Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:55:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sıfır Sapphire Radeon Pulse RX 570 ITX 4G satilikti, artık değil.  (Read 225 times)
niko83 (OP)
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
July 10, 2019, 01:03:35 PM
Last edit: July 17, 2019, 04:04:23 PM by niko83

Zamanında madencilik için Amazon'dan önsipariş ile 6 tane aldım ama Amazon yalnızca birini yolladı. 3-5 saat deneme haricinde hiç kullanmadım.

Laf olsun diye demiyorum, gerçekten 3-5 saat hariç hiç kullanılmadı. Amazon kartı yollayana kadar ben zaten madencilik işinden vazgeçmiştim. Madem bunu aldık bari (halihazırda kişisel bilgisayarımda kullandığım) Asus Rx470 8G ile birlikte çalıştırayım dedim ama sürücülerin uyumsuzluğu sebebiyle iki kartı aynı anda devreye alamadım. 3-5 saat uğraştıktan sonra vazgeçtim, kutusuna geri koydum, bir daha da uğraşmadım. O günden beri öylece duruyor. Bundan temizini ancak sıfır alırsanız bulabilirsiniz, sıfırdan hiçbir farkı yok. Elinize alınca zaten fark edersiniz.

Peşin ya da BTC ile 655 lira, GeT ile 720 lira.

GeT ile almak için:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-sapphire-radeon-pulse-rx-570-itx-4g-g5-708675834/detay/
niko83 (OP)
Sr. Member

View Profile
July 17, 2019, 04:03:04 PM

Satmaktan vazgeçtim. Her gün ergenler gibi 50 tane soruya cevap veriyorum ama sonuç yok. Kendi ekran kartimin fanlarindan biri de nalları dikince dedim tamam... Takarım bunu rx470'un yerine bakarım dalgama. Yeni fan 40 lira. Paraya ihtiyacım var ama o kadar da değil. Satmiyorum ulan. Herkese iyi günler dilerim.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
July 17, 2019, 05:43:06 PM

Satmaktan vazgeçtim. Her gün ergenler gibi 50 tane soruya cevap veriyorum ama sonuç yok. Kendi ekran kartimin fanlarindan biri de nalları dikince dedim tamam... Takarım bunu rx470'un yerine bakarım dalgama. Yeni fan 40 lira. Paraya ihtiyacım var ama o kadar da değil. Satmiyorum ulan. Herkese iyi günler dilerim.

Rx580 8gb 3 yıl garantili 1 ay kullanılmış karta 600TL verdiler sinirlerimi hoplattılar 950TL çok da istemedim aslında. İş bir noktadan sonra para değil inat'a bindi normalde 3-5 kuruşun hesabını yapmam ama hep aynı tip alıcılar mesaj atınca işler değişti.
 Abi pubg, apex, fortnite kaç fps veriyor?
İntel i3 xxx ile amd iyi çalışır mı?
Güç kaynagım 6 pin çalıştırır mı? bu 8+6  sadece 6pin taksam nasıl olur?

Gibi bende çok sorularla karşılaştım satacağıma turşusunu kurarım dedim bir gün illaki bir yerde işime yarayacaktır diye elimde tutmaya devam ediyorum.

niko83 (OP)
Sr. Member

View Profile
July 17, 2019, 05:48:13 PM

Hiç üşenmiyorlar. Geçen gün yoldayım, 50 tane işim var, bir yandan pazarlık edip laf yetiştiroyurum. Şöyle yapsak şu fiyata olur mu, amuda kalksak nasıl olur? Bu millet hakikaten işşiz. İşi olan adam tam 10 saat pazarlık yaptıktan sonra sırra kadem basmaz. 50 lira iskonto için iki insanın hayatından 10 saat çalıyorsun, yazık değil mi?

Hayat kısa, böyle abidik gubidik işlerle 10 saat uğraşamam ben. Alacak adam zaten 50 tane soru sormuyor, belki bir tane usturuplu şey söylüyor ve iş bitiyor. Bilmen gerekenleri ve daha fazlasını ilana yazmışım zaten, bu nedir yahu... İnsanı pişman ediyorlar.
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
July 17, 2019, 06:43:05 PM

arkadaşlar bu insanlardan gına geliyor, hele ticaretle uğraşan küçük esnafsanız.. bir ürün satacaksınız ürün sıfır piyasada x 5 birim hızlı satılsın diye 3 birim yazıyorsunuz üründe sıfır maliyetine hala gelip 1.5 birim olur mu çok pahalı satıyorsun diyenler oluyor insanın çileden çıkmaması ilğinç...

Araba satıyorsun mesela değeri 50 bin şöyle mesaj atmış 35 Smiley sadece 35 yazmış rakamla göndermiş bari türk lirası mı afrika parası mı 35 hindi mi ne onu tamamla şerefsiz wampir Smiley

Birşey yazıyorsun zaten uygun fiyat adam geliyor hiç pazarlıksız sorusuz alıp gidiyor ya bu adamlara işte yardımcı olunur

https://www.youtube.com/watch?v=8ROuWyM2EGw
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 19, 2019, 07:29:03 AM

arkadaşlar bu insanlardan gına geliyor, hele ticaretle uğraşan küçük esnafsanız.. bir ürün satacaksınız ürün sıfır piyasada x 5 birim hızlı satılsın diye 3 birim yazıyorsunuz üründe sıfır maliyetine hala gelip 1.5 birim olur mu çok pahalı satıyorsun diyenler oluyor insanın çileden çıkmaması ilğinç...

Araba satıyorsun mesela değeri 50 bin şöyle mesaj atmış 35 Smiley sadece 35 yazmış rakamla göndermiş bari türk lirası mı afrika parası mı 35 hindi mi ne onu tamamla şerefsiz wampir Smiley

Birşey yazıyorsun zaten uygun fiyat adam geliyor hiç pazarlıksız sorusuz alıp gidiyor ya bu adamlara işte yardımcı olunur

dün 35bın ıstenen arabaya 20 teklif edildigini gordum. Tamam millet pahalı satıyorda o kadarda değil.
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
July 19, 2019, 05:30:40 PM

dün 35bın ıstenen arabaya 20 teklif edildigini gordum. Tamam millet pahalı satıyorda o kadarda değil.

pahalı satıp satmaması önemli değil ki. ucuz satsan yine aynı muhabbet mesela şakacı hayretin bir bmw satıyordu galiba 100 bin küsür arabası 50 ye veriyor , bir tanesi geliyor 50 çoh 40 olsun Cheesy birde şu var hocam nakit para vericem Smiley lan vampir sanki normalde taso ile mı alışveriş yapıyoruz Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: