Bitcoin Forum
June 23, 2024, 06:27:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  
Author Topic: Serbest Sohbet Köşesi - Tanışma / Kültür / Sanat / Oyun / Film / Muhabbet  (Read 17597 times)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
March 27, 2020, 09:05:35 PM

Canım sıkılıyor arkadaşlar geleceğe dair pek karamsarım toparlarmıyız ?
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
March 27, 2020, 09:51:25 PM

Canım sıkılıyor arkadaşlar geleceğe dair pek karamsarım toparlarmıyız ?
Toparlarız toparlarız😜 aç bir film izle, müzik dinle, dua et, iyimser ol, hayal kur, bugünler de geçecek, geriye dönüp bakınca anılar kalacak  Wink

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
March 28, 2020, 10:56:51 AM

bu haftanın ücretsiz oyunu epic game store da World War z  : https://www.epicgames.com/store/tr/product/world-war-z/home

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 28, 2020, 02:41:40 PM

Gazete ve ekmek gibi bakkal alışverişlerinin internet üzerinden yapılabileceği bir uygulama var mı arkadaşlar? Bazı yerlerde yemeksepeti'nin "banabi" uygulamasını gördüm. Bunu kullananlardan da yorumlarını alabilirim. Başka alternatifler de varsa, bilenler yazsınlar bir zahmet. Daha kapsamlı alışverişler için migros sanal marketi kullanmıştım eskiden; oranın son durumunu bilmiyorum şu anda.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 28, 2020, 02:52:53 PM

istegelsin: https://www.istegelsin.com/
getir: https://www.getir.com/
banabi (zaten yazmışsınız.)

lokasyonu saymazsak bunlarda da şöyle bir sıkıntı var: mesela çarşamba günü verdiğim siparişi bana ancak dün getirebildiler. daha doğrusu dün boş yerleri olduğu için seçmek zorunda kaldım. şu sıra evden çıkmalar azaldığı için yoğunluk fazla. alışverişinizi bunu bilerek yapmanız gerekiyor.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
March 29, 2020, 09:47:35 AM

Brown, Harvard, Cornell, Princeton, Dartmouth, Yale, Columbia Universities ve University of Pennsylvania gibi üniversitelerin de bulunduğu, -normalde ücretli olan- 450 ayrı online ingilizce eğitim kursu ücretsiz hale gelmiş, değerlendirmek isteyenler için;

Computer Science
Data Science
Programming
Humanities
Business
Art & Design
Science
Social Sciences
Health & Medicine
Engineering
Mathematics
Education & Teaching
and Personal Development

https://www.freecodecamp.org/news/here-are-380-ivy-league-courses-you-can-take-online-right-now-for-free-9b3ffcbd7b8c/amp/?__twitter_impression=true

Bu gerçekten müthiş bir paylaşım olmuş,

beni yüksek lisans yıllarıma hatta eski okuluma götürdü,

Özellikle Ivy League okulların (ABD'nin en prestijli 7 üniversitesine verilen ünvan) dersleri çok sağlam, audit seçeneğini seçip bedava alabiliyorsunuz. Kredili yüksek lisans seviyesinde dersler herkese tavsiye ediyorum.

Bedava alma hakkı Haziran ortası gibi sona eriyor benim baktıklarımda, ilgilenen arkadaşların acele edip materyalleri indirmesini öneririm.

meftun147
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 5

View Profile WWW
March 30, 2020, 07:03:26 PM

bu haftanın ücretsiz oyunu epic game store da World War z  : https://www.epicgames.com/store/tr/product/world-war-z/home
Merit atmayı denedimde olmadı sen kralsın be çok mutlu oldum bir deneyelim şu oyunu bakalım. Merit+ ya bastığımda kaç meritim olduğunu kaç atabilceğimi söylüyor sadece.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
March 30, 2020, 08:41:37 PM

forum bu ara farklılaştı, bilemiyorum belki bana öyle geliyordur ama hoş olmayan şeylere şahit oluyorum...Allah sonumuzu hayretsin  Sad

lossnet
Legendary
*

View Profile
March 30, 2020, 08:43:11 PM

Sokağa çıkma yasağı gelir mi gelmez mi diye düşündüğümüz şu günlerde, aklıma bazı sorular geldi. Boş boş oturunca saçma sorular geliyor hep aklıma :) Özel görevliler dışında kimsenin sokağa çıkmayacağını düşünelim... Bu yasak birkaç günlük de olabilir, birkaç haftalık da olabilir. Birkaç şehri ya da tüm ülkeyi de kapsayabilir. Tüm ülkeyi kapsayan uzun süreli bir yasaklama olursa diye düşündüğümüzde...

Kamu sektöründe işler nasıl ilerleyecek? (milyonlarca kişi var burada çalışan)
Suyun, elektriğin, doğalgazın dağıtımı nasıl yapılacak?
Özel sektörün de içinde olduğu telekominikasyon (internet, telefon, vs.) altyapısını kimler yönetecek?
Gazeteler nasıl basılacak?
Televizyon kanalları nasıl haber yapacaklar? Sadece devlet kanalları mı faaliyette olacak?
Bankacılık, lojistik, gıda, sağlık gibi sektörlerde durum nasıl kontrol edilecek?
İnsanlara gıda ihtiyaçları için toplu bir dağıtım mı yapılacak?
Sağlık çalışanları hastanelerde mi kalacaklar mesela?
Ordunun buradaki konumu ne olacak?
wolwoo
Legendary
*

View Profile
March 31, 2020, 11:15:54 AM

forum bu ara farklılaştı, bilemiyorum belki bana öyle geliyordur ama hoş olmayan şeylere şahit oluyorum...Allah sonumuzu hayretsin  Sad
Sadece forumda da değil hayatın her alanında ego, kibir, riya akıyor. Adamına göre muamele almış yürümüş. İnce hesaplar, çıkar çatışması... En güzeli zengin olup ada satın almak, ziktir olup gitmek😏
Tiksindim yeminle

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
March 31, 2020, 12:29:47 PM
Merited by Blacknavy (1)

forum bu ara farklılaştı, bilemiyorum belki bana öyle geliyordur ama hoş olmayan şeylere şahit oluyorum...Allah sonumuzu hayretsin  Sad
Sadece forumda da değil hayatın her alanında ego, kibir, riya akıyor. Adamına göre muamele almış yürümüş. İnce hesaplar, çıkar çatışması... En güzeli zengin olup ada satın almak, ziktir olup gitmek😏
Tiksindim yeminle

wolwoo'ya multi hesaplar eleştirisi konusunda kesinlikle katılıyorum, forumda multi hesap kullanmak isteyen arkadaşların etik olarak bunu kendilerinin deklare etmesi gerekir geri bildirimle, "x benim alt hesabımdır" gibi.

Hem forumun formatı bu şekilde, hem de bounty işlerinde 1 kişinin, min. mesaj sayısını geçse dahi, tek kişilik ödeme alması doğru olur, herkesin kendine göre bir networkü çevresi vardır marketing işlerinde bu bir kriterdir bence.

Örnek: 10 msj isteyen bounty'ye 30 mesaj da atabilirsiniz, zaten proje sahibinin hedefi bu, 3 hesaptan 10'ar atıp 3x talep etmek yerine tek kişilik ödemenizi almanız daha etik olur, gibi...

wolwoo
Legendary
*

View Profile
March 31, 2020, 12:52:31 PM
Merited by Blacknavy (1)

Tiksindim yeminle

wolwoo'ya multi hesaplar eleştirisi konusunda kesinlikle katılıyorum, forumda multi hesap kullanmak isteyen arkadaşların etik olarak bunu kendilerinin deklare etmesi gerekir geri bildirimle, "x benim alt hesabımdır" gibi.

Hem forumun formatı bu şekilde, hem de bounty işlerinde 1 kişinin, min. mesaj sayısını geçse dahi, tek kişilik ödeme alması doğru olur, herkesin kendine göre bir networkü çevresi vardır marketing işlerinde bu bir kriterdir bence.

Örnek: 10 msj isteyen bounty'ye 30 mesaj da atabilirsiniz, zaten proje sahibinin hedefi bu, 3 hesaptan 10'ar atıp 3x talep etmek yerine tek kişilik ödemenizi almanız daha etik olur, gibi...

Abi 3 senede iki defa para edecek bountye girdim
Benim derdim bounty değil, kriptolara akıttığım paranın boyutu ile mukayese kabul etmez
Forumda hepimiz eşitiz, güç sarhoşu olmak isteyen varsa buyursun. Birbirimize saygı duymayacaksak, trollük yapacaksak, multilerden dağlar oluşturacaksak ben bu işte yokum.

Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
March 31, 2020, 01:08:44 PM

multilerden dağlar oluşturacaksak ben bu işte yokum.

Forumda kalmış bir avuç insan. Bunların içerisinde dahi multi varsa durum vahim hocam.. Sürekli aynı kişilerle konuşup duruyoruz demektir Smiley
lossnet
Legendary
*

View Profile
March 31, 2020, 01:25:09 PM

Tek hesap kullandığımı buradan tekrar bildirmek isterim. Başka yerde şubem yoktur :) Wolwoo, Vispilio ve Hovarda'nın dediklerine katılıyorum. Multi kullananlar kimlerse söylesinler de en azından bizler bilelim; farklı kişilermiş gibi ayrı ayrı konuşmuş olmayız onlarla. Forumdan gitti sandığımız biri, meğer başka bir hesapla tekrar aramızda olmuş olabiliyor. İşin bounty katılımı ve etik tartışması da ayrı elbette... Multilerden bazıları bountylere katılım için hesaplarını aktif kullanırken, bazıları da yedek amaçlı saklıyor olabilirler. Geçmişte burada ve globalde örneklerini görmüştük.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
April 01, 2020, 02:28:08 AM

siteye nolmuş öyle, mürekkep baskısı dağılmış Cheesy

spreading: yayma serpme açma açılma germe

Ekran gitti zannettim  Shocked

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 01, 2020, 09:00:07 AM

Lan geçen sene yapılan kyc bilgilerimizi girmemizi istedikleri 1 Nisan şakası çok iyi değil miydi? Hatta çoğu kişi gerçek bilgilerini verip işin içine etmişti:))
Bu sene kimsede şaka yapacak ruh hali yok. Ne boktan döneme girdik yahu şu 2020 ile. İşin kötü tarafı bu virüs olayı sona erdikten sonra çoğu ülkede ekonomi dışında pek fazla gündemi meşgul edecek olay kalmayacak. Amk bir de bize bakın her şey kapıda bekliyor. Ülke gündemi 1 sn boş durmaz.
Granxis
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 536

View Profile
April 01, 2020, 09:14:35 AM

Lan geçen sene yapılan kyc bilgilerimizi girmemizi istedikleri 1 Nisan şakası çok iyi değil miydi? Hatta çoğu kişi gerçek bilgilerini verip işin içine etmişti:))
Bu sene kimsede şaka yapacak ruh hali yok. Ne boktan döneme girdik yahu şu 2020 ile. İşin kötü tarafı bu virüs olayı sona erdikten sonra çoğu ülkede ekonomi dışında pek fazla gündemi meşgul edecek olay kalmayacak. Amk bir de bize bakın her şey kapıda bekliyor. Ülke gündemi 1 sn boş durmaz.
gecen senenin 1 nisan'i ni cok net hatirliyorum, foruma girdigim zaman farkli parametreler gelmisti.
Simdi anliyorum, her gecen sene diger seneye nazaran daha beter oluyor, ondan sonra herkesin psikolojisi bozuluyor cevrede.
Herseyden ote gecen yila kiyasla, en onemli eksiklik kaliteli uyeler forumu terketmis ya da terkedilmeye zorlanmis, hic bir tadi tuzu yok

.
.Duelbits.
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
TRY OUR
  NEW  UNIQUE
GAMES!
.
..DICE...
███████████████████████████████
███▀▀                     ▀▀███
███    ▄▄▄▄         ▄▄▄▄    ███
███   ██████       ██████   ███
███   ▀████▀       ▀████▀   ███
███                         ███
███   ▄████▄       ▄████▄   ███
███   ██████       ██████   ███
███    ▀▀▀▀         ▀▀▀▀    ███
███▄▄                     ▄▄███
.
.MINES.
████████████████████████▄▀▄████
██████████████▀▄▄▄▀█████▄▀▄████
████████████▀ █████▄▀████ █████
██████████      █████▄▀▀▄██████
███████▀          ▀████████████
█████▀              ▀██████████
█████                ██████████
████▌                ▐█████████
█████                ██████████
██████▄            ▄███████████
████████▄▄      ▄▄█████████████
.
.PLINKO.
█████████▀▀▀       ▀▀▀█████████
██████▀  ▄▄███ ███      ▀██████
█████  ▄▀▀                █████
████  ▀                    ████
████                       ████
█████                     █████
██████▄                 ▄██████
█████████▄▄▄       ▄▄▄█████████
10,000x
MULTIPLIER
NEARLY UP TO
.50%. REWARDS
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
April 01, 2020, 09:54:24 AM

Sizin nickler virüslü görünüyor bende. Smiley ben sağlamım sanırım. Nickler neye göre virüsleniyor bilen var mı?
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
April 01, 2020, 12:10:56 PM

Forumda biri yarasa mı yedi? İlk kimde görüldü bu virüs?
Şaka bir yana. Sosyal farkındalık için çok iyi bir fikir. Korunma yöntemi var mı açıklanmamış. Şuan temiz görünüyorum. Birazdan enfekte olabilirim.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
April 01, 2020, 05:16:33 PM

Forumda biri yarasa mı yedi? İlk kimde görüldü bu virüs?
Şaka bir yana. Sosyal farkındalık için çok iyi bir fikir. Korunma yöntemi var mı açıklanmamış. Şuan temiz görünüyorum. Birazdan enfekte olabilirim.

Şaka iyi olmuş ama yazıların filan okunması mümkün olmuyor sadece 1 gün olarak dayanılabilir ne bileyim bu sürekli olsa insan kafayı yer. çoğu konuya atılan mesajları anlayamıyorum bile.

Binance filan bir şaka yaptı mı bilen var mı?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  

Jump to: