Bitcoin Forum
May 01, 2024, 06:28:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık 6750 Miracle TELE token  (Read 155 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 15, 2019, 11:18:10 PM
Last edit: August 13, 2019, 04:25:39 PM by AlyattesLydia

Elimdeki 6750 adet Miracle TELE tokenı satılığa çıkardım.

Tanesi 0,22 $ satıyorum, toplam 1500 $ karşılığı ETH olarak satacağım. İlgili coin şuan buyback kapsamında tanesini 0,2 EUR ile geri alacağını telegram grubunda söylüyor. Ancak KYC ve 10 EUR vermeyi mantıklı bulmadım ve uğraşmak istemiyorum.

İlgili token aylık olarak faiz vermektedir. 6700 TELE token için sitesinde aylık 201 EUR faiz verdiğini söylüyor. Ben denemedim ama telegram grubunda şimdiye kadar para aldığını söyleyenler var.

Geçmişte aynı fiyattan 2000 adet kadar sattım. O yüzden fiyatta bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Eğer proje patlamazsa, borsaya geçtiği zaman büyük rakamlara çıkabilir. Kendi araştırmanızı kendinizin yapmasını tavsiye ederim. Bu tarz faiz/komisyon adı her neyse veren tokenlara güvenmediğim için satmayı düşünüyorum.

Alışverişi etherdelta üzerinden de yapabiliriz, benim de bildiğim bir escrow olursa o da olur, harici tüm durumlar için önce ödemeyi alır, sonra gönderirim.
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 28, 2019, 04:00:06 PM

7 ETH karşılığı satılmıştır.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: