Bitcoin Forum
May 06, 2024, 06:55:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: 🎯 WINk (WIN) 🎲 / 🔊 Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma 🚀  (Read 4220 times)
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
July 19, 2019, 12:59:56 PM

Bu zamana kadar bir türlü katılamadım, bundan sonra da katılmak istiyorum ama gerçekten o kadar bnb alacak param yok. Bir şekilde para çıkarabilirsem mutlaka şansımı deneyeceğim çünkü kaybedecek bir şey yok.
1714978505
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714978505
Reply with quote  #2

1714978505
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 19, 2019, 01:11:35 PM
Last edit: July 30, 2019, 01:37:07 AM by Matthias9515

Hükümet kurumları spekülatörler gibi çalışıyor adeta helal olsun aq :|
Piyasa fiyatladı ama baktı olmuyor tekrar toparladı inşallah.

İEO'da 60 dolar bilet başı yatırım olacağını tahmin ediyorum.
Hard cap'ta aynı kalıcak olursa muhtemelen bir şey değişmeyecek.
Sadece yatırımı daha fazla insana dağıtmış olacaklardır.

Doğrusu da bu zaten. Çekilişte şaibe olduğunu düşünenleri en azından 1 biletle susturacaklar Cheesy 9. ieo ilginç olacak gibi duruyor, 30 gün bnb tutma şartını çoğu küçük yatırımcı gerçekleştirmez diye düşünüyorum.

Biletin hesaplaması konusunda çok yanlış düşünenler var. Önceki IEO’da 1 bilete %11 ihtimal varken, bu IEO’da bilet sayısı 5 katına çıkarıldığı için 1 biletin tutma ihtimali maksimum %2 olucak. Benim tahminim %1.55 falan olur. 50 bnb ile katilan adamin şansı tahmini %7.5 olacak. İşin güzel tarafi 30 gün olacak hold süresi yeri gelir 60 gün, 90 gün olur. O zaman katilimci sayisi azalır biz de çatır çatır BNB kitleriz.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 19, 2019, 02:34:45 PM

Bloomberg’in haberine göre, ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC), kripto para türev borsası BitMEX’in ABD’li kullanıcıların platformunda işlem yapmasına izin vererek kuralları çiğneyip çiğnemediğini araştırıyor.

Anonim kaynaklara dayandırılan haberde incelemenin aylar sürebileceği belirtiliyor.

Bunların anasını sikicem ama en sonunda.

Alt tarafı hukuka uygun mu değil mi bak siktir git.

Neymiş soruşturma aylar sürebilirmiş, siktir. 2 satır kanun okuyacaksin amk madem yasak ne bugüne kadar bekledin.

Mt. Gox olayini yillarca sürdürdüler yok 160k btc satacaz, yok dolar 5 katini verecez yok mt gox acik arttirmayla satilacak. Geçen bitcoin başı 900 dolar teklif etmişler, sikerim yapacağı işi bunların

Tether olayı yillarca sürdü. ETF de yıllarca sürüyor. Bu orospu çocuğu ABD piyasayi pompolayıp sonra FUD mu salıyor? Anlamadım neyin derdi, aylarca neyi sorguluyosunuz aq

güzel yazdın mathi   valla burdan bi fud çıkarır bunlar 6 ay çöküş ..mtgox gibi bişey yaparlar.bitmex in btcleri satılacak falan diye bi yalan da uydururlar hoop btc olmuş sana 5k  Grin mesela yani.btc yi dizginlemek için fomocuları uzak tutmak için her boku deneyecekler galiba. böyle böyle boğa nah gelir   Huh
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
July 19, 2019, 07:29:42 PM

yine yeniden bilet çıkmayanların ağlamalarına maruz kalacağımız ieo olacaktır. umarım geçen ieo gibi bir kar bırakır bu da.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
July 19, 2019, 10:26:16 PM

Yeni bilet stili çok daha iyi oldu, ben bir ay hold süresinin bile çok az olduğunu ve Binance'nin ileride bu süreyi daha da yükselteceğine inanıyorum.

Bu pazar yeni IEO gelmezse, önümüzdeki cuma/pazar günü kesinlikle IEO geliyor üstelik geriye dönük snapshot da alınacak bu sayede IEO trendi farklı bir doruk noktasına ulaşacak.

Bloomberg’in haberine göre, ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC), kripto para türev borsası BitMEX’in ABD’li kullanıcıların platformunda işlem yapmasına izin vererek kuralları çiğneyip çiğnemediğini araştırıyor.

Anonim kaynaklara dayandırılan haberde incelemenin aylar sürebileceği belirtiliyor.

Bunların anasını sikicem ama en sonunda.

Alt tarafı hukuka uygun mu değil mi bak siktir git.

Neymiş soruşturma aylar sürebilirmiş, siktir. 2 satır kanun okuyacaksin amk madem yasak ne bugüne kadar bekledin.

Mt. Gox olayini yillarca sürdürdüler yok 160k btc satacaz, yok dolar 5 katini verecez yok mt gox acik arttirmayla satilacak. Geçen bitcoin başı 900 dolar teklif etmişler, sikerim yapacağı işi bunların

Tether olayı yillarca sürdü. ETF de yıllarca sürüyor. Bu orospu çocuğu ABD piyasayi pompalayıp sonra FUD mu salıyor? Anlamadım neyin derdi, aylarca neyi sorguluyosunuz aq

Ben de anlamıyorum bu olayı, kedinin avıyla oynadığı gibi piyasa ile oynamaya çalışıyorlar.
micalith
Hero Member

Activity: 894
Merit: 501

View Profile
July 19, 2019, 11:35:23 PM

Hükümet kurumları spekülatörler gibi çalışıyor adeta helal olsun aq :|
Piyasa fiyatladı ama baktı olmuyor tekrar toparladı inşallah.

İEO'da 60 dolar bilet başı yatırım olacağını tahmin ediyorum.
Hard cap'ta aynı kalıcak olursa muhtemelen bir şey değişmeyecek.
Sadece yatırımı daha fazla insana dağıtmış olacaklardır.

Doğrusu da bu zaten. Çekilişte şaibe olduğunu düşünenleri en azından 1 biletle susturacaklar Cheesy 9. ieo ilginç olacak gibi duruyor, 30 gün bnb tutma şartını çoğu küçük yatırımcı gerçekleştirmez diye düşünüyorum.

Bilet olayı konusunda çok yanlış düşünenler var.

Geçen IEO’da 1 bilete %11 ihtimal varken, bu IEO’da bilet sayısı 5 katına çıkarıldığı için 1 biletin tutma ihtimali maksimum %2 olucak. Benim tahminim %1.55 falan olur. 50 bnb ile katilan adamin şansı tahmini %7.5 olacak.

İşin güzel tarafi 30 gün olacak hold süresi yeri gelir 60 gün, 90 gün olur. O zaman katilimci sayisi azalır biz de çatır çatır bnb kitleriz.

Bu oran yeterli, sonuçta herkese çıkarsa kimse borsadan satın almaz ve yapılan ieo’nun bir cazibesi kalmaz. Trendin sürmesi için ayni sistem devam..
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 20, 2019, 07:26:11 AM

Bu oran yeterli, sonuçta herkese çıkarsa kimse borsadan satın almaz ve yapılan ieo’nun bir cazibesi kalmaz. Trendin sürmesi için ayni sistem devam..

Aynen sonuçta hype'ın en önemli ayağı borsadan alanlar. Onlar sayesinde cazip oluyor. Tabi onlarında borsadan almak için iyi sebebleri var Smiley Kar etmek için alıyor alanda satanda memnun ne güzel değil mi?

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
suatranc
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
July 20, 2019, 08:38:12 AM

bilet sayısını arttırmak için diğer tokenları bnb'ye çevirip çevirmeme konusunda tereddüt yaşayan var mı benim gibi?

misal 1 yıldır nano tutuyorum elimde ama bu 1 hafta bunları bnb'ye çeksem ve şans tam o sırada altlara boğa gelirse eğer? ha keza bnb'in uzun vadede her zaman değerli olacağını da düşünüyorum tabi.

siz neler yaptınız, bakiyenizin kaçta kaçı bnb?
bende şu an % 25 bnb % 25 btc ve % 50 diğer altlar (eth, ltc, nano, egt, qtum, bcash)
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 20, 2019, 08:43:26 AM

bilet sayısını arttırmak için diğer tokenları bnb'ye çevirip çevirmeme konusunda tereddüt yaşayan var mı benim gibi?

misal 1 yıldır nano tutuyorum elimde ama bu 1 hafta bunları bnb'ye çeksem ve şans tam o sırada altlara boğa gelirse eğer? ha keza bnb'in uzun vadede her zaman değerli olacağını da düşünüyorum tabi.

bende şu an % 25 bnb % 25 btc ve % 50 diğer altlar (eth, ltc, nano, egt, qtum, bcash)

uzun vade düşünüyorsanız , hiç durmayın bnb ye geçin.
yok kısa vade düşünüyorsanız ne olacağını kimse bilemez.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 20, 2019, 09:00:05 AM

Bu bilet olayı en çok bnb ye yarar. Zaten bnb tutan kişi, bnb den kar edeceğini düşünerek girerse daha nantikli olur. Zira bilet çıkma ihtimali çok düşük. Erd de gördük ki çok az kişiye bilet çıktı.

El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 20, 2019, 09:00:29 AM

%100 bnb'deyim bende. Bütün cüzdanlarımdaki kırıl kırçık ne var hepsini bozup bnb yaptım.
Miningten gelen eth'yi, icodan aldığım nash ve tezosları, ufak tefek tokenlerı yani her şeyi.
Herkes gibi benim de tek amacım elimdeki bnb sayısını artırmak. 100 dolar bandına gelmeden önce...

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 20, 2019, 10:02:59 AM

Bakalım Cz bu olayı nereye kadar götübilecek. Ben çok uzun soluklu olacağını sanmıyorum özellikle bnb düşüş falan yaşar bir de ieodan gelen karla zarar karşılanmazsa bundan sonrası için sıkıntılı süreç başlar.
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 20, 2019, 12:26:55 PM

Bakalım Cz bu olayı nereye kadar götübilecek. Ben çok uzun soluklu olacağını sanmıyorum özellikle bnb düşüş falan yaşar bir de ieodan gelen karla zarar karşılanmazsa bundan sonrası için sıkıntılı süreç başlar.

O yüzden ben mümkün mertebe alıp satmaya çalışacam bu süreç içerisinde çok dalgalanmalar olacağına eminim. Snapshoot saati de belli ne de olsa, elimi tutan yok. Bakalım toparlayacak mıyız

miller14
Member
**

Activity: 602

View Profile
July 20, 2019, 03:15:48 PM

Vay vay vay paylasim bir kere cok faydali olmus tesekkir ederiz bu bilgileri paylastigi icin arkadasa. Ote yandan bu ieolar sonucunda piyasa epey yol alacaktir demedi demeyin.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
July 20, 2019, 08:50:22 PM

neden bu insanlar illa ki ya yok sürmez biter diye felaket tellallığı yapıyor bir türlü anlayamıyorum ben bunu.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
July 20, 2019, 08:56:14 PM

Binance kendi geliştirmeye devam ederken, projelere de destek vermeye devam ediyor. IEO işinde baya projeleri destekledi. Tabi bu arada kesinlikle emeğinin karşılığını da almış olmaları lazım ki böyle bir şey yapsınlar. Umarım başka borsalarda IEO olayını benimserler. Fakat bu IEO olayı geldi diye umarım Binance güvenliği elden bırakmaz.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
July 20, 2019, 10:08:27 PM

Bu yılın trendine uygun olarak BNBler hazır ve yeni bir IEO için hazırlığım tamam. Yeni kuralların genelimiz için çok daha adil olduğunu düşünüyorum, bilet sayısı artsın diye yüzlerce BNB tutmak pekte mantıklı değildi. 50-200 BNB arasındaki yeni bilet sayısı dağılımı gayet mantıklı olmuş bu sefer, önceki IEOlarda 50 BNB 1 bilet 200 BNB 2 bilet şeklindeki oran farkı bana abartılı gelmişti, şu an katılmakve şansını değerlendirmek isteyen için asgari 50 BNB ve 5 bilet talebi yapabilecek olması gayet uygun.
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
July 20, 2019, 10:36:09 PM

Bir projenin kabul görmesi neredeyse tamamen binance'a bağlandı. Bunu tehlikeli buluyorum ne olursa olsun. Bir piyasa yapıcısının bu kadar güçlenmesi zararın da o kadar büyümesi anlamına gelir.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 21, 2019, 06:25:11 AM

50 ve 200 bnb tutana farklı oranda bilet verilmesi inanılmaz adaletsizdi ve bir sürü yeni kyc li hesap açmamıza sebeb oldu. Bunu kaldırmaları iyi oldu. Çok zorlayıcı bir kuraldı bu

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
suatranc
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
July 21, 2019, 10:10:20 AM

uzun vade düşünüyorsanız , hiç durmayın bnb ye geçin.
yok kısa vade düşünüyorsanız ne olacağını kimse bilemez.

%100 bnb'deyim bende. Bütün cüzdanlarımdaki kırıl kırçık ne var hepsini bozup bnb yaptım.
Miningten gelen eth'yi, icodan aldığım nash ve tezosları, ufak tefek tokenlerı yani her şeyi.
Herkes gibi benim de tek amacım elimdeki bnb sayısını artırmak. 100 dolar bandına gelmeden önce...

%50 bnb'ye geçtim. litecoin'in halving olayı varken onları bozmak istemiyorum ama eldekilerinin tamamıyla 250 bnb'ye geçmemek için de zor duruyorum.
kararsızlık kötü.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: