Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:27:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BEP-2 den ERC-20 ye ERC-20 den BEP-2 ye Dönüşüm Artık Mümkün  (Read 300 times)
maryparley (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
June 29, 2019, 03:37:52 PM

BEP-2’den ERC-20’ye; ERC-20’den BEP-2’ye dönüşüm artık mümkün. İlk 1 ay ücretsiz olan bu uygulama ile artık Ethereum tokenlerinizi BEP-2’ye ve BEP-2 coinlerinizi ERC-20’ye dönüştürebileceksiniz. Desteklenen coinler: ANKR,AWC,BCPT,BOLT,EBST,FTM,GTO,LTO,MITH,NOW,SPND ve WISH
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
June 29, 2019, 03:45:47 PM

Milleti mi emcükleyecen len, hıyar  Smiley
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
June 29, 2019, 04:17:16 PM

madem ipini koparan trol ve dolandırıcı buralarda yazacaktı da bu merit sistemi ne demeye geldi buraya.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
June 29, 2019, 04:17:32 PM

private keyi buraya mi yazalim yoksa mesaj mi atalim? zaten gecis olacaksa ucretsiz bir swap islemi var. olayi anlamadim.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
June 29, 2019, 04:27:24 PM

Konunun içeriği neydi büyük ihtimal tepki gelince değiştirmiş. Tokenleri yollayın ben dönüştürüp yollayayım falan mı yazıyordu

gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
June 29, 2019, 05:14:17 PM

ahahhaha siteleri de burada wix:)) https://cryptoconversion.wixsite.com/converter

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 29, 2019, 07:11:56 PM

ben bu olaydan pek bisey anlamadim... basligi okuyunca, acaba binance borsasi yeni bir hizmet mi gelistirdi, ethereum token projelerini kendi zincirince cekmek icin diye düsündüm... ama ilk yaziyi okuyunca, bisey anlamadim.

gospodin'in verdigi linke baktim, sacma sapan bir site - tam dolandiricilik sitesi. tokenlari bize gönder, biz sana yenilerini gönderelim sacmaligi. bu konuyu acan zero yoksa bu sitenin reklamini mi yapti ve insanlari dolandirmaya mi tesebbüs etti? öyle anliyorum simdi...

yakinda buraya yeni yeni üyeler gelecek, saf, dil bilmez, yol bilmez yeni arkadaslar gelecek. üc kurus kazanclarini yatirip biraz kar elde etmek isteyenler gelecek. yaziktir günahtir; forumu tez vakit temizlememiz gerek; yeni gelecek arkadaslara özellikle bu piyasadaki zortlaklara karsi korumamiz gerek. günahsiz arkadaslar üc kurus birikimlerinden olmasinlar...

bir yere coin/token transfer etmeden önce muhakkak dikkat edin, her önünüze getirilen adrese gönderim yapmayin.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
June 30, 2019, 07:52:31 AM

Yaz geldi gene işsiz liseli cin olmadan şeytan sikmeye calısacak veletleri görmeye basladık buralarda. Gecen yılda airdrop ayagına milletden kyc isteyen hatta güvenip bunlara kimlik fotokopisi yollayan sıgırlardan dolup tasıyordu buralar.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 30, 2019, 11:27:25 AM

Aslında TOMO içinde aynı durum var. TOMO - TOMOB -TOMO şeklinde token değişimi yapmak mümkün. Ne kadar sağlıklı çalışacağını göreceğiz henüz deneyen yok sanırım aramızda.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
June 30, 2019, 11:45:22 AM

Aslında TOMO içinde aynı durum var. TOMO - TOMOB -TOMO şeklinde token değişimi yapmak mümkün. Ne kadar sağlıklı çalışacağını göreceğiz henüz deneyen yok sanırım aramızda.
ne gibi benzer  bir durum var? başlıkta dolandırıcı bir sitenin reklamı yapılmış hocam. adam diyor ki "wix ile kurduğum sitede yer alan cüzdan adresine siz elinizdeki tokenleri gönderin. ben sizin cüzdanınza swap yapıp göndereceğim. merak etmeyin mail ile de haber veririm." diyor. tomo'nun yapacağı tamamen farklı bir olay.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
June 30, 2019, 12:01:45 PM

ne gibi benzer  bir durum var? başlıkta dolandırıcı bir sitenin reklamı yapılmış hocam. adam diyor ki "wix ile kurduğum sitede yer alan cüzdan adresine siz elinizdeki tokenleri gönderin. ben sizin cüzdanınza swap yapıp göndereceğim. merak etmeyin mail ile de haber veririm." diyor. tomo'nun yapacağı tamamen farklı bir olay.

Böylelerine güvenip coin yollayacak olan varsa zaten hemen burayı terketsin. Herkes resmi duyurularda olan şekilde swap yapsın. Ekipler zaten eski tokenleri yakıyorlar bu çakal kim bilir ne yollaycaktı millete

rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
June 30, 2019, 02:04:27 PM

Ben de binance ile alakalı sanmışım başta ama içerik sazan arayan bir formatmış. Kardeş daha erken yeni üyeler gelsin onları kandırırsın biz kaşarlandık bu piyasada.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
July 20, 2019, 11:00:15 PM

Piyasadaki her yenilikten sonra maşallah bu gelişmelerin meyvesini yemek isteyen çok zeki kişiler acilen çalışmalara başlıyor. Zaten bir proje swap yapacaksa kendi duyuruyor, altyapıyı hazırlıyor, koşullarını belirliyor ve sitesinde, telegramında bilgilendiriyor. Halen piyasada mevcut bir çok borsada dahi, satmak için tokenini gönderenler parasını geri alamazken, tokeni bana gönder swaplayıpta sana geri gönderecem diyen kişilere inanan olmamasını ümit ediyorum.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
July 21, 2019, 02:10:54 PM

Herkes ekmeğinin peşinde keriz silkeleme sadece borsada değil her yerde oluyor. Sana da puanım 3 kanka daha iyi dolandırıcı olabilirsin scam proje ve uygulamaları araştır biraz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
July 21, 2019, 07:15:25 PM

Bu da son zamanlarda oldukca iyi bir secenek oldu surekli bep2 ye gecmeye calisanlar falan var. Bakalim daha ne kadar cikacak...
raskolnberg
Full Member

Activity: 222

View Profile
August 24, 2019, 11:14:34 AM

olay sanırsam mümkün MVL token binance dex de listelendi bountyden gelenler vardı bende ,orada da swap yapmak gerekiyormuş ERC-20 den BEP-2 ye geçmesi için şimdi MVL swap adımlarını resmi sitesinde anlatıyor ama tabi ki adresleri falan kontrol etmekte fayda var
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
August 24, 2019, 11:35:07 AM

olay sanırsam mümkün MVL token binance dex de listelendi bountyden gelenler vardı bende ,orada da swap yapmak gerekiyormuş ERC-20 den BEP-2 ye geçmesi için şimdi MVL swap adımlarını resmi sitesinde anlatıyor ama tabi ki adresleri falan kontrol etmekte fayda var
olay tabii ki mümkün hocam. ethereum tabanından binance chain'e geçen bir sürü token var. mümkün olmasa nasıl swap gerçekleşecek:))
başlıktaki konu ise şu:

sarı çizmeli mehmet ağa olarak ben bir site oluşturdum. siz bana tokenleri gönderin ben sizin cüzdanınıza swaplayarak göndereceğim. yersen:)
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 24, 2019, 06:18:13 PM

Ben de ilk başta BEP-2 geçen bir tokenin swapını anlatıyor sandım da adam bildiğin elimizdekine avucumuzdakine göz dikmiş.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 26, 2019, 07:52:58 AM

İlahi gospodin...Hala milletin buralarda post kasarken açılan konuyu ve yapılan yorumları okuduğunu, bunlara dayanarak yazdığını zannediyorsun ya, çok gülüyorum sana. Herif başlığı okumuş, ahan da fırsat, iki satır yazayım demiş. Dua et ki, imza kampanyasında minimum 50 karakter demişler, 150 olsaydı ne yapacaktık?  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
August 26, 2019, 08:27:30 AM

İlahi gospodin...Hala milletin buralarda post kasarken açılan konuyu ve yapılan yorumları okuduğunu, bunlara dayanarak yazdığını zannediyorsun ya, çok gülüyorum sana. Herif başlığı okumuş, ahan da fırsat, iki satır yazayım demiş. Dua et ki, imza kampanyasında minimum 50 karakter demişler, 150 olsaydı ne yapacaktık?  Grin
Bu işlerden hiç anlamayan birisi o postu okuyarak elindeki tokenleri belki gönderir. Bizim insanımızın ne yapacağı belli olmaz. Hem bu şekilde ben de post kasıyorum:)
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: