Bitcoin Forum
June 30, 2024, 10:50:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Grafik Ustası: BTC’de Yeni Bir Sıçrama Yakında!  (Read 154 times)
latolati (OP)
Jr. Member
*

Activity: 118
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2019, 11:19:46 AM

Bitcoin (BTC)’in volatilitesinin, geçen hafta boyunca büyük artışların ve fiyat düşüşlerinin ardından geri döndüğü görülüyor. Peki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolar şimdi kartlarda olabilir mi?

Grafik Ustası: Bitcoin yeni bir rallinin yolda olduğunu gösteriyor
Bitcoin, bu hafta görülen fiyattaki keskin düşüşün ardından düzeltilmiş görünüyor. Bitcoin, bir kaç gün içinde %30’luk bir düşüş görerek 9.700 dolara düştü. Fiyat o zamandan beri yaklaşık %20’lik bir artışla 11.400 doları aştı. Dramatik toparlanma analistler tarafından tahmin edilenden çok daha hızlı olmuş gibi görünüyor.  Kripto yatırımcıları BTC’nin düşme hızına şaşırdılar ve bir hafta içinde çok büyük oranda dalgalanma gören Bitcoin kısa sürede toparlandı.

Artık tüm gözler, yılın en yüksek seviyesini yeniden test etmek ve potansiyel olarak yeni bir yılın en yüksek seviyesine ulaşmak için BTC rallisinde. CNBC’nin Fast Money programının “Grafik Ustası” olarak da bilinen Carter Worth, Bitcoin’in son geri çekilişinin yatırımcılara long pozisyon alam şansı verdiğini söylüyor. Carter Worth’a göre, Bitcoin üç kez zıplayan ve dördüncü bir sıçramanın yolda olduğunu gösteren düzenli bir trend çizgisi izliyor.

Carter Worth: Geri çekilmeler devam eden boğa koşularının olağan aşamaları
Grafik Ustası olarak da bilinen Carter Worth konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitci.Com
İYİ TANIMLANMIŞ BİR TREND ÇİZGİSİ VAR VE BİTCOİN BU TREND ÇİZGİSİNİ TEKRAR TEKRAR BULUYOR. VE SON ZAMANLARDA GERÇEKLEŞEN SATIŞ BASKISI -BU DÖRT SEANSLIK BİR SATIŞ- %30’LUK BİR ÇUKURLA ZİRVEYE ULAŞTI… EN DÜŞÜK SEVİYELER, ARALIK AYINDAKİ SEVİYELERDİR. BİTCOİN GÜÇLÜ BİR GERİ DÖNÜŞ YAPACAK, EĞER HALA BİTCOİN’DE LONG POZİSYONDA DEĞİLSENİZ, BUNUN LONG POZİSYON ALMA FIRSATI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

Carter Worth, Bitcoin’in yaklaşık 14.000 dolarlık seviyede görülen geri çekilmesinin lider kripto paranın sağlıklı bir yörüngede ilerlemesini sağlamanın anahtarı olduğunu söylüyor. Carter Worth konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GERİ ÇEKMELERİ SEVİYORUM. BENCE BU BOĞA KOŞUSUNUN ANAHTARI. GERİ ÇEKİLMELER ASLINDA DEVAM EDEN BOĞA KOŞULARININ OLAĞAN AŞAMALARI. ÇÜNKÜ İNSANLARI ŞAŞIRTIYORSUNUZ. AYRICA KESKİN YÜKSELİŞLER GERİ ÇEKİLMELERİ DESTEKLİYOR.

https://kriptokoin.com/bitcoin-grafik-ustasi-btcde-yeni-bir-sicrama-yakinda/

Neutro             ❱❱❱  More than a blockchain
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
July 06, 2019, 05:20:07 PM

Bitcoin gidecek ama bizi ne kadar bekletecek bilemiyorum. Ben asıl ykselişini hala 2020 yılı ortalarında yapacağını ve 2019 yılında en fazla 15k -16k seviyelerinde devam edeceğini düşünüyorum.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
July 06, 2019, 06:29:07 PM

Bence de bir sıçrama yakın ve o sıçramadan korkuyorum açıkçası Smiley Bir daha sıçradığında elimizde hiç BTC kalmayacak sanırım. O kadar çok eridi ki BTC miktarlarımız...
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
July 06, 2019, 11:02:36 PM

Umarım yakındadır çünkü şu anki görüntü hiç öyle bir anlam vermiyor. Tabi Bitcoin'in ne zaman ne yapacağını kestirmek kolay değil. Belki şu anki seviyelerinde kalmaya devam edecek uzun bir süre ya da belki de yakın zamanda sıçrama yapacak.

zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
July 08, 2019, 05:02:41 PM

Kesinlikle düzenli bir geri çekilme ve sıçrama grafiği var yakın zamanda ise 13900 usd rekor seviyesini yeniden test edeceğini göstere göstere ilerliyor.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
July 09, 2019, 09:11:44 AM

Gösterdi zaten göstereceğini yine, ezdi geçti anasını satıyım, artık gerçekten bunalttı, artık nereye kadar yükselecekse yükselsin de şu altları bir rahat bıraksın ya üstünden geçti yine piyasanın, valla bitcoin yükselişine bu kadar uyuz olabileceğimi hiç düşünmemiştim bu zamana kadar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: