Bitcoin Forum
April 19, 2024, 09:16:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: BNB yi kaçırdınız HT yi kaçırmayın !  (Read 971 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1867
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
July 21, 2019, 06:55:28 PM
Merited by Blacknavy (1)

Binance koin i yatırım için kaçırdınız , burda dolanmanızdan belli  Cheesy

Ama HT için geç kalmadınız Huobi token 4.4 dolar şu an ve yükseliyor. seneye 20 dolar olunca almak için geç mi kaldık dersiniz.

Bugün Fee leri düşürmek için HT koin tutma planı açıkladılar ve yükselmeye başladı, Binance a göre daha fazla koin tutarak indirim kazanabiliyorsunuz, dolayısıyla token sayısının fazla olmasını biraz dengeler. Bnb ye ne olduysa buna da olabilir.
 Huobi eski borsa binance yokken MT gox varken bile vardı, url si ve merkez adresi değişti o kadar.
normalde 0,2 olan fee 0,07 ye kadar düşebiliyor ki binance e göre daha iyi . Tabi o kadar düşürmek için 25bin dolar lık almanız lazım ama siz fee düşürmek için değil yatırım için bile alabilirsiniz.
https://www.hbg.com/en-us/exchange/ht_usdt/ dan siteye ulaşabilirsiniz.
Müşteri sayısı hacmi ile binance ile yarışabilecek bir borsadır, eski bir borsa olduğundan token i yatırım açısından uygundur, yeni çıkan ne idüğü belirsiz tokenlara gömeceğinize buraya gömebilirsiniz. Kiss
1713561373
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713561373
Reply with quote  #2

1713561373
Report to moderator
1713561373
Hero Member
*

Ignore
1713561373
Reply with quote  #2

1713561373
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713561373
Hero Member
*

Ignore
1713561373
Reply with quote  #2

1713561373
Report to moderator
1713561373
Hero Member
*

Ignore
1713561373
Reply with quote  #2

1713561373
Report to moderator
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
July 21, 2019, 06:59:21 PM

Huobi borsası benim çok hoşuma giden bir borsa gerçekten harika binanceden huobi daha iyi benim için.

HT Güzel bir çıkış yapar mutlaka.
KCS de öyle çıkış bekliyorum.

BNB kaçıranlar için en doğru seçim bunlar zaten.
Tabi BNB için ne kadar kaçtı desek de hala daha çok güzel kazanç getirecek kapasitede önü açık bir coin.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
July 21, 2019, 07:03:13 PM

Neden ht? o zaman bunu kcs icinde soyleyebiliriz veya diger borsa tokenleri ic8nde, ayni sey gecerli olabilir...
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
July 21, 2019, 07:20:20 PM

Neden ht? o zaman bunu kcs icinde söyleyebiliriz veya diger borsa tokenleri ic8nde, ayni sey gecerli olabilir...
bir ara dünyanın en büyük borsasıydı, şu an binance tan geriyse fee leri yüksek olduğu içindi, şimdi fee leri binance seviyesine hatta daha iyiye getiriyor bu da hacmi artacak demek, en önemlisi duyuru bugün yapıldı KCS bugün yeni birşey duyurdu mu ? zaman önemlidir, 1 ay sonra geç kalmış olabilir yatırımcı ama şimdi tam zamanı 1-2 gün içinde almazsanız ztn kar realizasyonu falan dirençlere gelebilirsiniz.
0 fee alırken günlük 2 milyon btc hacmi olurdu 2014 te sonra 0,2 fee ye geçtiler hacim baya kesildi 500 de birine fl düştü fee oranı çok önemli hacim için büyük borsalarda, huobiyi kıyaslamak için Okcoin ve BTCChina ya bakmak lazım bunlar dışında kendi liginde rakibi yoktu sonradan binance sadece bu seviyelere gelebildi, Hamle yapmak için niye bu kadar beklediklerini bilmiyorum ama adamlar hamle yapınca hamle sırası bizde, uyumazsanız birşeyler kazanırsınız.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
July 21, 2019, 07:25:47 PM

Neden ht? o zaman bunu kcs icinde söyleyebiliriz veya diger borsa tokenleri ic8nde, ayni sey gecerli olabilir...
bir ara dünyanın en büyük borsasıydı, şu an binance tan geriyse fee leri yüksek olduğu içindi, şimdi fee leri binance seviyesine hatta daha iyiye getiriyor bu da hacmi artacak demek, en önemlisi duyuru bugün yapıldı KCS bugün yeni birşey duyurdu mu ? zaman önemlidir, 1 ay sonra geç kalmış olabilir yatırımcı ama şimdi tam zamanı 1-2 gün içinde almazsanız ztn kar realizasyonu falan dirençlere gelebilirsiniz.
0 fee alırken günlük 2 milyon btc hacmi olurdu 2014 te sonra 0,2 fee ye geçtiler hacim baya kesildi 500 de birine fl düştü fee oranı çok önemli hacim için büyük borsalarda, huobiyi kıyaslamak için Okcoin ve BTCChina ya bakmak lazım bunlar dışında kendi liginde rakibi yoktu sonradan binance sadece bu seviyelere gelebildi, Hamle yapmak için niye bu kadar beklediklerini bilmiyorum ama adamlar hamle yapınca hamle sırası bizde, uyumazsanız birşeyler kazanırsınız.
Feeler ne zaman düşüyor hocam bu güzel olmuş.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 2573

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
July 21, 2019, 08:11:39 PM

Nisan 2018'den beri 23000 altını görmemiş, hali hazırda 42000 sats görünüyor. Ath 74000 sats ki bence de bu değeri aşması hiçte zor olmayacaktır ancak gerekli uyarıları da yapmak lazım hocam.

2013'te kurulmuş olsa da, Kore, Abd, Japonya gibi lider ülkelerde ofisleri olsa da bu bir borsa tokeni yarın sabah kalktığınızda bir hack haberiyle uyanıp her şeyi kaybedebilirsiniz. Bu yüzden sıfırlanmasını göze alabileceğiniz kadar miktarla yatırım yapın. Binance veya diğerleri için de geçerli bu söylediğim.

Benim penceremden değerlendirilebilir bir fırsat gibi görünüyor. Borsalar arasında sıralama değişimi hep olmuş bugüne kadar. 25k-30k sats aralığına gerilerse ki olası btc dalgalanmasında zor görünmüyor bir küçük yolluk yaparım kendime. Pusuya yattım bekliyorum. Ha gelmedi mi burası kripto başka fırsatlara bakarım.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
July 21, 2019, 08:45:44 PM

https://huobiglobal.zendesk.com/hc/en-us/articles/360000340362-HT-Tiered-Fees-Officially-Launches-00-00-July-21

bugün başladı profilden binance taki gibi fee yi token ile al seçiyorsun ve çalışmaya başlıyor.
Dolayısıyla bugün ve birkaç gün yükselme bekliyorum ayrıca ileri seviyeli kullanıcılar ki bunlar aylık yüzbin btc hacim yapan danalar falan oluyor onlara ayrı tablo var onlar için indirim daha zor çünkü zaten inmiş diye ama onlarında ektra indirim için alma ihtimallerini düşünürsek 40bin 50 bin HT almaları gerekiyor bu talep sayıca az da olsa miktarı yüksek dolayısıyla güçlü bir alım talebi olacaktır.
BNB birçok proje ile ico ya çıktı o projelerin satış baskısı var eski çalışanların walletlerinde locak kalktı onların satış baskısı derken kolay yükseliş göremez ama HT nin bugünden sonra potansiyeli var. HT bildiğim kadarıyla ico için kullanılmadı BNB gibi çok ta dağılmadı tek sayısı daha çok onuda bu avantajlarıyla dengeler diyorum.
micalith
Hero Member

Activity: 894
Merit: 501

View Profile
July 21, 2019, 09:40:39 PM

Huobi gerçekten iyi bir borsa ve eski olması sebebiyle tecrübeli olmaları da önemli detay. Fee lerin düşecek olması mühim bir olay, BNB’yi kaçıranlar için iyi bir seçenek olabilir, ben de aynı fikirdeyim.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
July 21, 2019, 09:47:44 PM

https://huobiglobal.zendesk.com/hc/en-us/articles/360000340362-HT-Tiered-Fees-Officially-Launches-00-00-July-21

bugün başladı profilden binance taki gibi fee yi token ile al seçiyorsun ve çalışmaya başlıyor.
Dolayısıyla bugün ve birkaç gün yükselme bekliyorum ayrıca ileri seviyeli kullanıcılar ki bunlar aylık yüzbin btc hacim yapan danalar falan oluyor onlara ayrı tablo var onlar için indirim daha zor çünkü zaten inmiş diye ama onlarında ektra indirim için alma ihtimallerini düşünürsek 40bin 50 bin HT almaları gerekiyor bu talep sayıca az da olsa miktarı yüksek dolayısıyla güçlü bir alım talebi olacaktır.
BNB birçok proje ile ico ya çıktı o projelerin satış baskısı var eski çalışanların walletlerinde locak kalktı onların satış baskısı derken kolay yükseliş göremez ama HT nin bugünden sonra potansiyeli var. HT bildiğim kadarıyla ico için kullanılmadı BNB gibi çok ta dağılmadı tek sayısı daha çok onuda bu avantajlarıyla dengeler diyorum.
Huobide çok sağlam balinalar var onlar da el atar o zaman fee işinden dolayı bir artış yaşanması muhtemel.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
July 21, 2019, 10:01:43 PM
Last edit: July 21, 2019, 10:19:32 PM by Halmater

Huobi doğru hacme sahip olan nadir borsalardan biri fakat bu borsanın nasıl kullanıldığı konusuna bir türlü anlam verebilmiş değilim, Huobi'nin arayüzünü çok kullanışsız buluyorum bir miktar yükselmiş olması da beni korkutuyor eğer piyasa büyük bir dump yerse BNB'den sonra bunu da dipten alabilirim şimdilik biraz riskli görüyorum.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
July 21, 2019, 10:13:34 PM

Binance koin i yatırım için kaçırdınız , burda dolanmanızdan belli  Cheesy

Ama HT için geç kalmadınız Huobi token 4.4 dolar şu an ve yükseliyor. seneye 20 dolar olunca almak için geç mi kaldık dersiniz.

Bugün Fee leri düşürmek için HT koin tutma planı açıkladılar ve yükselmeye başladı, Binance a göre daha fazla koin tutarak indirim kazanabiliyorsunuz, dolayısıyla token sayısının fazla olmasını biraz dengeler. Bnb ye ne olduysa buna da olabilir.
 Huobi eski borsa binance yokken MT gox varken bile vardı, url si ve merkez adresi değişti o kadar.
normalde 0,2 olan fee 0,07 ye kadar düşebiliyor ki binance e göre daha iyi . Tabi o kadar düşürmek için 25bin dolar lık almanız lazım ama siz fee düşürmek için değil yatırım için bile alabilirsiniz.
https://www.hbg.com/en-us/exchange/ht_usdt/ dan siteye ulaşabilirsiniz.
Müşteri sayısı hacmi ile binance ile yarışabilecek bir borsadır, eski bir borsa olduğundan token i yatırım açısından uygundur, yeni çıkan ne idüğü belirsiz tokenlara gömeceğinize buraya gömebilirsiniz. Kiss
Sizin tecrübenize güvenirim ben. Vardır bir bildiğiniz. Huobi yi takibe alıcam. Ancak sadece binance'da listelenmesi bile bir tokenın kendini bir kaç kat katlaması anlamına geliyor. Bunun nedeni ister psikolojik ya da sosyolojik, ister tamamen duygusal deyin sonuç değişmiyor. Bu günlerde yıldız BNB.
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
July 22, 2019, 01:17:48 AM

Yardırıyor an itibariyle , ilk 2 gün girdiniz girdiniz sonra niye düşükken girmedik dersiniz, Bnb gibi işte millet fee leri bunla ödeyeceği için fiyatı hiç düşmez  Wink Daha herkes uyanmadı 4.62 yi gördü birkaç saatte , ilk 24 saat kritik , borsaya usdt onayı geldiği gibi millet abanıyor fiyata tether onay süreleriyle uyuşan pump grafiği oluştu ilk gününden bir iki balina geldimi yarına 2x görür 10 dolardan önce alınır
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
July 22, 2019, 03:30:47 AM

500.000.000 HT  Total Supply  bnb   3x  daha fazla adet var birilerinin eline verirler yükselirse   50.000.200 HT Circulating Supply  kilitli tokenler acılınca ne olacak   her şeye balıklama atlamayın her borsa binance  değildir  btc nasıl liderse  binance  borsaların lideri

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 22, 2019, 07:27:25 AM

500.000.000 HT  Total Supply  bnb   3x  daha fazla adet var birilerinin eline verirler yükselirse   50.000.200 HT Circulating Supply  kilitli tokenler acılınca ne olacak   her şeye balıklama atlamayın her borsa binance  değildir  btc nasıl liderse  binance  borsaların lideri

Kazın ayağının böyle olduğundan emin değilim. Binance elbette yaptıklarıyla dikkat çekiyor ama Huobi küçük bir borsa değil. Küçümsenecek bir borsa hiç değil.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
July 22, 2019, 11:38:03 AM

Kardeş bilgisiz ve cahilce bir yorum yapmışsın adamların bir planlaması var o şekilde ilerliyorlar hadi biz tokenleri açalım da   piyasaya sürelim deyip sürecek halleri yok koskoca borsa böyle amatör iş mi yapacak sence.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 22, 2019, 11:39:38 AM

Huobi büyük borsa evet ama şöyle bir gerçek te var. 50 milyon dolaşımda var ve toplam miktar 500 milyon adet. Çoğu dolaşımda değil. Bu kilitli olan tokenlerin kilidi açılınca ne olacak? var mı bilgisi olan? Hiç token yakımı oldu mu ya da olacak mı?
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 22, 2019, 11:42:05 AM

mevcut market şartlarında 500 milyon adet arz korkunç bir sayı olsada huobi nin tokenin itibarını zedeletmeyeceğini düşünüyorum. tamam bir binance değil ama önemli bir borsadır.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
July 22, 2019, 11:58:03 AM

hocam her şeyin ilki iyi kazandırır geriye kalanlardan aynı şeyi beklememek lazım, binance bu işe ilk el atan borsa ve ekmeğini de fazlasıyla yedi hatta yemeye de devam ediyor ama aynı şeyin diğerleri içinde olacağını düşünmüyorum ben açıkçası, ilgilenenlere bol şanslar dilerim.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 22, 2019, 01:24:00 PM

Piyasa o kadar karışık ki ne olacağı belli değil. En iyisi TL ya da dolarda beklemek . Altlar ölüyor resmen ieolarla piyasaya heyecan getirmeye çalışıyorlar ben onu suni teneffüs gibi görüyorum.
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
July 22, 2019, 01:56:17 PM

Huobi büyük borsa evet ama şöyle bir gerçek te var. 50 milyon dolaşımda var ve toplam miktar 500 milyon adet. Çoğu dolaşımda değil. Bu kilitli olan tokenlerin kilidi açılınca ne olacak? var mı bilgisi olan? Hiç token yakımı oldu mu ya da olacak mı?
burn ve buyback ler var oluyor ve olacak anonslarda gözüküyor, zaten koin alınca onu çıkaran adama sisteme güveniyorsun, binance BNB yi sırtladı ve taşıdı huobi de bunu gördü ve aynısını yapıyor, bizde bunun sonuçlarının koine olan etkisini biliyoruz.
BNB de elinde fazla koin tutmana gerek yok ama HT için çok yüksek rakamda hold gerekiyor bu da ciddi alım baskısı demek ciddi potansiyel

Dün 7milyon satış 3.5 milyon alım emri vardı orderbook ta toplam
Bugün 4 milyon satış 5 milyon alım emri var.
Alım baskısı artıyor fiyatı uçurmamak için balinalar saldırmıyorlar ama pusuya yatmış durumdalar.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: