Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:12:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerin durumu ne olacak  (Read 4266 times)
yusufmirza (OP)
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 02, 2019, 07:21:18 AM

Bildiğiniz gibi arkadaşlar 2018 yılı altcoinler için çöküş yılı oldu.2019 da bu devam etti ve halen devam ediyor.Bir altcoin bile paylaşmaya korkar oldum tavsiye niteliğinde.Bugün iyi gibi görünen yarın çöp olup delist olabiliyor borsada.Altcoinlerin gidişatı nasıl olacak.2019 yılında toparlayabilecek mi.Bitcoin az da olsa toparladı.Tl olarak yüksekte alanlar bir şekilde zararlarını azalttılar.Ama altcoinlerde olanlar için aynı durum geçerli değil.Bundan sonra çok sık eleyip öyle paylaşımlar yapmak lazım.Altcoinlerin değeri bitcoine endeksli.Botlar bir şekilde dolar karşılığı olarak sabit tutmaya çalışıyor.AM sürekli baskılarla her gün değer kaybediyor altlarda.İş yapmayan ekibin coini haliyle aşağılara dibe inmeye devam ediyor. Sizde değerli fikirlerinizi paylaşırsanız altcoin alımlarında ki kıstasımızı belirlememize yardımcı oluruz.Burada ki önemli faktör zarar etmemek.Geleceği olan bir coine yatırım yatırım yapmak.
Altcoin alırken benim kıstaslarım
Tokenin suppyl oranına göre fiyatının durumu
Ekibin aktifliği sosyal medyada
Projenin gerçekleştirilebilme olasılığı
Borsalarda listelenme durumu
Dolaşımda olan adeti ve kilitli olanların süresi.
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
July 02, 2019, 10:10:31 AM

Çok kötü durumdalar her zamanki gibi sürekli düşüş var btc ne yönde hareket etse düşüyorlar böyle bir saçmalık hiç görmedim yine başladı zarar furyası.

bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 02, 2019, 10:19:08 AM

Altcoinler elbette toparlayacak, insanlar bir gram araştırmadan, akıl yürütmeye çalışmadan sadece yakınıyorlar, çok basit yöntemlerle geçmişe bir göz atmak sürecin hep böyle olduğunu görmek için yeterli. Ayrıca şu an için altcoinlerin başını kaldırmasını beklemek hiç ayağı yere basan bir yaklaşım değil, arkadaş btc dominance %60, altların ne yapmasını bekliyorsunuz? Piyasa altlara da yatırım yapma eğilimine girip fonladığında, dominance makul bir yere gelecek ve hacimlenen altlar da trendden nasibini alacak.
Yalnız 2017'de yaşanan deli dana olayının bir daha o düzeyde tekrarlanmayacağını düşünüyorum, onu da belirteyim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 02, 2019, 12:25:56 PM

altlara illaki para girişi olacak diye tahmin ediyorum ben de .ancak şu an için btc hala yeterli güveni veremiyor.fiyatının oynak olması cahil cühela kesimi korkutuyor.yükseliş sezonunun devam etmesi ve ardından yavaş yavaş altların şişmeye başlaması lazım ki yeni taze para piyasaya girsin.bu da zamanla olacak birşey bekle bekle sıkıldık ama
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 02, 2019, 02:58:52 PM

Paranın altlara kayması için Bitcoin fiyatının epey yükselmesi ve bir noktada artık sabit durması lazım. İnsanlar artık BTC almakta zorlandıklarında + oynaklık azaldığında; yüksek kar beklentisinden vazgeçecekler. Bu durumda da düşük fiyatlardan altcoin almaya yönelecekler. Bu ne zaman olur bilemem; tahmin etmek çok zor. Önümüzde Bitcoin için halving dönemi de var...
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
July 02, 2019, 03:14:16 PM

Altcoinlerin yakında artacağını düşünüyorum ama artık eskisi gibi ben de pek isim paylaşmıyorum. "Yaa Nasip Ya kısmeti" diyorum rahmetli Barış Manço misali...
Son zamanlarda etraftan sıklıkla "abi neo nolur, ether mi aliym, holo mu çakiym" şeklinde piyasayla alakasız tanıdıklardan sorular gelmeye başladı. Bu şu demek: Btc pahalı olduğu için insanlar altcoin alıp piyasaya girmeye çalışıyor. Bu tür hareketler arttıkça altcoinlerin de patlama şansı yükselir diye tahmin ediyorum...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
alisayin
Jr. Member
*

Activity: 47
Merit: 1

View Profile WWW
July 02, 2019, 04:29:01 PM

Altcoinler can çekişiyor. Anlamadım btc düşüyor altlar düşüyor, btc çıkıyor altlar yine düşüyor. Sanki düşmesi için icat etmişler bu Altcoinleri.Bir türlü umut görünmüyor. Çöktükçe çöküyor.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
July 02, 2019, 05:31:33 PM

Bu yılda btc onların alehine işler çıkartıyor bu yüzden pek umutlu olmayın bu yıl da sizi endişelendirebilir ama btc sevindirecek.

tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
July 02, 2019, 05:41:30 PM

Bir hafta içinde altcoinlerden bir hareket bekliyorum.Btc 10k'da stabilleşecek gibi.Ne aşağı ne yukarı.Buralarda takılırsa altcoinlerde hareket başlar.Bu hafta güven verirse altlara geçişler başlar.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
July 02, 2019, 06:01:02 PM

Aslında gerçekten önemli bir konu.Paramız eriyor hergün artacak umudu ile bekliyoruz.Bitxoin gibi bir ayda x2 yapar umudu var işte.Yapar mı yapmaz mı bilmiyorum.Bildiğim tek şey beklediğim.

Oracolcoin XOR         
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
July 02, 2019, 07:46:53 PM

Altcoinlerin ne olacağıni balina abiler bilir .
Eğer BTC miktarimiz  artsın diye düşünüp altcoinlere dalarlar ise ciddi bir altboga gelir yoksa daha çok bekleriz.

CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
July 03, 2019, 01:40:31 AM

Piyasayı etkileyebilecek bir çok ismin kendi yatırımlarına uygun yönlendirmeler yapacak açıklamalar yaptıklarını düşünüyorum ben artık. Bitcoine yatırım yapanlar altcoinlerin biteceğini söyleyerek piyasayı manipüle ediyor, X bi coine yatırım yapan başka biri X coini gündeme getiriyor. Artık her kesimden yatırım alan bu piyasada, kendi çıkarına uygun yorumların pek çoğunu öngörü ya da analiz olarak sunabiliyorlar. Bitcoinden yeterince nemalandıktan sonra altcoinlere geçiş yapıp altcoinleri pompalamaya başlarlar, ardından altlarda  yükseliş görebiliriz.
yusufmirza (OP)
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 03, 2019, 08:56:49 AM

Şu an düşüş devam ediyor.2018 ve 2019 yılı altcoinlerin ne kadar içi boş olduğunu gösterdi bize.Gerçek yatırımcıların neden sadece bitcoini tercih ettiğini tecrübe ederek para kaybederek insan öğreniyor zamanla.Altcoinlerde artış gelirse btc miktarını arttırıp insanlar altcoinden btc'ye geçiyor.Şu an ipler onların elinde.Ne zaman altcoinlere geçerlerse altcoinler çoşar.Yoksa iniş devam eder.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
July 03, 2019, 09:24:27 AM

Piyasayı bir trene benzetirsek bu trenin lokomotifi bitcoin vagonları da altcoinler oluyor bitcoin artmada  da altcoinler malesef artmaz şuan size bitcoinin fiyatı yüksekmiş gibi gelebilir ama 4k dolar dipden geldi bu noktaya geçen boğa da ise 2k dan 18k ya çıkmıştı. Bence bitcoin 20k yı geçmeden altlarda çok yüksek artışlar beklememeliyiz en azından benim yorumum böyle.
latolati
Jr. Member
*

Activity: 118

View Profile WWW
July 03, 2019, 11:38:00 AM

Altcoinlerin $btc’ye bağlı olarak yükselip düşmesi şahsım adına hiç sevindirici değil, altcoinlerin ne anlaşma yaparlarsa yapsın yada kendi mannietine geçerse geçsin $btc’nin düşüşü olursa marketing anlamında altcoinler ileri gitmekte zorlanıyor. Altlara geçtiğimizde $btc yükselmesi ile $btc bazında bakiyemiz azalmakta oluyor hep altlara umarım geçişler yapılır yüzümüz güler.

Neutro             ❱❱❱  More than a blockchain
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
July 03, 2019, 11:47:56 AM

Alt boğanın da zamanı gelecek ama o alt boğa gelmeden önce çer çöp coin/tokenlerin biraz ayıklanması lazım. Biraz daha delist lazım. Alt coinlere ve getirecekleri yeniliklere tekrar güven oluştuğu zaman onlarda da bol bol yükselenler olacak. Tabi hangilerinin yükselebileceğini bilebilmek...

Benim bu konuda tek tavsiyem, hiç bir coin/token'e kesinlikle duygusal-içten gelen hislerle yatırım yapıp beklemeyin. Eğer ekipte sıkıntı, roadmap de sıkıntı görürseniz oradan uzaklaşsanız iyi olur. Her proje bir risktir ve o riski iyi takip etmek gerekir bunu unutmayın. 2016'da uçacak kaçacak denilerek, deli yatırımlar toplayan, cmc de ilk 10- ilk 100 de takılan coin/tokenlere yatırım yapıp şimdi uzaklara bakanlardan olmayalım.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
July 03, 2019, 11:49:34 AM

Altcoinler eski tas eski hamam zaten millet ne kaybediyorsa altlar yüzüne kaybediyor ben bile 10 günde 500 usd kaybetmişim altlar yüzünden.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 03, 2019, 11:56:41 AM

altlar için bitcoin fiyatlanmasını beklemekten başka yapılabilecek bir şey yok maalesef. beklemeye her türlü devam.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
July 03, 2019, 12:02:14 PM

altlar yüzünden 1.2 btc erimiş durumdayım dolar olarak pek bi hareket yok
Sepetimdeki altcoinler :xlm, xvg, eth, etp, rvn, kmd, pundix
Kaardan zararım büyük ama sıkıntı etmiyorum elbet bi gün altlarda yükselecek.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 03, 2019, 12:46:59 PM

erimelerin bir süre daha yaşanacağını söylemek için kahin olmaya gerek yok faka beklenildiği taktirde eski yerlerinin de üzerine çıkacaklardır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: