profile
February 19, 2020, 09:05:43 PM
Merited by 2run (1)

bir gün 80 lira ertesi gün 110 lira sonra yine 100 lira gibi gidip geliyordu...  ama bugün geldiğimiz nokta ortada en son 1242 dolar olarak en yüksek işlemi gördü.. bugün 1 BTC alabiliyorken bakmışsınız bir yıl sonra 0.1 BTC bile almaya bile zorlanabiliriz  ben bu paranın çok yüksek seviyelere geleceğini düşünüyorum kısacası anlık olarak düşünmeyin uzun vadeli olarak düşünürseniz BTC den para kazanmama şansınız yok. bana göre böyle bir para birimi kabul edilecekse BTC ve LTC bu anlamda öncelik tanınacak 2 birimdir..

Ben de 2run hocanın eski paylaşımını okudum şimdi Kalemder'in eklediği linkten. Yukarıya da "ders niteliğinde olan" öngörüsünü ekliyorum... Keşke şansınız yaver gitseymiş hocam. Buradaki çoğu kişiden çok önceleri tanışmışsınız Bitcoin ile. Belki ben de o zamanlar girseydim en fazla x5 yaptığında satıp çıkardım. Şimdiki fiyatları gördükten sonra keşke o zamanlar alsaydım demek kolay da, o zamanlar neyin ne olacağı belli değilken uzun vadeli tutabilmek müthiş irade gerektiriyor. Umarım bundan sonrası için her şey istediğiniz gibi olur.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
February 20, 2020, 10:30:47 AM
Merited by Vispilio (2), mandown (1), 2run (1), Blacknavy (1)

Eski İstanbul hayatına rast geldim bugün. Daldım gittim insanların yaptıklarına, havaya, suya... Vay be! Eskiden daha mı düzenliydi İstanbul sanki? Kimsenin elinde telefon yok, her şey çok basit. Yürüyenler etrafa bakıyor, rüzgarı güneşi hissediyor. Yavaş ama usul usul akıyor hayat. Bu açıdan bakınca güzel ama tamamıyla yokluk zamanları, sıkıcı eski şeyleri düşününce içime de taş oturmuyor değil. Smiley

Eski İstanbul'da sıradan bir gün:
1915- https://www.youtube.com/watch?v=TsDhF9veORk
1917- https://www.youtube.com/watch?v=5mxr9mjZ584
1923- https://www.youtube.com/watch?v=Pejti3plPAg
1959- https://www.youtube.com/watch?v=H2l0XEJOI-A
1963- https://www.youtube.com/watch?v=M60V-UDf7Cw
1974- https://www.youtube.com/watch?v=E78wyHQhJeM (Trafik sorunun başladığı yıllar)

Şu kanalda daha fazlası ve Mustafa Kemal Atatürk'ten renkli görüntüler de var:
https://www.youtube.com/channel/UCnmNGIaWDFA3pDMK9ln6cGg/videos

Siz İstanbul'un hangi yılında yaşamak isterdiniz?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
February 20, 2020, 06:23:13 PM

İstanbul şimdi de resimlerde videolarda gayet güzel ama iş içinde yaşamaya gelince sıkıntı veriyor. Eski istanbul'un nostaljik bir havası olabilir ama eminim o zamanında kendine özgü kötü tarafları vardır. Yinede tarihi önemi sebebiyle 1920'li ve 1930 lu yıllarında bulunmak isterdim Smiley
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
February 20, 2020, 06:28:26 PM

Arkadaşlar tumbaki marka nargile tütününü içtim en son bende özellikle limonlu cheesecake tavsiye ederim çok güzel bir lezzet. Deneme tavsiyesi niteliğinde olsun  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 20, 2020, 07:00:23 PM

Arkadaşlar tumbaki marka nargile tütününü içtim en son bende özellikle limonlu cheesecake tavsiye ederim çok güzel bir lezzet. Deneme tavsiyesi niteliğinde olsun  Grin

Ben limonlu cheesecake seviyorum ama kalitelisini hiçbir yerde bulamıyorum. Tumbaki'yi nereden temin ettin ki?
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 20, 2020, 08:47:14 PM

Arkadaşlar tumbaki marka nargile tütününü içtim en son bende özellikle limonlu cheesecake tavsiye ederim çok güzel bir lezzet. Deneme tavsiyesi niteliğinde olsun  Grin

Ben limonlu cheesecake seviyorum ama kalitelisini hiçbir yerde bulamıyorum. Tumbaki'yi nereden temin ettin ki?

Mardin’den temin ettim üstadım adresini yaz yollayayım tadına bak hoşuna giderse senin için paketlerim bu arada nargileci değilim sadece forumdaşlara yardım için söylüyorum burada memurum  Grin

Dipnot : yanlış anlaşılmasın satış falan yok  Grin

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
February 20, 2020, 08:54:23 PM

"Satıcı değilim abi içiciyim ben"  Grin

O tarz şeyleri taşıması bile sizi sıkıntıya sokar bildiğim kadarıyla. Ordan batıya çay gönderirken bile pakete bıçak atıp bakıyorlar. Sigara tütün, Belirli bir miktara kadar normal karşılanır mı bilmiyorum o kadarını.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 20, 2020, 08:55:32 PM

Mardin’den temin ettim üstadım adresini yaz yollayayım tadına bak hoşuna giderse senin için paketlerim bu arada nargileci değilim sadece forumdaşlara yardım için söylüyorum burada memurum  Grin

Dipnot : yanlış anlaşılmasın satış falan yok  Grin

Yatırım platformunda adres işi yatar yine de düşünceli davranışın için çok sağ olasın Smiley.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 20, 2020, 09:05:18 PM

"Satıcı değilim abi içiciyim ben"  Grin

O tarz şeyleri taşıması bile sizi sıkıntıya sokar bildiğim kadarıyla. Ordan batıya çay gönderirken bile pakete bıçak atıp bakıyorlar. Sigara tütün, Belirli bir miktara kadar normal karşılanır mı bilmiyorum o kadarını.

Belirli miktarda sorun yaşamıyorsun mesela 2 kartona kadar kaçak sigaraya içiyorum dediğin taktirde sorun olmuyor genelde kalemder hocam pakete bıçak atıp bakma olayı da yok çünkü tütün köpekleri var arama yapılınca hayvan tepki verdiği taktirde paketin sahibini çağırıp öyle açtırıyorlar  Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 20, 2020, 09:19:12 PM

Ayrıca bugün Mardin’de bulunan Mardin müzesini gezdim. Arkadaşlar gerçekten müzeler hayatımızda mutlaka gidip görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Paleolitik çağdan kalma bile alet edevatlar var. İnsanların 14.000 yıl önce kullandığı aletleri görünce insanlığın bugun geldiği noktaya bir kez daha hayret ediyorsunuz . Harika bir çağda yaşıyoruz sıcak su asillerin duş alma göstergesiyken bugün herkes o sıcak su ile duş alabiliyor. Karabiber krallara sunulan çok değerli bir baharatken bugün bizim sofralarımızda herkesin kolayca ulaştığı birşey. Ayrıca anatolia ya da Anadolu toprakları o kadar verimli o kadar eski ki aynı coğrafyada Sümerler Asurlar Artuklular Osmanlılar Selçuklular doğu roma imparatorluklarına dair bir çok eser , para vs görebiliyorsunuz. İnsanların zamanında taptığı bibloları görüp hayret ediyorsunuz tapınakta kullandıkları sunakların içine kan akıttıklarını domuz kemikleri ikram ettiklerini görüp hayret ediyorsunuz. Size naçizane tavsiyem ne olursa olsun bir müzekart çıkartın. Çünkü ülkemizin taşını eşelesen tarih çıkıyor tarih kokuyor. Bugun medeniyetlerin kurulduğu toprakların en iyisinin üzerinde yaşıyoruz çünkü. Taşı toprağı tarih memleketimin . Gelde bu memleketi sevme  Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
lossnet
Legendary
*

View Profile
February 20, 2020, 09:49:42 PM

Google'dan bu ara sık mailler gelmeye başladı. "Cloud" olanlar zaten hep vardı da, ondan başka şöyle bir şey geliyor:
Kurtarma e-postanızı onaylayın. Hesabınıza erişiminizi kaybederseniz veya şüpheli etkinlik fark edersek, işlem yapan kişinin gerçekten siz olduğunuzu doğrulamak için Google bu e-posta adresini kullanabilir.

Ben bunu daha önce onaylamıştım diye hatırlıyorum. Güvenlik ayarlarına da girdim baktım normal görünüyor. Bu mail Google'dan mı geliyor emin olamadım bir türlü; adres doğru görünse bile...
Yine de maildeki linke tıklamadım. Kendim giriş yapıp kontrol ettim. Ama güvenlik ayarlarında da "kurtarma e-postası için" bir onay yeri göremedim.

Bu maillerden alanlar var mı?
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 20, 2020, 09:52:48 PM

Google'dan bu ara sık mailler gelmeye başladı. "Cloud" olanlar zaten hep vardı da, ondan başka şöyle bir şey geliyor:
Kurtarma e-postanızı onaylayın. Hesabınıza erişiminizi kaybederseniz veya şüpheli etkinlik fark edersek, işlem yapan kişinin gerçekten siz olduğunuzu doğrulamak için Google bu e-posta adresini kullanabilir.

Ben bunu daha önce onaylamıştım diye hatırlıyorum. Güvenlik ayarlarına da girdim baktım normal görünüyor. Bu mail Google'dan mı geliyor emin olamadım bir türlü; adres doğru görünse bile...
Yine de maildeki linke tıklamadım. Kendim giriş yapıp kontrol ettim. Ama güvenlik ayarlarında da "kurtarma e-postası için" bir onay yeri göremedim.

Bu maillerden alanlar var mı?

Hocam var bana da geliyor hatta SMS de geliyordu ama bir ara araştırmıştım sonundaki kısa mesaj kodu farklıymış fake olma olasılığı yüksek telefonlara bu tarz sms ler e postalara bu tarz mailler fazla gelmeye başladı ciddiye almayın bence yine de tedbiren bir kez şifrenizi değiştirmenizi öneririm

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
February 21, 2020, 04:31:39 AM

Daha önce böyle bir uyarı ile karşılaşan oldu mu? Uzun zamandır kullanıyorum matemask'ı ama bu şekilde bir uyarı almamıştım. İstediği izinler enteresan geldi bana..

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
February 21, 2020, 05:32:13 AM

Daha önce böyle bir uyarı ile karşılaşan oldu mu? Uzun zamandır kullanıyorum matemask'ı ama bu şekilde bir uyarı almamıştım. İstediği izinler enteresan geldi bana..

çok önceden bana da olmuştu hocam. büyük ihtimale matemask'in bizlerden istediği izinler değişiyor bu yüzden yeni sözleşmeyi okuyup kabul etmemizi istiyor. ha ben dandik işler yaptığım için onaylayıp geçmiştim. siz yine de araştırmaya bakın derim.
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
February 21, 2020, 06:30:36 AM

Epic games bu haftanın ücretsiz oyunları

Ücretsiz : Assassin's Creed Syndicate https://www.epicgames.com/store/tr/product/assassins-creed-syndicate/home

Ücretsiz : Faeria https://www.epicgames.com/store/tr/product/faeria/home

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  

Jump to: