Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:03:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mydexpay.io yu bilen var mı?  (Read 210 times)
huseyin15 (OP)
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 10, 2019, 10:07:06 PM

Arkadaşlar telegramda rastladım mydexpay.io diye bir ico varmış. 994 kişi var. Ve 27 Aralık'ta ico olacakmış. Ben hiçbirsey anlamadım doğrusu. İşin içinde Türkler var. Bir kişi diyor ki ses kaydında 248 üyem var vs. Benim aklıma hiç yatmadı. Ne yapıyorlar? Belki forumda bilgisi olan vardır diye başlık açtım. İco devri biteli çok oldu ama bu da bir ico imiş.
1715529790
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715529790
Reply with quote  #2

1715529790
Report to moderator
1715529790
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715529790
Reply with quote  #2

1715529790
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 11, 2019, 09:40:48 AM

Telegramda mydexpay diye arayınca cikiyor zaten. Ben baktım alayı türk. Bana ponzi geldi. O dedikleri miktarı vermeleri mümkün değil. Neye gore verecekler. Eskiden S coin vardı. Edinar coin vardı. Networku olan hepsi gumledi. Bu da onlar gibi olur. Aklı olan buralara para yatırmaz.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

View Profile
July 11, 2019, 10:41:20 AM

https://mydexpay.io/presentation.html
Haydi siteye baktın, orada bile bir tek açık açık dolandıracaklarını yazmadıkları kalmış ama diyelim ki çok iyi niyetlisin, insanları hep 100 puandan başlatıyorsun, yine de şuna baktığın zaman zaten biz tokatçıyız diye bas bas bağırdıklarını görürsün. Hediyeler ipad miniden başlayıp lüks villaya kadar gidiyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
huseyin15 (OP)
Member
**

View Profile
July 11, 2019, 10:51:54 AM

Haydi siteye baktın, orada bile bir tek açık açık dolandıracaklarını yazmadıkları kalmış ama diyelim ki çok iyi niyetlisin, insanları hep 100 puandan başlatıyorsun, yine de şuna baktığın zaman zaten biz tokatçıyız diye bas bas bağırdıklarını görürsün. Hediyeler ipad miniden başlayıp lüks villaya kadar gidiyor.

Bobita hocam , yanlış anlama olmasın. Bana bir arkadaş söyledi. Burada ki amaç bunların reklamını yapmak vs kesinlikle değil. Araştırmak isteyen insanlar olursa doğru bilgiyi burada görsün. Sizin gibi tecrübesi yüksek kişiler vardır onlar ne düşünüyor diye başlığı açtım. Bu forumda olupta kanacak kişi yoktur ama Google da arama yapınca bari burada yazılanları da okusun amacim o başka birşey değil.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

View Profile
July 11, 2019, 11:20:32 AM

Bobita hocam , yanlış anlama olmasın. Bana bir arkadaş söyledi. Burada ki amaç bunların reklamını yapmak vs kesinlikle değil. Araştırmak isteyen insanlar olursa doğru bilgiyi burada görsün. Sizin gibi tecrübesi yüksek kişiler vardır onlar ne düşünüyor diye başlığı açtım. Bu forumda olupta kanacak kişi yoktur ama Google da arama yapınca bari burada yazılanları da okusun amacim o başka birşey değil.
Ya kusura bakma, "sen" diye yazınca doğal olarak üzerine alınmışsın, haklısın, sana cevap veriyor gibi görüneceğini ben düşünmeliydim, siteye bakıp heriflere sinirlenince o kısmı kaçırdım, özür dilerim. Ben o ifade şekliyle genel olarak buraya yatırım yapmayı düşünen 3.kişileri kastetmiştim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
huseyin15 (OP)
Member
**

View Profile
July 11, 2019, 11:34:21 AM

Ya kusura bakma, "sen" diye yazınca doğal olarak üzerine alınmışsın, haklısın, sana cevap veriyor gibi görüneceğini ben düşünmeliydim, siteye bakıp heriflere sinirlenince o kısmı kaçırdım, özür dilerim. Ben o ifade şekliyle genel olarak buraya yatırım yapmayı düşünen 3.kişileri kastetmiştim.

Estağfurullah abi sorun yok. Sizin gibi 3-5 kaliteli bilgili kişi yazsa yeter. Bir kişi tokatlanmaktan kurtulsa yeter. Telegramda yazacağım scam tokat vs diye. Basım belaya girer mi acaba diye urkuyorum.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
July 11, 2019, 08:25:11 PM

Isin icinde turkler varsa bir sikinti olmama ibtimali cok dusuk ben bu ico nun ismini de ilk defa duyuyoeum zaten belki benim eksikligom ama genede siz bilirsinjz
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

View Profile
July 12, 2019, 07:40:51 AM

Isin icinde turkler varsa bir sikinti olmama ibtimali cok dusuk ben bu ico nun ismini de ilk defa duyuyoeum zaten belki benim eksikligom ama genede siz bilirsinjz

Dün yine telegram larina baktım 1000 kişi geldi diye seviniyorlardi. Aralıkta 2000 kişi doyorlar. Resmen ponzi bunların yaptığı dün birisi yine bir üye buldum 0.001 BTC lik yatrim aldım vs diyordu. Tahminim o giren parayı şemaya göre dağıtıyorlar.
Eğer şikayet eden olursa başları belaya girer bunların resmen Tokatçı bunlar.

bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
July 12, 2019, 08:30:12 AM

Aman diyim arkadaşlar, düzgün iş yapan türk projesi yok gibi bişey. Menapay var o bile kırk takla attı bountylerin üstüne yatmak için. Hala da göndermediler.

Uzak durmak en güzeli.
maex_bloore
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
July 14, 2019, 07:35:54 AM

Yeni bir dolandırma vakası olacak malesef bide çok inan kişiler var bunlara sonları hüsran
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
July 14, 2019, 10:51:18 AM

Yani bounty veya airdrop olan her yerde zaten Türklerin olması normal. Kripto dünyasının çoğunluğunu Türkler oluşturuyor. BTC veya ETH var mı bilemiyorum. Ama BTC veya ETH bizlerde çok olmadığını düşünüyorum. Yani bir kişinin elinde 1 BTC olabilir ama 10 BTC olduğunu düşünmüyorum. İlla vardır ama emin değilim. Bounty ve Airdrop işinde ise çok fazlayız. Tabi ben daha fazla kişi olsun isterim. Fakat SCAM, dolandırıcı veya piyasaya giremeyeceklere katılmamanızı umuyorum.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
July 14, 2019, 04:03:45 PM

Daha once yazdim mi bilmiyorum ama bu ieo yu daha once duymadim, simdi yorumlari okuyacahim bakalim neymis. Tesekkurler paylasim icon
Pages: [1]
  Print  

Jump to: