Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:18:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin boğası geliyor mu ?  (Read 948 times)
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
July 15, 2019, 08:03:48 AM

Bitcoin yükselişini tamamladı gibi şuan 10 k usd civarında bu noktadan sonra altlara boğa sıçrarmı beklemedeyiz sıcrarsa alırız.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 15, 2019, 08:41:27 AM

Altların düşüşü durdu gibi şu anda.Dolar olarak btc'den dolayı değer kaybediyor sadece.Her an bir sıçrama yapabilir.Bugün ve yarın önemli bu acıdan.Btc bu seviyede tutunursa altcoin alımları gelmeye başlar.Toparlanma sürecine gireriz.
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
July 15, 2019, 08:48:05 AM

Bitcoin 10-11 bin dolar arasında yerini sağlamlaştırıyor, tabi 10 bin dolar altına inmezse. önümüzdeki 1-2 hafta içinde de altlardaki artış başlayabilir bekleyip göreceğiz
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
July 15, 2019, 06:37:49 PM

Btc biraz artmaya başladı.Yine altcoinlere satış geliyor.Düştüğünde Btc alım yapmıyor bu botlar.Yine bir oyun peşindeler.Daha nereye düşecek bu altcoinler.Ne istiyor borsalar.Olmazsa hepsini sıfıra indirsinlerde bizde rahat edelim.

Oracolcoin XOR         
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 15, 2019, 06:42:52 PM

Henüz bir umut yok ancak bilindiği gibi bu piyasa sürprizlerle doludur. Bunu geçmişte çok yaşadık ummadık anda herşey olabilir.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
July 15, 2019, 06:57:09 PM

Evet ummadık anda bir çıkış yapabilir altcoinler.Bitcoin nasıl x4 yaptıysa iki ayda altcoinlerde heran yapabilir.Biraz daha sabretmek gerekecek.Yoksa bu fiyattan satmak zararın zararı.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 15, 2019, 08:42:25 PM

bitcoin güven vermiyor ki para ordan insin de altlara dağılsın...bugün 10k civarında dolanıyor yarın bi fud ile 6k ordan da tekrar 3k görmeyeceği ne malum ? bunun garantisini verebilen var mı ? yok ...ee o zaman ?  bitmex gibi dolandırıcılar yüzünden btc nin baya bi imajı sarsıldı. adam burdaki parasını çekip altlara niye geçirsin.btc yükseliyor altlar eriyor..btc iniyor altlar daha fena eriyor.

mal mı bu adam parasını altlara dağıtsın....bilmiyorum bana baya zor geliyor.

he uzun vade düşünüyordur orası ayrı da skmişim uzun vadesini modunda herkes..yine de önümüzdeki dönemde sabreden kazanacak ..doğru yerde bekleyen tabi.... çünkü burdan btc nin yapacağı x belli..  sksen en fazla yapacağı 6-7 X.... asıl olay,  katlayacak altları bulmakta
heyhat
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
July 15, 2019, 10:02:52 PM

bitcoin güven vermiyor ki para ordan insin de altlara dağılsın...bugün 10k civarında dolanıyor yarın bi fud ile 6k ordan da tekrar 3k görmeyeceği ne malum ? bunun garantisini verebilen var mı ? yok ...ee o zaman ?  bitmex gibi dolandırıcılar yüzünden btc nin baya bi imajı sarsıldı. adam burdaki parasını çekip altlara niye geçirsin.btc yükseliyor altlar eriyor..btc iniyor altlar daha fena eriyor.

mal mı bu adam parasını altlara dağıtsın....bilmiyorum bana baya zor geliyor.

he uzun vade düşünüyordur orası ayrı da skmişim uzun vadesini modunda herkes..yine de önümüzdeki dönemde sabreden kazanacak ..doğru yerde bekleyen tabi.... çünkü burdan btc nin yapacağı x belli..  sksen en fazla yapacağı 6-7 X.... asıl olay,  katlayacak altları bulmakta

Eskiden Bitcoin düşüşe geçtiğinde çoğu kimse altlara geçerdi. Ancak ayı sezonu ve exit scamlar altlara olan güveni altüst etti. Piyasada altlara güven oluşması için gerçekten çok ciddi şeylerin olması lazım. Herhalde BTC dominance 80lere vurmadan bu durum gerçekleşmeyecek. Hala tek kazandıran BTC gibi görünüyor.

Senius
Full Member

Activity: 156
Merit: 170

View Profile
July 15, 2019, 10:20:53 PM

Boğanın başlangıcı sadece bitcoin ile olur bitcoinin belli bir değere çıkıp o alanda ufak hareketlerle in çık yapmadığı sürece altcoinler için boğa gelmesi mümkün değil. bitcoin en son 14k dolar seviyelerine geldi ama çok fazla yerini koruyamadan 12k 11k inip durdu hal böyle olunca yatırımcıların altcoine yönlenmesi mümkün değil. çoğu yatırımcıların ters durumda kalması konusuna hiç girmiyorum bile. kısa ve net bitcoinin yerini sağlamlaştırması ve en azından 1-2 ay bu seviyelerde kalıp değer kaybetmemesi gerekiyor.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
July 16, 2019, 07:15:30 AM

Doğrusu alt coin sayısının inanılmaz artışı boğayı sadece bitcoine getirdi altların boğadan nasibini alacağına dair en ufak birvemare görünmemekte

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 16, 2019, 08:01:07 AM

22-24 temmuz'da altcoin ralli'si baslayacak galiba.

Bitcoinin rallisini tamamlamak üzere olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Bana göre altcoin rallisi için şu an erken. Bitcoin'de son bir düşüşten bahsediliyordu, bitcoin daha da yükselecek diye bekliyorum.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
July 16, 2019, 08:56:25 AM

Çok beklediğimiz için bence gelmiyor. Sürekli kontrol ediyoruz. Ne oldu ne oldu diye. Belki olayı akışına biraksak daha rahat edecegiz. Düşüş uzun sürdüğü için haklı olarak acele ediyoruz ama yine de sabırlı olmak lazım.

freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
July 16, 2019, 09:06:55 AM

Bizde bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek altcoin boğası sürekli bir ani düşüler söz konusu şu sıralarda.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 16, 2019, 11:51:41 AM

henüz öyle bir sinyal yok ve bitcoin henüz doygunluğa erişemediği için de gelmesini beklemiyorum ben de.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
markion
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 5

View Profile
July 16, 2019, 12:10:39 PM

BTC hareketini bitirmedi. Yakın zaman için bir beklentim yok. Önümüzdeki 1 yıl içerisinde gelecek ama. En erken kışın beklentim var , aralık veya ocak gibi. Kışın sarkarsa 2020 yazında büyük olasılıkla gelecektir.. Tahminlerim bu yönde.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 16, 2019, 12:41:37 PM

yazdan ziyade genelde üçüncü çeyrekte yaşanıyor ralliler ama 2020 halvingi baz alırsak önümüzdeki yaza olabilir bu durum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 16, 2019, 03:24:01 PM

Henüz geleceğini sanmıyorum, belki birkaç ay sonra gelir. Bayadır bekliyoruz ama umut yok gibi şimdilik, BTC'nin de napacağı belli değil.

1881 - 193∞
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 16, 2019, 03:30:15 PM

Doğrusu alt coin sayısının inanılmaz artışı boğayı sadece bitcoine getirdi altların boğadan nasibini alacağına dair en ufak birvemare görünmemekte

Maalesef katılıyorum bu kadar altcoin piyasayı sömürmekten başka bir şeye yaramadı, şimdi para nereye akacağını bilemiyor. Bitcoin zaten beklediğimiz güven ortamını bir türlü sağlayamadığı için piyasanın hali harap. Biraz daha sağlam bir yükselişin ardından stabil bir Btc görürsek belli başlı altlarda bir artış bekleyebiliriz sanırım.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
July 17, 2019, 01:57:40 AM

valla şu aralar bitcoinin boğası da bizi terk etmiş gibi görünüyor on binin de altına sarktı oralarda dolanıyor.

cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 17, 2019, 04:31:03 AM

valla altcoin boğası derken altcoinler ayıya tekrar geri döndüler. ethereum, neo, eos hepsi çöktü eridiler.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: