Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:59:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Binance'nin ieo lari da BAYDI artık  (Read 876 times)
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
August 01, 2019, 05:00:43 PM

ne yapalım yanni şimdi, para kazanma imkan ihtimalimiz varken binance ieolarına trip mi atalım? küselim mi?

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 01, 2019, 06:01:41 PM

Belki ieo muhabbeti olmasa altcoin boğası daha çabuk gelebilir. Wink ieosunda 800 bin jilet tren bahsediliyor. Balinalar da bnb tutup ieo nun çok karlı olduğunu bildiği için buralarda takılıyordur. Olmasa alt boğa daha çabuk gelir gibi. Mesela pundix ile CZ nin ilişkisini bilmeyen yoktur. Şuan da pundix 5-6 arasında gidip geliyor. İeo lar ile ilgilenmese belki de çoktan el atardı.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
August 01, 2019, 06:53:02 PM

Valla şu anda altcoinlerde tam bir kıyım yaşanıyor,  %10-20 düşen bir sürü altcoin var,   bence çok fazla risk almamak gerekiyor bu süreçte riski biraz daha azaltmak gerekiyor
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 01, 2019, 07:30:56 PM

Zamanında Bnb stoklayanlar ve Ieo olayına girenler dehşet para kırdı burda.. Bnb almayanlar ise şokta..Açıkçası ico sürecini de bitirdi binance.Tek hakim binance oldu piyasada.Rekabet kalmadı.Aynı zamanda piyasanın da dengesi bozuldu..Bu işin sonu ne olacak merak ediyorum...

▔▔▔▔▔
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
August 01, 2019, 09:05:59 PM

Kar marjı azalsa da IEO'su yapılan token hala borsaya açıldığında 3-5x yapıyor. Bu trend bitinceye kadar bence bundan faydalanmak lazım, zira çok temiz para bırakıyor.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 02, 2019, 07:29:44 AM

Dün CZ yine altboga koşusu olacak mutlaka yazmış. Bende altına şu ieo işine ara verde altcoinlere bir balina gibi tarzında bir cevap attım. Umarım görmüştür😀😀😀

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 02, 2019, 09:48:04 AM

ieo olayı daha uzun süre devam edecektir daha başlayalı ne kadar oldu ki sanki. yapılması gereken yine beklemek sadece.

Silica NeXus                 
huseyin15 (OP)
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 02, 2019, 09:31:36 PM

ieo olayı daha uzun süre devam edecektir daha başlayalı ne kadar oldu ki sanki. yapılması gereken yine beklemek sadece.

Devam edebilir hocam ona lafım yok. Aklıma yatmayan nokta şu; bnb yi elinde tutuyorsun. Eğer olurda bilet çıkarsa trade e açılınca iyi yerden satıp kar edilir. Ama çıkmaz ise ustune birde bnb geri gelirse o zaman zarar artıyor.
Mesela bu wink uzun vade belki birşey yakar ama x15 bekleyenler vs vardı. Bilmiyorum kaçı gördü. Benim iri mantığı aklıma hiç yatmıyor doğrusu. Kazanan arkadaşlari tebrik ederim
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
September 08, 2019, 01:34:34 PM

Valla inşallah daha da bayar. Tamam bazen ben de sinir oluyorum katılamayınca özellikle ama şimdilik piyasayı bunlar ayakta tutuyor.

Silica NeXus                 
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
September 08, 2019, 04:16:23 PM

Binancenin son ieo su işin rengini belli edecek bence. Bu olacak ieo da mutlaka bilet çıkan ve trade eden kişiler birşey kazanmali ki millet bnb hold Edip ieo ya katılsın. Son iki ieo kesinlikle fos çıktı. Bu son olacak ieo yu katilmasam bile merakla bekliyorum.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
September 12, 2019, 12:02:27 AM

Binancenin son ieo su işin rengini belli edecek bence. Bu olacak ieo da mutlaka bilet çıkan ve trade eden kişiler birşey kazanmali ki millet bnb hold Edip ieo ya katılsın. Son iki ieo kesinlikle fos çıktı. Bu son olacak ieo yu katilmasam bile merakla bekliyorum.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Önümüzdeki ilk IEO eğer beklentileri yine karşılamazsa, bu hem IEO furyasına, hem de BNB fiyatına darbe vuracaktır. Bu sebepten dolayı cüce, bence bu işe özellikle el atıp şahlanmasını sağlayabilir.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 15, 2019, 01:42:44 PM

ieodan kazanamayan veya kazandığından tatmin olmayanlar söylüyordur bence bunu. bounty bitmiş, altlar çöp ama üç beş bir şeyler aldık en azından ieo ile.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: