Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:38:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Trader'ın Araç Gereçleri  (Read 224 times)
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 16, 2019, 03:22:16 PM

Bir mühendisinin t-cetveli, doktorun stetoskop'u varsa
Trader'in de belli başlı araç gereçleri, takip ettiği ekranları, grafikleri var.

Siz trade yaparken ne tür araçları, gereçleri kullanıyorsunuz ve sürekli takip ettiğiniz ekranlar nelerdir?

The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 17, 2019, 06:09:07 AM

Üstad açtığın başlıkları genel anlamda takdir ediyorum ama keşke bunları farklı başlık yerine aynı başlıkta bir rehber gibi değerlendirseydin. Hem daha kapsamlı bir rehber olurdu, hemde eminim seni birileri meritlerle daha fazla ödüllendirirdi.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 17, 2019, 06:43:41 AM

Üstad açtığın başlıkları genel anlamda takdir ediyorum ama keşke bunları farklı başlık yerine aynı başlıkta bir rehber gibi değerlendirseydin. Hem daha kapsamlı bir rehber olurdu, hemde eminim seni birileri meritlerle daha fazla ödüllendirirdi.

Bende takdir ediyorum lakin böyle bir hesap daha önce hiç gözüme carpmadi son zamanlar eski üyeler ortalıkta olmayınca hep gözüme çarpıyor. Postlarina baktım acaba globalden mi geldi diye. Hesap 1 yıldan fazla yatmış yeniden doğmuş gibi.😃

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 17, 2019, 07:11:18 AM

trader'in araç gereçleri çok.Hepsinin de birbiri ile uyumlu olması gerekir.Grafik bilgisi bekle diyorsa sabır göstermek şart.Bu piyasa da grafiklerde pek işe yaramıyor ama yol gösteriyor gidişata.Grafiği birçok etkenlerle değerlendirmek lazım.Yoksa boşta kalır bir işe yaramaz.
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 17, 2019, 08:24:20 AM

Nasıl hocam tam olarak anlayamadım. Birbirine çok benzeyen başlıklarım yok aslında. Her birinin ayrı ayrı tartışılmasını istediğim spesifik olarak birbirinden farklı konular esasında. Ama umarım rahatsız etmemişimdir. Nezaketinizden dolayı teşekkür ederim. Merit konusunda pek umudum yok malesef. Değerli forum üyelerinin takdir ettiği bir kısım var ama forumda kıtlığı yaşanıyor farkındayım. Arz sorunu var.

Bende takdir ediyorum lakin böyle bir hesap daha önce hiç gözüme carpmadi son zamanlar eski üyeler ortalıkta olmayınca hep gözüme çarpıyor. Postlarina baktım acaba globalden mi geldi diye. Hesap 1 yıldan fazla yatmış yeniden doğmuş gibi.😃

Hahaha Cheesy Dur bende bakayım ne zaman üye olmuşum. 2017 ya pekde yeni sayılmaz üstat. Profil resmim olmadığı için bu muameleyi çekiyorsunuz değil mi doğruyu söyle Cheesy

trader'in araç gereçleri çok...

Kesinlikle çok hocam. Mesela ben derinlik ve hacim hastasıyım. Muhakkak takip ederim.
Araç olarak da saf kehribar tesbih çekmeyi severim ekran başında beklerken sabır veriyor Smiley

Hesap makinası olmazsa olmaz! Ama cep telefonundaki gibi pratik bir makine bulamadım. Öneriniz varsa alabilirim. Mühendislik fakültesinde kullandığımız takos hiç pratik değil trade için. Telefondaki gibi pratik ve sade olmalı.

Resmi Telegram, Twitter kanallarını takip ettiğimi söylememe gerek yok.

Ekranı şöyle dörde bölünce kullanışlı oluyor arkadaşlar: http://prntscr.com/og5twr

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 17, 2019, 12:23:40 PM

Fiziksel olarak bir araç-gereç aradım ama aklıma gelmedi Cheesy Genel olarak tüm piyasaları takip eden her seviyeden traderlar için "TradingView" sitesi ve uygulaması herhalde en ihtiyaç duyulan araçtır. Kripto piyasalarında grafik pek çalışmasa da fikir edinmek için halen en fazla TradingView kullanılıyor... Bunun dışında, traderların çoğunluğu sanırım güvenlik noktasında hardware-wallet kullanıyorlardır. Yatırımın bu kadar içinde olanlar mutlaka güvenlik kısmını da atlamamıştır.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 17, 2019, 01:01:13 PM

Grafik falan değil bence. En önemli gereci parası. Yeterli parası yoksa trader tüyo ile iş yapsa sızdırılan bilgilere sahip olsa da kazanamaz doğru dürüst.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
July 17, 2019, 01:21:42 PM

Kocaman bir kitaplık finansla ilgili kitapların olduğu. Siyasi kitaplar da bolca bulunmalı. Bol para bol teknik bilgisi. Tercihen ekonomi ve psikoloji diploması da.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 17, 2019, 01:23:38 PM

Çok orijinal yorumlar geliyor valla. Severek takip etmeye başladım konuyu. Daha ne kadar ilginç mesajlar gelebilir Smiley

CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
July 17, 2019, 06:52:24 PM

Çok orijinal yorumlar geliyor valla. Severek takip etmeye başladım konuyu. Daha ne kadar ilginç mesajlar gelebilir Smiley

pergel gönye hesap makinesi gibi araçlarıda masada tutmakta fayda var Grin
orijinal bir cevap oldu sanırım. Grin

Bitcoin
ahmetcan1
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 17, 2019, 06:55:09 PM

Bende tek teknik analiz var sabır.Tepede satıp dipte beklemek.Bunun içinde o coini en ince ayrıntısına kadar takip etmek.Uyurken sevgilinizi değil o coini sayıklamak. Grin

Oracolcoin XOR         
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
July 17, 2019, 07:00:00 PM

Sanki şu an trader ne yapsa boş. Stop oluyoruz %20  yukarı çıkıyor. Alıyoruz aşağı göçüyor. Aslında 75bin tl olduğunda sat sinyali verdi ve biz değerlendiremedik.Tüm hata bende aslında. Trader olmak benim neyime

▔▔▔▔▔
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
July 17, 2019, 07:03:50 PM

Bitcoinin bu kadar kısa zamanda böyle uçması zaten altının boş olduğunu gösterdi bize.10k şu an gerçekci fiyat.Long ve short yüzünden hedefdrn şaşıyor.Bazen çok yukarı bazen çok aşağı düşüyor.Sakin kafa ile strateji yapmak gerekir.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
July 18, 2019, 04:39:20 AM

bu aralar kullanılan yöntem ne olursa olsun doğru sonucu almak şans işi olur. dengesizliğin kitabı yazılmakla meşgul piyasa.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 18, 2019, 10:39:05 AM

Açtığın başlık şunu diyor: Trader olmak istiyorsan gel, bununla ilgili işine yarayacak bir çok bilgi paylaşacağım.
Konu ise şunu diyor: Yav bu trade işinde ne kullanıyorsunuz, bi deyiverin hele...
Yani milleti yemeğe davet edip, kendininki dahil hesabı iteleyivermişsin sanki.  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
July 18, 2019, 03:48:04 PM

benim tek olarak tradingview deki araç gereçler yani indikatörler Smiley tabi bunlarda bir yere kadar tutar, o yüzden bunun yanında temel analizi de işin içine katmamız lazım diye düşünüyorum bunun için de güvenliir haber siteleri vs.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 13, 2019, 08:48:46 AM

Windows "Telefonum" uygulamasını kullanmaya başladım. Telefona gelen bildirimleri anında ekrana yansıtıyor. Sürekli telefonu açık bırakmaya gerek kalmadı. Gerçi tıklayınca detayı göstermiyor ama kurduğum alarmları görebiliyorum en azından. Daha önce sırf bunun için Samsung Dex almıştım ama pek pratik değildi o iade ettim.

https://www.webtekno.com/android-bildirimlerini-bilgisayarda-nasil-gorebilirsiniz-h73637.html

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
pelimies
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
August 14, 2019, 09:52:13 AM

Trader in araç gereçleri en fazla bilgi oluyor bilgiye en kısa sürede ulaşan biri çabuk önlem alıp avantajlı duruma geçebilir

Pages: [1]
  Print  

Jump to: