Bitcoin Forum
May 25, 2024, 07:31:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: biri de demiyor ki bu kadar para toplandı hani nerde çalışan proje ?  (Read 626 times)
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
July 11, 2019, 11:58:05 AM

Diyen çok ama ortada cevabı yok. Herkes aynı soruyu sorup cevap da alamayınca ortalık böyle kan gölüne dönüverir.

2020 ortalarına kadar da gerçek anlamda bir ayağa kalkış beklemiyorum. 2018 in yaraları 1-2 yılda sarılacak yaralar değil, çok ağır yaralar var.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 11, 2019, 02:37:58 PM

genelinin topladığı parayı yediği bir gerçek aslında. biz şanslı olup vurgun yapmayanları seçmeye çalışıyoruz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
July 11, 2019, 03:16:01 PM

2017 de herkesin dilinde stratis ve waves vardı şimdi adını anan yok Cheesy
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
July 11, 2019, 03:36:33 PM

hemen hemen her coin büyük düşüşler yaşadığı için yaşanan düşüşten sonra bir coini hedef almak doğru olmaz. sadece o değil hepsi düştü.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
July 11, 2019, 03:41:52 PM

Çoğu sahtekardı zaten bu belliydi, millet birbirini düdüklemeye çalıştı, kim kimden ne koparırsa, bunların içerisinde iş yapan gerçekten çalışan proje bir elin parmağını geçmez. Zaten bu sebepten ayı piyasası bu kadar uzun sürdü, millet hep paralarını çekti piyasadan.
Mauser 98
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 69

View Profile
July 11, 2019, 03:47:34 PM
Last edit: July 11, 2019, 04:28:55 PM by Mauser 98

2017 de herkesin dilinde stratis ve waves vardı şimdi adını anan yok

Omni, 2013 yılında ilk Initial Coin Offering'i düzenlemişti ardından Ethereum akıllı sözleşmeler ile bu piyasaya demirini attı. Yukarıda adı geçen kripto paralar Ethereum'un taklidi olmaktan öteye gidemedi dolayısıyla adlarının anılmaması çok normal. Bu saatten sonra taklit coinler yerine ilkleri gerçekleştirenlere yönelmek gerekiyor. Son zamanlarda MimbleWimble teknolojisi ön planda olduğu için Grin enflasyondan sonra alınabilir.

çalışan proje mi... adamlar bir android IOS uygulaması yazmayı bile maharet sanıp roadmap'arına ekliyorlar ne çalışması

Bir çok coin para topladıktan sonra iOS ve Android yazılımları freelancer çalışanlara yaptırıyor. Bunu marifet gibi eklemeleri bana da çok samimiyetsiz geliyor.

cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 11, 2019, 03:56:44 PM

İşin detayını bilmediğimiz için yol haritalarını uzun mu kısa mı tutuyorlar bilmiyoruz ama bence çoğu proje bilerek uzun tutuyor ve vurup kaçma hep akıllarının bir köşesinde. Diğer yandan çalışan hara pigzbe gibi projeler de var. Tabi borsalar da. Bu yüzden borsa icosuna yatırım yapmak veya bountysine katılmak daha makul geliyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
July 11, 2019, 07:59:51 PM

Nadirende olsa güzel işler yapıp iyi borsalarda hacimli bir şekilde trade yapılan projeler var ancak tabi bu oran %2 ya var ya yok. Piyasadaki para çok dağınık durımda proje sayısı 3 bini geçmiş durımda bakalım sonu ne olacak.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 12, 2019, 03:23:03 PM

ya ben o stratisin var ya ta aq ....mal bi ekibi var.insan gibi bişey sorduk twitterdan cevap bile vermediler uyduruk bi cüzdan yapmışlar.onun hakkında sormuştum..fiyatı çakıldı da çakıldı zaten.çinli birşey strat üzerinde ico yapacaktı onu da yaptı mı yapmadı hiçbir yerde duyamadık.neyse 300 tl gibi bir rakam tutarında strat almıştım biraz zararla sattım çıktım bi bok olmaz bundan dedim.btc 20k olduğu zaman satmadık piç oldu fiyatı ondan sonra sattık...bunun yapacağı işi çok daha iyisini blockchain 4.0 diye yeni nesil zincirler yapacak onları araştırmak lazım

waves de ayrıca bir balon smartcontract falan diyorlardı bi aralar günaydın be anam uyan da balığa gidelim  Grin
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
July 12, 2019, 09:11:23 PM

Sağda solda yiyorlar paraları, geçen yılın yazında ergen hintlilerin çıkardığı low cap tokenler bile 300-500 etherlik hardcaplerini yapıyordu. Piyasada her şey şova döndü kim marketing alanında daha başarılıysa o çalışmayan projesini daha yüce gösterip uçuruyor haliyle.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 13, 2019, 11:07:40 AM

ya ben o stratisin var ya ta aq ....mal bi ekibi var.insan gibi bişey sorduk twitterdan cevap bile vermediler uyduruk bi cüzdan yapmışlar.onun hakkında sormuştum..fiyatı çakıldı da çakıldı zaten.çinli birşey strat üzerinde ico yapacaktı onu da yaptı mı yapmadı hiçbir yerde duyamadık.neyse 300 tl gibi bir rakam tutarında strat almıştım biraz zararla sattım çıktım bi bok olmaz bundan dedim.btc 20k olduğu zaman satmadık piç oldu fiyatı ondan sonra sattık...bunun yapacağı işi çok daha iyisini blockchain 4.0 diye yeni nesil zincirler yapacak onları araştırmak lazım

waves de ayrıca bir balon smartcontract falan diyorlardı bi aralar günaydın be anam uyan da balığa gidelim  Grin

2017 mayıs ayında piyasada yeni takıldığım için bu strat ile STR yi çok karıştırıyorfum. O zamanlar özellikle strat çok popülerdi. Benim arkadaş aldı ve hala elinde duruyor. Artık bir daha bu coinler çok yükselir mi? Hiç zannetmiyorum...
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
July 14, 2019, 04:06:32 PM

işte bu yüzden her şeye atlamamak gerekiyor zaten. mümkün mertebe ilk 20 coinde kalmalı diğerlerinin varsa bountysi.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
July 14, 2019, 04:10:38 PM

Aynen oyle ya o kadar para toplaniyor ve projelerden dogru duzgun bir sey cikmadi henuz insanlarin faydalarina falan. Katiliyorum.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 15, 2019, 12:24:38 PM

Piyasada birçok kripto para mevcut geçen sene yüzlerce ico yapıldı hangi biri başarılı oldu en fazla 3 ya da 5 tanesi gerisi diplerde dolaşıyor çünkü proje yönetimi için önemli olan para toplamaktı projenin geleceği umurlarında değil.

yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
July 16, 2019, 12:18:53 PM

parayı vuran tüyüyor yeterince vuramayan da yeterince vurabilmek için beklemeye devam ediyordur.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 16, 2019, 04:21:57 PM

Ico furyasında birçok işe yaramaz insan bir araya gelip proje/ Ico adı altında milletten çatır çutur para topladılar. O binlerce dolar nerede ve ne için kullanıldı bilen yok. Icoların yarıdan fazlası kendi kendine unutulup gitti, çoğu ekibin yaptığı tek çalışma egzotik bir yerde tatil yapmaktan ibaretti Grin Geçmiş olsun ne diyelim, bu örnekler bitmez.
alisayin
Jr. Member
*

Activity: 47

View Profile WWW
July 16, 2019, 07:17:04 PM

Proje falan hep hayal satıyorlar.Şöyle olursa böyle oluruz falan.Kar gördüm mü arkana bile bakmadan kaçacaksın.Yoksa düşünce paramı kurtarayım diye beklerken dibe daha çok yaklaşırsın.Sonra bir bakmışsın elde sıfır kalmış.
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
July 16, 2019, 08:36:23 PM

Parayı artık borsalar yiyor. Adam fake olarak para toplamış gösteriyor. Aldığı paraya bakıyor. Kimsenin umrunda değil blockchain falan herkes kazandıgına bakıyor maalesef

cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 28, 2019, 02:28:36 PM

Hocam çok fazla proje var ürünü olan çalışan sistemi olan. Biraz araştırsanız düşündüğünüzden çok daha fazlası olduğunu görürsünüz. Moozicore pigzbe birkaç madencilik coini örnek mesela

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
July 28, 2019, 03:05:51 PM

Zaten yeterince olmadığı için ICO devri neredeyse bitmiş durumda, buna çare olarak da IEO çıkardılar ama onun da ömrü uzun olmayacak gibi. Daha güvenli bir sistem bulunana kadar sanırım daha çok yolumuz var.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: