Bitcoin Forum
May 17, 2024, 01:46:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: 🎯 WINk (WIN) 🎲 / 🔊 Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma 🚀  (Read 4220 times)
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 01, 2019, 09:40:42 AM

Listelenme 50 dakika sonra başlıyor. Binance 5 sata kadar toplama sözü vermiş deniyor telegram guruplarında. Yani bilgi doğru olmasa bile bu cümlenin bile hype etkisi var. Ben hala kararsızım ilk dakika satmak mı yoksa daha fazla toplamak mı bilemedim şimdi.

Kucoin haberi de daha listelenmeden gelmesi çok önemli. Ayrıca ilk dolaşacak arz sadece ieo'cuların aldıkları olacak nerdeyse. Buda önemli.

Benim zaten baya hesapta dağıtık. İlk dakka hepsine girip satmak imkansız. Buda ilk dakikalarda arzı çok çok kısacak. Yani almak isteyenler kapışacak ve fiyat merdiven etkisi yapacak.

Not: Bir çok sebebten dolayı herkesin bnb paritesine yoğunlaşacağını düşünüyorum.

Telegram gruplarında 5 sata kadar toplayacak deyip ye binance elinde kalanlari yavaş yavaş kakalayabilir millete. Netice de telegram grupları hiç güvenilir değil.
Herşey belli olur. Kazık yiyen ağlayarak gider kazanan bir daha ki ieo yu iple çeker.

RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
August 01, 2019, 09:48:55 AM
Merited by El-Cezeri (1)

nihat hoca'ya, coin ile alinan kurbanlik caiz midir sorusu cikti mi hic? bilen var mi? Smiley

Ben bunu sormuştum birine zekat verilir mi coin olarak diye.
Direk harcanabileceği, paraya çevrilebildiği için zekat olarak verilebilir.
Altın gibi yani...
Birde şu var; Zekat ihtiyaç sahibine verildiği için, coini alıp hold yapacak kadar durumu olana zaten zekat verilmez. Smiley

Bu muhabbeti imam bir arkadaşımla yaptım. Saolsun oda araştırdı kendince yorumladı coinde olsa altında olsa gümüşte veya fındık fıstık olarakda düşünebilirsin borsada alımı satımı yapılan bir emtiya oldugu için zekat verilmesinde sadaka verilmesinde veya bagış yapılmasında herhangi bir ters unsur görülmemktedir.

Sonuçta adamların yaptıkları işe coin alarak hissedar oluyoruz. Ama İslamda şöyle bir durumda vardır eğer ortak oldugun iş islama aykırı olan haram bir kazanç ise ( mesela ortak oluyorsun ama adamlar dolandırıcı uyuşturucu satıcısı kadın satıyor gibi.....) ve sen bunu bile bile bu parayı alıp kullanıyorsan bu haramdır. Kendin yapıp yapmaman önemli değildir bilmen yeterli.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 01, 2019, 09:50:08 AM
Last edit: August 01, 2019, 10:09:51 AM by Matthias9515

Listelenme 50 dakika sonra başlıyor. Binance 5 sata kadar toplama sözü vermiş deniyor telegram guruplarında. Yani bilgi doğru olmasa bile bu cümlenin bile hype etkisi var. Ben hala kararsızım ilk dakika satmak mı yoksa daha fazla toplamak mı bilemedim şimdi.

Kucoin haberi de daha listelenmeden gelmesi çok önemli. Ayrıca ilk dolaşacak arz sadece ieo'cuların aldıkları olacak nerdeyse. Buda önemli.

Benim zaten baya hesapta dağıtık. İlk dakka hepsine girip satmak imkansız. Buda ilk dakikalarda arzı çok çok kısacak. Yani almak isteyenler kapışacak ve fiyat merdiven etkisi yapacak.

Not: Bir çok sebebten dolayı herkesin bnb paritesine yoğunlaşacağını düşünüyorum.

Hocam, bilgi doğru.

Binance gelip de resmi olarak bu açiklamayi yapacak değil. Ante’nin swap fiyati zaten 6 satoshi ve İEO %80 indirimle satıldığı için fiyat 6 satoshiye gelene kadar buy olacak. Herifler sadece ABD yatirimcilari için gitti Kucoin’de de listelendi, stratejik düşünüyorlar. Umarim herkes için kârlı olur.

satmayın olm dlkgadfkvxcbxvldg

BitTorrent'e ne olduysa aynısı buna da olacak Grin
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 01, 2019, 10:09:56 AM

şu an 4x civarı gidiyor. 3-6x aralığı tahminde bulunmuştum açılış için. sonra ne olur tabiki bilemem. ama elrond un 15x yaptığı piyasada win için 10x ler zaten beklentiden çok ancak temenni olabilirdi.
suatranc
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
August 01, 2019, 10:19:42 AM

hayaller 20x gerçekler 4x  Cry
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2019, 10:31:03 AM

hayaller 20x gerçekler 4x  Cry

herkes satarken sen alıcan ağa lsddslkglskfsddsllkdslkcs

bugüne kadar herkesin kâr ettiğini gördünüz mü? Grin

ama göt gibi kaldık harbiden dslkgsdkflksd neyse ben BitTorrent performansı bekliyodum zaten bu salaklar 4 satoshiden satıyor benim için herkesin satması daha iyi.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 01, 2019, 10:33:47 AM

Bir anda Kucoin'de listelenmelerini beklemiyordum. Al sat stratejisini bile değiştirir şimdi Kucoin. Orda tam olarak ne zaman listeleniyor acaba?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 01, 2019, 10:36:28 AM

8x'ten %70'ini sattım. Kalan kısmıyla şansımı deneyebilirim. Biraz düşükten toplayabilirim. Bakalım neler olacak.

Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
August 01, 2019, 10:41:52 AM

8x'ten %70'ini sattım. Kalan kısmıyla şansımı deneyebilirim. Biraz düşükten toplayabilirim. Bakalım neler olacak.

2989 a iğne atan senmiydin hocam  Grin

Onun haricinde 4x in üzerine pek çıkmadı ama..
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 01, 2019, 10:45:40 AM

4 farklı hesaptan 30 saniye sürmedi satmam. 2506 dolar topladım / 4500000 wink sattım: 0,00055688 dolar yapıyor satış ortalaması. 0,00006673 USD ico fiyatı. Böl bunu 8,3x kar yapar.

1,5m kadar da bıraktım geride. Onları satamadım on tane elim yok Cheesy

Ama düşerse toplarım, çıkarsa satarım

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2019, 10:59:45 AM

4 farklı hesaptan 30 saniye sürmedi satmam. 2506 dolar topladım / 4500000 wink sattım: 0,00055688 dolar yapıyor satış ortalaması. 0,00006673 USD ico fiyatı. Böl bunu 8,3x kar yapar.

en iyisini yapmışsın reis, herkes bıkana kadar 4-5 satoshi takılır bu sonra yükselir malesef ben satış yapmadım ölümüne bekleyeceğim.

daha önce yakasına 2 sene yapıştığım tokenler var asla bırakmam :d
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 01, 2019, 11:23:47 AM

1.1m artırdım şimdi dayanamadım

MadeinKayseri
Jr. Member
*

Activity: 93
Merit: 2

View Profile
August 01, 2019, 11:28:11 AM

en iyisini yapmışsın reis, herkes bıkana kadar 4-5 satoshi takılır bu sonra yükselir malesef ben satış yapmadım ölümüne bekleyeceğim.

daha önce yakasına 2 sene yapıştığım tokenler var asla bırakmam :d

bağımlılık yapıyor değil mi aynı sorun bende de var
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 01, 2019, 12:10:34 PM

Düşünce dayanamayıp tekrar aldım +1,1m fazlasını. Ne yapacağıma henüz karar vermedim. 4 sat ta 10 MİYAR adet var. 5 sattan satan da çok daha az 6 milyar adet. Yükselir gibi duruyor. Ucuz coin tutkunları çok biliyorsunuz.

yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
August 01, 2019, 12:22:49 PM

benim tahminim matic gibi olacak ufak yatırımcı şimdi satıyor sonra 15x yapacak.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2019, 12:26:03 PM

benim tahminim matic gibi olacak ufak yatırımcı şimdi satıyor sonra 15x yapacak.

ayni dusuncedeyim, birakin satsinlar.

telegram gruplarinda bana 10x dedim diye bayagi bi kaydilar :d

hepsi satti, satmaya da devam ediyorlar. herkesin satmasi iyidir zaten herkes para kazanamaz.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 01, 2019, 01:50:00 PM

http://prntscr.com/on0bux

Yaz boz tahtasına çevirdiler işi iyice. Snapshoot saatleri yine değişmiş ve günlük her saat snapshoot alacaklarmış. İyice yerimize çakılalım istiyorlar. BNB hacmi düşer yine bu şekilde.

Binance has updated the Daily BNB Balance Calculation Mechanism.

Total Daily Average BNB Balance = Daily Average Spot Account Balance + Daily Average Margin Account Balance + Daily Average Sub-accounts Balance

Balances are calculated using the sum of the hourly snapshots of  BNB balance in the accounts in a day divided by 24 (hours).
The Margin balance is additionally devided by 3 (since the current platform’s leverage factor is 3).
Hourly snapshots will occur at random times.

This update to the BNB balance calculation mechanism will impact the Launchpad’s BNB holding calculation, Trading fee VIP rating system and Referral Program.

Binance Daily güncellendi $BNB Bakiye Hesaplama Mekanizması. Toplam Günlük Ortalama BNB Bakiyesi = Günlük Ortalama Spot Hesap Bakiyesi + Günlük Ortalama Marj Hesabı Bakiyesi + Günlük Ortalama Alt Hesaplar Bakiyesi.

Saatlik anlık görüntüler rasgele zamanlarda gerçekleşecek

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
August 01, 2019, 02:21:45 PM

Yaz boz tahtasına çevirdiler işi iyice. Snapshoot saatleri yine değişmiş ve günlük her saat snapshoot alacaklarmış. İyice yerimize çakılalım istiyorlar. BNB hacmi düşer yine bu şekilde.

Total Daily Average BNB Balance = Daily Average Spot Account Balance + Daily Average Margin Account Balance + Daily Average Sub-accounts Balance

Balances are calculated using the sum of the hourly snapshots of  BNB balance in the accounts in a day divided by 24 (hours).
The Margin balance is additionally devided by 3 (since the current platform’s leverage factor is 3).

This update to the BNB balance calculation mechanism will impact the Launchpad’s BNB holding calculation, Trading fee VIP rating system and Referral Program.

Binance Daily güncellendi $BNB Bakiye Hesaplama Mekanizması. Toplam Günlük Ortalama BNB Bakiyesi = Günlük Ortalama Spot Hesap Bakiyesi + Günlük Ortalama Marj Hesabı Bakiyesi + Günlük Ortalama Alt Hesaplar Bakiyesi.

Binance bu işin bokunu çıkardı iyice artık huobiye geçmenin zamanı geldi gibi görünüyor. Huobi ieo'larında 30 dolarlık değil, paranızın %10'u civarında alım yapabiliyorsunuz. Maksimum kişi başı limit ise tam 25 bin dolar. Huobi ieo'ları da 6-8x yapıyor.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2019, 02:33:32 PM

kurallar gayet iyi.

more earnings for true believers 👍🏻

Binance bu işin bokunu çıkardı iyice artık huobiye geçmenin zamanı geldi gibi görünüyor. Huobi ieo'larında 30 dolarlık değil, paranızın %10'u civarında alım yapabiliyorsunuz. Maksimum kişi başı limit ise tam 25 bin dolar. Huobi ieo'ları da 6-8x yapıyor.

onemli olan 6-8x yapmasi degil. kaybettirmemesi.

huobi ieolari garanti kâr değil. resmen elde patlayan birkaç ieosu var. tum paranla girsen paran %80 eriyor olacak iş değil.

ayrica huobi’de  6-8x ben pek goremedim.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 01, 2019, 02:38:06 PM

2019/08/02 tarihinde başlayacak diye belirtilmiş arkadaşlar. Bugüne kadar boş yere snapshoot alındığını hiç görmedik. Yani yeni ieo snap tarihi bence bu tarihten itibaren başlatılacak. Belki sonradan duyururlar ama geriye dönükte snap alınabiliyor ya!

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████