Bitcoin Forum
July 04, 2024, 11:06:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 672 times)
KemalSayar
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
July 04, 2019, 11:01:15 PM

demek ki artık borsalara da dikkat edeceğiz.
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
July 05, 2019, 04:33:21 AM

Birkaç kez bountyden gelen tokenleri bozdurmak için kullanmıştım. Pek sorun yasamadim sadece bir tokenda deposit adresi acilmadi telegram kanalinda yazdim 5 kisi geri dondu birkaci da ether gonderin falan soyledi o zaman killanmistim ama borsadan munferit kendi basina harrketler demistim zaten borsa destek ekibi problemi kolayca halletmisti
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 05, 2019, 05:02:19 AM

Malum kuverit in airdrobu vardı ve bana da az bir miktar gelmişti. Dün forkdelta da baktım ve yerlerde fiyatı. Demek ki ekip zaten bu borsadan ötürü yara almış. Yakın zamanda kendisini toplayamaz gibime geliyor.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
July 05, 2019, 11:08:11 AM

2 gün uzak kaldım piyasadan . Kötü haberler dolmuş. İdaxın sahte hacim oluşturduğunu bilmeyen var mıydı? CMC nin bu işe el atması lazım sahte hacimli borsalar cmcden atılırsa düzelebilirler belki

btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
July 05, 2019, 11:34:20 AM

Arkadaşlar idax ieo olayında sahtekarlık yapıldı diye scam yaftası vurmak doğru değil xaten bunub yaptırımını ofisleri kapatılarak gördüler. şuanda bile deli gibi trade yapılıyor bu borsada ve 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorunda yaşamadım. Nu olaydan sonra daha dikkatli olacaklarını düşünüyorum ben.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
July 05, 2019, 07:02:05 PM

Arkadaşlar idax ieo olayında sahtekarlık yapıldı diye scam yaftası vurmak doğru değil xaten bunub yaptırımını ofisleri kapatılarak gördüler. şuanda bile deli gibi trade yapılıyor bu borsada ve 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorunda yaşamadım. Nu olaydan sonra daha dikkatli olacaklarını düşünüyorum ben.

Hocam daha dikkatli olması gereken onlar değil sizsiniz. Fake hacim kralı borsa, her şeyleri sahte. COO internet üzerindeki kişisel bilgilerini temizlemeye çalışmakla meşgul. Bence geç kalmadan kaçın.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
July 05, 2019, 07:15:36 PM

Aynen çoğu sahte hacim.Birilerinde patlayacak gibi.Bir banka batıyor dendiğinde ömrü en fazla bir ay olur.O yüzden aman dikkat.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Oracolcoin XOR         
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 05, 2019, 07:21:31 PM

Hocam daha dikkatli olması gereken onlar değil sizsiniz. Fake hacim kralı borsa, her şeyleri sahte. COO internet üzerindeki kişisel bilgilerini temizlemeye çalışmakla meşgul. Bence geç kalmadan kaçın.

Çok haklısın, bu arkadaşın attığı mesaj kabul dahi edilemez. Post kasmanın da bir adabı olmalı, insanları yanlış yönlendirerek post kasılmaz. Borsada trade yapılmıyor, sahte hacim var üstelik bu sahte hacim SEC'in belgesiyle kanıtlı.
KemalSayar
Newbie
*

View Profile
July 06, 2019, 08:30:23 AM

küçük borsalarda işlem yapmamaya özen göstermemiz lazım. hele ki yatırımlarımızı buralarda bırakmamamız çok önemli
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 06, 2019, 08:58:24 AM

Sec peşine düşmüş adamların hala borsayı aklamaya çalışanlar var. Sahte hacimin kralı yapılıyor. İeolarda topladık dedikleri paralarda sahte bunları borsadan kakalayabildiklerine kakaladılar o kadar.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
July 06, 2019, 09:32:39 AM

scam yaftası vurmak için daha ne yapmaları gerekiyor? banka hesaplarımızı boşaltmaları mı gerekiyor. yanlış anlamayın ama bu borsanın sahipleri bile böyle bir açıklama yapmak istemez. borsada parası bulunanlar topuklasın, işlem yapmak isteyenler ise hiç bulaşmasın.
herhangi bir borsa hakkında sadece scam dedikodusu çıktığı zaman bile dikkatli olmak gerekiyor.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 06, 2019, 12:51:34 PM

Vay be bayağı bir işlemim vardı bu borsada. Az bir bakiyem kalmış olabilir, hemen kurtulalım o zaman. Kimlik bilgilerimiz adamlarda, asıl tehlikeli olan durum bu. Cmc'de hala ilk 20'de görülüyor, ilginç.
KemalSayar
Newbie
*

View Profile
July 06, 2019, 01:42:11 PM

baktım da ben de hesap açmışım. Şimdi kimlik bilgilerimiz çalınacak demek...
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
July 06, 2019, 02:03:00 PM

Bende bu borsada kyc yapmıştım gitti desenize kimlik bilgileri bundan sonra kimlik bilgilerimi borsa dahi olsa atmıyacağım abi . adamlar birde coinmarketcapda ilk 10dalar hep bunlar bile böyle bir yolsuzluğa gidebiliyorlarsa diğer borsalar bizlere neler yapmaz. Paranızı çekebiliyorsanız çekin voleyi vurup kaçabilirler.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
July 06, 2019, 02:52:43 PM

İlginç yazılanşar ama bakıyorum site gayet normal bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor hatta para çekiliyor yatırılıyor bu nasıl iş  şimdi.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
July 07, 2019, 05:36:20 PM

Piyasanın işleyişini aksatan ve gelişmelere açık olan projelerin de yeterince değer kazanmamasına neden olan bu gelişmeler fena oluyor.

kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
July 07, 2019, 05:42:31 PM

isme bakarmısın arkadaş idax aynen idexin çin versiyonu gibi sadece bir harf değiştirerek yatırımcıların dikkatini çekmeye çalışıyorlar.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
July 07, 2019, 07:22:49 PM

Konu hortlayınca bakayım dedim kapanmış mı borsa.Borsa şakır şakır işlemlere devam ediyormuş.Dikkati elden bırakmamak lazım.Ne zaman ne olacağı belli olmaz.

Oracolcoin XOR         
heyhat
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
July 07, 2019, 07:45:54 PM

Olayı özet geçiyorum.
...

Migranet.io : Bilgi gelince güncelleyeceğim

...

Migranet adminleri de IDAX'ın güvenirliği kanıtlanana kadar sadece hotbit kullanın diyor.  

https://t.me/migranet/15912

Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 07, 2019, 08:03:29 PM

Olayı özet geçiyorum.
...

Migranet.io : Bilgi gelince güncelleyeceğim

...

Migranet adminleri de IDAX'ın güvenirliği kanıtlanana kadar sadece hotbit kullanın diyor. 

https://t.me/migranet/15912

Hotbit aynı IDAX gibi tamamen sahte hacim kullanan bir borsadır, onların da IDAX gibi kaçmayacaklarının hiçbir garantisi yok.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: