Bitcoin Forum
April 27, 2024, 12:41:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Güvenmediğin 3 Koini Seç :))  (Read 376 times)
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
July 21, 2019, 10:23:49 PM

Bitcoin başta olmak üzere Ethereum ve Doge cüzdanımda kalıcı olanlar. Bunların haricinde hiç bir projeye güvenim yok, altcoinlere para yatırırken bugün var yarın olmayabilirler gözüyle bakıyorum ve çeşit bol meblağ azar azar olacak şekilde yatırım yapıyorum. Reklamını iyi yapan parayı basan listeleniyor sadece, ilk yüzdekiler dahi ahım şahım bir özelliği olmaları nedeniyle  orada değiller.
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 22, 2019, 06:49:03 PM

XRP: Bana hep bir dümen çeviriyorlar gibi geliyor. Aşırı şişirilmiş. Ayrıca zamanında Ripple ve XRP ayrımını "bilerek" doğru yapmadıkları için piyasadan iyi para kaldırmışlardı. Hani şu bankacılık olayları.
BCD: 2018'in ocak ayında x100 mü yapmıştı neydi. Çok giren olmuştu; biri de bendim. O günden beri yanına yaklaşmıyorum.
Waves: 2017-2018 yıllarında forumda o kadar çok konuşuldu ki artık adını duymaktan bile huylanır oldum. Ayrıca sürekli düşüşte. Fazlasıyla eziyet çektiren bir coin.
yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
July 23, 2019, 04:58:11 PM

Tether yorumu kısa ve net olmuş Cheesy Tronda bana güven vermeyen coinlerden biri bazen kampanyalarda sırf ilgi çeksin diye dağıtım yapıyorlar. XRP birçok borsada hacim bakımından bayağı iyi durumda ancak fiyatı genel olarak 0.30 ile 0.45 usd arasında değişiyor. Piyasada güvenmediğimiz coinleri sayacak olursak liste bayağı kabarık olur

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 26, 2019, 09:25:30 AM

üretirken 0 tuşu basılı kalmış coinlerden gidersek tron ripple herkesin ortak nefret ettiği sanırım. tronu ayrıca token iken etherdeltadan bedavaya toplayamamış olmanın verdiği çıldırmalık doz da ayrıca etken sanırım. neo desen transfer ve ücret konusunda çok güzel ama niye bölünemiyor böyle salak bişey olmaz

birde eos ve stealer var.cüzdan açmak için para ödüyorsun böyle bi şerefszlik olur mu
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: