Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:31:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Arap klüpleri ve futbol  (Read 91 times)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 14, 2019, 11:37:39 AM

Malum bizim kluplerin can simidi Arap klüpleri oluyor.  Adamlar transferde basıyor parayi ve ozellikle büyük kluplerin paraya sıkıştığı zaman transfer yapıp destek oluyor. Benim kafamı karıştıran nokta şurası: son olarak Gary Rodriguesten örnek verelim. Adamlar GS den 9 milyon Euro'ya transfer etti ve 9 maç oynattı. Şimdi FB ye geldi ve 2 yıl ücretsiz kiraladi. Ve 2 yıl sonra isterse, transfer edecek. Akla mantığa uygun değil. Buna benzer bir sürü örneği var. Mesela şimdi GS Josef de Souza peşinde deniliyor. Fenerden 12 milyon euro bedelle transfer oldu. GS bu parayı verip almaz 11 milyon Euro bonservis isteniyor.
Bu örnekler çok. Ben ileride bu transferlerin iyice arastirililirsa altından başka şey çıkacağını düşünüyorum.
İddiam şu: malum satmadan transfer yapılamıyor. Geçen yıllarda fener Arap kluplerine transfer yaptı. Bence parayı gidip bu kluplere verip kendi futbolcusunu satıyor. Yani alan satan klip böylelikle tahtasını açıyor. Neticede kluplerde para çok. Çok mu uçtum bilmem ama bu transferler bana hiç mantıklı gelmiyor.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: