Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:53:06 AM *
News: Voting for pizza day contest
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [Closed] Scrypt miner rig 2600Kh/s, sau piesele separat  (Read 1224 times)
Teodor (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 252
Merit: 250


View Profile
March 16, 2014, 05:11:01 PM
 #21

Nu prea conteaza varsta in topicul de fata, am vazut "magicieni" ai scamurilor si la varsta de 80 de ani.. oricum, modul in care ai manageriat acest "sell-thread", modificand pretul de la x la y spune multe, bafta la vanzare. Smiley

Nu fac caz de varsta ci de mintea dinainte setata a multor romani care fura si cred ca toti fura ca ei, de aici si psihologia asta ingusta, ca toti sunt la fel si toti sunt hoti Grin

Nu am modificat nimic, ci am schimbat termenii vanzarii si pretul este cel expus, nu ma mai intereseaza decat daca e cineva care plateste pretul expus. Altfel nu il vand ca nu ma da afara din casa. Minez ultracoin acum asa ca face treaba destul de buna.

Succes si sanatate!

Cyrus
Ninja
Administrator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3808
Merit: 3012



View Profile
March 16, 2014, 09:53:36 PM
 #22

Cyrus unde esti?
Aici sunt. M-ati prins fix in ziua in care am plecat un pic din oras, scuzati intarzierea. Sunt pe forum sau pe langa forum mai tot timpul de obicei Smiley.

Cyrus
Ninja
Administrator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3808
Merit: 3012



View Profile
March 16, 2014, 09:55:07 PM
 #23

Am citit thread-ul, nu imi este intrutotul clar daca este doar o neintelegere sau un scam.

Acest topic este inchis, dar nu va fi sters.

[Thread closed by Cyrus]

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!