Bitcoin Forum
May 21, 2024, 02:11:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ayı piyasasında 2 ayda 750x : Volume Network  (Read 743 times)
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 5

View Profile
July 22, 2019, 08:10:41 PM

2 ayda x750 yapmış diyorsunuz yani buradan alıp sikilsin insanlar. benim anladığım tek şey bu:) sonuçta karşımızdaki bitcoin değil.
- tron'un kendisi scam zaten hocam o yüzden örnek vermeye gerek yok.
- % 97 tek adreste ama mining içinse anladığım %97 premining var o zaman. mk böyle bir olaya girilir mi?
- daha önce kırmızı bültenle arandığınız için bu token midir ne kırmadır ondan uzak durulmasını ayrıca tavsiye ediyorum.

not: uzun uzun buraya proje ile gerekli açıklamaları yaparsanız, projenin ekibini gerçek şekilde burada belirtirseniz dinleriz sizi.saygılarımla.

Şu şekil bir açıklama yapsam hocam;

MADENCİLİKTE YENİ ÇAĞ: VOLUME NETWORK

TRON Network'ün kurucularından ve aynı zamanda baş teknoloji sorumlusu olan Lucien Chen, Lambda'nın çekirdek ekibi ile birlikte Volume Network'ü geliştirdi. VOL, sabit disk madenciliğine dayalı bir POST fikir birliği mekanizmasına dayanmaktadır.

Volume Network, gerçek hayata entegre olabilecek çok geniş çaplı bir blockchain madencilik teknolojisi sunmaktadır.  Herkesin basitçe katılabileceği bu sistem sayesinde, ağın toplam bakım maliyetinde ciddi derecede bir azalma durumu gözükecektir.  Bu sebeple ki daha fazla enerji korunumu söz konusu olacaktır ve bu özelliği ile de projenin çevre dostu olacağını söylemek yanlış olmaz.

Pahalı ve özel teçhizat gereketiren POW madenciliği aksine, volume network’ün ekosisteminde yapılacak madencilik extra bir diz üstü bilgisayar ve harici diskiniz olduğu müddetçe yapılabilir ve bu sayede bir günde dahi bir çok VOL kazanabilirsiniz.  Kolayca elde edilebilecek donanımlar ile yapılabilen POST madenciliğine bir çok kişi çok rahatlıkla katılabilir ve bu da sistemi daha merkezsiz bir hale getirir.

Harici disk ile yapılan madencilik düşük güç tüketimi, ısı üretimi olmaması, gürültü kirliliği olmaması ve ucuz tedarik edilebilmesi gibi birçok avantajlara sahiptir. Madencilik esnasında yüksek elektrik tüketimi olacak diye endişe duymanızı gerektirecek bir durum da söz konusu olmayacaktır.  Bu durumun karşılaştırılmalı anlatımını daha açıklayıcı olacaktır; Volume network ekosistemindeki madencilik esnasında 70-90W aralığında tüketimin eşdeğeri Bitcoin ASIC madenciliği yapan cihazda 1350-2000 W aralığında tüketim olacaktır. Yıl olarak POW madenciliğinde 17520 KWH enerji tüketimine karşılık POST’ta sade ve sadece 700 KWH enerji tüketimi olacaktır. Bu bağlamda volume network’ün diğer madencilik sistemine oranla %96 daha az enerji tükettiğini söyleyebiliriz.

Proje ile ilgili güncel haberlerin takibi için telegram sayfasına katılabilirsiniz; https://t.me/VolumeNetworkTurkey
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
July 22, 2019, 08:11:24 PM

2 ayda 750x yapan koin ancak milletin başına bela olur, tehlikeli buluyorum
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
July 22, 2019, 08:28:07 PM

Bugün baktim kucoinde var. Ama sizin de dediğiniz gibi 750 kat gitmiş bir coin ya da tokene girmek akıl karı değil. Eğer mining olayı da başlar ise düşüs gelebilir.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
July 22, 2019, 08:36:07 PM

cmc'de göremedim.
binance'ta elrond 5-10x yaptı, millet havalara uçtu haklı olarak

" 2 ay gibi kısa bir sürede ieo fiyatı olan 0,0001'nin tam 750 katını gördü, evet 0,075 usd'yi bugün itibari ile gördük." yani nerde satılıyor bu proje, supply kaç falan yazılsa en azından göz gezdiririz, 750x demek 100 dolar atsam 75 bin dolar demek, hala satmayan varsa ne düşündüğünü öğrenmek isterim.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
saykokemal
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
July 23, 2019, 01:50:28 PM

Sanıyorum tokenlerin bir çoğu kilitli ve madencilik başladığında fiyatı hızla düşecek. Belki bir miktar daha artış görür ama sonrası için dikkatli olun. Bu seviyelerde düzeltme dahi görmemişken girmek çok büyük risk.
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 23, 2019, 04:38:25 PM

Bugün baktim kucoinde var. Ama sizin de dediğiniz gibi 750 kat gitmiş bir coin ya da tokene girmek akıl karı değil. Eğer mining olayı da başlar ise düşüs gelebilir.

Aslında madencilikle birlikte düşüş gelmeyecektir. Çünkü madencilik yapmak isteyenler bir havuza dahil olmak durumunda olacaklardır ve solo madencilik yapılamayacaktır.

Her bir havuz da 2m VOL tokeni kitlemek zorundadır madencilik yapabilmek adına. Bu da madencilik yapanların madencilik yaptıkları süreçte tokenleri kitli olacak demektir.

Yani sözün özü madencilikle yeni tokenler kazılırken, yeni madencilerde madencilik yapmak için tokenlerini kitleyecek ve arz-talep dengesi korunacaktır.

Hatta ve hatta son açıklanan PoS algoritmasınında entegrasyonu ile kitli tuttuğunuz tokenlerden de node kurmuşcasına ya da nasıl neo tutana neo gas gelir misali stake kazanacaksınız.

shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 23, 2019, 04:51:35 PM

Sanıyorum tokenlerin bir çoğu kilitli ve madencilik başladığında fiyatı hızla düşecek. Belki bir miktar daha artış görür ama sonrası için dikkatli olun. Bu seviyelerde düzeltme dahi görmemişken girmek çok büyük risk.
Tokenlerin %3'ü public sale ile satıldı ve %97'si madencilikle kazılacak.

Buradan kitli kazılacak tokenleri görebilirsiniz;
https://etherscan.io/token/0x2e2e0a28f6585e895dd646a363bae29b77b88a31?a=0x0bc9e1b3c194b96726c906bed1a56d7b7486d49f

Madencilik başladığında fiyat hızla düşmeyecek, bilakis organik olarak büyümeye devam edecek. Çünkü madencilik yapmak isteyenler de token kitlemek zorundalar.

Testnet için kurulan ilk havuzlara toplamda 88m VOL gönderildi ve kitlendi. Dolaşımdaki token adedi 300m idi. Hemen hemen %30'u kitlenmiş, ki daha testnet yayınlanmadı. Varın siz düşünün mainnetten sonra vol madenciliğine olacak rağbeti.

Buradan gönderilen 88m tokeni görebilirsiniz;
https://etherscan.io/token/0x2e2e0a28f6585e895dd646a363bae29b77b88a31?a=0x7f811bceca8087b221a57dda377a69ed730ce49d

Sonuç moon kaçınılmaz gibi duruyor, gerçi 850x yaptı daha ne yapacak derseniz de cevaben herşey yeni başlıyor diyebilirim  Smiley

sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
July 25, 2019, 07:37:34 PM

Kullanıcı dolandırıcı proje tanıtmış olsa da olmasa da 750 kat yapmış bir projeye girilmez artık tren kaçtı demektir.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2019, 06:05:43 AM

Forum olarak Volume Network'ü altcointalks'ta paylaşmıştım (https://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=118525.0)

O zaman alan arkadaşlar pik olarak 6x'i gördüler. Şu anda dahi 4,6x'teler. Ayı piyasasına göre gayet güzel kar. 🚀🚀🚀

Twitter'a da el attım bu arada. Beni takip etmek isteyen arkadaşlar için; https://twitter.com/shadowbishopTR
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 28, 2019, 01:41:01 PM
Last edit: July 28, 2019, 02:29:10 PM by mustafayasinsenturk

Kucoine bile para yedirip listelenmişler. Tabi adamların umrunda olmaz . Aldığı paraya bakar. 10 milyar token var. Bunun %3 ü 30 bin dolara satılmış. Sonra fiyat 750 kat artmış . Buralarda destek alıp ellerindeki malı boşaltmayacaklarına nasıl emin olabiliriz.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
July 28, 2019, 07:01:36 PM

2 ay gibi kısa bir sürede ieo fiyatı olan 0,0001'nin tam 750 katını gördü, evet 0,075 usd'yi bugün itibari ile gördük.

Bu şu demek:
Gelin bizdeki malı alın kazığın kralını görün!.
Kendileri çalıp kendileri oynuyordur kesin. Vur kaç tekniği.. Uzak durulması gereken bir proje bana göre.
En zirveden mal alınmaz... x750 ne demek! Uzaklaşabildiğin kadar uzaklaş demek bana göre..
Shitcoinlerin en büyük özelliği bu zaten..

.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
July 31, 2019, 07:51:10 AM

1 haftada 0.0000001x yapıp elimie vrirler.
o kadarcık volume de 3 ayda 750x azmış. adamlar bir günde yapıyor 1000x i 100 dolar ile

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 31, 2019, 08:56:42 AM

Geçen gün cmc yi kontrol ederken gördüm. Tron classic diye birşey var galiba. 46 kat mi gitmiş ne olmuş çok anlamadım. 4607 gibi bir sayı vardı. Büyük ihtimalle% 46 civarı. Hacim  düşüktü. Alan kişi kime satıyor merak ettim doğrusu.
mandown
Legendary
*

Activity: 1932
Merit: 1292

View Profile
July 31, 2019, 09:05:39 AM

hacim olmadıktan sonra ne önemi var.

1000 usdlik aldın 750x de satıcan ama alacak yok Cheesy

dalga geçer gibi konular açıp bilmeyenin hata yapmasına sebep olmayın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 31, 2019, 09:49:07 AM

Kucoine bile para yedirip listelenmişler. Tabi adamların umrunda olmaz . Aldığı paraya bakar. 10 milyar token var. Bunun %3 ü 30 bin dolara satılmış. Sonra fiyat 750 kat artmış . Buralarda destek alıp ellerindeki malı boşaltmayacaklarına nasıl emin olabiliriz.

En büyük sıkıntı bu işte hocam. Dediğiniz gibi takımin elinde yüksek miktar var. Ellerinde ki mali ister istemez boşaltır. Belki de kendileri düşürdü oraya kadar. Millete gel gel yapmak için. Qkc bu kadar gitmedi ama takımin kilitli tokenleri açılınca o da iyi dump yemişti.

mandown
Legendary
*

Activity: 1932
Merit: 1292

View Profile
July 31, 2019, 12:31:25 PM

biri 750x mi dedi.

https://coinmarketcap.com/currencies/volume-network/

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 31, 2019, 03:44:16 PM

Hocam cmc'ye gireli 2 gün oldu,

750x' kanıt isterseniz icodropsa bakabilirsiniz

https://icodrops.com/volume-network/
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 31, 2019, 06:32:53 PM

Bu başlığı geçen hafta gördüğümde CMC'de arayıp da bulamamıştım VOL tokeni. 2 gün olmuş gireli oraya, üstteki mesajdan öğrenmiş oldum. Fakat CMC'de IEO sonrası süreç hakkında veri yok; sadece 2 günlük veri işlenmiş tabloya. O yüzden de 750x yükselişini göremiyoruz. ICOdrops'dan baktım: ICO fiyatı 0.0001 dolarmış. Şu andaki güncel fiyat da 0.068 dolar görünüyor. KuCoin borsasına da girmiş.
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 31, 2019, 08:31:59 PM

Bu başlığı geçen hafta gördüğümde CMC'de arayıp da bulamamıştım VOL tokeni. 2 gün olmuş gireli oraya, üstteki mesajdan öğrenmiş oldum. Fakat CMC'de IEO sonrası süreç hakkında veri yok; sadece 2 günlük veri işlenmiş tabloya. O yüzden de 750x yükselişini göremiyoruz. ICOdrops'dan baktım: ICO fiyatı 0.0001 dolarmış. Şu andaki güncel fiyat da 0.068 dolar görünüyor. KuCoin borsasına da girmiş.

Hocam ieo Biss borsasında oldu ve ordan bütün süreci de görebilirsiniz; https://www.biss.com/#/cryptocurrency

850x'i gördü ve şu sıralar 680x'e geriledi. Yaklaşık bi 4-5 gündür bu seviyelerde devam ediyor.
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 01, 2019, 07:39:54 AM

Volume Network ile ilgili akıllardaki soru işaretlerini giderecek bir yazı yazdım, ilgilenen olursa linki aşağıda Smiley

https://medium.com/@shadowbishopTR/madenci%CC%87li%CC%87kte-yeni%CC%87-%C3%A7a%C4%9F-volume-network-b8b1130a4935
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: