Bitcoin Forum
May 27, 2024, 11:12:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: bountyler için en çok sorulan soru " dağıtım ne zaman ? " ( edit)  (Read 699 times)
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
June 28, 2019, 11:46:45 AM

Miracle Tele ciler  dağıtmış tokenleri. Adamlar bounty sonrası 40 gün sonra dağıtacağım vs demişlerdi. Sözünde durup dağıtımı yapmışlar.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
June 28, 2019, 11:54:01 AM

Dağıtım ne zaman biliyor musun? Siz unuttuğunuda.

2018’de ico yapıp da kyc istemiyoruz diye insanları 13-14 ay oyalayan ekipler aniden 3 hafta zaman verip KYC yaptirdi ve kyc yok diye takip eden onlarca hunterin kazançlarina yattılar
freid (OP)
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
June 29, 2019, 12:55:38 PM

arkadaşlar ben bu başlığı tüm bounty katılımcıları arkadaşlarım için açtım yani sizler için, burada takip ettiğim bountylerin kanallarından öğrendiğim bilgiler neticesinde paylaşımlar yapacağım ve bu konuyu sürekli güncel tutacağım. Kafamdaki düşünce bir bounty avcısı arkadaşım şu coin ne zaman dağıtılacakmış diye bu konuya bakması gerektiği olacaktır.

bu konu ve başlık altında sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Proje               Dağıtım Ne zaman ?            
-------------------------------------------------
Honeypod :      Ağustos - Kasım Arası
NOİZ        :      5 temmmuz ve sonrası parti parti
terragreen:      30 Temmuza kadar dağıtılması planlanmakta.
.
.
.
.
.
.
öneri:
bountylerin linkini de eklerseniz daha güzel olur. hatta spreadsheet eklerseniz daha da iyi olur.

bence en önemli olan şey tarihi kaçırmamak buradan mesela tarihi gören kişi bounty linkini kendisi bulabilir çok rahat bir şekilde ordan tabloyu falan da bulur. Benım onları ekleyerek gitmem birden fazla proje oldugu için çok zaman alacaktır diye düşünüyorum.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
June 29, 2019, 03:11:09 PM

zaten bu dolandırıcılar yüzünden artık eskisi gibi rağbet görmüyor bountyler. projesi iş yapacak olan swap, kyc ne varsa istemeye başlıyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
forgortor
Full Member

Activity: 256
Merit: 100

View Profile WWW
June 29, 2019, 06:32:05 PM

Tüm bounty yapanlar başta bidirmek zorunda kyc aslında böyle bir kural olsa kyc var veya yok diye kyc var diyene ya girmezzin yada kaydedersin kyc isteyenler diye ,bu kural gelmeli foruma bence.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 29, 2019, 06:49:42 PM

Moozicore Gold 1. ve 2. bountyleri: 1. bounty ödemesi yapildi, 2. bounty ödemesi yakinda yapilacak.
ödemeler özel bir sayfada yapiliyor, bounty katilimcilari bu sayfaya üye zaten; oradaki MZG tokenlar agustos ayinda, ieo bitince, eth cüzdanlarina cekilebilecek.

burada moozicore bountilerine katilan var mi bilmiyorum ama 1 MZG yaklasik 10 kurus falan, fena degil yani gelen bounty miktarlari.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 29, 2019, 07:35:42 PM

Moozicore Gold 1. ve 2. bountyleri: 1. bounty ödemesi yapildi, 2. bounty ödemesi yakinda yapilacak.
ödemeler özel bir sayfada yapiliyor, bounty katilimcilari bu sayfaya üye zaten; oradaki MZG tokenlar agustos ayinda, ieo bitince, eth cüzdanlarina cekilebilecek.

burada moozicore bountilerine katilan var mi bilmiyorum ama 1 MZG yaklasik 10 kurus falan, fena degil yani gelen bounty miktarlari.

Agustos ayı çokmuş temmuza daha yeni girdik evet çekim olayı şu an için yok gibi gözüküyor bende baktım ama bende girmiştim çekebilirsek iyi olacak çekmeden bir anlam ifade etmiyor şu an için.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
June 30, 2019, 03:35:53 PM

Forum bounty'cilere dokunamaz maalesef o konuda yapacak bir şey yok ancak sözlerini tutmalarını bekleyebiliriz. Faydalı konu teşekkürler.

Silica NeXus                 
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 30, 2019, 04:23:08 PM

ne zaman hunterlar artık bountyler para etmiyor vakit kaybı diye düşünse mutlaka kazandıracak projeler çıkacaktır.
bir ara airdroplar için aynı şeyler söyleniyordu. sonrasında hydro dan iyi para götürenler olunca yine herkes airdrop furyasına başladı ama şu günler yine sönük piyasa
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
July 01, 2019, 09:05:15 PM

Terragreen için çalışmıştım ve gelmedi ümidide kesmiştim tarihi öğrendiğim iyi oldu demekki zaman varmış daha eyvallah.
cannbola
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 03, 2019, 12:54:49 PM

samanlıkta iğne muhabbetinin gerçekliği ne yazık ki günden güne artıyor. eskiden milletin derdi sadece ödül azlığıydı ki o ödül de 0,1-0,3 arasında değişen btc, ethereum falandı.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
July 03, 2019, 08:15:55 PM

Evet en çok sorulan soruya icoların önde gelen projeleri için güzel bir cevap gelmiş arada listeyide editlerseniz harika olur teşekkürler.
cannbola
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 04, 2019, 12:21:04 PM

ieo yapanları insanlar deli gibi takip ediyor zaten kesin para olarak gördükleri için de fakat oldukça iyi bir iş.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eskalb
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
July 05, 2019, 03:34:54 PM

dağıtımla birlikte ieo da önemli bir etmen olarak kendine yer buldu. artık neredeyse ieo yapmayan kampanyaya katılım bile olmuyor.

Silica NeXus                 
freid (OP)
Member
**

View Profile
July 08, 2019, 07:58:16 PM

dağıtımla birlikte ieo da önemli bir etmen olarak kendine yer buldu. artık neredeyse ieo yapmayan kampanyaya katılım bile olmuyor.

kesinlikle katılıyorum hocam.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 08, 2019, 08:17:29 PM

Genelde önce ico yapan proje daha sonra bir borsa seçip ieo yaptırıyor ancak binance hariç neredeyse bütün diğer borsaların ieo su etkili olmuyor.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
July 09, 2019, 12:20:56 PM

Bu soru önemli çünkü insan emeğinin karşılığını almak ister doğal olarak. Ancak bir çok proje var dolandırıcı onlardan uzak tutsun Allahım ne diyim
freid (OP)
Member
**

View Profile
July 09, 2019, 09:39:18 PM

Bu soru önemli çünkü insan emeğinin karşılığını almak ister doğal olarak. Ancak bir çok proje var dolandırıcı onlardan uzak tutsun Allahım ne diyim

aynen kardeş
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
July 11, 2019, 04:19:48 PM

binance dişında benim gördüğüm bw borsasında ieo yapanlar gayet de başarılı olup katılanlara kar sağlıyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
July 12, 2019, 02:00:16 PM

Diğer soruda; When Exchange  Grin

Bountyler'in takibi ciddi sıkıntı , bu işlerle planlı programlı uğraşmak için emekli olmak şart.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: