Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:54:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Miracle Teleciler cuzdanlara bakın.  (Read 340 times)
huseyin15 (OP)
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 27, 2019, 11:40:14 PM

Bana 800 adet yollamislar imzasına katılmıştım. Şaka bir yana fena bir ederi yok. Saat 02:00 gibi cüzdana baktım. Fork deltada sattım hepsini.
Çünkü epey bir katılımcı vardı mutlaka fiyatı aşağı çekerler diye düşünüyorum. Toplamda 0.2 eth falan tuttu. Rütbesi yüksek olanlara iyi gelmiştir. Satıp satmamak sizin bileceginiz iş. Benden haber vermesi...
1715093692
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715093692
Reply with quote  #2

1715093692
Report to moderator
1715093692
Hero Member
*

Ignore
1715093692
Reply with quote  #2

1715093692
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715093692
Hero Member
*

Ignore
1715093692
Reply with quote  #2

1715093692
Report to moderator
1715093692
Hero Member
*

Ignore
1715093692
Reply with quote  #2

1715093692
Report to moderator
1715093692
Hero Member
*

Ignore
1715093692
Reply with quote  #2

1715093692
Report to moderator
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
June 28, 2019, 10:34:42 AM

Bana 800 adet yollamislar imzasına katılmıştım. Şaka bir yana fena bir ederi yok. Saat 02:00 gibi cüzdana baktım. Fork deltada sattım hepsini.
Çünkü epey bir katılımcı vardı mutlaka fiyatı aşağı çekerler diye düşünüyorum. Toplamda 0.2 eth falan tuttu. Rütbesi yüksek olanlara iyi gelmiştir. Satıp satmamak sizin bileceginiz iş. Benden haber vermesi...

size 70 dolar gibi bisey ödemişler kaç ay sürdü imza kampanyası?
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
June 28, 2019, 11:07:09 AM

Şu anda listelenmemiş tokenlar arasında belki de en güvenilir ve profesyonel çalışan grup olmasına karşın bounty dağıtımıyla birlikte inanılmaz

bir dump geldi... Forkdelta'da heyecandan 0'a satan bile var bu token'ı Smiley

Bounty hunting işi artık öyle bir noktaya geldi ki, ödüllerin çoğu geldiği gibi satılıyor proje iyi miymiş kötü müymüş hiç bakmıyorlar bile...

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 28, 2019, 11:23:56 AM
Last edit: June 28, 2019, 11:39:47 AM by Matthias9515

Şu anda listelenmemiş tokenlar arasında belki de en güvenilir ve profesyonel çalışan grup olmasına karşın bounty dağıtımıyla birlikte inanılmaz

bir dump geldi... Forkdelta'da heyecandan 0'a satan bile var bu token'ı Smiley

Bounty hunting işi artık öyle bir noktaya geldi ki, ödüllerin çoğu geldiği gibi satılıyor proje iyi miymiş kötü müymüş hiç bakmıyorlar bile...

Benim anlamadığım bir nokta var. Şimdi sitesinden satin almak isteyen biri 0.2 Euro ödüyor ama bountyciler Etherdelta’da fiyati 0.2’nin altina indiriyor.

- ICO devam ediyorsa neden buyback koyup fiyatin 0.2 altina dusmesine engel olmuyorlar
- Fiyatin 0.2’nin altina dustugunu gorup de neden hala 0.2’den ICOyu devam ettiriyorlar

Bende de var bundan, hatta 2. el öğrenci arabası tarzı edecek kadar para ediyordu ama projeye saygı açısından dumplamayıp stakeye başladım. Gerek borsada listelenememesi, gerekse istememe rağmen hesabimin private keyini vermemelerinden dolayi pek de guven vermemeye basladi.

Ayrica, 100 teleye 3 euro donus var. Bu sirket nasil bu kadar kâr ediyor? simdilik satip almak istedigim bir sey olmadigi için bozmadim umarim sonu bitconnect olmaz.

Bir de gelen 5 dolar eden tokeni satan arkadaşlar var, yahu hele bi 2025’e kadar bekleyin alt party geldiğinde şu elimizdeki dandik tokenler bile 100x yapmıştı. biriktirip sabretmek bu kadar mı zor. Tele için konuşmuyorum o yine iyi para ediyordu ama ben olsam şu fiyattan alt satmam mezara götürürüm daha iyi.
huseyin15 (OP)
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 28, 2019, 11:33:22 AM

Ben 8 hafta kaldım imzasından ara ara cüzdanı kontrol ediyordum gece gördüm. Çok katılan olduğu için mutlaka dump gelir diye hepsini sattım. Şu durumda iken tele iyi kazandırdı. Şuan fiyatı aşağı inmiştir. Benimde anlamadığım olay iki ya da üç kere bounty yaptılar ekip telefonculuk ile ilgili birşey yapıyor ama nereye kadar gider bunlar ne kazanıyor bilmiyorum.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
June 28, 2019, 12:23:13 PM

imzasına katılmadım üye olup sitesine 120 adet tele vermişlerdi zamanında onları kitleyip faize bıraktım 14 günde bir faiz alıyorum çok sevdim bunu şuana kadar 80 euro falan çekmişimdir halada devam ediyor inşallah uzun sürede devam eder. Satın alıp faize bırakmak isteyenler için son 4 milyon token kalmış tanesi 0.20 eurodan alıp faize bırakabilirsiniz.
Ayrıca siz ucuz satmışsınız STEX borsasında tanesi 0.037 Eth'den buy var
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
June 28, 2019, 01:04:10 PM

imzasına katılmadım üye olup sitesine 120 adet tele vermişlerdi zamanında onları kitleyip faize bıraktım 14 günde bir faiz alıyorum çok sevdim bunu şuana kadar 80 euro falan çekmişimdir halada devam ediyor inşallah uzun sürede devam eder. Satın alıp faize bırakmak isteyenler için son 4 milyon token kalmış tanesi 0.20 eurodan alıp faize bırakabilirsiniz.
Ayrıca siz ucuz satmışsınız STEX borsasında tanesi 0.037 Eth'den buy var

Dediğin borsaya baktım hocam ama orada buy olsa bile hacim yok pek fazla eline yüksek miktarda tele gelen sr ya da geri oraya elindekikeri atsa ve satış verse fiyatı gömer aşağıya. Mutlaka farklı bir durum vardır. Bu saate kimse o fiyatlarda iken elinde tele koymaz fiyatı aşağı basar akabinde alım girer.

bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
June 28, 2019, 01:10:16 PM

Açıkçası satmakla hata etmişsiniz. Sürekli stake yaparak daha çok kazanabilirdiniz. Üstelik fiyatı aşağı yönlü değil yukarı yönlü ivmeleniyor sürekli.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
June 28, 2019, 01:34:09 PM
Merited by Blacknavy (1)

TELE ekibinin Roaming'i bitiren enteresan bir iş modelleri var, bu özellikle sık seyahat eden 1. dünya ülke vatandaşları için büyük avantaj.

Dahası Afrika'ya falan bile açıldılar, sürekli dünyanın bütün kripto konferanslarına temsilci gönderiyorlar Malta'dan Amsterdam'dan yayın yapıyorlar, yani sıkı çalışan gerçek bir şirket görünümündeler Smiley...

Staking'den gelen aylık getiri yüzdesi yüksek doğrudur, bazı kriptolarda bu olabiliyor, mesela sadece staking yaparak 4-5 ayda 100%'ün üzerinde kazanabileceğiniz bir tablo ortaya çıkmıştı, fakat bir çok adam staking'i fln bilmediği / güvenemediği için aldığı gibi satıyor token'ı, fiyat anormal düşük seviyelerde şu anda...

ICO bitti bu arada, sadece son satılmayan 5 milyon TELE kaldı, o da ancak site üzerinden alınabiliyor...

Sitelerine 10 EURO yatırım yapan herkes private key'i anında alabilir, o zaman sitedeki hesabınız gerçek ETH blockchain'ine taşınmış oluyor.

extra not: STEX'teki fiyata hiç aldanmayın, depositler kapalı, o borsada sadece test amaçlı görünüyor TELE şu anda...

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 28, 2019, 01:35:54 PM

Katılan ve tokenlerini alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. 100-200 dolar ederi olan şeylerin satılması taraftarı değilim. Orta ya da uzun vadede nereye gidecekleri belli olmuyor. Sonra forumda "satmasaydım şimdi zengindim" diye yazanlar birikiyor Cheesy Faiz sistemi de varmış; bence bırakın kalsın, biriksin orada. Birkaç büyük borsaya girdiğinde işin şekli değişir.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
June 28, 2019, 01:41:24 PM

Katılan ve tokenlerini alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. 100-200 dolar ederi olan şeylerin satılması taraftarı değilim. Orta ya da uzun vadede nereye gidecekleri belli olmuyor. Sonra forumda "satmasaydım şimdi zengindim" diye yazanlar birikiyor Cheesy Faiz sistemi de varmış; bence bırakın kalsın, biriksin orada. Birkaç büyük borsaya girdiğinde işin şekli değişir.
İmzadan yada farklı yerden cüzdanınıza gelen tokenleri faize atamıyorsunuz sadece sitelerine para yükleyip site içinde token alıp onları faize bırakabiliyorsunuz o da son 4 milyon adet kalmış satışta tanesi 0.20 euro bana airdroptan 120 adet gelmişti site içi faize koydum biriken  ilk 10 euoru çekimi mi yapıp tekrar o parayı yatırıp token almıştım 204 adet tokene 14 günde ortalama 2 - 3 euro arası faiz veriyor ilerleyen dönemde değişmeler olabilir.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 28, 2019, 01:43:43 PM

İmzadan yada farklı yerden cüzdanınıza gelen tokenleri faize atamıyorsunuz sadece sitelerine para yükleyip site içinde token alıp onları faize bırakabiliyorsunuz o da son 4 milyon adet kalmış satışta tanesi 0.20 euro bana airdroptan 120 adet gelmişti site içi faize koydum biriken  ilk 10 euoru çekimi mi yapıp tekrar o parayı yatırıp token almıştım 204 adet tokene 14 günde ortalama 2 - 3 euro arası faiz veriyor ilerleyen dönemde değişmeler olabilir.

Yanlış bilgi, ödüller stack yapabiliyor.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
June 28, 2019, 01:44:17 PM

bana da bir miktar gelmiş az bir yerden sitelerinde duruyor. 2 hafta da bir faiz veriyor sanırım. ileride dişe dokunur bir para ederse o zaman değerlendirilir.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
June 28, 2019, 02:01:53 PM

Siteye gönderemiyorsun tokenleri nasıl yapılıyor ben bulamadım yolunu
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 28, 2019, 02:47:21 PM

Sitede TELE tokenler için deposit adresi var, yolla hocam oraya 12 onay sonra stack yapabilirsin.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
June 28, 2019, 02:52:53 PM

Sitede TELE tokenler için deposit adresi var, yolla hocam oraya 12 onay sonra stack yapabilirsin.
Yanlışınız var hocam dışarıdan token gönderilmiyor btc eth gönderip içeriden satın alıyorsunuz siz gönderip kitlediniz mi?
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
June 28, 2019, 02:56:25 PM

Ne kadar para topladılar bir de bu stack olayı nedir bountyciler sağolsun bir hayli topladim onların sayesinde

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 28, 2019, 04:26:54 PM

Sitelerine 10 EURO yatırım yapan herkes private key'i anında alabilir, o zaman sitedeki hesabınız gerçek ETH blockchain'ine taşınmış oluyor.

Başkasını bilmem bende anlık key vermedi, telegram'dan soranlara da 1 aya kadar bekleyebilirsiniz private key için demişler.

İmzadan yada farklı yerden cüzdanınıza gelen tokenleri faize atamıyorsunuz sadece sitelerine para yükleyip site içinde token alıp onları faize bırakabiliyorsunuz o da son 4 milyon adet kalmış satışta tanesi 0.20 euro bana airdroptan 120 adet gelmişti site içi faize koydum biriken  ilk 10 euoru çekimi mi yapıp tekrar o parayı yatırıp token almıştım 204 adet tokene 14 günde ortalama 2 - 3 euro arası faiz veriyor ilerleyen dönemde değişmeler olabilir.

Yanlışınız var hocam dışarıdan token gönderilmiyor btc eth gönderip içeriden satın alıyorsunuz siz gönderip kitlediniz mi?

Gönderdim, kilitledim hatta 2 kere de kâr aldım hatta o kârı balanceme yansıtıp kârdan aldığım tokenle bidaha stake yapıp bileşik faiz yaptım.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 28, 2019, 04:42:11 PM

Başkasını bilmem bende anlık key vermedi, telegram'dan soranlara da 1 aya kadar bekleyebilirsiniz private key için demişler.

İmzadan yada farklı yerden cüzdanınıza gelen tokenleri faize atamıyorsunuz sadece sitelerine para yükleyip site içinde token alıp onları faize bırakabiliyorsunuz o da son 4 milyon adet kalmış satışta tanesi 0.20 euro bana airdroptan 120 adet gelmişti site içi faize koydum biriken  ilk 10 euoru çekimi mi yapıp tekrar o parayı yatırıp token almıştım 204 adet tokene 14 günde ortalama 2 - 3 euro arası faiz veriyor ilerleyen dönemde değişmeler olabilir.

Gönderdim, kilitledim hatta 2 kere de kâr aldım hatta o kârı balanceme yansıtıp kârdan aldığım tokenle bidaha stake yapıp bileşik faiz yaptım.

Bende gönderiliyor diye biliyorum. Çünkü deposit adresi var. Eğer öyle birşey olmasa kimse başka transfer yollari ile uğraşmaz zaten.
Başka yollar ile de yatırım imkanı var ama en kolayı crypto yolu zaten. Ben geleni satıp geçtim uğraşmak istemedim. Ama sanki ileride bu proje beni sattığım için pişman edecek gibi duruyor.

Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
June 28, 2019, 05:33:19 PM

Airdropa öylesine katılmıştım 20 tane var çok az stake veriyor. Cheesy Çeksem daha iyi bunu da çekilmiyor değil mi ?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: