Bitcoin Forum
May 30, 2024, 01:44:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Nakit para ile en düşük komisyon ve en güvenli nasıl btc alabiliriz?  (Read 383 times)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 01, 2019, 06:24:59 PM

hocam online borsadan alabilirsin, elden alım için kesinlikle yüz yüze görüşmen lazım, öbür türlü havaleyle vs tehlikeli. yüz yüze görüşmede de avm, işlek yerde kafe gibi bilindik yerler öneririm.  metro durağı, otobüs durağı, cadde üstü, ayak üstü alışveriş de %90 bir sorun çıkar üstüne üstlük başına iş alırsın. karşındakinin hareketleri konuşması bunlardan anlarsın zaten telefonda da
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
October 02, 2019, 01:25:20 AM

Borsalar konusunda BTCturk iyi işler yapıyor ve ben güveniyorum. Onun dışında eğer dijital işlemlere güvenmezseniz kapalı çarşıda bitcoin satan güzel yerler var gidip ordan birebir alabilirsiniz ancak ne kadar komisyon kesiyorlar onun hakkında net bir bilgim yok maalesef.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 02, 2019, 09:18:29 AM

Borsalar konusunda BTCturk iyi işler yapıyor ve ben güveniyorum. Onun dışında eğer dijital işlemlere güvenmezseniz kapalı çarşıda bitcoin satan güzel yerler var gidip ordan birebir alabilirsiniz ancak ne kadar komisyon kesiyorlar onun hakkında net bir bilgim yok maalesef.

Borsalardan almak bir seçenek elbette. Arkadaşın dediği gibi çarşılarda satanlarda olabiliyor. Ama herhangi bir dükkandan almaktansa forumlarda referansı olan güvenilir üyelerden almak daha makul. Güven açısından dükkanlarda işlem yapılacaksa esnafın kaç yıldır orada o işi yaptığını sorgulamak önemli. Forumlarda bir satıcının kaç yıldır o işi yaptığını kaç referansı olduğunu görebiliyorsunuz. Dükkan açmak kolay biliyorsunuz.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 20, 2019, 06:47:25 AM

Valla aldığımı kimse bilmesin diyorsan elden al derim.ama bu işi yapanlar ciddi komisyon istiyor.-ama benim için gizlilik önemli değil ucuza alıp satmak istiyorum diyorsanda btctürkten al.en güvenli olan şu sıralar bu borsa.
Tabi koineks ve paribuda yeterince güvenlidir.elden alış satış için varanvaran reis var
xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
October 20, 2019, 07:31:14 AM

Çarşıdan dükkandan bitcoin almak ne kadar güvenilir bilmiyorum. Aranızda bir sözleşme yapmayacaksınızi belki adam parayı sizden tahsil etmediğini söyleyecek üstüne yatacak falan çok da oluru olan şeyler değil. Btctürk gibi bir borsa varken başka seçenek aramak mantıksız.
Diğer borsalarımız da oldukça iyi, sistemkoin ayarında bir şeye denk gelmediğiniz sürece sıkıntısız alışveriş yaparsınız Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
djefes
Member
**

Activity: 209
Merit: 14

View Profile
October 22, 2019, 11:46:42 AM

miktar önemli, eğer yüksek miktarlarda alım yapacaksanız bir borsa ile görüştürebilirim sizi. Borsanın 4. Leventteki merkezine gidip istediğiniz sıklıkta ve miktarda nakit ile alım yapabilirsiniz. Kapalıçarşıda da olur tabii ama malum herkes çekiniyor
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: