Bitcoin Forum
May 17, 2024, 11:56:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 »  All
  Print  
Author Topic: 🎯 WINk (WIN) 🎲 / 🔊 Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma 🚀  (Read 4220 times)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 10, 2019, 01:29:32 PM

Çok tehlikeli bir fiyatta bana göre alınmaz çünkü 6 satoshiden 5 e düşse yatırımın %20 si erimiş oluyor o nedenle kumar oynamaktan farkı yok bu wink e yatırım yapmanım şuanda...

WIN şu an 6 satoshi değil, 2.5 satoshi civarında bu nedenle yorum atmadan önce bir fiyat listesine göz atmanızı tavsiye ederim. Kampanyalardan Bitcoin kazanmak için post atmanız ve bunun için çalışmanız çok doğal ama böyle bir forumu kirletmek kimsenin hakkı değil bu nedenle yorum atmadan önce bir piyasa araştırması yapın. Ayrıca, WIN sadece Bitcoin paritesinde satılan bir kripto para olmadığını için dediğiniz olay oldukça komiğe kaçıyor. İnsanlar WIN'i şu an Binance üzerinde BNB ve USDT cinsinden alabiliyorken Bitcoin paritesinden hesap yapmanız hiçbir şey ifade etmiyor. Piyasada sadece Bitcoin paritesi varmış gibi düşünen binlerce insan var bu oldukça saçma bir davranış.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
August 12, 2019, 04:17:23 AM

"Ağda toplam 116.551.836,250.14 WIN donmuş durumda - 0 TRX, 0 BTT alacaksınız.
Windrops Geri sayım: 00: 40: 29"

"* WINk.org'da dondurulmuş WIN, 2 Ağustos 11:59 EST'de başlayarak donmaz olabilir. Donma WIN, 4 Ağustos'tan sonra her zaman 48 saat donma süresi gerektirir. Dondurmak veya çözmek için en az 100 WIN."

"* Her 1 ANTE (2351x70%) WIN ile değiştirilebilir. ANTE, 14 Ağustos @ 12:00 PM EST'den sonra WIN ile değiştirilemez."

Circulating Supply 209,734,500,000

A total of 116,597,766,455.1 WIN is frozen across the network

3 milyar win BNB+usdt
20.4 milyar BTC paritesinde satış bekliyor.

Yani benim anladığım freeze edilen token miktarı yarıdan fazla! Bunun dışında hazır satışta 24 milyar civarında token var. 70 milyar kumar masası ve sell order'a konmamış olanlar. Freeze edilen tokenlar 48 saatte bir çekilebiliyor. Sabah saat 07:00'de bir geri sayım başlıyor. Ante'ler 14 Ağustos'a kadar win ile değiştirilmek zorunda. Durum bu ellam... Sad Undecided

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 12, 2019, 04:21:40 PM

Ben tokenlerimi 0.00042 civarından satarak BNB'ye döndüm, IEO trendini kaçırmamak için altcoinlerle oyalanmak istemiyorum daha fazla çıkacak olsa bile yapacak bir şey yok. Katılımcılar ortalama 5X'den satmıştı, şu an itibariyle 3.3X'den satmış oldum neyse hayırlı olsun.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
August 12, 2019, 06:44:53 PM

bunlar napıyor anlamış değilim? zaten 3-4 sat bu meret, bir de "tron holderlarına milyarlarca bedava wink veriyoruz" diye bas bas bağırıyorlar. sana bunun ne faydası var da gülücükler emociler atıyon... ✨✨✨✨ Wink tutanlara versene madem fazladan token var, freeze ile falan uğraştırıyorsun!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 12, 2019, 06:47:47 PM

1 2 satı görecek gibi bu gidişle. Bende gördüm tron kampanyasını. Anca trona yarar. İyice shit olacak bu win bu airdrop dumpı ile. Ölsün bakalım. 1 sattan alırız belki! Dolar olarak 1 satın altında fiyatlanır mı bilmiyorum. Ama alt boğasında bu tarz coinler iyi prim yapıyor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 12, 2019, 06:57:03 PM

100 Tron tutan da 1 dolarlik win aliyor
100000000 Tron tutan da 1 dolarlik win aliyor

Ki bu airdrop 28 Agustos’ta olacak o zamana kadar tron aginda 3.5 milyon olan hesap sayisini 20 milyon yaparlar sadece bu win airdrop için. hesap basi 0.1 dolar alirlar

kisacasi dump yok, kimseye yarayacak bir airdrop degil :d laf olsun torba dolsun ve reklam/ses getirsin.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 12, 2019, 08:13:42 PM

win de tek olumlu durum borsalar lıstelemek icin yarısıyor ve aırdroptur yok yarısmadır coının reklamını ıyı yapıyorlar.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
August 13, 2019, 02:14:37 AM

5-6 ya pumplayacak seve seve.
hatta bir matic bile çekebilir.
RealX11
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
September 30, 2019, 07:31:46 AM

Arkadaşlar Merhaba,
2 satoshiden WIN aldım.

konu hakkında uzman değilim, ancak şu an 1'e düştü.
Sizde 2 den satmalımıyım ?
vycl87
Hero Member

Activity: 1204

View Profile
September 30, 2019, 07:47:26 AM

Arkadaşlar Merhaba,
2 satoshiden WIN aldım.

konu hakkında uzman değilim, ancak şu an 1'e düştü.
Sizde 2 den satmalımıyım ?

2'den satamazsın artık. En azından binance'da 2 sats'dan satamazsın.
Binance WIN/BTC paritesini kaldırdı. Bir çok farklı coin paritesiyle birlikte...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5188738.

RealX11
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
September 30, 2019, 07:51:43 AM

Sanırım bu geceden itibaren kaldırılıyor.
Şu an ben 2 den satışa koydum önümde 15 BTC var.

Bu geceye kadar satılmaz ise ancak BNB ile satabileceğim sanırım.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204

View Profile
September 30, 2019, 07:53:31 AM

Sanırım bu geceden itibaren kaldırılıyor.
Şu an ben 2 den satışa koydum önümde 15 BTC var.

Bu geceye kadar satılmaz ise ancak BNB ile satabileceğim sanırım.

Gelmez o rakamlara diye demiştim satamazsınız diye. Tam bir delisting olmadığı içinde delist pump durumu olmayacaktır. Ayrıca sadece bu pair'ler kaldırıldığı için insanların bir kısmı WIN/BNB gibi açık diğer pairlere kayacaktır. Siz yine de kendiniz takip edin. Belki bir şekilde satılır.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 30, 2019, 09:49:42 AM
Merited by Vispilio (1)

zaten btc paritesi çok kullanılmıyordu. çünkü bu tarz mikro değerdeki coinler için btc aralığı çok geniş oluyor mesela 2 sat aldınız 3 ten satmak istediniz fark %50ye denk geliyor. o yuzden bu parite kullanılmıyordu. asıl win hacmi bnb ve usdt de dönüyor.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 30, 2019, 02:16:05 PM

BTC paritesinin kaldırılması acaba delist edilmesinin önünü açar mı? Yoksa fiyatı düşük olduğu için BTC ile alım-satım sırasında karşılaşılan zorluklardan dolayı mı kaldırıldı? ETH ile al-sat yapmak çok daha rahat görünüyor. Ben de geçen aylarda BTC ile alırken sorun yaşamıştım çünkü.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 30, 2019, 04:32:55 PM

Sadece ve sadece Binance bu WINk projesine bir omuz atti da listeledi diye konusulup yaziliyor... Aksi halde, Binance olmasa, WINk'in W'sini duymaz, görmez ve okumazdik buralarda... Umarim herkes aldigi WINk'leri zamaninda elden cikarmistir.

Acaba forumda, Binance IEO'larindan zarar edenler ne kadar? Bunlar bir konu acip zararlarini tartissalar da biz de görsek... Gerci zarar - sadece elde uzun tuttukca olmustur kesin. Binance IEO'larindan gelen tokenlar, listelendigi saat satilmak icindir... Satan satar, satmayan arkadan bakar...
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 30, 2019, 05:09:13 PM

Sadece ve sadece Binance bu WINk projesine bir omuz atti da listeledi diye konusulup yaziliyor... Aksi halde, Binance olmasa, WINk'in W'sini duymaz, görmez ve okumazdik buralarda... Umarim herkes aldigi WINk'leri zamaninda elden cikarmistir.

Acaba forumda, Binance IEO'larindan zarar edenler ne kadar? Bunlar bir konu acip zararlarini tartissalar da biz de görsek... Gerci zarar - sadece elde uzun tuttukca olmustur kesin. Binance IEO'larindan gelen tokenlar, listelendigi saat satilmak icindir... Satan satar, satmayan arkadan bakar...

Hocam daha ben yaptığı işte zarar ettim diyeni duymadım . Herkes kazandığını söylüyor mesela ben erd ve one yi trade esnasında aldım ve götüme girdi. Sattım gitti. Bir daha binancenin hiçbir ieosuna yanaşmadım.
Eskiden olduğu gibi bilip güvendiğim coinleri alıp bekliyorum.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 30, 2019, 06:33:43 PM

Bugüne kadar hiç IEO'ya katılma fırsatım olmadı ilk zamanlar tam o satın alma zamanında iş yoğunluğum sebebiyle satın alamadım, belki alamazdım da zaten. Bilet olayı sonrası ise hiç takip etmedim.
Ama bir kez yükselecek diye 40'lardayken ERD (Elrond aldım). Kripto para maceramdaki en kötü tercihlerden biriydi. Son oldu o da, bir daha piyasaya çıktıktan sonra da uzunca süre almam.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
September 30, 2019, 09:49:51 PM

Amın oğulları wink harici diğer kampanyalarda kimseye bişey vermediki çevremde giren 20 adam var 50 bnb tutanda 300 bnb tutanda bana bilet çıkmadı diyor şerefsizler kendileri çaldı kendileri oynadı olan 27 dolardan aldıgımız 50 bnb ye oldu amk.

1500 dolara aldıgım bnb leri 1100 dolara satana kadar götüm çıktı 22,8 den iyiki satmısım aynı pörtföy şuan 800 dolar bile etmiyor.

BNB nin anasını eşşek kovalasın tam bir doldurt boşalt coini olmuş IEO ayağına milletin eline 30 35 dolarlardan verdiler aslan gibi.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 01, 2019, 10:32:22 PM

Amın oğulları wink harici diğer kampanyalarda kimseye bişey vermediki çevremde giren 20 adam var 50 bnb tutanda 300 bnb tutanda bana bilet çıkmadı diyor şerefsizler kendileri çaldı kendileri oynadı olan 27 dolardan aldıgımız 50 bnb ye oldu amk.

1500 dolara aldıgım bnb leri 1100 dolara satana kadar götüm çıktı 22,8 den iyiki satmısım aynı pörtföy şuan 800 dolar bile etmiyor.

BNB nin anasını eşşek kovalasın tam bir doldurt boşalt coini olmuş IEO ayağına milletin eline 30 35 dolarlardan verdiler aslan gibi.

tabii bu yazdigin insani düsündürüyor... düsündürmeli... binance bnb ile kendi para basma makinesini bulmus, ne zaman istese veriyor baskiya paraciklari:)
bu bnb tutanlarin da isine gelmiyor degil ama... tabii nereye kadar? binance, bnb diye diye - bir de bakmissin bitcoin ve digerleri ucmus gitmis... dikkatli olmakta fayda var... demesi kolay, evet... ben de hala tutuyorum bnb'lerimi. ama bu kurda satmakta olmaz tabii, yine 30lari görür mü acaba...
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 02, 2019, 02:10:29 AM

Binance bu dediğinizi zaten yıllardır yapıyor. IEO son yöntemleri oldu. Daha önceden de listelicekleri projeleri daha önceden haber verip insanlara toplatıyorlardı. Listelemeden önce satıyorlardı. CZ sürekli spekülatif paylaşımlar yapıyordu bu aralar azalattı. Ama binance her zaman spekülatif bir borsaydı. Çingene yetki vermişler babasını kesmiş.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 »  All
  Print  

Jump to: