Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:59:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: JİNBİ ADMİNİNİ BULDUK YENİ PROJEYE GİRMİŞLER SALDIRIN.!!  (Read 373 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 06, 2019, 12:41:19 PM

Bunlardan bir bok olmaz şerefsizin önde gideni hepsi.Bountycileri köle olarak görüyorlar.Ulan adamlar sizin için birşeyler yapıyor az da olsa bişiler gönderin en azından bu kadar karaktersiz olunmaz.Bunlarla daha ilgilenmeyin her yerde ne oldukları belli zaten.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 07, 2019, 08:43:44 PM

yok mu bir babayiğit bir cengaver bulsun adresini, gidip dövelim, saçma sapan mesajlar atıp banlanmaktan iyidir, aslında jinbi ye de girmedim, ama girebilirdim de, mycro yine 5 hafta daha uzatmış, iyi ki uzatmış, jinbiye girmemişim, şuan ne saçmalıyorum bilmiyorum, 5 hafta daha uzatmak nedir! 1 yıldır çıkamadım şu imzadan...

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
July 09, 2019, 03:48:52 PM

milletin iyiden iyiye devreleri yanmaya başlamış bounty olaylarında. aslında forumun bu konuda biraz insiyatif alması yararına olacaktır. o kampanyalar da bu forum da bizler burada olduğumuz için varlığını sürdürebiliyorlar.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: