Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:42:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Matthias9515'in Bağış konusunda [SİLDİĞİ] Mesajlarım  (Read 938 times)
ekiller (OP)
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
June 25, 2019, 03:19:04 AM
Last edit: June 25, 2019, 03:51:55 AM by ekiller
Merited by Vispilio (2)

Bu konuyu neden açtım ? : Çünkü self-moderated konu açıp sonra konuya mesaj yazanların mesajlarını istediği gibi silip, konu sahibinin konuyu kendi kafasına göre şekillendirme, editleme olayına karşıyım. Bu durum bir çeşit konuyu okuyanların algıları ile oynamaktır.

self-moderated konularda, konuyu trollemek adına atılan mesajların konuyu açan tarafından silinmesini normal karşılayabilirim.
Ancak küfür, hakaret olmayan ve doğruyu gösteren, tavsiyede bulunan mesajların silinmesini iyi niyetli olarak kabul edemem.

Matthias9515'in  Bağış konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158103.0

Matthias9515'in  konusunda sildiği mesajlarım :  

https://i.ibb.co/G0P1fwS/ek1.jpg

https://i.ibb.co/9GXLRth/ek2.jpg

<----  Silinen mesajların text formatı  ---->  

ekiller :

self-moderated    bağış konusu açıp  bağış toplanmaz.  

Üzerine alınma ama geçmişte olumsuz şeyler yaşandı .  Böyle  para ve ticaret konularının döndüğü konular  self-moderated   ise pek sıcak bakılmaz bu duruma.  Hatta açan için risklidir.

self-moderated   açacaksan da  verdiğin bağış adresi (BTC) bir escrow a  ait olmalı.  Kendine değil.

Yukarıda ki adresin kime ait olduğunu belirtmemişsin.  Muhtemelen sana ait.  Kendi BTC adresine BTC yollayıp  bağış yaptım deniilmez yani etik olarak.  

sağ cebimde ki parayı sol cebime koyup, bağış yaptım  gibi olmuş

---------------START-------------------

Quote from: Matthias9515 on Today at 03:58:36 AM
Quote from: ekiller on Today at 03:42:18 AM
   self-moderated    bağış konusu açıp  bağış toplanmaz.  

Üzerine alınma ama geçmişte olumsuz şeyler yaşandı .  Böyle  para ve ticaret konularının döndüğü konular  self-moderated   ise pek sıcak bakılmaz bu duruma.  Hatta açan için risklidir.

self-moderated   açacaksan da  verdiğin bağış adresi (BTC) bir escrow a  ait olmalı.  Kendine değil.

Matthias9515
Ben geçmişte yaşanılanları biliyorum fakat imza kampanyaları için gereksiz mesaj atan bir çok üye var, self-moderated başlığı düzeltmeyi düşünmüyorum. Benden daha güvenilir olduğunu düşündüğünüz biri varsa ve ilgilenecekse escrow olarak kabul ediyorum, hatta dilerseniz sizin escrow olmanızı tercih ederim.

Quote from: ekiller on Today at 03:42:18 AM
Yukarıda ki adresin kime ait olduğunu belirtmemişsin.  Muhtemelen sana ait.  Kendi BTC adresine BTC yollayıp  bağış yaptım deniilmez yani etik olarak.  

sağ cebimde ki parayı sol cebime koyup, bağış yaptım  gibi olmuş

Matthias9515
Benim sağ cebim de, sol cebim de güvenilir ama böyle garip yorumlar gelmemesi adına senin escrow olmanı tercih ederim.

ekiller
Sana garip gelen başka insana gayet olağan, normal, olması gerektiği gibi  gelebilir.   Sen bağış konusu açacaksan  self-moderated  olmasın yeter.

Escrowluk için gerekirse birisi talip olur. Var burada senelerdir escrowluk yapan arkadaşlarımız. Herkesin tanıyıp bildiği  anonim olmayan kişiler.

------------END----------------------

NOT: Aşağıda yazacağım mesajı Matthias9515 in konusuna yazacaktım ama  yazmadım sileceğini bildiğim için

Matthias9515 : ....Benden daha güvenilir olduğunu düşündüğünüz biri varsa ve ilgilenecekse escrow olarak kabul ediyorum

ekiller  Smiley Senden daha güvenilir olduğunu düşündüğüm çok kişi var. Aslına bakarsan sen sonlarda yer alıyorsun. Ama konu self-moderated olduğu için yazmaya değer görmüyorum bile. Nasılsa sileceksin.  Ayrıca sana neden güveneceğimi düşündüğünü de merak ettim. Sadece yaklaşık 2 senedir burada olduğun için mi?  yoksa HDAC mevzuları için mi?, yada stalkların için mi ?

Sana neden güveneyim? kimsin sen ?

Matthias9515 in açtığı bağış toplama konusunda benim yazdığım ve onun sildiği mesajlar yukarıda ki resim linklerinde ve START - END arası text formatında belirtilmiştir.  

Matthias9515,  mantıklı, dikkatli, iyi bir hafızaya sahip olan veya enerjisini bu yönde harcayan :  (Stalk yaparak onun bunun ne dediği hakkında bilgi toplayan) bir arkadaşımız.   Ancak bu açtığı bağış konusunda, ona doğru ve etik olanı göstermem ve onun da bu konuda ki mesajlarımı silmesi "BENCE" biraz garip oldu. Yani esas garip olan bu oldu.

Gerçek hayatta söylediğiniz bir lafı geri alamaz, editeyemez veya aynı ortamda bulunduğunuz, karşınızda konuşan birini susturamazsınız.
Ancak bu forumda Self-Moderated konu açma özelliği ile bu mümkün.
Misal; 15 kişilik bir arkadaş ortamında, kim ne söylüyorsa herkes duyar. Kimse, kimsenin sözünü silemez. Haa dinlemek istemiyorsan, kulak ardı edersin .
 kafanı çevirirsin, O ayrı.  Ama söylenen bir lafı ortamdan silemezsin. O artık söylenmiştir.

Birinin kalbini kırarsan, haksızlık ettiğini düşünürsen özür dilemelisindir. Nahoş olanı ortadan silip atamazsın.

Forumlar internetin yegane;  kalıcı arkadaşlık, bilgi paylaşım, ,yardımlaşma, ticaret ve sanal ortamda en sıkı bağların kurulduğu ve bu bağların gerçek hayata taşındığı  ortamlardır. Ben 1995 yılından beridir forumlardayım. İlerleyen zamanlarda forumların ne derece güzel ve önemli olduğunun örneği olan "Türkiye'nin belli başlı eski ve saygın " forumlarından konu açacağım.

Hepinize sağlık sıhhat dilerim.

It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713570166
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713570166
Reply with quote  #2

1713570166
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
June 25, 2019, 05:44:51 AM

Hocam Matthias9515'in kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Sanırım kendisi haluk levent tarzı bir iyilik hareketi başlatmak istedi bitcointalk.org üzerinden... Ya da mhanbostancı hocamız İstanbul seçimi tahmin yarışması konusu açmıştı, ordan bir ilham gelmiş de olabilir.

Ancak para mevzusu sıkıntılı işler, alternatif medyayı desteklemek subjektif bir konu, herkesin görüşü tam olarak aynı olamaz. Sizin birine kanınız kaynar, öteki çok başka bir sebepten benzer görüşte bile olsa o kişi ya da kuruma gıcık kapar.
Neticede bu forumu bulup okuyan da az-çok durumu da uygunsa bağış yapası da varsa gider bağışını yapar, bu kabiliyeti vardır herhalde..

Ayrıca bağış toplamak fon kurmak izne tabi diye biliyorum(monero olarak toplanırsa belki izi takip edilemez 😉) +baş ağrısı ve dedikoduya neden olabilir.
Meseleyi fazla dallandırıp budaklandırmadan aranızda konuşup kapatmanız uygun olur diye düşünüyorum. Biraz hassas konu, dahil olmayayım dedim ama ikinizi de forumdan-yazdıklarınızdan az çok bildiğim için görüşlerimi dile getireyim dedim.
Saygılarımla

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 25, 2019, 08:32:59 AM

'' Benden daha güvenilir olduğunu düşündüğünüz biri varsa'' demiş zat. ben bu şahısa zerre güvenmiyorum neden ? çünkü geçmişte konu dışında yaptığı bazı tartışmalara denk geldim önüne gelene kolayca çamur ve iftira atan muhtemelen üniversiteli bir ÇOCUK. dolayısıyla ekiller sonuna kadar haklı

self moderated konu açıp kendi bitcoin adresi ile bağış toplamaya çalışıp üstüne bir de pişkin pişkin '' Benden daha güvenilir olduğunu düşündüğünüz biri varsa'' yazmış. bu mesajımı okuyan herkesi ciddi anlamda uyarıyorum bu adam bir gün bu forumdan birilerinin canını ciddi anlamda yakabilir bu mesajım da burada dursun.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 25, 2019, 09:31:48 AM
Last edit: June 25, 2019, 10:02:15 AM by Matthias9515

Bu konu ne amaçlıyor?

Ben dün EFS’ye escrow olması için yazdım, muhtemelen onurgozupek escrow olacak onunla iletişimdeyim.

https://eksiup.com/p/qz40351c7vsj

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158103.0

Bu forum giderek garip bir hâl almaya başladı, senin ticaret sayın benden yüksek diye daha mı güvenilirsin? Varanvaran ile 100.000 dolar geçen sene, timbereagle ile 21 Haziran’da 17 bin dolar yüzyüze ticaretim var ama insanlar hakkımda ithamda bulunuyor. Hadi ripplecanavari beni sevmiyor, çünkü siyasi görüşümüz aynı değil ama senin hareketine gerçekten anlam veremedim. Senin söylediğini doğru buldum, bağış adresini kaldırdım, dün bunu sana da söyledim ve moderatöre escrow olması için mesaj attım. Bu forumda her gün ‘ya sabır’ çekmekten çok sıkıldım.

Bu konu da ne böyle? İftiraların ardı arkası kesilmiyor.

Ben kendimi güvenilir olarak görüyorum, sen görmeyebilirsin. İki PSU sattın diye de benden güvenilir olmadın. Şu forumda benim kadar hacimli ticareti olan insan nadirdir. Borsamda 600 BNB var ama işim gücüm yok şu bağışta toplanacak 20 doları çalacağım? Vallahi ağlamak istiyorum, Bitcointalk forumu benim için bitmiştir. Şu forumda gram keyfim kalmadı, toplum için yaptığım iyilikler asla cezasız kalmadı bu bağış konusu ve DT gibi.

Bak dün ne yazmışım ‘Ekiller’in isteği üzerine trustu bol olan, eski bir üye escrow olarak aranıyor’.

Sen şu saatten sonra sakın kendini benden daha güvenilir bir üye olarak görme, üyelik tarihin dışında forumda P2P olarak gerçekleştirdiğin ticaret benimkinin yanına yaklaşamaz.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 10:15:48 AM

Hocam Matthias9515'in kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Sanırım kendisi haluk levent tarzı bir iyilik hareketi başlatmak istedi bitcointalk.org üzerinden... Ya da mhanbostancı hocamız İstanbul seçimi tahmin yarışması konusu açmıştı, ordan bir ilham gelmiş de olabilir.

Ancak para mevzusu sıkıntılı işler, alternatif medyayı desteklemek subjektif bir konu, herkesin görüşü tam olarak aynı olamaz. Sizin birine kanınız kaynar, öteki çok başka bir sebepten benzer görüşte bile olsa o kişi ya da kuruma gıcık kapar.
Neticede bu forumu bulup okuyan da az-çok durumu da uygunsa bağış yapası da varsa gider bağışını yapar, bu kabiliyeti vardır herhalde..

Ayrıca bağış toplamak fon kurmak izne tabi diye biliyorum(monero olarak toplanırsa belki izi takip edilemez 😉) +baş ağrısı ve dedikoduya neden olabilir.
Meseleyi fazla dallandırıp budaklandırmadan aranızda konuşup kapatmanız uygun olur diye düşünüyorum. Biraz hassas konu, dahil olmayayım dedim ama ikinizi de forumdan-yazdıklarınızdan az çok bildiğim için görüşlerimi dile getireyim dedim.
Saygılarımla

Kesinlikle bende konunun "kötü niyetli" açıldığını düşünmüyorum. Sadece bilinçsizce açılmış. Kötü niyetli konular zaten "genellikle" profesyonelce açılır ve öncesinde planlanmış organize işler döner arkada. Böyle  "Hadi ben bağış topluyorum, buda  BTC adresim, bakın kendi BTC adresime bağışta yaptım buda TXID" tarzında olmaz yani  Smiley

Bu konuda da kötü diyebileceğim tek şey şu olurdu; biraz fazlaca kendini beğenmişlik olması ve başkalarının "sana, topluluğa uyarı mahiyetinde" yazmış olduğu iyi niyetli, doğruyu ve olması gerekeni gösteren mesajlarının konudan umarsızca silinmesi, editlemenmesi ve konunun sahibi tarafından  kafasına göre kırpılması. 

Açılan konuda böyle bir durum gerçekleştiği için bende forumun bize tanıdığı insiyatif ile (Yukarıda ki resimde mavi balon içine aldığım) konuya cevap mahiyetinde bu konuyu açtım. Durumu, sorunu, meseleyi Matthias9515 ile aramızda konuşup kapatmamız mümkün olamaz. Çünkü benim postlarımı çat, çat silen birisine ben bu teklifi götürmem. Kendisinden de bu yönde bir teklif, rica gelmediği için şuan okumakta olduğunuz bu konu açılmıştır tarafımca.

Matthias9515 son zamanlarda self-moderated konular açmakta. Aslında faydalı olduğunu da düşündüğüm konular bunlar, zaman zaman belirtiyorum da.
Fakat içinde ticaret olan, para dönen, BTC transferi olan konular self-Moderated olmamalıdır.

'' Benden daha güvenilir olduğunu düşündüğünüz biri varsa'' demiş zat. ben bu şahısa zerre güvenmiyorum neden ? çünkü geçmişte konu dışında yaptığı bazı tartışmalara denk geldim önüne gelene kolayca çamur ve iftira atan muhtemelen üniversiteli bir ÇOCUK. dolayısıyla ekiller sonuna kadar haklı

self moderated konu açıp kendi bitcoin adresi ile bağış toplamaya çalışıp üstüne bir de pişkin pişkin '' Benden daha güvenilir olduğunu düşündüğünüz biri varsa'' yazmış. bu mesajımı okuyan herkesi ciddi anlamda uyarıyorum bu adam bir gün bu forumdan birilerinin canını ciddi anlamda yakabilir bu mesajım da burada dursun.

Her şey, her zaman mümkün. Kurallar ve etik yapılar bu yüzden var zaten .

Bu konu ne amaçlıyor?

Ben dün EFS’ye escrow olması için yazdım, muhtemelen onurgozupek escrow olacak onunla iletişimdeyim.

Konunun neyi amaçladığı okunduğunda gayet anlaşılır durumda. Ama yine ben sana anlatayım  mesela ben bu konuyu self-moderated açmadım ve şuan senin yazdıkların benim tarafımdan silmiyor ve sana kendini ifade etme hakkı tanıyorum.  Ki  böylece sen yukarıda ki saçma savunmanı yapabiliyorsun  Smiley  Ve  anlamsızca mal beyanında bulunabiliyorsun.

EFS ye  escrowluk için mesaj atmanı takdir ediyorum, açtığın konuyu da aynı şekilde. Ancak çok bilmiş bir arkadaşımız olarak "başta yapman gerekeni, şimdi sonda yapmanı" da ben anlamış değilim.  Senin konuna yazdığım mesajlarımı silip, sonra gelip buraya yapıştırman da ayrı bir anlam katmış olaya.

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 10:17:09 AM
Last edit: June 25, 2019, 01:02:31 PM by Matthias9515

Ya kardeşim yazini sildim çünkü bir çok imla hatan var. İmla hatalarına gıcık olduğum için sildim AQ. Şu açtığın konudaki düzensizlikten bile asabım bozuluyor, okumak istemiyorum. Sonra da senin isteğin üzerine escrow aradığımı hem son mesaja hem de başlığa ekledim.

Yemin ediyorum bana atılan iftiralar çığ oldu, uğraşacak vaktim yok sadece artık kırılıyorum aq ciddi anlamda. Başka bir şey yazmayacağım, kimseden gizlim saklım yok. Bu konuyu da silme, bana yaptığın büyük bir ayıp olarak kalsın burada.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 10:29:45 AM

Bu konu ne amaçlıyor?

Bu forum giderek garip bir hâl almaya başladı, senin ticaret sayın benden yüksek diye daha mı güvenilirsin? Varanvaran ile 100.000 dolar geçen sene, timbereagle ile 21 Haziran’da 17 bin dolar yüzyüze ticaretim var ama insanlar hakkımda ithamda bulunuyor. Hadi ripplecanavari beni sevmiyor, çünkü siyasi görüşümüz aynı değil ama senin hareketine gerçekten anlam veremedim. Senin söylediğini doğru buldum, bağış adresini kaldırdım, dün bunu sana da söyledim ve moderatöre escrow olması için mesaj attım. Bu forumda her gün ‘ya sabır’ çekmekten çok sıkıldım.

Bu konu da ne böyle? İftiraların ardı arkası kesilmiyor.

Ben kendimi güvenilir olarak görüyorum, sen görmeyebilirsin. İki PSU sattın diye de benden güvenilir olmadın. Şu forumda benim kadar hacimli ticareti olan insan nadirdir. Borsamda 600 BNB var ama işim gücüm yok şu bağışta toplanacak 20 doları çalacağım? Vallahi ağlamak istiyorum, Bitcointalk forumu benim için bitmiştir. Şu forumda gram keyfim kalmadı, toplum için yaptığım iyilikler asla cezasız kalmadı bu bağış konusu ve DT gibi.

Bak dün ne yazmışım ‘Ekiller’in isteği üzerine trustu bol olan, eski bir üye escrow olarak aranıyor’.

Sen şu saatten sonra sakın kendini benden daha güvenilir bir üye olarak görme, üyelik tarihin dışında forumda P2P olarak gerçekleştirdiğin ticaret benimkinin yanına yaklaşamaz.

Yukarıdaki mesajını okumayacağım.

Ben zaten dün sana hak verdim ve escrow arıyorum, şu an ne amaçlıyorsun? Bir kişi hakkında ithamda bulunmak bu kadar kolay olamaz, popülist yaklaşımından son derece rahatsızım ne mal beyanından bahsediyorsun benim forumda milyonluk ticaretim var, seninle ticaret yapmamış olmam beni güvensiz kılmaz.

İster oku ister okuma, bende sen oku diye açmadım zaten konuyu.

Acaba şu konuda olmaması gereken şey benim yazdıklarım mı ?  

Yoksa senin yazdığın şunlar mı ?

- Borsamda 600 BNB var
- İki PSU sattın diye de benden güvenilir olmadın.
- Varanvaran ile 100.000 dolar geçen sene, timbereagle ile 21 Haziran’da 17 bin dolar yüzyüze ticaretim var
- Sen şu saatten sonra sakın kendini benden daha güvenilir bir üye olarak görme

Oldu, kendime güvenmem, sana güvenirim  600 BNB li kardeş  Smiley
Yukarıda yazdıkların her olgun insanın söylemesi gereken şeyler gerçekten de.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 10:32:04 AM
Last edit: June 25, 2019, 01:02:58 PM by Matthias9515

Ya kardeşim yazini sildim çünkü bir çok imla hatan var. İmla hatalarına gıcık olduğum için sildim AQ. Şu açtığın konudaki düzensizlikten bile asabım bozuluyor, okumak istemiyorum. Sonra da senin isteğin üzerine escrow aradığımı hem son mesaja hem de başlığa ekledim.

Yemin ediyorum bana atılan iftiralar çığ oldu, uğraşacak vaktim yok sadece artık kırılıyorum aq ciddi anlamda. Başka bir şey yazmayacağım, kimseden gizlim saklım yok. Bu konuyu da silme, bana yaptığın büyük bir ayıp olarak kalsın burada.

Quoteliyorum, bir daha oku.

Olgun bir insan değilim, olduğumu iddia etmedim. Ripplecanavari’nin dediği gibi EEM okuyan bir üniversite öğrencisiyim. Şimdi kendi ayıbınla başbaşa kal, başka yorumum yok.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
June 25, 2019, 11:11:38 AM

Bu konu ne amaçlıyor?

.

Ekiller hocam her ikinizi de şu forumda az çok herkes tanıyor ve takip ediyor. Adam size hak verip escrow aradığını belirttiği halde böyle bir konu açarak tuhaf imalarda bulunmanız beni şok etti. Forumda herkes birbirini yemeye başladı. Yapmayın böyle şeyler gerçekten hem yazık hem de ayıp oluyor.
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
June 25, 2019, 12:04:49 PM
Last edit: October 15, 2019, 07:47:29 AM by Hedaelus

Yahu, Dunning-Kruger sendromundan muzdarip üniversiteli bir ÇOCUĞU amma da abarttınız. Bırakın da kendi halinde kumda oynasın. “Servet” olarak gördüğü “600” BNB’ciğiyle kendi çapında takılır artık.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 12:16:56 PM
Last edit: June 25, 2019, 02:26:51 PM by Matthias9515

Yahu, Dunning-Kruger ve İmpostor sendromlarından muzdarip üniversiteli bir ÇOCUĞU amma da abarttınız. Bırakın da kendi halinde kumda oynasın. “Servet” olarak gördüğü “600” BNB’ciğiyle kendi çapında takılır artık.

Son 4 sayfanda benim hakkımdaki 9. yorumun, ben olsam eski sevgilimi bu kadar stalklamam haberin olsun.

Ayrıca, şunu bile anlamamışsın. Bu parayı kaybetmek bana koymayacağı için ben bu parayla rahat rahat borsada oynuyorum. Üç beş dolar için burada laf yapıldığı için kendimi açıklıyorum, sana değil. Bunun dışında, başarili olduğumu falan iddia etmedim, ad-hominem yapiyorsunuz ama benim Bahçeşehir Üniversitesi’nin mühendislik dallarında blok zinciri alanında yaptığım projelerden dolayı bursum var. Bilgimi senin onaylamana ihtiyacım yok, seninle iki sene önce konuşuyorduk neden bana kinlisin bilmiyorum. Benim sana karşı bir problemim yok, senin de dediğin gibi gencim mümkünse beni ignorelayın.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 01:30:17 PM

Bu ülkede insanlara kolektivizmi anlatmak, duvara anlatmaktan daha zor. Escrow aramama rağmen hakkımda atılan iftirayı Allah’a havale ediyorum çünkü yapılabilecek başka bir şey yok. Bu ülkeye gram faydanız yok, faydası olan insanları da ülkeden soğuttunuz. İçimde ülkeme yardımcı olmak için gram heves kalmadı. Bağış konum sonlanmıştır, bireysel bağışım aşağıdadır.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
June 25, 2019, 02:05:51 PM
Merited by ekiller (1)

hukukta usul ve esas yönünden inceleme diye bir tabir vardır. esas yönünden: Matthias, yaptığı bağışla niyetinin safiyane olduğunu kanıtlamıştır.
usul yönünden: ekiller'in itirazlarında Matthias'ın da kabul ettiği bazı haklılıklar var.

aslında güzel bir tecrübe oldu, forumdakilere ilerisi için yol gösterecek yargıtay içtihadı gibi bir deneyim Smiley bağış da yapıldığına göre helalleşip konuyu kapatın gitsin.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 02:49:25 PM

@Matthias9515

Sen rahatsız mısın arkadaşım, sana kim iftira atıyor. ?  Senin yaptığın hareketi anlatan bir konu açtım burada.  
Bakalım neler  yapmışsın :

1- self-mod Bağış konusu açtın mı?  açtın
2- bu konuda seni doğru olanlar konusunda uyardım mı ben ? Evet uyardım
3- Sen benim bu uyarı içeren mesajlarımı  self-mod Bağış konundan sildin mi ?  Sildin
4- Benim yazdığım ve  küfür, hakaret içermeyen doğruyu gösteren, olması gerekeni söyleyen mesajımı silerken bana sordun mu ? sormadın

5- Ben sana hem kendi konunda, hemde bu konuda Bu adam dolandırıcıdır, güvenilmezdir vs gibi bir söz yafa küfür ettim mi ? Hayır etmedim

Konunun başından beri esas sen bana hakaret ediyorsun.

Bak bunları  sen yazdın biraz önce yukarıda hatırlatıyorum  :  

- Borsamda 600 BNB var
- İki PSU sattın diye de benden güvenilir olmadın.  <---  Bunu  bana söyledin
- Varanvaran ile 100.000 dolar geçen sene, timbereagle ile 21 Haziran’da 17 bin dolar yüzyüze ticaretim var
- Sen şu saatten sonra sakın kendini benden daha güvenilir bir üye olarak görme <---  Bunu  bana söyledin

Eee şimdi söylesene benim sana hakaret ve iftira attığım bölümü ? Sen baya şiştin bugün sanırım, iyice saçmalamaya başladın çünkü.
Neymiş, imlâ  hatam var diye silmiş mesajlarımı  Smiley Çevir kazı yanmasın.  Kusura bakma yahu, bir daha senin konuna yazarken imlâ klavuzu alırım yanıma.  
Böyle uyduruk palavraları kendi akranlarına yedir .  Duyanda sanki kelimeleri tersten yazdım sanacak.

Birde şunu demişsin yukarıda, ki aslında  kendini ifade etmişsin :

Matthias9515 :Bu konuyu da silme, bana yaptığın büyük bir ayıp olarak kalsın burada

Ben konu / mesaj  silmem o senin işin . Bu konuda o yüzden açıldı zaten. Yazdıklarımı sildiğin için.

Gelmiş burada aptal aptal, şu kadar param var , şu kadar BTC bozdum gibi laflar ediyorsun.
Senin cebinde ki para senin altına yatacak olan orospuyu ilgilendirir ki;  paran kadar iyi muamele alırsın o zaman. Bizi ilgilendirmez paran .
Senin cebinde ki para birde  seni  dolandıracak olan dolandırıcıyı ilgilendirir.

Şimdide kalkmış ülkede ki insanlara laf atıyorsun, genelleme yaparak: "Bu ülkeye gram faydanız yok, faydası olan insanları da ülkeden soğuttunuz." gibi sözler ediyorsun.,  iftiraya uğradım diyip Alla'a  sığınıyorsun.  

Sen ne şekilsiz adamsın be birader?  Şu yazdıklarından sonra, saçmalıklarından sonra, sağa sola ve bana saldırmalarından sonra senin ile bir daha
hiç işim olmaz, olamaz da zaten.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 02:59:44 PM

@Matthias9515

Sen rahatsız mısın arkadaşım, sana kim iftira atıyor. ?  Senin yaptığın hareketi anlatan bir konu açtım burada.  
Bakalım neler  yapmışsın :

1- self-mod Bağış konusu açtın mı?  açtın
2- bu konuda seni doğru olanlar konusunda uyardım mı ben ? Evet uyardım
3- Sen benim bu uyarı içeren mesajlarımı  self-mod Bağış konundan sildin mi ?  Sildin
4- Benim yazdığım ve  küfür, hakaret içermeyen doğruyu gösteren, olması gerekeni söyleyen mesajımı silerken bana sordun mu ? sormadın

5- Ben sana hem kendi konunda, hemde bu konuda Bu adam dolandırıcıdır, güvenilmezdir vs gibi bir söz yafa küfür ettim mi ? Hayır etmedim

Konunun başından beri esas sen bana hakaret ediyorsun.

Bak bunları  sen yazdın biraz önce yukarıda hatırlatıyorum  :  

- Borsamda 600 BNB var
- İki PSU sattın diye de benden güvenilir olmadın.  <---  Bunu  bana söyledin
- Sen şu saatten sonra sakın kendini benden daha güvenilir bir üye olarak görme <---  Bunu  bana söyledin

Eee şimdi söylesene benim sana hakaret ve iftira attığım bölümü ? Sen baya şiştin bugün sanırım, iyice saçmalamaya başladın çünkü.
Neymiş, imlâ  hatam var diye silmiş mesajlarımı  Smiley Çevir kazı yanmasın.  Kusura bakma yahu, bir daha senin konuna yazarken imlâ klavuzu alırım yanıma.  
Böyle uyduruk palavraları kendi akranlarına yedir .  Duyanda sanki kelimeleri tersten yazdım sanacak.

Birde şunu demişsin yukarıda, ki aslında  kendini ifade etmişsin :

Matthias9515 :Bu konuyu da silme, bana yaptığın büyük bir ayıp olarak kalsın burada

Ben konu / mesaj  silmem o senin işin . Bu konuda o yüzden açıldı zaten. Yazdıklarımı sildiğin için.

Gelmiş burada aptal aptal, şu kadar param var , şu kadar BTC bozdum gibi laflar ediyorsun.
Senin cebinde ki para senin altına yatacak olan orospuyu ilgilendirir ki;  paran kadar iyi muamele alırsın o zaman. Bizi ilgilendirmez paran .
Senin cebinde ki para birde  seni  dolandıracak olan dolandırıcıyı ilgilendirir.

Şimdide kalkmış ülkede ki insanlara laf atıyorsun, genelleme yaparak: "Bu ülkeye gram faydanız yok, faydası olan insanları da ülkeden soğuttunuz." gibi sözler ediyorsun.,  iftiraya uğradım diyip Alla'a  sığınıyorsun.  

Sen ne şekilsiz adamsın be birader?  Şu yazdıklarından sonra, saçmalıklarından sonra, sağa sola ve bana saldırmalarından sonra senin ile bir daha
hiç işim olmaz, olamaz da zaten.

Senin seviyen bu mesaj ile belli oldu, uslubun ile kendini belli ediyorsun. Ne P2P ticaretin benim ticaretimin çeyreği etmiyor, ne de BTC ekosistemine evdeki elektriği BTC’ye dönüştürmek dışında en ufak katkın yok. Blok.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
June 25, 2019, 03:07:10 PM

Senin seviyen bu mesaj ile belli oldu, uslubun ile kendini belli ediyorsun. Ne P2P ticaretin benim ticaretimin çeyreği etmiyor, ne de BTC ekosistemine evdeki elektriği BTC’ye dönüştürmek dışında en ufak katkın yok. Blok.

Ben ne diyorum, sen halâ ne anlıyorsun.  Halâ parandan, hacminden bahsediyorsun.  Hadi var git yoluna  Smiley
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 26, 2019, 11:07:47 AM

Burada aptal gibi elindeki para ile hava atmaya çalışıyor fakat forumun servisler kısmında globalde bir imza kampanyası açıldığı anda aç köpek gibi damlıyor hemen heheh.

Bu nasıl zenginlik kardeş?? bu adamın hayatı yalan hayatı.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 26, 2019, 11:29:37 AM
Last edit: June 26, 2019, 12:05:42 PM by Matthias9515

Burada aptal gibi elindeki para ile hava atmaya çalışıyor fakat forumun servisler kısmında globalde bir imza kampanyası açıldığı anda aç köpek gibi damlıyor hemen heheh.

Ben zenginliğimle değil, anonim olduğumun söylenmesi üzerine ticaretimle güvenilir olduğumu kanıtladım fakat hala ad-hominem yaparak 'cahilliğinle' galip gelmeye çalışıyorsun. Bunun dışında, benim açtığım konu sayesinde 'Windice' imza kampanyasına girmene rağmen, bu tarz yorumlar atman yediği kaba sıçan bir amele olduğunu kanıtlıyor. Senin gibi kişileri ben adam edecek değilim, adam olsaydın 3 ay önce seni Telegram'dan aradığımda açardın. Hem korkak gibi 'ÇOCUK'tan kaçıyorsun, hem de burada yorumlar yapıyorsun. Ben barınak işletmiyorum, başka yerde havla.

Ben bu forumda, sevmediğim insanları karalamıyorum ama sen sadece benim siyasi görüşümü sevmediğin için beni karalamayı kendine hak görüyorsun. Seninle benim aramdaki kalite farkı buradan kaynaklanıyor.

Benimle kişisel sorunlarını foruma yansıtma, PM’a tel no bırak
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
June 26, 2019, 11:58:27 AM

forumun servisler kısmında globalde bir imza kampanyası açıldığı anda aç köpek gibi damlıyor hemen heheh

Bir şey söylemeyeyim dedim de imza kampanyasına atlamayan kaç kişi var forumda? Burada hepimiz doğru düzgün bir kampanya bulunca imzaya giriyoruz, o zaman herkes aç köpek mi? Sizinle aynı anda stake.com imzasında vardık, kusura bakma hocam ama günde 79383831973 post kasıyordun. Bunu yapan biri de başkalarına aç köpek diyince baya abes oluyor. Haksızlığa gelemiyorum. Başkasına yargı dağıtmaya çalışmadan önce biraz dönüp kendimize bakalım. Göz var izan var.
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
June 28, 2019, 02:51:26 PM

Ben ne diyorum, sen halâ ne anlıyorsun.  Halâ parandan, hacminden bahsediyorsun.  Hadi var git yoluna  Smiley

Çoluk çocuk eline 3 kuruş para geçince kendini adamdan sanıyor bırakın usta kimin ne olduğunu herkes biliyor. Dürüstlük önemlidir. PARAYLA DÜRÜSTLÜK OLMAZ. bende blokladım böyle adamları hiç sevmem
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: