Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:03:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sıradaki Binance IEO'su Marlin Protocol(Kendi Tahminim) Merit Ödüllü  (Read 381 times)
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
July 10, 2019, 09:53:08 PM

Merhaba arkadaşlar sıradaki yani bence Binance IEO'su Marlin olucak. Neden diye sorarsanız Binance Labs bu projeye kısa bir zaman önce yatırım yaptı.
Yatırım yapan şirketlerden bazıları; Binance Labs, Arrington XRP, Electric Capital, NGC ve diğer yatırımcılar. Benim için bu yatırımcılar bu projeye yatırım yapmak için yetiyor. Şuana dek 3 Milyon Dolar topladılar.
IEO hardcapleri ne olucak tam bilmiyorum ama yakın zamanda Binance IEO'sunda bunu görüceğimizi düşünüyorum yani bu ay ki IEO'da.

Projenin Amacı Blockchain Ağlarındaki Hızları Arttırmak
Projenin şuana dek kurduğu bazı ortaklıklar var bunlarda aşina olduğumuz projeler; WandX, Murmur, Blockcloud, Matic ve Holochain.

Projeye ek bilgiler sunan, güzel bilgiler veren ve son haberleri paylaşan, insanlarlada gelen meritleri paylaşıcam. Ne biliyorsanız bu proje ile alakalı buraya yazabilirsiniz.

Coindeskteki Haberi; https://www.coindesk.com/binance-backed-firm-working-to-boost-blockchain-speeds-raises-3-million
Telegram Adresleri; https://t.me/MarlinProtocol
Website; https://www.marlin.pro
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
July 10, 2019, 09:55:38 PM

Projeye ek bilgiler sunan, güzel bilgiler veren ve son haberleri paylaşan, insanlarlada gelen meritleri paylaşıcam. Ne biliyorsanız bu proje ile alakalı buraya yazabilirsiniz.

YENİ MODA AKIMINA HOŞ GELDİNİZ. BANA MERİT VERİN BENDE KONUYA MERİT VERİYİM. Smiley
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
July 11, 2019, 12:00:56 PM

Web sayfaları çok açıklayıcı olmuş. Gayet doyurucu bilgiler var. Projenin her şeyine hakim olmak çok kolay oldu benim için!

Enteresan iş cidden.
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
July 11, 2019, 01:22:22 PM

bu yeni ieo ne zaman gelir her ay oluyor mu acaba ben bunu merak ettim açıkcası
heyhat
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
July 11, 2019, 01:32:00 PM

Breaking Speed Barriers! Sloganları buysa uzak duralım bence. Websitelerinde de bilgi falan göremedim. Böyle projeleri listelemeye devam ederlerse Binance IEO'ya güle güle.

Elysio (OP)
Full Member

View Profile
July 11, 2019, 09:47:48 PM

bu yeni ieo ne zaman gelir her ay oluyor mu acaba ben bunu merak ettim açıkcası
Bir iki hafta içinde açıklanmasını bekliyorum ben bu IEO'nun önüzmüdeki hafta veya bu hafta açıklanma olanağı yüksek.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
July 11, 2019, 11:59:05 PM
Last edit: July 12, 2019, 09:00:16 AM by Bthd
Merited by Mauser 98 (1)

Projenin ana fikri sıfırdan bloklar üretmek üzerine yapılan bir yarışmada ortaya çıkmış. Ağları merkeziyetsizliklerine zarar vermeden yüksek kapasiteli internet ile buluşturarak daha yüksek verimlilikte platformlar, daha hızlı onaylama süreçleri, daha düşük ücretlendirmeler ve çok daha iyi bulut hizmetleri olacak denmiş. Whitepaper'ın ilk sayfalarında block genişliklerini arttırmakla ilgili formülleri var.

Marlin ağı, çok sayıda relay ağının aynı blok zinciri için blokları taşımak için rekabet ettiği ve bu tür relay ağları için bir pazar yeridir.

Relay ağı internet tipindeki ağlar oluyor burada. Ben sana dosyayı direk gönderemiyorum internet sağlayıcı merkezi sunucular üzerinden göndermiş oluyorum gibi. Bu merkezi sunucuları merkeziyetsiz olarak kullanmanın bir yolunu bulmuşlar. Ve rekabetçi bir yapı üzerinden bu ağlar kapışacak, en geniş kapasite + hıza sahip olan gerekli işlemi gerçekleştirecek bunun karşılığında da yaratılacak ekosistem üzerinden ödülünü alacak.

Siddhartha Dutta Zillica eski geliştiricisi proje yöneticisi, danışmanlar arasında City of Zion - Ethan Fast var Nash(eski adıyla NEX) kurucularından.  

Sitesinde yok ama whitepaper: https://www.docdroid.net/JQ6N8iu/whitepaper.pdf

Binance'ın martin dışında yatırım yaptığı bir proje daha var.

Cere network: https://www.cere.network/about

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 12, 2019, 11:23:14 AM

Ben IEO için bu projenin geleceğine tatmin olamadım. Ancak gelirse sanki daha öncekilere göre daha ayakları yere basacak bir altyapısı var gibi.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 12, 2019, 11:40:59 AM

Binance labs yatırım yaptığına göre sıradaki ieo olmasa bile yakın zamanda Marlin Protocol'un ieo'su yapılır. Binance boşuna yatırım yapmaz.
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
July 13, 2019, 09:45:14 PM

Binance labs yatırım yaptığına göre sıradaki ieo olmasa bile yakın zamanda Marlin Protocol'un ieo'su yapılır. Binance boşuna yatırım yapmaz.

Bende ondan dolayı ilk sıraya bu projeyi koydum çünkü cidden binance labs yatırım yaptığı projeleri kendi borsasında ve ieo'larında direk listeliyor.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
July 13, 2019, 10:28:23 PM

3 milyon dolar şu ortamda güzel para toplamış.Binance labs'ın yatırım yapması gelecek acısından güven veriyor.Uzun vade yada istenen seviyeye çıktığında elden çıkarabilir.Ortaklıkları da gayet başarılı.

████████████         AVXChange         ████████████
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 14, 2019, 10:45:18 AM

2 gün önce bir başkası da açtı bir IEO konusu, içeriği copy paste yaptı, merit verilecektir cümlesini yazdı, sonra yayınlanmadı ieo. dex e çevirdi. Smiley

Gösterir misin kardeşim şu copy paste dediklerini?

Bu benim açtığım ERD konusu tarihi: 18-06-2019, 07:53:40
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155540.msg51506859#msg51506859
Sabah 6'da canlı yayını dinledikten sonra çeviri yapıp sabahın erken saatinde açtım.

Buda senin benden sonra açtığın konu tarihi: 19-06-2019, 00:45:28
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155859.msg51516809#msg51516809

Bahsettiğin DEX IDO'su ile ilgili açtığım konu tarihi: 14-06-2019, 10:28:28
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5154140.msg51462212#msg51462212
(Burada ilk defa ido kavramı ortaya çıktığı için dex ieo su olarak yazmıştım aynı saatte düzeltmiştim.)

Buda senden çook önce açtığım Matic IEO'su konusu tarihi: 04-04-2019, 12:17:55
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5128028.msg50453895#msg50453895

Her konuya damlayıp bana gönderme yapıyorsun da, neyin yarışını yapıyorsun anlamıyorum. Sen benden sonra konu açtığın halde seni kırmamak adına yine senin konundan yazmaya devam ettim. Ama böyle her konuya damlayıp bana gönderme yapıyor olman çok rahatsız edici. Artık elimden geldiğince yazmamaya çalışıyorum sadece okumakla yetinicem. Ama kalkıpda bana ithamda bulunma.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Mauser 98
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 69

View Profile
July 14, 2019, 02:29:37 PM

Gene benim konulardan birinin çakması daha açılmış

Otto seni seviyoruz ama düşüncelerin doğru değil, her şeyden önce forumdaki insanlar birer yatırımcı ve paralarını en iyi şekilde değerlendirmek istiyorlar. Ben Binance'nin sıkı bir takipçisi olarak keyfimden değil sadece daha fazla kâr edebilmek için bu tokeni alıp/satıyorum yoksa Bitcoin dışında kripto para alacak değilim. Biz kâr yapıp elimizdeki Bitcoin sayısını arttırmayı amaçlıyoruz, Bitcoin düşerken bile Tether'e geçişimizin tek sebebi dipten daha fazla Bitcoin satın alabilmek dolayısıyla bu tür haberler bize ne kadar erken verilirse o kadar çok kâr elde edebiliriz. Sen ya da bir başkası bence bunun hiç önemi yok, bana kalırsa ilk BNB konusu Lydian tarafından açıldığı için böyle tartışmalar olmaması adına oradan devam etmek en mantıklı hareket olur ama açılan her BNB başlığına bu tarz yorumlar atılması nereye kadar sürdürülebilir? Hoş değil Smiley
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
July 14, 2019, 03:41:32 PM

taslağın örnek alınması neden rahatsız edici bulunuyor bunu da anlayabilmiş değilim zaten. ne güzel işte belki sizin attığınız adımı ileriye taşıyacaklar.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 14, 2019, 03:50:10 PM

Benim açtığım konuyada benzer bir yorum atmıştı bu arkadaş. Oysa hiç bir cümlemin onunkisiyle alakası yoktu ve zaten apayrı bir konudan bahsediyordum. Yazdığım onca analizi, araştırmayı, aktardığım beklentileri bulandırmaya çalıştı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5163695.0

Herhalde istiyor ki kendisi konu açmadan kimse piyasadaki bu durumları konuşmasın. Anladığım kadarıyla merit için mücadelesi. Ne diyelim meritleri ona verin. Önemli olan bilgi tartışmak para kazanmak.

Elysio (OP)
Full Member

View Profile
July 14, 2019, 10:55:33 PM

Gene benim konulardan birinin çakması daha açılmış Smiley,  2 gün önce bir başkası da açtı bir
IEO konusu, içeriği copy paste yaptı, merit verilecektir cümlesini yazdı, sonra yayınlanmadı ieo. dex e çevirdi. Smiley

Neyse yayınlanmış gerçek binance Ieo larını bekliyoruz

Afedersinde başlıkların tapusunu mu aldın neyin özgüveni bu neyin çalınması senin başlıklarla ne alakası var bunun? lan istediğimiz başlığıdamı açamıyıcaz forumda, sizin isteklerinize göremi başlık açıcaz kimsiniz ki siz bir dahakine izin isteriz sizlerden başlık açarız kusura bakmayın büyük üstad. Gereksiz boş muhabbet yapmayın senin ise git tecillet kimse açmasın millete laf sallamayı bırakın icraate yapın herkes faydalansın.
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
July 14, 2019, 10:56:29 PM

Benim açtığım konuyada benzer bir yorum atmıştı bu arkadaş. Oysa hiç bir cümlemin onunkisiyle alakası yoktu ve zaten apayrı bir konudan bahsediyordum. Yazdığım onca analizi, araştırmayı, aktardığım beklentileri bulandırmaya çalıştı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5163695.0

Herhalde istiyor ki kendisi konu açmadan kimse piyasadaki bu durumları konuşmasın. Anladığım kadarıyla merit için mücadelesi. Ne diyelim meritleri ona verin. Önemli olan bilgi tartışmak para kazanmak.
Forumun üstadıdır kendisi af dilemeniz gerrekiyor bence bir dahada izin almadan açmayın beyfendiden çünkü kendisinin bütün konular.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
July 15, 2019, 09:40:26 AM

5-10 konuda da benim formatla aynı, başlık, cümleler vs.  Aynı formatta 10 tane konu da açan açar karışmam çok, açın yani. forumda fikir özgürlüğü var.  Ama bana danışacak olursanız, biraz özgün olun özgün işler yapın çok daha faydasını görürsünüz, özgün işlerin forum da faydasını görür.  ancak bu şekilde fikirler gelişir ve çevrenize faydalar sağlar. Ben 1 haftadır oldukça yoğunum foruma girmiyorum.

Genelde öyle 100 tane konu açmam, açtıklarım da ortada, şu işlerim bitsin dönecem geri, gene ufak ufak ekmek kazanacağız inşallah
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 15, 2019, 10:07:56 AM

Siteye bakıyorsun pek bir şey yok, araştırmamız gereken ekip ve yaptıkları oluyor genelde. Zamanla deneyim kazandıkça ekip, eğitimleri, katıldıkları konferanslar vs. gibi şeylerin en önemli olduğunu anlamaya başladım.

1881 - 193∞
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
July 15, 2019, 11:45:44 AM

CZ amada 3 ayda 5 proje söyledi ve bir sonraki ieo 30 gün bnb tutma olacağına göre 18 günde 1 proje olur ve bu ay 2 proje birden açıklanabilir.
İki projeye katılım için bnb tutma aynı zamanda başlayabilir. ilkine katılmak için 10 gün tutmak diğeri içinde 30 gün diyebilirler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: