Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:18:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: -  (Read 301 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (2 posts by 1+ user deleted.)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
June 24, 2019, 11:20:35 PM
Last edit: October 28, 2020, 06:20:09 PM by Blacknavy
Merited by Vispilio (1)

-
1715073506
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715073506
Reply with quote  #2

1715073506
Report to moderator
1715073506
Hero Member
*

Ignore
1715073506
Reply with quote  #2

1715073506
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715073506
Hero Member
*

Ignore
1715073506
Reply with quote  #2

1715073506
Report to moderator
1715073506
Hero Member
*

Ignore
1715073506
Reply with quote  #2

1715073506
Report to moderator
1715073506
Hero Member
*

Ignore
1715073506
Reply with quote  #2

1715073506
Report to moderator
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 24, 2019, 11:31:42 PM

Yönlendirme yapmamak adına bağış yapılacak kişi ya da kurumları ben seçmiyorum, teklifte bulunabilirsiniz. Eğer forumdan da destek gelirse, Bitcointalk adına bağış yapıp dekontları düzenli olarak paylaşabilirim.

Bağışta bulunanlar

Matthias9515TXID
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
June 24, 2019, 11:39:22 PM

Ekonomik olarak iyi durumda değilim ama mümkün olursa ufak tefek ileride bağışta bulunabilirim. Bağış konusunda engelli bir vatandaşın protez ihtiyacı karşılanabilir veya afet görmüş bir aileye yardımda bulunabilinir. elbette sizin yazdıklarınız haricinde aklıma ilk gelenler bunlar. gayet güzel bir konu takipte olacağım.

yine bunlara devlet yardım etsin diyenler olacaktır ama devletin bazı işleri çok geç işleme almasından dolayı daha erken ve daha kolay yapılabilir diye düşündüm. bu konuda gereksiz tartışma olmasın.. mesajım konuya uygun değilse silebilirsiniz.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 24, 2019, 11:44:14 PM

Ekonomik olarak iyi durumda değilim ama mümkün olursa ufak tefek ileride bağışta bulunabilirim. Bağış konusunda engelli bir vatandaşın protez ihtiyacı karşılanabilir veya afet görmüş bir aileye yardımda bulunabilinir. elbette sizin yazdıklarınız haricinde aklıma ilk gelenler bunlar. gayet güzel bir konu takipte olacağım.

yine bunlara devlet yardım etsin diyenler olacaktır ama devletin bazı işleri çok geç işleme almasından dolayı daha erken ve daha kolay yapılabilir diye düşündüm. bu konuda gereksiz tartışma olmasın.. mesajım konuya uygun değilse silebilirsiniz.

Bence mesajın konuya uygun, burada bir çok üye var herkes ortaya bir iki dolar atsa çığ gibi büyür birkaç kişinin derdine deva olabiliriz diye düşünüyorum.

Benim ana hedefim alternatif medyaya yardım etmek, gelişmekte olan muhalifleri desteklemek fakat kararı üyelere bırakıyorum, engelli bir kişiye yardımcı olmak da güzel bir vatanseverlik örneği.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 01:05:27 AM

Escrowluk için gerekirse birisi talip olur. Var burada senelerdir escrowluk yapan arkadaşlarımız. Herkesin tanıyıp bildiği  anonim olmayan kişiler.  

Şu an forumda güvenilir olarak adı geçen üyeler geçmişte kendi yan hesabına escrow olurken yakalansa bile, talebini mantıklı buluyorum. Bundan dolayı bağış adresini kaldırdım, eski üyelerden birinin escrow olmasını bekleyeceğim bence de haklısın.

Ekiller'in isteği üzerine trustu bol olan, eski bir üye escrow olarak aranıyor.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
June 25, 2019, 01:06:52 AM

Escrowluk için gerekirse birisi talip olur. Var burada senelerdir escrowluk yapan arkadaşlarımız. Herkesin tanıyıp bildiği  anonim olmayan kişiler.  

Şu an forumda güvenilir olarak adı geçen üyeler geçmişte kendi yan hesabına escrow olurken yakalansa bile, talebini mantıklı buluyorum. Bundan dolayı bağış adresini kaldırdım, eski üyelerden birinin escrow olmasını bekleyeceğim bence de haklısın.

Teşekkürler.

Ayrıca bunu gönülden söylediysen,  ne mutlu.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 25, 2019, 07:30:20 AM

Teşekkürler.

Ayrıca bunu gönülden söylediysen,  ne mutlu.

Bu şekilde iyi niyet ile yola çıkmanız çok hoş ancak bu tarz konular bazen çok büyük sıkıntılar yaratıyor. Dikkatli olmanızı öneririm. Bu tarz "para veya para değerinde eşya toplayarak yapılan yardımlarda il bazlı ise Valilikler, ülke geneli ise ilgili Bakanlık'dan izin almak gerekli.

Allah muhafaza sizin iyi niyetinizi göz ardı eden birisi çıkarak milletten para topladığınızı ve zimmete geçirdiğinizi söyleyebilir.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 01:30:49 PM

Bu ülkede insanlara kolektivizmi anlatmak, duvara anlatmaktan daha zor. Escrow aramama rağmen hakkımda atılan iftirayı Allah’a havale ediyorum çünkü yapılabilecek başka bir şey yok. Bu ülkeye gram faydanız yok, faydası olan insanları da ülkeden soğuttunuz. İçimde ülkeme yardımcı olmak için gram heves kalmadı. Bağış konum sonlanmıştır, bireysel bağışım aşağıdadır.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: